50. Tek prijateljstva
Hotedršica, 11.09.2021

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Hotedršica
Vodja tekmovanja: Robert Mikuž
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Št. udeležencev: 59

Razvrstitev po kategorijah
Ženske E (55 let in starejše)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
115Lipušček Sergeja1966TK Kobarid00:52:55.43

Ženske C (od 35 do 44 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
122Kavčič Maja1986ŠD TSsport01:05:21.39
116Brenčič Nagode Maruš198101:06:44.31
113Božič Eva1985ŠD Hotedršica01:16:06.62

Ženske B (od 25 do 34 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
105Rudolf Monika1989ŠD Tek je lek00:59:11.71
101Moroz Špela1995ŠD Hotedršica01:16:06.62

Moški K (70 let in starejši)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
110Savič Vladimir1943AK Pivka01:10:07.27

Moški I (od 60 do 64 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
118Vogrič Miro1958Mahle d. o. o.00:49:45.72

Moški H (od 55 do 59 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
111Petkovšek Matjaž1966Logatec01:06:29.07

Moški G (od 50 do 54 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
109Pivk Roman1969ŠD Hotedršica01:01:08.54
123Mederal Andrej1968ŠD TSsport01:05:21.39

Moški F (od 45 do 49 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
150Mikuž Robi1976ŠD Hotedršica00:57:18.59
127Košir Damijan197401:07:30.17

Moški E (od 40 do 44 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
106Brenčič Martin1980ŠD Hotedršica00:49:56.62
126Krvina Srečko1979BVC00:54:16.70
119Pretnar Matej197800:57:12.81
112Ipavec Boštjan1978Ajdovščina01:01:35.63
120Jerina Davor197801:03:12.56
125Šćuric Alan1980ŠD TSsport01:03:59.07
117Jež Dejan197901:05:45.82

Moški D (od 35 do 39 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
114Skalec Sašo198200:55:01.06
128Marques Fabio198400:55:35.38
124Šket Primož1984ŠD TSsport01:10:01.13

Moški C (od 30 do 34 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
108Pivk Tadej1989NK Meteor 5601:08:47.32

Moški B (od 25 do 29 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
104Šemrov Jernej1993ŠD Hotedršica00:43:39.03
107Albreht Borut1992ŠD Hotedršica00:46:44.37

Moški A (do 24 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
121Rožič Jakob2003TSK Idrija00:48:01.26
102Moroz Gašper1999ŠD Hotedršica01:16:06.62
103Požarnik Vavken Maks2002ŠD Hotedršica01:16:06.62

Ženske - rekreativni A (do 20 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
126Marinko Rubi200400:24:23.3200:00.000
224Pavlin Sara2006TSK LOGATEC00:25:24.5801:01.260
33Zelenec Katja2007ŠD Hotedršica00:29:32.9905:09.670
42Ravnikar Neja2007ŠD Hotedršica00:30:12.2505:48.930
529Nagode Eliza200800:36:40.9812:17.660
54Rupnik Ajda2007ŠD Hotedršica00:36:40.9812:17.660

Ženske - rekreativni B (21 do 40 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
119Vrabec Katja199200:26:03.0100:00.000
213Novak Depolli Anja198700:26:45.8400:42.830
321Krička Nina198600:31:33.2205:30.210
422Treven Darja199400:32:03.2706:00.260
516Treven Nagode Maruša198300:32:47.2606:44.250

Ženske - rekreativni C (nad 40 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
112Pivk Nevenka1970ŠD Hotedršica00:25:37.7600:00.000
243Lampe Saša197800:25:52.6300:14.870
325Merlak Darja197800:28:24.9502:47.190
49Mihelčič Karmen197800:30:51.7905:14.030
520Bizjak Bogataj Špela197900:32:48.6507:10.890

Moški - rekreativni A (do 20 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
114Panjan Matevž2008ŠD Tek je lek00:19:17.5900:00.000
230Nagode Ivo2008TSK LOGATEC00:19:20.1500:02.560
328Zelenc Vid2005ŠD Hotedršica00:21:19.7802:02.190
47Špacapan Martin2007ŠD Hotedršica00:23:03.1703:45.580
55Vavken P. Lev2008ŠD Hotedršica00:23:46.9404:29.350
66Dolinar Luka2007ŠD Hotedršica00:24:41.1105:23.520

Moški - rekreativni B (21 do 40 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
111Mikuž Andrej1990ŠD Hotedršica00:20:50.0400:00.000
218Kragelj Andrej198300:23:21.2502:31.210

Moški - rekreativni C (nad 40 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
18Petrovec Miro1955ŠD Tek je lek00:20:02.7200:00.000
223Zrimšek Robert1961ŠD Kronos00:20:42.9400:40.220
327Zelenc Boris1974ŠD Hotedršica00:21:07.9201:05.200
415Vavken P. Aleš1974ŠD Hotedršica00:22:54.7902:52.070
517Nagode Marjan197000:24:52.3404:49.620
610Rupnik Boštjan197200:27:00.1706:57.450



Razvrstitev - absolutno
Moški:
M. abs.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost. abs.Točke
104Šemrov Jernej1993ŠD Hotedršica00:43:39.03
107Albreht Borut1992ŠD Hotedršica00:46:44.37
121Rožič Jakob2003TSK Idrija00:48:01.26
118Vogrič Miro1958Mahle d. o. o.00:49:45.72
106Brenčič Martin1980ŠD Hotedršica00:49:56.62
126Krvina Srečko1979BVC00:54:16.70
114Skalec Sašo198200:55:01.06
128Marques Fabio198400:55:35.38
119Pretnar Matej197800:57:12.81
150Mikuž Robi1976ŠD Hotedršica00:57:18.59
109Pivk Roman1969ŠD Hotedršica01:01:08.54
112Ipavec Boštjan1978Ajdovščina01:01:35.63
120Jerina Davor197801:03:12.56
125Šćuric Alan1980ŠD TSsport01:03:59.07
123Mederal Andrej1968ŠD TSsport01:05:21.39
117Jež Dejan197901:05:45.82
111Petkovšek Matjaž1966Logatec01:06:29.07
127Košir Damijan197401:07:30.17
108Pivk Tadej1989NK Meteor 5601:08:47.32
124Šket Primož1984ŠD TSsport01:10:01.13
110Savič Vladimir1943AK Pivka01:10:07.27
102Moroz Gašper1999ŠD Hotedršica01:16:06.62
103Požarnik Vavken Maks2002ŠD Hotedršica01:16:06.62

Ženske:
M. abs.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost. abs.Točke
115Lipušček Sergeja1966TK Kobarid00:52:55.43
105Rudolf Monika1989ŠD Tek je lek00:59:11.71
122Kavčič Maja1986ŠD TSsport01:05:21.39
116Brenčič Nagode Maruš198101:06:44.31
101Moroz Špela1995ŠD Hotedršica01:16:06.62
113Božič Eva1985ŠD Hotedršica01:16:06.62

Rekreativna
Moški:
M. abs.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost. abs.Točke
114Panjan Matevž2008ŠD Tek je lek00:19:17.5900:00.000
230Nagode Ivo2008TSK LOGATEC00:19:20.1500:02.560
38Petrovec Miro1955ŠD Tek je lek00:20:02.7200:45.130
423Zrimšek Robert1961ŠD Kronos00:20:42.9401:25.350
511Mikuž Andrej1990ŠD Hotedršica00:20:50.0401:32.450
627Zelenc Boris1974ŠD Hotedršica00:21:07.9201:50.330
728Zelenc Vid2005ŠD Hotedršica00:21:19.7802:02.190
815Vavken P. Aleš1974ŠD Hotedršica00:22:54.7903:37.200
97Špacapan Martin2007ŠD Hotedršica00:23:03.1703:45.580
1018Kragelj Andrej198300:23:21.2504:03.660
115Vavken P. Lev2008ŠD Hotedršica00:23:46.9404:29.350
126Dolinar Luka2007ŠD Hotedršica00:24:41.1105:23.520
1317Nagode Marjan197000:24:52.3405:34.750
1410Rupnik Boštjan197200:27:00.1707:42.580

Ženske:
M. abs.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost. abs.Točke
126Marinko Rubi200400:24:23.3200:00.000
224Pavlin Sara2006TSK LOGATEC00:25:24.5801:01.260
312Pivk Nevenka1970ŠD Hotedršica00:25:37.7601:14.440
443Lampe Saša197800:25:52.6301:29.310
519Vrabec Katja199200:26:03.0101:39.690
613Novak Depolli Anja198700:26:45.8402:22.520
725Merlak Darja197800:28:24.9504:01.630
83Zelenec Katja2007ŠD Hotedršica00:29:32.9905:09.670
92Ravnikar Neja2007ŠD Hotedršica00:30:12.2505:48.930
109Mihelčič Karmen197800:30:51.7906:28.470
1121Krička Nina198600:31:33.2207:09.900
1222Treven Darja199400:32:03.2707:39.950
1316Treven Nagode Maruša198300:32:47.2608:23.940
1420Bizjak Bogataj Špela197900:32:48.6508:25.330
1529Nagode Eliza200800:36:40.9812:17.660
154Rupnik Ajda2007ŠD Hotedršica00:36:40.9812:17.660