49. Tek prijateljstva - mladina
Hotedršica, 17.10.2020

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Hotedršica
Vodja tekmovanja: Robert Mikuž
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Št. udeležencev: 59

Razvrstitev po kategorijah
Deklice I (letnik 2013-14)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1301Manfreda Lana2013ŠKTD Lom00:00:59.3300:00.0040
2302Juršič Brina2013TSK LOGATEC00:01:02.9300:03.6035
3303Bratuš Kim2013ŠD HOTEDRŠICA00:01:07.0200:07.6931
4304Rupnik Živa2013TSK LOGATEC00:01:11.2700:11.9428
5305Šket Hana2014ŠD HOTEDRŠICA00:01:13.5200:14.1926
6306Joković Ela2014ŠD HOTEDRŠICA00:01:17.8800:18.5525

Deklice J (letnik 2012)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1501Močnik Neja2012AD POSOČJE00:00:54.9200:00.0040
2502Brus Ana2012ŠD Hotedršica00:00:55.2600:00.3435
3503Mesner Tinakara2012TSK LOGATEC00:00:58.5300:03.6131
4504Prevec Neja2012TSK LOGATEC00:01:05.1900:10.2728

Deklice K (letnik 2011)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1601Vodopivec Ema2011ŠD Nanos Podnanos00:01:49.2200:00.0040
2602Rupnik Nena2011ŠD Hotedršica00:02:05.3500:16.1335
3603Jokovič Lana2011ŠD Hotedršica00:02:16.7800:27.5631

Deklice L (letnik 2010)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1801Kavčič Ema2010TSK Logatec00:01:37.1600:00.0040
2802Nagode Ema2010TSK Logatec00:01:37.3800:00.2235
3803Juršič Žana2010TSK Logatec00:01:50.1300:12.9731
4804Leskovec Sara2010ŠD Hotedršica00:02:03.9600:26.8028

Deklice M (letnik 2009)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
11001Žibert Manca2009TSK Logatec00:03:34.0600:00.0040

Deklice N (letnik 2008)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
11103Mišič Eva2008TSK Logatec00:03:44.6900:00.0040

Deklice O (letnik 2007)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
11204Fečur Lucija2007TSK Logatec00:03:37.6900:00.0040
21205Jelenc Katja2007ŠD Hotedršica00:03:56.0300:18.3435
31206Ravnikar Neja2007ŠD Hotedršica00:03:58.2400:20.5531

Deklice P (letnik 2005-06)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
11304Smole Eva2005TSK Logatec00:08:19.9700:00.0040
21305Pavlin Sara2006TSK Logatec00:08:40.0300:20.0635
31307Leskovec Hana2006ŠD Hotedršica00:09:08.1100:48.1431
41308Leskovec Lara2006ŠD Hotedršica00:09:17.7000:57.7328

Dečki A (letnik 2013-14)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1201Čuk Lenart201400:01:12.3900:00.0040
2202Jug Dominik201400:01:40.8900:28.5035

Dečki B (letnik 2012)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1401Dolinar Adam2012ŠD Hotedršica00:01:00.1000:00.0040
2402Moroz Mark2012ŠD HOTEDRŠICA00:01:03.1400:03.0435
3403Mišič Jure2012TSK LOGATEC00:01:04.3500:04.2531
4404Zelenc Maks2012ŠD Hotedršica00:01:06.1700:06.0728

Dečki D (letnik 2010)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1701Fečur Klemen2010TSK Logatec00:01:39.0600:00.0040
2702Rupnik Drejc2010TSK Logatec00:01:41.6400:02.5835
3703Brus Anže2010ŠD Hotedršica00:01:48.1700:09.1131

Dečki E (letnik 2009)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1901Močnik Luka2009AD Posocje00:03:19.2700:00.0040
2902Manfreda Luka2009ŠKTD Lom00:03:23.1800:03.9135
3903Mesner Nejc2009TSK Logatec00:03:26.8900:07.6231
4904Pavlin Nik2009TSK Logatec00:03:29.2300:09.9628

Dečki F (letnik 2008)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
11101Nagode Ivo2008TSK Logatec00:03:21.8400:00.0040
21102Mesner Tine2008TSK Logatec00:03:36.8300:14.9935
31104Požarnik Vavken Lev2008ŠD Hotedršica00:03:54.9900:33.1531

Dečki G (letnik 2007)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
11201Rupnik Gregor2007TSK Logatec00:02:57.9100:00.0040
21202Dolinar Luka2007ŠD Hotedršica00:03:01.1700:03.2635
31203Šebenik Kristjan2007TSK LOGATEC00:03:22.2600:24.3531

Dečki H (letnik 2004-05)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
11301Žibert Matic2006TSK Logatec00:07:07.8200:00.0040
21302Menard Andraž2006TSK Logatec00:07:13.7700:05.9535
31303Ravnikar Žiga2006ŠD Hotedršica00:07:46.8500:39.0331
41306Zelenc Vid2005ŠD Hotedršica00:08:47.8301:40.0128

Deklice Cici tek (letnik 2015-20)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1102Brus Nika201600:01:17.4200:00.0040
2104Leskovec Iza2016ŠD Hotedršica00:01:44.6000:27.1835
3107Jugi Izabel201700:02:28.1001:10.6831

Dečki Cici tek (letnik 2015-20)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1101Rupnik Nace201500:01:17.0800:00.0040
2103Močnik Bine2016Tolmin00:01:19.6000:02.5235
3105Brenčič Janez201700:01:48.1300:31.0531
4106Šket Nejc201600:01:57.4100:40.3328
5108Mikuž Tjaš201700:02:37.6701:20.5926
6109Brenčič Matic201800:03:37.5202:20.4425
6110Šimenc Oskar2018TSK LOGATEC00:03:37.5202:20.4425