49. Tek prijateljstva
Hotedršica, 17.10.2020

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Hotedršica
Vodja tekmovanja: Robert Mikuž
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Št. udeležencev: 30

Razvrstitev po kategorijah
Ženske D (od 45 do 54 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1211Gregorc Anita1973ŠD TSSport00:59:29.8800:00.000
2212Jemec Opeka Romana1968OŠ Log-Dragomer01:04:17.0804:47.200
3206Nagode Simona1974Prezid01:04:35.4705:05.590

Ženske C (od 35 do 44 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1202Dolenc Čuk Lucija1978ŠD HOTEDRŠICA00:54:18.3700:00.000

Ženske B (od 25 do 34 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1217Petrovčič Rebeka1994AK Pivka00:54:47.9400:00.000
2215Peperko Maja1986Janezovi garači00:58:05.5803:17.640
3201Novak Depolli Anja1987Videm Dobrepolje01:07:52.5013:04.560

Moški I (od 60 do 64 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1216Petrovčič Robert1958AK Pivka00:52:30.5500:00.000

Moški G (od 50 do 54 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1219Pivk Roman1969Hotedršica01:01:29.3600:00.000
2213Mederal Andrej1968ŠD TSSport01:06:35.4805:06.120
3210Radosavljević Miro1966Pascofix Running Team01:17:35.2016:05.840

Moški E (od 40 do 44 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1203Močnik Gregor1979AD Posočje00:44:55.5500:00.000
2207Pretnar Matej1978Prezid00:54:01.0109:05.460
3208Jerina Davor1978Prezid00:58:12.5613:17.010
4221Brenčič Martin1980ŠD Hotedršica00:59:59.6115:04.060
5209Šćuric Alan1980ŠD TSsport01:06:35.7721:40.220

Moški D (od 35 do 39 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1222Šket Primož1984Hotedršica01:03:22.7800:00.000

Moški C (od 30 do 34 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1204Pivk Tadej1989Hotedršica01:05:36.5800:00.000

Moški B (od 25 do 29 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1205Šemrov Jernej1993ŠD Hotedršica00:44:46.0200:00.000
2218Albreht Borut1992ŠD Hotedršica00:45:05.6100:19.590

Ženske - rekreativni B (21 do 40 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1106Moroz Špela1995ŠD Hotedršica00:24:32.7700:00.000

Ženske - rekreativni C (nad 40 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1110Pivk Nevenka1970Hotedršica00:24:31.9400:00.000
2113Dobrovoljc Andreja1972Ljubljana00:27:38.6203:06.680
3109Merlak Nada1950ŠD Hotedršica00:27:58.7003:26.760

Moški - rekreativni A (do 20 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1102Močnik Luka2009AD Posočje00:20:22.9100:00.000
2107Požarnik Vavken Lev2008ŠD Hotedršica00:24:30.3004:07.390
3112Mahnič Dobrovoljc Bor201100:27:36.1807:13.270

Moški - rekreativni B (21 do 40 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1105Mikuž Andrej1990ŠD Hotedršica00:21:45.8500:00.000

Moški - rekreativni C (nad 40 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1111Mikuž Robi1976ŠD Hotedršica00:19:41.5000:00.000
2101Manfreda David1975ŠKTD Lom00:20:05.3800:23.880



Razvrstitev - absolutno
Moški:
M. abs.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost. abs.Točke
1205Šemrov Jernej1993ŠD Hotedršica00:44:46.0200:00.000
2203Močnik Gregor1979AD Posočje00:44:55.5500:09.530
3218Albreht Borut1992ŠD Hotedršica00:45:05.6100:19.590
4216Petrovčič Robert1958AK Pivka00:52:30.5507:44.530
5207Pretnar Matej1978Prezid00:54:01.0109:14.990
6208Jerina Davor1978Prezid00:58:12.5613:26.540
7221Brenčič Martin1980ŠD Hotedršica00:59:59.6115:13.590
8219Pivk Roman1969Hotedršica01:01:29.3616:43.340
9222Šket Primož1984Hotedršica01:03:22.7818:36.760
10204Pivk Tadej1989Hotedršica01:05:36.5820:50.560
11213Mederal Andrej1968ŠD TSSport01:06:35.4821:49.460
12209Šćuric Alan1980ŠD TSsport01:06:35.7721:49.750
13210Radosavljević Miro1966Pascofix Running Team01:17:35.2032:49.180

Ženske:
M. abs.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost. abs.Točke
1202Dolenc Čuk Lucija1978ŠD HOTEDRŠICA00:54:18.3700:00.000
2217Petrovčič Rebeka1994AK Pivka00:54:47.9400:29.570
3215Peperko Maja1986Janezovi garači00:58:05.5803:47.210
4211Gregorc Anita1973ŠD TSSport00:59:29.8805:11.510
5212Jemec Opeka Romana1968OŠ Log-Dragomer01:04:17.0809:58.710
6206Nagode Simona1974Prezid01:04:35.4710:17.100
7201Novak Depolli Anja1987Videm Dobrepolje01:07:52.5013:34.130

Rekreativna
Moški:
M. abs.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost. abs.Točke
1111Mikuž Robi1976ŠD Hotedršica00:19:41.5000:00.000
2101Manfreda David1975ŠKTD Lom00:20:05.3800:23.880
3102Močnik Luka2009AD Posočje00:20:22.9100:41.410
4105Mikuž Andrej1990ŠD Hotedršica00:21:45.8502:04.350
5107Požarnik Vavken Lev2008ŠD Hotedršica00:24:30.3004:48.800
6112Mahnič Dobrovoljc Bor201100:27:36.1807:54.680

Ženske:
M. abs.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost. abs.Točke
1110Pivk Nevenka1970Hotedršica00:24:31.9400:00.000
2106Moroz Špela1995ŠD Hotedršica00:24:32.7700:00.830
3113Dobrovoljc Andreja1972Ljubljana00:27:38.6203:06.680
4109Merlak Nada1950ŠD Hotedršica00:27:58.7003:26.760