Vzpon na Pasjo ravan
Todraž, 09.08.2020

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Špik Lučine
Vodja tekmovanja: Blaž Oblak
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Št. udeležencev: 100

Razvrstitev po kategorijah
ELITE/U23-Ž
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
162Žakelj Tanja1988Unior Devinci Factory Racing00:29:56.7200:00.000

Deklice do 20 let (2000 in mlajše)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
163Moroz Nuša2004Sloga 1902 Idrija00:34:54.1700:00.000

Ženske 31 - 60 let (1958 - 1987)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
133Nastran Brank Joži1975KD LPP00:38:18.5700:00.000
222Cvirn Činku Maja1977KD LPP00:40:03.9601:45.390

Ženske 20 - 30 let (1990 - 1999)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
18Korent Urška1993KK Plama PUR00:33:03.7600:00.000
227Peterka Monika1997KK Gorje00:36:27.7403:23.980

Ženske nad 60 let (1957 in starejše)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
180Anžel Jožica1955BAM.BI00:48:16.1100:00.000
285Habjan Dragica1959KD Koloka00:49:00.4000:44.290
383Ušeničnik Tina1950Bam.Bi00:50:06.7001:50.590

ELITE/U23-M
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
156Vrhovnik Luka1998KK Bled00:25:00.5500:00.000
245Dragar Luka2001KK Bled00:25:33.7700:33.220
388Čibej Simon1997Meblojogi Pro-concrete00:25:39.0800:38.530
419Černe Gregor Matija1998KK Gorje00:26:15.2701:14.720
544Dobravec Miha1996KK Bled00:26:43.1201:42.570
618Kosovel David1999KK Gorje00:31:31.9906:31.440
79Jenko Robert1990Meblojogi Pro-concrete00:33:04.7108:04.160
825Topolovec Matija1999KK Gorje00:34:54.6509:54.100

Dečki do 20 let (2000 in mlajši)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
113Jazbec Gal2005ROG LJUBLJANA00:26:21.6400:00.000
287Gladek Marcel2005MBK črni Vrh00:27:42.3301:20.690
370Luznar Aljaž2002ŠD Špik Lučine00:29:43.6303:21.990
414Jazbec Jan200500:31:07.8604:46.220
520Peterka Jan2006KK Gorje00:31:43.9505:22.310
626Rupnik Matic2005TSK Idrija00:38:33.7412:12.100
75Šubic Andraž2011Timing Poljane01:01:12.8534:51.210

Moški 20 - 30 let (1990 - 1999)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
134Glamočak Anže199100:24:55.8900:00.000
274Alič Miha1990KD LPP00:25:17.5600:21.670
34Kovačič Miran1996JB TEAM NOVO MESTO00:25:17.9400:22.050
4200Oblak Blaž1991ŠD Špik Lučine00:25:28.6100:32.720
510Aleš Tadej1996ŠD Koloka00:25:59.3401:03.450
611Jerina Andraž1991KD Alpe Sis00:26:07.1601:11.270
712Peternelj Žan1998KK Soča00:26:09.9101:14.020
894Plaznik Matic1990KD BRDA DOBROVO00:26:19.9601:24.070
938Koren Gašper1991KK SOČA00:27:32.5602:36.670
1060Sušnik Blaž1994KD LPP00:28:24.7103:28.820
1152Juroš Bor1994KD LPP00:28:47.8303:51.940
1261Breznik Gašper1991KD LPP00:29:05.9604:10.070
1336Povirk Anže1991KD LPP00:29:21.7604:25.870
1437Rožanec Jurij1990Bam.Bi00:30:17.1705:21.280
1529Berlič Blaž1996KD Arcont Selce00:32:05.6607:09.770
1654Polajnar Klemen1995Team turbo Tropovci00:32:54.5007:58.610
1776Trček Urban1992KD Belaunce00:38:29.1513:33.260
ODST43Lampreht Aljaž1999Kovaštvo LamprehtODST00:00.000
ODST35Skrt Miha1998ODST00:00.000

Moški 31 - 40 let (1978 - 1987)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
172Omejec Gregor198300:25:41.7200:00.000
296Remic Klemen1985Bam.Bi00:25:47.1400:05.420
330Kočnik Simon1988KD Arcont Selce00:26:23.5400:41.820
415Poljanšek Simon1983Top Fit Radovljica00:26:41.7401:00.020
595Pervanje Boštjan198300:27:46.3502:04.630
657Vrhovnik Jure1989Koloka00:29:40.9403:59.220
792Jamnik Matej1982KD LPP00:29:54.7004:12.980
875Trček Jaka1985KD Belaunce00:29:57.8604:16.140
971Zoubek Miha198900:30:21.3204:39.600
1059Bergant Rok1983Koloka00:31:27.8705:46.150
1165Beč Boris1981KD LPP00:31:45.1006:03.380
1282Rozman Anže198800:31:54.5906:12.870
1379Dolenc Marko1983KD Belaunce00:31:57.7206:16.000
1486Pajer Nejc1988KD Belaunce00:32:44.3707:02.650

Moški 41 - 50 let (1968 - 1977)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
148Prešeren Jani1976TEAM BTS COMPANY00:24:52.2900:00.000
27Hren Aleš1972KD LPP00:25:16.2200:23.930
384Verčič Uroš1975Bam.Bi00:26:20.7201:28.430
450Stranjak Robert1979ŠD LPP00:26:31.1901:38.900
581Uršič Janez1978Koloka00:26:46.9501:54.660
62Alič Simon1971KD BRDA DOBROVO00:26:50.6501:58.360
740Marinko Grega1971ŠD Turbo M00:27:30.9402:38.650
858Oter Mitja1975Gringo Fara00:27:58.7503:06.460
917Kolar Matjaž1978Bike Repubic00:31:00.5606:08.270
1032Pogačar Bogdan197700:33:38.3708:46.080
1168Košir Anton1971ŠD Špik Lučine00:38:33.0213:40.730
1249Lozej Istok1973Izvir Vipava00:39:19.2414:26.950
1367Cankar Janez1977KD Belaunce00:39:49.9014:57.610
1442Lampreht Peter1973KD Belaunce00:42:03.8717:11.580

Moški 51 - 60 let (1958 - 1967)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
128Cvet Miran1968KD HRASTNIK - On running00:25:11.8600:00.000
278Brelih Boštjan1967MBK Črni vrh00:26:22.0601:10.200
33Vodopivec Borut1969KD BRDA DOBROVO00:27:59.4002:47.540
441Žavbi Andrej1960TUŠ TEAM00:28:29.9603:18.100
539Dolar Tomaž1966KK Završnica00:28:31.6903:19.830
669Debeljak Janez1962KD LPP00:28:38.3903:26.530
731Mulej Robert1961KD BRDA DOBROVO00:28:49.4203:37.560
816Bokalič Marko1960ŠD Partizan Dolsko00:30:28.8705:17.010
921Rupar Milan1966KD Belaunce00:31:22.8706:11.010
1077Pustavrh Marko1965KD Belaunce00:33:08.1607:56.300
1189Pustovrh Niko196700:37:13.5612:01.700
1273Košir Lojze1967ŠD Špik Lučine00:38:01.7112:49.850
1351Bahar Matjaž1963KD LPP00:45:57.9220:46.060
1493Justin Roman1961KD Belaunce00:52:56.2927:44.430

Moški nad 60 let (1957 in starejši)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
198Papič Milivoj195600:35:06.7300:00.000
21Peternel Franc1951KD Belaunce00:36:55.9801:49.250
364Mihovec Matej195100:39:49.1304:42.400
46Koželj Franci194600:39:53.7704:47.040
547Alič Anton1957KD Belaunce00:41:46.2506:39.520
646Habjan Andrej1955Koloka00:45:13.9110:07.180
755Bahar Milan1938KK POSTOJNA00:53:47.3018:40.570

MTB Moški
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
124Porenta Primož1988Sibo Group00:27:22.0800:00.000
266Breznik Edvin1971Dodaske00:31:28.9004:06.820
397Hartman Matej1969Tedi Trans - MAHMTB00:33:28.6006:06.520
423Ferlan Tomaž1977KD Belaunce00:36:33.1309:11.050
599Košir Jože1969KD Belaunce00:40:01.3512:39.270
653Šesek Uroš1967Team turbo Tropovci00:47:04.0119:41.930
790Klemenčič Janez198900:51:00.1823:38.100
891Trček Tomaž1990KD Leskovica00:53:19.6225:57.540



Razvrstitev - absolutno
Moški:
M. abs.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost. abs.Točke
148Prešeren Jani1976TEAM BTS COMPANY00:24:52.2900:00.000
234Glamočak Anže199100:24:55.8900:03.600
3 *56Vrhovnik Luka1998KK Bled00:25:00.5500:08.260
428Cvet Miran1968KD HRASTNIK - On running00:25:11.8600:19.570
57Hren Aleš1972KD LPP00:25:16.2200:23.930
674Alič Miha1990KD LPP00:25:17.5600:25.270
74Kovačič Miran1996JB TEAM NOVO MESTO00:25:17.9400:25.650
8200Oblak Blaž1991ŠD Špik Lučine00:25:28.6100:36.320
9 *45Dragar Luka2001KK Bled00:25:33.7700:41.480
10 *88Čibej Simon1997Meblojogi Pro-concrete00:25:39.0800:46.790
1172Omejec Gregor198300:25:41.7200:49.430
1296Remic Klemen1985Bam.Bi00:25:47.1400:54.850
1310Aleš Tadej1996ŠD Koloka00:25:59.3401:07.050
1411Jerina Andraž1991KD Alpe Sis00:26:07.1601:14.870
1512Peternelj Žan1998KK Soča00:26:09.9101:17.620
16 *19Černe Gregor Matija1998KK Gorje00:26:15.2701:22.980
1794Plaznik Matic1990KD BRDA DOBROVO00:26:19.9601:27.670
1884Verčič Uroš1975Bam.Bi00:26:20.7201:28.430
1913Jazbec Gal2005ROG LJUBLJANA00:26:21.6401:29.350
2078Brelih Boštjan1967MBK Črni vrh00:26:22.0601:29.770
2130Kočnik Simon1988KD Arcont Selce00:26:23.5401:31.250
2250Stranjak Robert1979ŠD LPP00:26:31.1901:38.900
2315Poljanšek Simon1983Top Fit Radovljica00:26:41.7401:49.450
24 *44Dobravec Miha1996KK Bled00:26:43.1201:50.830
2581Uršič Janez1978Koloka00:26:46.9501:54.660
262Alič Simon1971KD BRDA DOBROVO00:26:50.6501:58.360
2724Porenta Primož1988Sibo Group00:27:22.0802:29.790
2840Marinko Grega1971ŠD Turbo M00:27:30.9402:38.650
2938Koren Gašper1991KK SOČA00:27:32.5602:40.270
3087Gladek Marcel2005MBK črni Vrh00:27:42.3302:50.040
3195Pervanje Boštjan198300:27:46.3502:54.060
3258Oter Mitja1975Gringo Fara00:27:58.7503:06.460
333Vodopivec Borut1969KD BRDA DOBROVO00:27:59.4003:07.110
3460Sušnik Blaž1994KD LPP00:28:24.7103:32.420
3541Žavbi Andrej1960TUŠ TEAM00:28:29.9603:37.670
3639Dolar Tomaž1966KK Završnica00:28:31.6903:39.400
3769Debeljak Janez1962KD LPP00:28:38.3903:46.100
3852Juroš Bor1994KD LPP00:28:47.8303:55.540
3931Mulej Robert1961KD BRDA DOBROVO00:28:49.4203:57.130
4061Breznik Gašper1991KD LPP00:29:05.9604:13.670
4136Povirk Anže1991KD LPP00:29:21.7604:29.470
4257Vrhovnik Jure1989Koloka00:29:40.9404:48.650
4370Luznar Aljaž2002ŠD Špik Lučine00:29:43.6304:51.340
4492Jamnik Matej1982KD LPP00:29:54.7005:02.410
4575Trček Jaka1985KD Belaunce00:29:57.8605:05.570
4637Rožanec Jurij1990Bam.Bi00:30:17.1705:24.880
4771Zoubek Miha198900:30:21.3205:29.030
4816Bokalič Marko1960ŠD Partizan Dolsko00:30:28.8705:36.580
4917Kolar Matjaž1978Bike Repubic00:31:00.5606:08.270
5014Jazbec Jan200500:31:07.8606:15.570
5121Rupar Milan1966KD Belaunce00:31:22.8706:30.580
5259Bergant Rok1983Koloka00:31:27.8706:35.580
5366Breznik Edvin1971Dodaske00:31:28.9006:36.610
54 *18Kosovel David1999KK Gorje00:31:31.9906:39.700
5520Peterka Jan2006KK Gorje00:31:43.9506:51.660
5665Beč Boris1981KD LPP00:31:45.1006:52.810
5782Rozman Anže198800:31:54.5907:02.300
5879Dolenc Marko1983KD Belaunce00:31:57.7207:05.430
5929Berlič Blaž1996KD Arcont Selce00:32:05.6607:13.370
6086Pajer Nejc1988KD Belaunce00:32:44.3707:52.080
6154Polajnar Klemen1995Team turbo Tropovci00:32:54.5008:02.210
62 *9Jenko Robert1990Meblojogi Pro-concrete00:33:04.7108:12.420
6377Pustavrh Marko1965KD Belaunce00:33:08.1608:15.870
6497Hartman Matej1969Tedi Trans - MAHMTB00:33:28.6008:36.310
6532Pogačar Bogdan197700:33:38.3708:46.080
66 *25Topolovec Matija1999KK Gorje00:34:54.6510:02.360
6798Papič Milivoj195600:35:06.7310:14.440
6823Ferlan Tomaž1977KD Belaunce00:36:33.1311:40.840
691Peternel Franc1951KD Belaunce00:36:55.9812:03.690
7089Pustovrh Niko196700:37:13.5612:21.270
7173Košir Lojze1967ŠD Špik Lučine00:38:01.7113:09.420
7276Trček Urban1992KD Belaunce00:38:29.1513:36.860
7368Košir Anton1971ŠD Špik Lučine00:38:33.0213:40.730
7426Rupnik Matic2005TSK Idrija00:38:33.7413:41.450
7549Lozej Istok1973Izvir Vipava00:39:19.2414:26.950
7664Mihovec Matej195100:39:49.1314:56.840
7767Cankar Janez1977KD Belaunce00:39:49.9014:57.610
786Koželj Franci194600:39:53.7715:01.480
7999Košir Jože1969KD Belaunce00:40:01.3515:09.060
8047Alič Anton1957KD Belaunce00:41:46.2516:53.960
8142Lampreht Peter1973KD Belaunce00:42:03.8717:11.580
8246Habjan Andrej1955Koloka00:45:13.9120:21.620
8351Bahar Matjaž1963KD LPP00:45:57.9221:05.630
8453Šesek Uroš1967Team turbo Tropovci00:47:04.0122:11.720
8590Klemenčič Janez198900:51:00.1826:07.890
8693Justin Roman1961KD Belaunce00:52:56.2928:04.000
8791Trček Tomaž1990KD Leskovica00:53:19.6228:27.330
8855Bahar Milan1938KK POSTOJNA00:53:47.3028:55.010
895Šubic Andraž2011Timing Poljane01:01:12.8536:20.560
ODST43Lampreht Aljaž1999Kovaštvo LamprehtODST00:00.000
ODST35Skrt Miha1998ODST00:00.000

Ženske:
M. abs.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost. abs.Točke
1 *62Žakelj Tanja1988Unior Devinci Factory Racing00:29:56.7200:00.000
28Korent Urška1993KK Plama PUR00:33:03.7603:07.040
363Moroz Nuša2004Sloga 1902 Idrija00:34:54.1704:57.450
427Peterka Monika1997KK Gorje00:36:27.7406:31.020
533Nastran Brank Joži1975KD LPP00:38:18.5708:21.850
622Cvirn Činku Maja1977KD LPP00:40:03.9610:07.240
780Anžel Jožica1955BAM.BI00:48:16.1118:19.390
885Habjan Dragica1959KD Koloka00:49:00.4019:03.680
983Ušeničnik Tina1950Bam.Bi00:50:06.7020:09.980


Razvrstitev po kategorijah - Pokal polanskih puklov
Moški do 30 let (1990 in mlajši)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
134Glamočak Anže199100:24:55.8900:00.0080
256Vrhovnik Luka1998KK Bled00:25:00.5500:04.6670
374Alič Miha1990KD LPP00:25:17.5600:21.6760
44Kovačič Miran1996JB TEAM NOVO MESTO00:25:17.9400:22.0550
5200Oblak Blaž1991ŠD Špik Lučine00:25:28.6100:32.7245
645Dragar Luka2001KK Bled00:25:33.7700:37.8840
788Čibej Simon1997Meblojogi Pro-concrete00:25:39.0800:43.1936
810Aleš Tadej1996ŠD Koloka00:25:59.3401:03.4532
911Jerina Andraž1991KD Alpe Sis00:26:07.1601:11.2729
1012Peternelj Žan1998KK Soča00:26:09.9101:14.0226
1119Černe Gregor Matija1998KK Gorje00:26:15.2701:19.3824
1294Plaznik Matic1990KD BRDA DOBROVO00:26:19.9601:24.0722
1313Jazbec Gal2005ROG LJUBLJANA00:26:21.6401:25.7520
1444Dobravec Miha1996KK Bled00:26:43.1201:47.2318
1538Koren Gašper1991KK SOČA00:27:32.5602:36.6716
1687Gladek Marcel2005MBK črni Vrh00:27:42.3302:46.4415
1760Sušnik Blaž1994KD LPP00:28:24.7103:28.8214
1852Juroš Bor1994KD LPP00:28:47.8303:51.9413
1961Breznik Gašper1991KD LPP00:29:05.9604:10.0712
2036Povirk Anže1991KD LPP00:29:21.7604:25.8711
2170Luznar Aljaž2002ŠD Špik Lučine00:29:43.6304:47.7410
2237Rožanec Jurij1990Bam.Bi00:30:17.1705:21.289
2314Jazbec Jan200500:31:07.8606:11.978
2418Kosovel David1999KK Gorje00:31:31.9906:36.107
2520Peterka Jan2006KK Gorje00:31:43.9506:48.066
2629Berlič Blaž1996KD Arcont Selce00:32:05.6607:09.775
2754Polajnar Klemen1995Team turbo Tropovci00:32:54.5007:58.614
289Jenko Robert1990Meblojogi Pro-concrete00:33:04.7108:08.823
2925Topolovec Matija1999KK Gorje00:34:54.6509:58.762
3076Trček Urban1992KD Belaunce00:38:29.1513:33.261
3126Rupnik Matic2005TSK Idrija00:38:33.7413:37.850
3291Trček Tomaž1990KD Leskovica00:53:19.6228:23.730
335Šubic Andraž2011Timing Poljane01:01:12.8536:16.960
ODST35Skrt Miha1998ODST00:00.000
ODST43Lampreht Aljaž1999Kovaštvo LamprehtODST00:00.000

Ženske do 30 let (1990 in mlajše)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
18Korent Urška1993KK Plama PUR00:33:03.7600:00.0080
263Moroz Nuša2004Sloga 1902 Idrija00:34:54.1701:50.4170
327Peterka Monika1997KK Gorje00:36:27.7403:23.9860

Moški 31-40 let (1980-1989)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
172Omejec Gregor198300:25:41.7200:00.0080
296Remic Klemen1985Bam.Bi00:25:47.1400:05.4270
330Kočnik Simon1988KD Arcont Selce00:26:23.5400:41.8260
415Poljanšek Simon1983Top Fit Radovljica00:26:41.7401:00.0250
524Porenta Primož1988Sibo Group00:27:22.0801:40.3645
695Pervanje Boštjan198300:27:46.3502:04.6340
757Vrhovnik Jure1989Koloka00:29:40.9403:59.2236
892Jamnik Matej1982KD LPP00:29:54.7004:12.9832
975Trček Jaka1985KD Belaunce00:29:57.8604:16.1429
1071Zoubek Miha198900:30:21.3204:39.6026
1159Bergant Rok1983Koloka00:31:27.8705:46.1524
1265Beč Boris1981KD LPP00:31:45.1006:03.3822
1382Rozman Anže198800:31:54.5906:12.8720
1479Dolenc Marko1983KD Belaunce00:31:57.7206:16.0018
1586Pajer Nejc1988KD Belaunce00:32:44.3707:02.6516
1690Klemenčič Janez198900:51:00.1825:18.4615

Ženske 31-45 let (1975-1989)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
162Žakelj Tanja1988Unior Devinci Factory Racing00:29:56.7200:00.0080
233Nastran Brank Joži1975KD LPP00:38:18.5708:21.8570
322Cvirn Činku Maja1977KD LPP00:40:03.9610:07.2460

Moški 41-50 let (1960-1979)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
148Prešeren Jani1976TEAM BTS COMPANY00:24:52.2900:00.0080
27Hren Aleš1972KD LPP00:25:16.2200:23.9370
384Verčič Uroš1975Bam.Bi00:26:20.7201:28.4360
450Stranjak Robert1979ŠD LPP00:26:31.1901:38.9050
581Uršič Janez1978Koloka00:26:46.9501:54.6645
62Alič Simon1971KD BRDA DOBROVO00:26:50.6501:58.3640
740Marinko Grega1971ŠD Turbo M00:27:30.9402:38.6536
858Oter Mitja1975Gringo Fara00:27:58.7503:06.4632
917Kolar Matjaž1978Bike Repubic00:31:00.5606:08.2729
1066Breznik Edvin1971Dodaske00:31:28.9006:36.6126
1132Pogačar Bogdan197700:33:38.3708:46.0824
1223Ferlan Tomaž1977KD Belaunce00:36:33.1311:40.8422
1368Košir Anton1971ŠD Špik Lučine00:38:33.0213:40.7320
1449Lozej Istok1973Izvir Vipava00:39:19.2414:26.9518
1567Cankar Janez1977KD Belaunce00:39:49.9014:57.6116
1642Lampreht Peter1973KD Belaunce00:42:03.8717:11.5815

Ženske nad 45 let (1974 in starejše)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
180Anžel Jožica1955BAM.BI00:48:16.1100:00.0080
285Habjan Dragica1959KD Koloka00:49:00.4000:44.2970
383Ušeničnik Tina1950Bam.Bi00:50:06.7001:50.5960

Moški 51-60 let (1960-1969)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
128Cvet Miran1968KD HRASTNIK - On running00:25:11.8600:00.0080
278Brelih Boštjan1967MBK Črni vrh00:26:22.0601:10.2070
33Vodopivec Borut1969KD BRDA DOBROVO00:27:59.4002:47.5460
441Žavbi Andrej1960TUŠ TEAM00:28:29.9603:18.1050
539Dolar Tomaž1966KK Završnica00:28:31.6903:19.8345
669Debeljak Janez1962KD LPP00:28:38.3903:26.5340
731Mulej Robert1961KD BRDA DOBROVO00:28:49.4203:37.5636
816Bokalič Marko1960ŠD Partizan Dolsko00:30:28.8705:17.0132
921Rupar Milan1966KD Belaunce00:31:22.8706:11.0129
1077Pustavrh Marko1965KD Belaunce00:33:08.1607:56.3026
1197Hartman Matej1969Tedi Trans - MAHMTB00:33:28.6008:16.7424
1289Pustovrh Niko196700:37:13.5612:01.7022
1373Košir Lojze1967ŠD Špik Lučine00:38:01.7112:49.8520
1499Košir Jože1969KD Belaunce00:40:01.3514:49.4918
1551Bahar Matjaž1963KD LPP00:45:57.9220:46.0616
1653Šesek Uroš1967Team turbo Tropovci00:47:04.0121:52.1515
1793Justin Roman1961KD Belaunce00:52:56.2927:44.4314

Moški nad 60 let (1959 in starejši)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
198Papič Milivoj195600:35:06.7300:00.0080
21Peternel Franc1951KD Belaunce00:36:55.9801:49.2570
364Mihovec Matej195100:39:49.1304:42.4060
46Koželj Franci194600:39:53.7704:47.0450
547Alič Anton1957KD Belaunce00:41:46.2506:39.5245
646Habjan Andrej1955Koloka00:45:13.9110:07.1840
755Bahar Milan1938KK POSTOJNA00:53:47.3018:40.5736


Razvrstitev po kategorijah - LPP
Moški do 50 let
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
17Hren Aleš1972KD LPP00:25:16.2200:00.000
274Alič Miha1990KD LPP00:25:17.5600:01.340
350Stranjak Robert1979ŠD LPP00:26:31.1901:14.970
460Sušnik Blaž1994KD LPP00:28:24.7103:08.490
552Juroš Bor1994KD LPP00:28:47.8303:31.610
661Breznik Gašper1991KD LPP00:29:05.9603:49.740
736Povirk Anže1991KD LPP00:29:21.7604:05.540
892Jamnik Matej1982KD LPP00:29:54.7004:38.480
965Beč Boris1981KD LPP00:31:45.1006:28.880

Moški nad 50 let
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
169Debeljak Janez1962KD LPP00:28:38.3900:00.000
251Bahar Matjaž1963KD LPP00:45:57.9217:19.530

Ženske
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
133Nastran Brank Joži1975KD LPP00:38:18.5700:00.000
222Cvirn Činku Maja1977KD LPP00:40:03.9601:45.390