Vzpon na Javorč
Todraž, 22.08.2020

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Sveti Urban
Vodja tekmovanja: Blaž Možina
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Št. udeležencev: 96

Razvrstitev po kategorijah
Deklice (do 15 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
18Čadež Rebeka200600:34:53.6300:00.000

Ženske A (16 - 30 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
150Laznik Regina200300:31:36.7800:00.000
283Purgar Špela1994MKB Črni vrh00:35:03.2703:26.490

Ženske B (31 - 47 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
133Cvirn Činku Maja1977KD LPP00:31:41.3400:00.000
291Podrekar Jana197500:34:07.6402:26.300
319Ferlan Katja1984KD Belaunce00:34:38.1702:56.830

Ženske C (48 - 60 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
147Žakelj Rada1962Slaščičarna Magušar00:31:19.1600:00.000

Ženske D (nad 60 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
146Habjan Dragica1959KOLOKA00:41:16.0200:00.000

Dečki (do 15 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
12Jazbec Gal2005Ljubljana Migimigi00:22:03.9600:00.000
23Jazbec Jan200500:25:36.1603:32.200
329Stare Gal2008KK Bled00:28:54.9206:50.960
430Rupnik Matic2005Sloga 1902 Idrija00:32:33.5210:29.560
573Dolenc Tadej2010Sv. Urban00:44:10.9022:06.940
651Oblak Žak200700:45:13.3923:09.430

Mladinci (16 - 19 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
144Ferlan Blaž2001Sense biathlon00:25:31.4000:00.000
29Pfeifer Benjamin2001Bike Republic00:25:46.0000:14.600
376Peternelj Leander Oskar2003KD Belaunce00:31:38.3806:06.980

Kadeti (20 - 27 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
175Čibej Simon1997Meblojogi00:21:19.7800:00.000
222Aleš Tadej1996ŠD Koloka00:21:41.1400:21.360
382Sekne Gal199400:22:14.0600:54.280
481Homan Gregor1994Matej Mohorič fan club00:23:21.5902:01.810
515Kravanja Jan2000KK Soča00:25:06.1503:46.370
649Tolar Blaž200000:26:01.3904:41.610
754Lampreht Aljaž1999Kovaštvo Lampreht00:29:22.2008:02.420
888Hren Tine1999Radenska Rog00:31:09.6609:49.880

Juniorji (28 - 32 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
177Drinovec Matej1991KK Kranj00:21:15.9300:00.000
292Alič Miha1990KD LPP00:21:16.5300:00.600
395Potisk Tilen1992ŠD Poljane00:22:11.6100:55.680
44Oblak Blaž1991ŠD Špik Lučine00:23:16.8402:00.910
569Štucin Alen1988MBK Črni vrh00:23:21.0402:05.110
640Vrhovnik Jure1989KOLOKA00:24:30.8603:14.930
71Bokal Jure1992ASPEKT - VARSTVO PRI DELU00:26:29.4805:13.550
832Pajer Nejc1988KD Belaunce00:27:01.7205:45.790
960Trček Urban1992KD Belaunce00:30:56.8309:40.900

Seniorji (33 - 39 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
189Omejec Gregor198300:21:30.7800:00.000
25Remic Klemen1985BAM,BI Team00:21:58.2200:27.440
334Poljanšek Simon1983TOP FIT Radovljica00:22:10.3600:39.580
486Pervanje Boštjan198300:22:45.1001:14.320
590Lamovec Peter1984Žiri00:23:24.8501:54.070
626Obreza Anže1987AD Hitrost00:23:54.3502:23.570
710Štokelj Miha1981Izvir Vipava00:24:11.9602:41.180
87Mlinar Erik1981KD Belaunce00:24:56.8103:26.030
956Trček Jaka1985KD Belaunce00:25:15.5503:44.770
1084Fras Blaž1981KD Belaunce00:36:24.1814:53.400

Veterani (40 - 47 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
137Prevodnik Izidor1976KOLOKA00:22:17.0800:00.000
278Uršič Janez1978ŠD Bukovica00:23:13.5300:56.450
370Petrič Dejan1978MBK Črni vrh00:24:22.8402:05.760
441Bertoncelj Uroš1975KOLOKA00:24:39.6402:22.560
567Cankar Janez1977KD Belaunce00:25:04.1902:47.110
655Dolenc Andrej1974Indu team ŠD Poljane00:25:07.4602:50.380
796Obrez Marko197800:25:54.2403:37.160
820Peternel Boštjan1977ŠD Sveti Urban00:26:14.6903:57.610
911Homec Matej1980/00:26:53.5304:36.450
1058Mrak Aleš1975KD Belaunce00:27:12.2604:55.180
1185Oblak Tomaž197300:27:34.4505:17.370
1242Pogačar Bogdan197700:28:30.6306:13.550
1335Poljanšek Klemen198000:29:50.9007:33.820
1466Rihtaršič Peter1973KD Belaunce00:30:39.9608:22.880
1565Malavašič Marjan1974Žiri00:30:48.3308:31.250
1639Bekšen Damjan197900:32:52.3410:35.260
1768Stanonik Jakob1974Plezalno društvo cempin00:33:04.9210:47.840
1853Lampreht Peter1973Belaunce00:34:05.0911:48.010
1923Čemažar Janko1975ŠD Sveti Urban00:35:57.8113:40.730
2031Selak Janez197600:48:31.3126:14.230

Gentlemeni (48 - 56 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
143Dolar Tomaž1966KK Završnica00:24:27.3000:00.000
236Jugovic Sandi1969KOLOKA00:25:55.5201:28.220
371Žakelj Vladimir1965BAM.BI00:26:06.7001:39.400
459Rupar Milan1966KD Belaunce00:26:59.8702:32.570
574Pustavrh Aleš1970KD Belaunce00:27:51.5303:24.230
648Laznik Tone1972TD Briše00:28:13.1603:45.860
738Kern Viki1969KD Šenčur00:28:37.4404:10.140
852Pustavrh Marko1965KD Belaunce00:28:42.1704:14.870
928Bučar Mitja196600:29:51.5105:24.210
1061Pustovrh Niko1967KD Belaunce00:30:21.2005:53.900
1193Košir Jože1969KD Belaunce00:31:48.8107:21.510
1227Janus Goran197000:34:29.0510:01.750
1325Repnik Lojze196700:35:22.5810:55.280

Supergentlemeni (nad 56 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
116Kozjek Anton1956ŠD Bambi00:28:31.7100:00.000
280Mihovec Matej195100:28:46.9600:15.250
314Peternel Franc1951KD Belaunce00:30:52.4702:20.760
424Koželj Franci194600:33:46.0705:14.360
557Alič Anton1957KD Belaunce00:34:00.4105:28.700
645Habjan Andrej1955KOLOKA00:36:36.3908:04.680
787Justin Roman1961KD Belaunce00:44:11.4515:39.740
872Čadež Pavel1938Sv. Urban00:45:18.7416:47.030

MTB moški
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
117Porenta Primož1988Sibo Group00:23:23.4100:00.000
279Breznik Edvin1971Do daske00:26:27.4803:04.070
394Jelovčan Milan199600:27:30.4204:07.010
421Poljanec Dejan1983MBK Črni vrh00:29:19.3805:55.970
518Ferlan Tomaž1977KD Belaunce00:29:22.8405:59.430
612Podobnik Dušan1973ŠD Sveti Urban00:35:55.9212:32.510
713Čemažar Marko1982ŠD Sveti Urban00:35:58.8812:35.470
864Oblak Žan200800:59:55.1936:31.780
963Oblak Urban201001:00:41.5637:18.150
1062Oblak Janez1978KD Belaunce01:00:42.1337:18.720



Razvrstitev - absolutno
Moški:
M. abs.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost. abs.Točke
177Drinovec Matej1991KK Kranj00:21:15.9300:00.000
292Alič Miha1990KD LPP00:21:16.5300:00.600
375Čibej Simon1997Meblojogi00:21:19.7800:03.850
489Omejec Gregor198300:21:30.7800:14.850
522Aleš Tadej1996ŠD Koloka00:21:41.1400:25.210
65Remic Klemen1985BAM,BI Team00:21:58.2200:42.290
72Jazbec Gal2005Ljubljana Migimigi00:22:03.9600:48.030
834Poljanšek Simon1983TOP FIT Radovljica00:22:10.3600:54.430
995Potisk Tilen1992ŠD Poljane00:22:11.6100:55.680
1082Sekne Gal199400:22:14.0600:58.130
1137Prevodnik Izidor1976KOLOKA00:22:17.0801:01.150
1286Pervanje Boštjan198300:22:45.1001:29.170
1378Uršič Janez1978ŠD Bukovica00:23:13.5301:57.600
144Oblak Blaž1991ŠD Špik Lučine00:23:16.8402:00.910
1569Štucin Alen1988MBK Črni vrh00:23:21.0402:05.110
1681Homan Gregor1994Matej Mohorič fan club00:23:21.5902:05.660
1717Porenta Primož1988Sibo Group00:23:23.4102:07.480
1890Lamovec Peter1984Žiri00:23:24.8502:08.920
1926Obreza Anže1987AD Hitrost00:23:54.3502:38.420
2010Štokelj Miha1981Izvir Vipava00:24:11.9602:56.030
2170Petrič Dejan1978MBK Črni vrh00:24:22.8403:06.910
2243Dolar Tomaž1966KK Završnica00:24:27.3003:11.370
2340Vrhovnik Jure1989KOLOKA00:24:30.8603:14.930
2441Bertoncelj Uroš1975KOLOKA00:24:39.6403:23.710
257Mlinar Erik1981KD Belaunce00:24:56.8103:40.880
2667Cankar Janez1977KD Belaunce00:25:04.1903:48.260
2715Kravanja Jan2000KK Soča00:25:06.1503:50.220
2855Dolenc Andrej1974Indu team ŠD Poljane00:25:07.4603:51.530
2956Trček Jaka1985KD Belaunce00:25:15.5503:59.620
3044Ferlan Blaž2001Sense biathlon00:25:31.4004:15.470
313Jazbec Jan200500:25:36.1604:20.230
329Pfeifer Benjamin2001Bike Republic00:25:46.0004:30.070
3396Obrez Marko197800:25:54.2404:38.310
3436Jugovic Sandi1969KOLOKA00:25:55.5204:39.590
3549Tolar Blaž200000:26:01.3904:45.460
3671Žakelj Vladimir1965BAM.BI00:26:06.7004:50.770
3720Peternel Boštjan1977ŠD Sveti Urban00:26:14.6904:58.760
3879Breznik Edvin1971Do daske00:26:27.4805:11.550
391Bokal Jure1992ASPEKT - VARSTVO PRI DELU00:26:29.4805:13.550
4011Homec Matej1980/00:26:53.5305:37.600
4159Rupar Milan1966KD Belaunce00:26:59.8705:43.940
4232Pajer Nejc1988KD Belaunce00:27:01.7205:45.790
4358Mrak Aleš1975KD Belaunce00:27:12.2605:56.330
4494Jelovčan Milan199600:27:30.4206:14.490
4585Oblak Tomaž197300:27:34.4506:18.520
4674Pustavrh Aleš1970KD Belaunce00:27:51.5306:35.600
4748Laznik Tone1972TD Briše00:28:13.1606:57.230
4842Pogačar Bogdan197700:28:30.6307:14.700
4916Kozjek Anton1956ŠD Bambi00:28:31.7107:15.780
5038Kern Viki1969KD Šenčur00:28:37.4407:21.510
5152Pustavrh Marko1965KD Belaunce00:28:42.1707:26.240
5280Mihovec Matej195100:28:46.9607:31.030
5329Stare Gal2008KK Bled00:28:54.9207:38.990
5421Poljanec Dejan1983MBK Črni vrh00:29:19.3808:03.450
5554Lampreht Aljaž1999Kovaštvo Lampreht00:29:22.2008:06.270
5618Ferlan Tomaž1977KD Belaunce00:29:22.8408:06.910
5735Poljanšek Klemen198000:29:50.9008:34.970
5828Bučar Mitja196600:29:51.5108:35.580
5961Pustovrh Niko1967KD Belaunce00:30:21.2009:05.270
6066Rihtaršič Peter1973KD Belaunce00:30:39.9609:24.030
6165Malavašič Marjan1974Žiri00:30:48.3309:32.400
6214Peternel Franc1951KD Belaunce00:30:52.4709:36.540
6360Trček Urban1992KD Belaunce00:30:56.8309:40.900
6488Hren Tine1999Radenska Rog00:31:09.6609:53.730
6576Peternelj Leander Oskar2003KD Belaunce00:31:38.3810:22.450
6693Košir Jože1969KD Belaunce00:31:48.8110:32.880
6730Rupnik Matic2005Sloga 1902 Idrija00:32:33.5211:17.590
6839Bekšen Damjan197900:32:52.3411:36.410
6968Stanonik Jakob1974Plezalno društvo cempin00:33:04.9211:48.990
7024Koželj Franci194600:33:46.0712:30.140
7157Alič Anton1957KD Belaunce00:34:00.4112:44.480
7253Lampreht Peter1973Belaunce00:34:05.0912:49.160
7327Janus Goran197000:34:29.0513:13.120
7425Repnik Lojze196700:35:22.5814:06.650
7512Podobnik Dušan1973ŠD Sveti Urban00:35:55.9214:39.990
7623Čemažar Janko1975ŠD Sveti Urban00:35:57.8114:41.880
7713Čemažar Marko1982ŠD Sveti Urban00:35:58.8814:42.950
7884Fras Blaž1981KD Belaunce00:36:24.1815:08.250
7945Habjan Andrej1955KOLOKA00:36:36.3915:20.460
8073Dolenc Tadej2010Sv. Urban00:44:10.9022:54.970
8187Justin Roman1961KD Belaunce00:44:11.4522:55.520
8251Oblak Žak200700:45:13.3923:57.460
8372Čadež Pavel1938Sv. Urban00:45:18.7424:02.810
8431Selak Janez197600:48:31.3127:15.380
8564Oblak Žan200800:59:55.1938:39.260
8663Oblak Urban201001:00:41.5639:25.630
8762Oblak Janez1978KD Belaunce01:00:42.1339:26.200

Ženske:
M. abs.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost. abs.Točke
147Žakelj Rada1962Slaščičarna Magušar00:31:19.1600:00.000
250Laznik Regina200300:31:36.7800:17.620
333Cvirn Činku Maja1977KD LPP00:31:41.3400:22.180
491Podrekar Jana197500:34:07.6402:48.480
519Ferlan Katja1984KD Belaunce00:34:38.1703:19.010
68Čadež Rebeka200600:34:53.6303:34.470
783Purgar Špela1994MKB Črni vrh00:35:03.2703:44.110
846Habjan Dragica1959KOLOKA00:41:16.0209:56.860



Razvrstitev po kategorijah - Pokal polanskih puklov
Moški do 30 let (1990 in mlajši)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
177Drinovec Matej1991KK Kranj00:21:15.9300:00.0080
292Alič Miha1990KD LPP00:21:16.5300:00.6070
375Čibej Simon1997Meblojogi00:21:19.7800:03.8560
422Aleš Tadej1996ŠD Koloka00:21:41.1400:25.2150
52Jazbec Gal2005Ljubljana Migimigi00:22:03.9600:48.0345
695Potisk Tilen1992ŠD Poljane00:22:11.6100:55.6840
782Sekne Gal199400:22:14.0600:58.1336
84Oblak Blaž1991ŠD Špik Lučine00:23:16.8402:00.9132
981Homan Gregor1994Matej Mohorič fan club00:23:21.5902:05.6629
1015Kravanja Jan2000KK Soča00:25:06.1503:50.2226
1144Ferlan Blaž2001Sense biathlon00:25:31.4004:15.4724
123Jazbec Jan200500:25:36.1604:20.2322
139Pfeifer Benjamin2001Bike Republic00:25:46.0004:30.0720
1449Tolar Blaž200000:26:01.3904:45.4618
151Bokal Jure1992ASPEKT - VARSTVO PRI DELU00:26:29.4805:13.5516
1694Jelovčan Milan199600:27:30.4206:14.4915
1729Stare Gal2008KK Bled00:28:54.9207:38.9914
1854Lampreht Aljaž1999Kovaštvo Lampreht00:29:22.2008:06.2713
1960Trček Urban1992KD Belaunce00:30:56.8309:40.9012
2088Hren Tine1999Radenska Rog00:31:09.6609:53.7311
2176Peternelj Leander Oskar2003KD Belaunce00:31:38.3810:22.4510
2230Rupnik Matic2005Sloga 1902 Idrija00:32:33.5211:17.599
2373Dolenc Tadej2010Sv. Urban00:44:10.9022:54.978
2451Oblak Žak200700:45:13.3923:57.467
2564Oblak Žan200800:59:55.1938:39.266
2663Oblak Urban201001:00:41.5639:25.635

Ženske do 30 let (1990 in mlajše)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
150Laznik Regina200300:31:36.7800:00.0080
28Čadež Rebeka200600:34:53.6303:16.8570
383Purgar Špela1994MKB Črni vrh00:35:03.2703:26.4960

Moški 31-40 let (1980-1989)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
189Omejec Gregor198300:21:30.7800:00.0080
25Remic Klemen1985BAM,BI Team00:21:58.2200:27.4470
334Poljanšek Simon1983TOP FIT Radovljica00:22:10.3600:39.5860
486Pervanje Boštjan198300:22:45.1001:14.3250
569Štucin Alen1988MBK Črni vrh00:23:21.0401:50.2645
617Porenta Primož1988Sibo Group00:23:23.4101:52.6340
790Lamovec Peter1984Žiri00:23:24.8501:54.0736
826Obreza Anže1987AD Hitrost00:23:54.3502:23.5732
910Štokelj Miha1981Izvir Vipava00:24:11.9602:41.1829
1040Vrhovnik Jure1989KOLOKA00:24:30.8603:00.0826
117Mlinar Erik1981KD Belaunce00:24:56.8103:26.0324
1256Trček Jaka1985KD Belaunce00:25:15.5503:44.7722
1311Homec Matej1980/00:26:53.5305:22.7520
1432Pajer Nejc1988KD Belaunce00:27:01.7205:30.9418
1521Poljanec Dejan1983MBK Črni vrh00:29:19.3807:48.6016
1635Poljanšek Klemen198000:29:50.9008:20.1215
1713Čemažar Marko1982ŠD Sveti Urban00:35:58.8814:28.1014
1884Fras Blaž1981KD Belaunce00:36:24.1814:53.4013

Ženske 31-45 let (1975-1989)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
133Cvirn Činku Maja1977KD LPP00:31:41.3400:00.0080
291Podrekar Jana197500:34:07.6402:26.3070
319Ferlan Katja1984KD Belaunce00:34:38.1702:56.8360

Moški 41-50 let (1960-1979)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
137Prevodnik Izidor1976KOLOKA00:22:17.0800:00.0080
278Uršič Janez1978ŠD Bukovica00:23:13.5300:56.4570
370Petrič Dejan1978MBK Črni vrh00:24:22.8402:05.7660
441Bertoncelj Uroš1975KOLOKA00:24:39.6402:22.5650
567Cankar Janez1977KD Belaunce00:25:04.1902:47.1145
655Dolenc Andrej1974Indu team ŠD Poljane00:25:07.4602:50.3840
796Obrez Marko197800:25:54.2403:37.1636
820Peternel Boštjan1977ŠD Sveti Urban00:26:14.6903:57.6132
979Breznik Edvin1971Do daske00:26:27.4804:10.4029
1058Mrak Aleš1975KD Belaunce00:27:12.2604:55.1826
1185Oblak Tomaž197300:27:34.4505:17.3724
1274Pustavrh Aleš1970KD Belaunce00:27:51.5305:34.4522
1348Laznik Tone1972TD Briše00:28:13.1605:56.0820
1442Pogačar Bogdan197700:28:30.6306:13.5518
1518Ferlan Tomaž1977KD Belaunce00:29:22.8407:05.7616
1666Rihtaršič Peter1973KD Belaunce00:30:39.9608:22.8815
1765Malavašič Marjan1974Žiri00:30:48.3308:31.2514
1839Bekšen Damjan197900:32:52.3410:35.2613
1968Stanonik Jakob1974Plezalno društvo cempin00:33:04.9210:47.8412
2053Lampreht Peter1973Belaunce00:34:05.0911:48.0111
2127Janus Goran197000:34:29.0512:11.9710
2212Podobnik Dušan1973ŠD Sveti Urban00:35:55.9213:38.849
2323Čemažar Janko1975ŠD Sveti Urban00:35:57.8113:40.738
2431Selak Janez197600:48:31.3126:14.237
2562Oblak Janez1978KD Belaunce01:00:42.1338:25.056

Ženske nad 45 let (1974 in starejše)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
147Žakelj Rada1962Slaščičarna Magušar00:31:19.1600:00.0080
246Habjan Dragica1959KOLOKA00:41:16.0209:56.8670

Moški 51-60 let (1960-1969)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
143Dolar Tomaž1966KK Završnica00:24:27.3000:00.0080
236Jugovic Sandi1969KOLOKA00:25:55.5201:28.2270
371Žakelj Vladimir1965BAM.BI00:26:06.7001:39.4060
459Rupar Milan1966KD Belaunce00:26:59.8702:32.5750
538Kern Viki1969KD Šenčur00:28:37.4404:10.1445
652Pustavrh Marko1965KD Belaunce00:28:42.1704:14.8740
728Bučar Mitja196600:29:51.5105:24.2136
861Pustovrh Niko1967KD Belaunce00:30:21.2005:53.9032
993Košir Jože1969KD Belaunce00:31:48.8107:21.5129
1025Repnik Lojze196700:35:22.5810:55.2826
1187Justin Roman1961KD Belaunce00:44:11.4519:44.1524

Moški nad 60 let (1959 in starejši)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
116Kozjek Anton1956ŠD Bambi00:28:31.7100:00.0080
280Mihovec Matej195100:28:46.9600:15.2570
314Peternel Franc1951KD Belaunce00:30:52.4702:20.7660
424Koželj Franci194600:33:46.0705:14.3650
557Alič Anton1957KD Belaunce00:34:00.4105:28.7045
645Habjan Andrej1955KOLOKA00:36:36.3908:04.6840
772Čadež Pavel1938Sv. Urban00:45:18.7416:47.0336