Vzpon na Pasjo ravan
Todraž, 15.08.2019

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Špik Lučine
Vodja tekmovanja: Blaž Oblak
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Št. udeležencev: 78

Razvrstitev po kategorijah
Moški do 30 let (1989 in mlajši)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
155Drinovec Matej1991KK Kranj00:25:10.500:00.080
258Alič Miha1990KD LPP00:25:47.100:36.670
311Peternelj Žan199800:25:59.100:48.660
439Glamočak Anže1991Marsovci00:26:13.201:02.750
522Jerina Andraž1991KD Alpe Sis00:26:56.801:46.345
67Sušnik Blaž1994KD LPP00:27:00.201:49.740
776Šmid Jakob199600:28:12.303:01.836
82Oblak Blaž1991ŠD Špik Lučine00:28:59.803:49.332
926Polajnar Klemen1995Team turbo Tropovci00:29:11.304:00.829
1051Povirk Anže1991KD LPP00:30:05.404:54.926
1160Zoubek Miha198900:32:27.207:16.724
1273Kurson Aljaž199600:33:54.308:43.822

Ženske do 30 let (1989 in mlajše)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
145Jesenko Erika1996Somec00:28:28.200:00.080
240Glamočak Tajda199600:34:00.105:31.970

Moški 31-40 let (1979-1988)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
150Draksler Andrej1988Koloka00:25:20.000:00.080
263Remic Klemen198500:25:58.800:38.870
372Kladnik Matej198300:27:43.602:23.660
446Šinkovec Andrej1982JB Team00:28:21.303:01.350
535Kutoša David197900:28:37.503:17.545
642Kregar Matjaž1985B.V.G. GULč - BTS COMPANY00:28:46.103:26.140
757Kranjec Robert1981KD LPP00:28:50.903:30.936
818Mlinar Erik1981KD Belaunce00:29:30.804:10.832
934Beč Boris1981KD LPP00:29:58.104:38.129
1059Bizjak Domen198500:30:05.004:45.026
116Dolenc Marko198300:30:25.005:05.024
1253Jamnik Matej1982KD LPP00:31:09.005:49.022
1369Kozak Anže198800:31:23.506:03.520
1443Pajer Nejc1988KD Belaunce00:32:27.507:07.518
1514Oblak Martin1980KD Belaunce00:34:02.008:42.016
1630Oblak Miha1984ŠD Špik Lučine00:35:22.010:02.015
1717Tušek Andraž1979KD Belaunce00:35:45.410:25.414
1841Buh Peter198000:36:23.211:03.213
194Čemažar Marko1982ŠD Sv. Urban00:42:12.216:52.212

Ženske 31-45 let (1974-1988)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
119Mrak Urška1980KD Belaunce00:37:03.000:00.080
266Nastran Brank Joži1975KD LPP00:38:20.801:17.870
320Ferlan Katja1984KD Belaunce00:39:58.702:55.760

Moški 41-50 let (1969-1978)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
137Prešeren Jani1976B.V.G. GULč - BTS COMPANY00:25:33.800:00.080
274Hren Aleš1972KD LPP00:25:55.500:21.770
336Konc Gorazd1974KK Kranj00:26:27.900:54.160
456Uršič Janez1978Koloka00:28:18.002:44.250
547Jugovic Sandi1969Koloka00:28:42.403:08.645
627Pristavec Miran1970KK Završnica00:28:53.803:20.040
768Obrez Marko197800:30:07.504:33.736
831Breznik Edvin1971KD Belaunce00:31:35.106:01.332
921Ferlan Tomaž1977KD Belaunce00:31:49.406:15.629
109Pogačar Bogdan197700:31:49.806:16.026
1115Pustavrh Aleš1970KD Belaunce00:33:41.408:07.624
128Kern Viki1969KD Šenčur00:33:41.808:08.022
1323Stare Igor1975KD Šenčur00:35:06.709:32.920
1462Košir Jože196900:37:16.311:42.518
1561Košir Anton1971ŠD Špik Lučine00:39:19.513:45.716
1648Jelovčan Tomaž1969Koloka00:40:40.315:06.515

Ženske nad 45 let (1973 in starejše)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
112Prešeren Matejka1964KK Završnica00:41:39.500:00.080
264Habjan Dragica1959ŠD Utrip Habjan transport01:01:25.319:45.870

Moški 51-60 let (1959-1968)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
149Debeljak Janez1962KD LPP00:28:26.200:00.080
271Žakelj Vladimir1965Bam.Bi00:30:25.401:59.270
329Čavs Aleš1967SKF Slovenija00:30:30.402:04.260
425Zupan Tine1960Scott Team00:30:37.602:11.450
513Prešeren Branko1959KK Završnica00:32:41.704:15.545
616Pustavrh Marko1965KD Belaunce00:33:05.104:38.940
738Glamočak Igor196200:33:46.005:19.836
852Černigoj Milan1964KD LPP00:33:58.405:32.232
954Pustovrh Niko1967PD Cempin00:35:50.707:24.529
1024Šesek Uroš1967Team turbo Tropovci00:36:29.408:03.226
1175Košir Lojze1967ŠD Špik Lučine00:36:44.808:18.624
1232Oblak Janez1960ŠD Špik Lučine00:38:10.209:44.022

Moški nad 60 let (1958 in starejši)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
15Čuden Marjan1957B.V.G. GULč - BTS COMPANY00:29:25.900:00.080
267Skubic Borislav1958KD LPP00:30:04.500:38.670
310Mihovec Matej1951ŠD Turbo M00:32:51.403:25.560
478Papič Milivoj195600:33:29.304:03.450
570Hafner Franc1949Bam.Bi00:35:08.605:42.745
61Peternel Franc1951KD Belaunce00:35:46.606:20.740
73Jereb Marijan195000:36:30.807:04.936
877Mihovilovič Ivan1949Izvir Vipava00:37:55.408:29.532
928Koželj Franci194600:39:25.910:00.029
1065Habjan Andrej1955ŠD Utrip Habjan transport00:42:34.213:08.326
1144Bahar Milan1938KK Postojna00:46:39.917:14.024
1233Porenta Slavko1949KD LPP00:47:06.217:40.322



Razvrstitev - absolutno
Moški:
M. abs.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost. abs.Točke
155Drinovec Matej1991KK Kranj00:25:10.500:00.080
250Draksler Andrej1988Koloka00:25:20.000:09.570
337Prešeren Jani1976B.V.G. GULč - BTS COMPANY00:25:33.800:23.360
458Alič Miha1990KD LPP00:25:47.100:36.650
574Hren Aleš1972KD LPP00:25:55.500:45.045
663Remic Klemen198500:25:58.800:48.340
711Peternelj Žan199800:25:59.100:48.636
839Glamočak Anže1991Marsovci00:26:13.201:02.732
936Konc Gorazd1974KK Kranj00:26:27.901:17.429
1022Jerina Andraž1991KD Alpe Sis00:26:56.801:46.326
117Sušnik Blaž1994KD LPP00:27:00.201:49.724
1272Kladnik Matej198300:27:43.602:33.122
1376Šmid Jakob199600:28:12.303:01.820
1456Uršič Janez1978Koloka00:28:18.003:07.518
1546Šinkovec Andrej1982JB Team00:28:21.303:10.816
1649Debeljak Janez1962KD LPP00:28:26.203:15.715
1735Kutoša David197900:28:37.503:27.014
1847Jugovic Sandi1969Koloka00:28:42.403:31.913
1942Kregar Matjaž1985B.V.G. GULč - BTS COMPANY00:28:46.103:35.612
2057Kranjec Robert1981KD LPP00:28:50.903:40.411
2127Pristavec Miran1970KK Završnica00:28:53.803:43.310
222Oblak Blaž1991ŠD Špik Lučine00:28:59.803:49.39
2326Polajnar Klemen1995Team turbo Tropovci00:29:11.304:00.88
245Čuden Marjan1957B.V.G. GULč - BTS COMPANY00:29:25.904:15.47
2518Mlinar Erik1981KD Belaunce00:29:30.804:20.36
2634Beč Boris1981KD LPP00:29:58.104:47.65
2767Skubic Borislav1958KD LPP00:30:04.504:54.04
2859Bizjak Domen198500:30:05.004:54.53
2951Povirk Anže1991KD LPP00:30:05.404:54.92
3068Obrez Marko197800:30:07.504:57.01
316Dolenc Marko198300:30:25.005:14.50
3271Žakelj Vladimir1965Bam.Bi00:30:25.405:14.90
3329Čavs Aleš1967SKF Slovenija00:30:30.405:19.90
3425Zupan Tine1960Scott Team00:30:37.605:27.10
3553Jamnik Matej1982KD LPP00:31:09.005:58.50
3669Kozak Anže198800:31:23.506:13.00
3731Breznik Edvin1971KD Belaunce00:31:35.106:24.60
3821Ferlan Tomaž1977KD Belaunce00:31:49.406:38.90
399Pogačar Bogdan197700:31:49.806:39.30
4060Zoubek Miha198900:32:27.207:16.70
4143Pajer Nejc1988KD Belaunce00:32:27.507:17.00
4213Prešeren Branko1959KK Završnica00:32:41.707:31.20
4310Mihovec Matej1951ŠD Turbo M00:32:51.407:40.90
4416Pustavrh Marko1965KD Belaunce00:33:05.107:54.60
4578Papič Milivoj195600:33:29.308:18.80
4615Pustavrh Aleš1970KD Belaunce00:33:41.408:30.90
478Kern Viki1969KD Šenčur00:33:41.808:31.30
4838Glamočak Igor196200:33:46.008:35.50
4973Kurson Aljaž199600:33:54.308:43.80
5052Černigoj Milan1964KD LPP00:33:58.408:47.90
5114Oblak Martin1980KD Belaunce00:34:02.008:51.50
5223Stare Igor1975KD Šenčur00:35:06.709:56.20
5370Hafner Franc1949Bam.Bi00:35:08.609:58.10
5430Oblak Miha1984ŠD Špik Lučine00:35:22.010:11.50
5517Tušek Andraž1979KD Belaunce00:35:45.410:34.90
561Peternel Franc1951KD Belaunce00:35:46.610:36.10
5754Pustovrh Niko1967PD Cempin00:35:50.710:40.20
5841Buh Peter198000:36:23.211:12.70
5924Šesek Uroš1967Team turbo Tropovci00:36:29.411:18.90
603Jereb Marijan195000:36:30.811:20.30
6175Košir Lojze1967ŠD Špik Lučine00:36:44.811:34.30
6262Košir Jože196900:37:16.312:05.80
6377Mihovilovič Ivan1949Izvir Vipava00:37:55.412:44.90
6432Oblak Janez1960ŠD Špik Lučine00:38:10.212:59.70
6561Košir Anton1971ŠD Špik Lučine00:39:19.514:09.00
6628Koželj Franci194600:39:25.914:15.40
6748Jelovčan Tomaž1969Koloka00:40:40.315:29.80
684Čemažar Marko1982ŠD Sv. Urban00:42:12.217:01.70
6965Habjan Andrej1955ŠD Utrip Habjan transport00:42:34.217:23.70
7044Bahar Milan1938KK Postojna00:46:39.921:29.40
7133Porenta Slavko1949KD LPP00:47:06.221:55.70

Ženske:
M. abs.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost. abs.Točke
145Jesenko Erika1996Somec00:28:28.200:00.080
240Glamočak Tajda199600:34:00.105:31.970
319Mrak Urška1980KD Belaunce00:37:03.008:34.860
466Nastran Brank Joži1975KD LPP00:38:20.809:52.650
520Ferlan Katja1984KD Belaunce00:39:58.711:30.545
612Prešeren Matejka1964KK Završnica00:41:39.513:11.340
764Habjan Dragica1959ŠD Utrip Habjan transport01:01:25.332:57.136