Vzpon na Pasjo Ravan 2019
Todraž, 8/15/2019

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Špik Lučine
Vodja tekmovanja: Blaž Oblak
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:11,5km
Višinska razlika:520m
Čas starta:10:00
Število prijavljenih: 78

Razvrstitev po kategorijah
Ženske do 30 let (1989 in mlajše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Jesenko Erika1996Somec00:28:28.2800:00:00.00
2Glamočak Tajda199600:34:00.1700:05:31.89

Ženske 31 - 60 let (1959 - 1988)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Mrak Urška1980KD Belaunce00:37:03.0500:00:00.00
2Nastran Brank Joži1975KD LPP00:38:20.8300:01:17.78
3Ferlan Katja1984KD Belaunce00:39:58.7200:02:55.67
4Prešeren Matejka1964KK Završnica00:41:39.5800:04:36.53

Moški do 30 let (1989 in mlajši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Alič Miha1990KD LPP00:25:47.1900:00:00.00
2Peternelj Žan199800:25:59.1800:00:11.99
3Glamočak Anže1991Marsovci00:26:13.2000:00:26.01
4Jerina Andraž1991KD Alpe Sis00:26:56.8700:01:09.68
5Blaž Sušnik1994KD LPP00:27:00.2100:01:13.02
6Šmid Jakob199600:28:12.3300:02:25.14
7Oblak Blaž1991ŠD Špik Lučine00:28:59.8300:03:06.64
8Polajnar Klemen1995Team turbo Tropovci00:29:11.3000:03:24.11
9Povirk Anže1991KD LPP00:30:05.4400:04:18.25
10Zoubek Miha198900:32:27.2400:06:40.05
11Kurson Aljaž199600:33:54.3200:08:43.75

Moški 31 - 40 let (1979 - 1988)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Draksler Andrej1988Koloka00:25:20.0700:00:00.00
2Remic Klemen198500:25:58.8300:00:38.76
3Kladnik Matej198300:27:43.6500:02:23.58
4Šinkovec Andrej1982JB Team00:28:21.3700:03:01.30
5Kutoša David197900:28:37.5400:03:17.47
6Kregar Matjaž1985B.V.G. GULČ - BTS COMPANY00:28:46.1100:03:26.04
7Kranjec Robert1981KD LPP00:28:50.9200:03:30.85
8Mlinar Erik1981KD Belaunce00:29:30.8500:04:10.78
9Beč Boris1981KD LPP00:29:58.1700:04:38.10
10Bizjak Domen198500:30:05.0200:04:44.95
11Dolenc Marko198300:30:25.0100:05:04.94
12Jamnik Matej1982KD LPP00:31:09.0400:05:48.97
13Kozak Anže198800:31:23.5500:06:03.48
14Pajer Nejc1988KD Belaunce00:32:27.5300:07:07.46
15Oblak Martin1980KD Belaunce00:34:02.0400:08:41.97
16Oblak Miha1984ŠD Špik Lučine00:35:22.0200:10:01.95
17Tušek Andraž1979KD Belaunce00:35:45.4900:10:25.42
18Buh Peter198000:36:23.2100:11:03.14

Moški 41 - 50 let (1969 - 1978)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Prešeren Jani1976B.V.G. GULČ - BTS COMPANY00:25:33.8600:00:00.00
2Hren Aleš1972KD LPP00:25:55.5600:00:21.70
3Konc Gorazd1974KK Kranj00:26:27.9300:00:54.07
4Uršič Janez1978Koloka00:28:18.0900:02:44.23
5Jugovic Sandi1969Koloka00:28:42.4800:03:08.62
6Pristavec Miran1970KK Završnica00:28:53.8600:03:20.00
7Obrez Marko197800:30:07.5800:04:33.72
8Ferlan Tomaž1977KD Belaunce00:31:49.4100:06:15.55
9Pogačar Bogdan197700:31:49.8200:06:15.96
10Pustavrh Aleš1970KD Belaunce00:33:41.4800:08:07.62
11Kern Viki1969KD Šenčur00:33:41.8100:08:07.95
12Stare Igor1975KD Šenčur00:35:06.7500:09:32.89
13Košir Anton1971ŠD Špik Lučine00:39:19.5000:13:45.64
14Jelovčan Tomaž1969Koloka00:40:40.3700:15:06.51

Moški 51 - 60 let (1959 - 1968)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Debeljak Janez1962KD LPP00:28:26.2600:00:00.00
2Žakelj Vladimir1965Bam.Bi00:30:25.4600:01:59.20
3Čavs Aleš1967SKF Slovenija00:30:30.4200:02:04.16
4Zupan Tine1960Scott Team00:30:37.6300:02:11.37
5Prešeren Branko1959KK Završnica00:32:41.7200:04:15.46
6Pustavrh Marko1965KD Belaunce00:33:05.1900:04:38.93
7Glamočak Igor196200:33:46.0500:05:19.79
8Černigoj Milan1964KD LPP00:33:58.4000:05:32.14
9Pustovrh Niko1967PD Cempin00:35:50.7400:07:24.48
10Šesek Uroš1967Team turbo Tropovci00:36:29.4700:08:03.21
11Košir Lojze1967ŠD Špik Lučine00:36:44.8700:08:18.61
12Oblak Janez1960ŠD Špik Lučine00:38:10.2000:09:43.94

Moški nad 60 let (1958 in starejši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Čuden Marjan1957B.V.G. GULČ - BTS COMPANY00:29:25.9300:00:00.00
2Skubic Borislav1958KD LPP00:30:04.5400:00:38.61
3Mihovec Matej1951ŠD Turbo M00:32:51.4600:03:25.53
4Papič Milivoj195600:33:29.3300:04:03.40
5Hafner Franc1949Bam.Bi00:35:08.6500:05:42.72
6Peternel Franc1951KD Belaunce00:35:46.6500:06:20.72
7Jereb Marijan195000:36:30.8700:07:04.94
8Mihovilovič Ivan1949Izvir Vipava00:37:55.4700:08:29.54
9Koželj Franci194600:39:25.9400:10:00.01
10Habjan Andrej1955ŠD Utrip Habjan transport00:42:34.2300:13:08.30
11Bahar Milan1938KK Postojna00:46:39.9700:17:14.04
12Porenta Slavko1949KD LPP00:47:06.2000:17:40.27

MTB Ženske
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Habjan Dragica1956ŠD Utrip Habjan transport01:01:25.3000:00:00.00

MTB Moški
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Breznik Edvin1971KD Belaunce00:31:35.1300:00:00.00
2Košir Jože196900:37:16.3700:05:41.24
3Čemažar Marko1982ŠD Sv. Urban00:42:12.2300:10:37.10

Elitna kategorija - Moški
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Drinovec Matej1991KK Kranj00:25:10.5700:00:00.00