12. Bistrški tek - mladina
Ilirska Bistrica, 08.06.2019

Podatki o tekmi:
Organizator: TD Bistrc
Vodja tekmovanja: Gregor Kovačič
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Št. udeležencev: 82

Razvrstitev po kategorijah
Deklice I (letnik 2012 in mlajše)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1101Močnik Neja2012AD POSOČJE00:01:25.100:00.040
2102Božič Nina2012TD Bistrc00:01:28.600:03.535
3103Mejak Neža201200:01:30.200:05.131
4104Manfreda Lana2013ŠKTD Lom00:01:32.300:07.228
5105Vrh Gaja201200:01:36.100:11.026
6106Bajec Ina2012OŠ Begunje00:01:36.600:11.525
7107Viktorija Velišček201200:01:37.600:12.524
8108Zidar Pubelj Naja2012ŠKTD Lom00:01:39.900:14.823
9109Štrukelj Neža2012ŠKTD Lom00:01:42.100:17.022
10110Bebar Iva2012OŠ STARI TRG00:02:10.300:45.221

Deklice J (letnik 2011)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1301Nemec Amelie2011Divača00:01:23.400:00.040
2302Frank Maruša2011TD Bistrc00:01:24.300:00.935
3303Modec Lea2011OŠ STARI TRG00:01:28.800:05.431
4304Dolgan Tinea2011AK Pivka00:01:32.100:08.728
5305Grlj Tinkara201100:01:36.500:13.126

Deklice K (letnik 2010)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1501Kavčič Ema2010TSK Logatec00:01:16.100:00.040
2502Bele Žele Naja2010AK Pivka00:01:19.800:03.735
3503Vičič Vita2010TD Bistrc00:01:23.900:07.831
4504Štrukelj Mija2010AD Posočje00:01:29.600:13.528
5505Baša Lara2010TD Bistrc00:01:32.400:16.326
6506Ličan Dana201000:01:33.500:17.425
7507Šega Hiti Lana2010OŠ GRAHOVO00:01:39.600:23.524
8508Leskovec Sara2010ŠD Hotedršica00:01:40.500:24.423

Deklice L (letnik 2009)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1803Leban Adriana2009AD Posočje00:02:47.900:00.040
2804Eržen Karin2009ŠD Hotedršica00:02:58.100:10.235
3805Gulja Gaja2009TD Bistrc00:03:02.500:14.631
4806Barak Hana200900:03:12.100:24.228
5807Pirih Urša2009TD Bistrc00:03:20.100:32.226
6808Krebelj Izabela2009TD Bistrc00:03:20.500:32.625
7809Grlj Maruša200900:03:29.400:41.524
8810Torjan Tinkara200900:03:30.600:42.723
9811Zidar Pugelj Sara200900:03:32.400:44.522

Deklice M (letnik 2008)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1902Tomšič Katja2008TD Bistrc00:02:38.200:00.040
2909Ličan Tajda200800:03:16.300:38.135

Deklice N (letnik 2007)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
11003Šega Jakopin Lucija2007SK LOŠKA DOLINA00:02:52.900:00.040
21004Kogovšek Ema2007ŠD Tek je lek00:03:02.800:09.935
31005Kogovšek Eva2007ŠD Tek je lek00:03:13.500:20.631

Deklice O (letnik 2006)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
11103Funda Nikita2006SK LOŠKA DOLINA00:04:25.500:00.040
21104Leskovec Hana2006ŠD Hotedršica00:04:40.300:14.835
31105Dolgan Tajda2006AK Pivka00:04:46.500:21.031
41106Leskovec Lara2006ŠD Hotedršica00:04:47.100:21.628

Deklice P (letnik 2004-05)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
11204Pivk Zala2004ŠD Hotedršica00:04:17.000:00.040
21205Čehovin Ema2004ŠD Nanos00:04:21.300:04.335
31206Šega Jakopin Kristina2005SK LOŠKA DOLINA00:04:21.700:04.731
41208Mišič Teja2005ŠD Tek je lek00:04:25.500:08.528
51209Volk Maja200400:05:40.601:23.626

Dečki A (letnik 2012 in mlajši)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1201Pintar Aron2012Endorfin00:01:28.300:00.040
2202Tomšič Tomaž2012TD Bistrc00:01:30.000:01.735
3203Barak Luka201200:01:30.800:02.531
4204Dolinar Adam2012ŠD Hotedršica00:01:31.600:03.328
5205Pirih Lovro201200:01:37.300:09.026
6206Valentinčič Tilen2012AD Posočje00:01:38.800:10.525
7207Batista Nik201200:01:39.900:11.624
8208Moroz Mark2012ŠD HOTEDRŠICA00:01:46.600:18.323
9209Lisjak Tim2013ŠD Nanos00:01:48.700:20.422
10211Nidorfer Irenej201300:01:54.400:26.121

Dečki B (letnik 2011)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1601Leban Anže2011AD Posočje00:01:20.500:00.040
2602Petrič Tai201100:01:24.500:04.035
3603Polh Aljaž2011TD Bistrc00:01:31.700:11.231
4604Tomše Mark201100:01:42.800:22.328
5210Volk Kuzmanič Vid201100:01:53.500:33.026

Dečki C (letnik 2010)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1701Čeček Ambrož2010OŠ Cerknica00:01:13.200:00.040
2702Marušič Matija2010AK Postojna00:01:13.600:00.435
3703Tomšič Vujkovič Maj201000:01:14.100:00.931
4704Skočir Marcel2010AD Posočje00:01:14.500:01.328

Dečki D (letnik 2009)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1801Močnik Luka2009Tolmin00:02:38.300:00.040
2802Manfreda Luka2009ŠKTD Lom00:02:41.600:03.335

Dečki E (letnik 2008)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1901Bajec Vid2008OŠ Cerknica00:02:34.400:00.040
2903Sterle Val2008OŠ Cerknica00:02:39.900:05.535
3904Rodman Luka2008ŠD Nanos00:02:45.100:10.731
4905Božič Taj2008TD Bistrc00:02:47.100:12.728
5906Laharnar Ian2008ŠD Nanos00:02:49.000:14.626
6907Požarnik Vavken Lev2008ŠD Hotedršica00:03:10.100:35.725
7908Pintar Tristan200800:03:13.700:39.324

Dečki F (letnik 2007)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
11001Dolinar Luka2007ŠD Hotedršica00:02:35.700:00.040
21002Mišič Martin2007ŠD Tek je lek00:02:50.500:14.835

Dečki G (letnik 2006)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
11101Fatur Tanej2006AK Postojna00:03:48.800:00.040
21102Žele Bele Gašper2006AK Pivka00:04:19.200:30.435

Dečki H (letnik 2004-05)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
11201Dolgan Tjaž2004AK Pivka00:03:55.300:00.040
21202Mlakar Jure2005ŠD Nadvesk00:04:02.100:06.835
31203Zelenc Vid2005ŠD Hotedršica00:04:16.300:21.031
41207Matkic Erazem2005ŠD Nanos00:04:23.400:28.128