Majski tek - City Run 2019 - mladina
Ajdovščina, 04.05.2019

Podatki o tekmi:
Organizator: Zavod za šport Ajdovščina
Vodja tekmovanja: Primož Sulič
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Št. udeležencev: 73

Razvrstitev po kategorijah
Deklice I (letnik 2011 in mlajše)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.
1201Kravanja Taja2012TD Bovec00:01:05.100:00.0
2202Komac Zala2012TD Bovec00:01:06.700:01.6
3203Manfreda Lana2013ŠKTD Lom00:01:08.300:03.2
4204Breščak Meta2012OŠ Šturje00:01:09.700:04.6
5205Fratina Larisa2016TD Bovec00:02:53.201:48.1

Deklice J (letnik 2010)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.
1305Vodopivec Ema2011AD Kronos00:01:07.700:00.0

Deklice K (letnik 2009)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.
1401Žgur Neli2010ŠD Nanos Podnanos00:01:43.000:00.0
2403Nagode Ema2010TSK Logatec00:01:48.900:05.9
3404Kavčič Ema2010TSK Logatec00:01:50.400:07.4
4405Funa Monika2010TKA00:02:03.500:20.5
5406Štrukelj Mija2010AD Posočje00:02:04.500:21.5
6407Leskovec Sara2010ŠD Hotedršica00:02:11.100:28.1

Deklice L (letnik 2008)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.
1502Žibert Manca2009TSK Logatec00:01:38.600:00.0
2503Leban Adriana2009AD Posočje00:01:40.800:02.2
3504Kavs Pia2009TD Bovec00:01:46.200:07.6
4506Sardoč Pika2009ŠD Nanos Podnanos00:01:57.100:18.5
5507Kerševan Sara2009ŠD Nanos Podnanos00:02:13.600:35.0

Deklice M (letnik 2007)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.
1701Sovdat Gaja2008AD Posočje00:03:46.400:00.0
2702Kopatin Sara2008ŠD Nanos Podnanos00:03:54.800:08.4
3703Tomšič Katja2008TD Bistrc00:04:04.600:18.2
4704Premrl Anika2008ŠD Podnanos00:04:45.200:58.8

Deklice N (letnik 2006)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.
1901Mlekuž Manca2007TD Bovec00:03:51.800:00.0
2902Čarga Manca2007TD Bovec00:04:05.300:13.5
3903Sardoč Miša2007ŠD Nanos Podnanos00:04:12.700:20.9
4904Kogovšek Ema2007ŠD Tek je lek00:04:18.100:26.3
5905Kenda Drekonja Lea2007AD Posočje00:04:22.000:30.2
6906Zelenec Katja2007ŠD Hotedrščica00:04:32.700:40.9
7907Rupnik Ajda2007ŠD Hotedršica00:04:43.600:51.8
8908Kogovšek Eva2007ŠD Tek je lek00:04:44.600:52.8
9909Podbevšek Sabina2007OŠ Dobrova00:05:28.701:36.9
10910Djurić Čarna2007Nova Gorica00:06:18.902:27.1

Deklice O (letnik 2005)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.
11005Leskovec Hana2006ŠD Hotedršica00:04:21.300:00.0
21006Leskovec Lara2006ŠD Hotedršica00:04:44.100:22.8

Deklice P (letnik 2003-04)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.
11101Stres Tinkara2005TK Ajdovščina00:06:41.000:00.0
21102Sovdat Žana2004AD Posočje00:06:52.300:11.3
31103Čehovin Ema2004ŠD Nanos Podnanos00:07:04.200:23.2
41104Pivk Zala2004ŠD Hotedršica00:07:26.800:45.8
51105Duša Gaja2004AD Posočje00:07:31.900:50.9
61106Žagar Tia2004TD Bovec00:07:45.401:04.4
71107Nagode Anja2004ŠD Hotedršica00:08:03.901:22.9
81109Breščak Nina2005OŠ Šturje00:08:45.402:04.4

Dečki A (letnik 2011 in mlajši)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.
11Pintar Aron2012Endorfin00:01:03.700:00.0
22Sardoč Oliver2012ŠD Nanos podnanos00:01:05.200:01.5
33Kravanja Jevž2012TD Bovec00:01:06.600:02.9
44Tomšič Tomaž2012TD Bistrc00:01:07.200:03.5
55Dolinsr Adam2012ŠD Hotedrščica00:01:10.800:07.1
66Moroz Mark2012ŠD HOTEDRŠICA00:01:13.100:09.4
7307Šuligoj Mark2012Šempeter00:01:14.600:10.9
87Hančič Ambrož2013Žagolič00:01:27.300:23.6

Dečki B (letnik 2010)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.
1301Leban Anže2011AD Posočje00:01:02.700:00.0
2302Leban Žan2011AD Posočje00:01:03.300:00.6
3303Vidic Jon2011Ajdovščina00:01:04.500:01.8
4304Kerševan Matic2011ŠD Nanos00:01:05.000:02.3
5306Kerševan Matija2011ŠD Nanos00:01:10.600:07.9

Dečki C (letnik 2009)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.
1402Skočir Marcel2010AD Posočje00:01:47.300:00.0

Dečki D (letnik 2008)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.
1501Manfreda Luka2009ŠKTD Lom00:01:36.900:00.0
2505Ziliani Tian2009AK Gorica00:01:54.800:17.9

Dečki E (letnik 2007)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.
1601Mlekuž Mathias2008TD Bovec00:03:42.200:00.0
2602Vrtovec Luka2008Ustje00:03:44.500:02.3
3603Nagode Ivo2008TSK Logatec00:03:47.500:05.3
4604Ukmar Tobia2008ŠD Nanos00:03:52.400:10.2
5605Margon Izak2008NK Vipava00:03:57.500:15.3
6606Ukmar Žiga2008ŠD Nanos00:04:01.900:19.7
7607Požarnik Vavken Lev2008ŠD Hotedršica00:04:57.401:15.2

Dečki F (letnik 2006)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.
1801Ziliani Izak2007AK Gorica00:03:29.300:00.0
2802Dolinar Luka2007ŠD Hotedršica00:03:35.000:05.7
3803Kerševan Aljaž2007ŠD Nanos Podnanos00:03:37.600:08.3
4804Melihen Kimi2007TD Bovec00:03:40.300:11.0

Dečki G (letnik 2005)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.
11001Mikuž Jure2006ŠD Nanos Podnanos00:03:19.900:00.0
21002Kavs Maj2006TD Bovec00:03:29.900:10.0
31003Žibert Matic2006TSK Logatec00:03:34.200:14.3
41004Rušt Tit200600:03:45.700:25.8

Dečki H (letnik 2002-03)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.
11108Bizjak Nejc2005ŠD Hotedrščica00:08:20.700:00.0