Tek za Borelo - mladina
Vrtojba, 3/23/2019

Podatki o tekmi:
Organizator: KŠTM Šempeter-Vrtojba
Vodja tekmovanja: Dejan Koglot
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Število prijavljenih: 39

Razvrstitev po kategorijah
Deklice I (letnik 2012 in mlajše)
mestošt. štev.priimek in imeletnikklub/krajčaszaost.
136Močnik Neja2012AD Posočje00:01:13.5400:00:00.00
223Manfreda Lana2013ŠKTD Lom00:01:15.2600:00:01.72
338Štrukelj Neža2012ŠKTD Lom00:01:23.1000:00:09.56
433Kranjc Tanita201500:02:14.0900:01:00.55

Deklice J (letnik 2011)
mestošt. štev.priimek in imeletnikklub/krajčaszaost.
117Nemec Amelie2011Divača00:01:10.7700:00:00.00
229Valentinčič Zoja2011Posočje Tolmin00:01:15.0900:00:04.32

Deklice K (letnik 2010)
mestošt. štev.priimek in imeletnikklub/krajčaszaost.
139Štrukelj Mija2010AK Posočje00:02:37.6700:00:00.00
215Leskovec Sara2010ŠD Hotedršica00:02:52.6000:00:14.93

Deklice L (letnik 2009)
mestošt. štev.priimek in imeletnikklub/krajčaszaost.
131Leban Adriana2009AD Posočje00:02:11.6800:00:00.00
212Eržen Karin2009ŠD Hotedršica00:02:25.1400:00:13.46
334Kranjc Lejla200900:02:28.7900:00:17.11

Deklice M (letnik 2008)
mestošt. štev.priimek in imeletnikklub/krajčaszaost.
127Sovdat Gaja2008AD Posočje00:03:42.0400:00:00.00

Deklice N (letnik 2007)
mestošt. štev.priimek in imeletnikklub/krajčaszaost.
114Zelenc Katja2007ŠD Hotedršica00:04:23.2000:00:00.00
29Rupnik Ajda2007ŠD Hotedršica00:04:29.6500:00:06.45

Deklice O (letnik 2006)
mestošt. štev.priimek in imeletnikklub/krajčaszaost.
125Sovdat Ajda2006AD Posočje00:03:41.0400:00:00.00
216Leskovec Hana2006ŠD Hotedršica00:04:18.8800:00:37.84
310Leskovec Lara2006ŠD Hotedršica00:04:31.0200:00:49.98

Deklice P (letnik 2004-05)
mestošt. štev.priimek in imeletnikklub/krajčaszaost.
124Sovdat Žana2004AK Gorica00:08:18.1800:00:00.00
226Duša Gaja2004AD Posočje00:08:30.2100:00:12.03

Dečki A (letnik 2012 in mlajši)
mestošt. štev.priimek in imeletnikklub/krajčaszaost.
17Dolinar Adam2012ŠD Hotedršica00:01:14.0200:00:00.00
25Moroz Mark2012ŠD Hotedršica00:01:21.3100:00:07.29
31Valentinčič Tilen2012AD Posočje00:01:30.7600:00:16.74
437Močnik Bine2016AD Posočje00:02:03.9900:00:49.97
52Valentinčič Tim2014Vrtec Tolmin00:02:21.9400:01:07.92

Dečki B (letnik 2011)
mestošt. štev.priimek in imeletnikklub/krajčaszaost.
130Leban Anže2011AD Posočje00:01:06.6100:00:00.00
220Leban Žan2011AD Posočje00:01:09.5700:00:02.96

Dečki C (letnik 2010)
mestošt. štev.priimek in imeletnikklub/krajčaszaost.
13Skočir Marcel2010AD Posočje00:02:23.0100:00:00.00

Dečki D (letnik 2009)
mestošt. štev.priimek in imeletnikklub/krajčaszaost.
135Močnik Luka2009AD Posočje00:02:00.9000:00:00.00
222Manfreda Luka2009ŠKTD Lom00:02:06.1700:00:05.27
319Ziliani Tian2009Gorica00:02:22.4900:00:21.59

Dečki E (letnik 2008)
mestošt. štev.priimek in imeletnikklub/krajčaszaost.
14Požarnik Vavken Lev2008ŠD Hotedršica00:04:31.6100:00:00.00

Dečki F (letnik 2007)
mestošt. štev.priimek in imeletnikklub/krajčaszaost.
118Ziliani Izak2007AK Gorica00:03:32.1000:00:00.00
213Dolinar Luka2007ŠD Hotedršica00:03:37.7300:00:05.63
328Črv Nik2007AD Posočje00:03:54.2100:00:22.11
421Vranješ Jaša2007AK Gorica00:04:09.6500:00:37.55

Dečki G (letnik 2006)
mestošt. štev.priimek in imeletnikklub/krajčaszaost.
132Kranjc Aljoša2006SSK Ponikve00:03:37.6500:00:00.00

Dečki H (letnik 2004-05)
mestošt. štev.priimek in imeletnikklub/krajčaszaost.
111Zelenc Vid2005ŠD Hotedršica00:08:46.3700:00:00.00
26Bizjak Nejc2005ŠD Hotedršica00:09:06.3100:00:19.94
38Zelenc Jan2005ŠD Hotedršica00:10:03.2100:01:16.84