Memorialni tek Andreja Erjavca za pokal SLOvenSKI maraton
Vojsko, 26.01.2019

Podatki o tekmi:
Organizator: TSK Idrija
Vodja tekmovanja: Miran Levpušček
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Št. udeležencev: 73

Razvrstitev po kategorijah
Ženske do 29 let
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.
1211Šuligoj Taja2002TSK IDRIJA01:07:44.800:00.0

Ženske 30 do 39 let
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.
1225Tratnik Petra1988TSK Nanos00:59:51.400:00.0

Moški do 29 let
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.
1215Lapajne Jošt1994TSK IDRIJA00:51:41.200:00.0
2254Tavčar Luka1992CALCIT BIKE TEAM00:57:40.805:59.6
3239Poljanec Miha199501:06:07.114:25.9
4235Lazar Rok2001MBK ČRNI VRH01:14:43.023:01.8

Moški 30 do 39 let
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.
1252Zakrajšek Jošt1983SLOVENSKA VOJSKA00:49:18.800:00.0
2227Tratnik Marko1986TSK NANOS00:50:15.500:56.7
3187Trampuž Žiga1986TRIGLAV KRANJ00:51:01.601:42.8
4178Božič Luka1984TSK LOGATEC00:51:01.901:43.1
5229Jež Jernej1980TSK NANOS00:58:04.508:45.7
6226Tratnik Simon1988TSK NANOS01:00:35.411:16.6
7231Pritržnik Tomaž1981TSK LIMA01:03:10.613:51.8

Moški 40 do 49 let
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.
1230Ošlak Tomaž1977TSK LIMA00:56:20.800:00.0
2237Trojer Andrej1971SK IHAN00:57:01.900:41.1
3242Smodiš Robbie197401:00:39.804:19.0
4238Goropečnik Tomaž1972SK IHAN01:04:14.407:53.6
5257Rebolj Jernej1972TSK JUB DOL01:06:59.210:38.4
6234Mrak Borut1971TSK LOGATEC01:10:37.614:16.8

Moški 50 do 59 let
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.
1179Grašič Andrej1965TSK TRIGLAV KRANJ00:51:02.200:00.0
2213Brelih Boštjan1967TSK IDRIJA00:52:32.901:30.7
3183Zupan Tine1960TSK BLED00:53:30.202:28.0
4177Močnik Metod1968TSK LOGATEC00:54:00.002:57.8
5184Trstenjak Branko1964ND RATEČE PLANICA00:54:07.803:05.6
6182Žnidarič Franci1967TSK TRIGLAV BLED00:55:50.504:48.3
7241Gregorič Peter1963SK IHAN01:01:25.710:23.5
8256Vodnik Franci1961ŠD TURBO M01:04:26.613:24.4
9259Zrimšek Robert1961TSK LOGATEC01:05:54.714:52.5
10258Gantar Jure1967TSK IDRIJA01:09:58.518:56.3
11223Dobnikar Alojz1962ŠRD OMEGA AIR01:10:25.219:23.0
12228Peljhan Matej1967TSK NANOS01:10:39.119:36.9
13260Jagodic Joža196701:18:32.527:30.3
14221Selan Sandi1969ŠRD OMEGA AIR01:19:33.828:31.6
15218Hvala Oskar196401:22:48.031:45.8

Moški 60 do 69 let
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.
1185Trojar Bojan1958TSK LOGATEC -SD STRAHOVICA00:59:01.100:00.0
2240Gudlin Ivan1952SK IHAN01:07:54.208:53.1
3233Sušec Tone1951SLOVENJ GRADEC01:11:42.712:41.6

Moški nad 70 let
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.
1232Kutin Edi1949AK BOVEC01:16:56.100:00.0

Trim moški
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.
1250Čufer Stanko1957OŠ DOBRAVLJE00:21:00.100:00.0
2216Frelih Marko1965TK ŠPEH00:23:18.902:18.8
3253Kodrič Tadej1975DLL POTENS00:23:32.902:32.8
4212Tušar Lenart2003ADRIATIC00:25:10.604:10.5
5255Herman Robert195700:32:34.811:34.7

Trim ženske
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.
1261Slabanja Stanka1967IHAN00:25:10.100:00.0
2224Koritnik Majda1962ŠRD OMEGA AIR00:32:34.807:24.7
3251Puc Polona1982OŠ DOBRAVLJE00:36:56.611:46.5

Cicibani
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.
1302Pavlin Nik2009TSK LOGATEC00:05:35.100:00.0
2304Mesner Nejc2009TSK LOGATEC00:05:56.800:21.7
3316Šmid Matevž2009TSK BLED00:06:09.300:34.2
4312Mužič Jakob2008TSK ROGLA00:06:27.000:51.9
5318Novak Gal2009TSK JUB DOL00:06:28.900:53.8
6317Pristavec Žiga2009TSK BLED00:06:53.201:18.1
7311Petrovčič Tine2009ND RATEČE PLANICA00:07:01.201:26.1
8301Rupnik Drejc2010TSK LOGATEC00:07:13.101:38.0
9307Fečur Klemen2010TSK LOGATEC00:07:43.002:07.9

Cicibanke
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.
1309Einhauer Neža2011TSK TRIGLAV KRANJ00:06:08.800:00.0
2314Pelan Nika2009SK LOŠKA DOLINA00:06:29.400:20.6
3300Žibert Manca2010TSK LOGATEC00:06:32.000:23.2
4305Kavčič Ema2010TSK LOGATEC00:06:43.300:34.5
5313Mišič Tia2009SK LOŠKA DOLINA00:06:59.700:50.9
6306Juršič Žana2010TSK LOGATEC00:07:15.601:06.8
7303Nagode Ema2010TSK LOGATEC00:07:55.601:46.8
8310Voh Iva2011TSK ROGLA00:08:58.002:49.2
9308Mrak Metka2010TSK LOGATEC00:10:44.004:35.2
10315Mahkovec Klara2008OŠ DOBRAVLJE00:12:36.906:28.1

Dečki 2006-2007
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.
1247Mikuž Jure2006OŠ DOBRAVLJE00:22:34.500:00.0
2243Kerševan Aljaž2007OŠ DOBRAVLJE00:30:12.207:37.7

Dečki 2004-2005
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.
1246Mikuž Andraž2005OŠ DOBRAVLJE00:24:09.100:00.0
2248Slejko Žan2004OŠ DOBRAVLJE00:36:27.712:18.6
3249Alberto Montes Manuel2004OŠ DOBRAVLJE00:38:27.714:18.6

Deklice 2004-2005
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.
1245Stres Tinkara2005OŠ DOBRAVLJE00:22:35.800:00.0