Javorč 2018
Javorč, 8/18/2018

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Sveti Urban
Vodja tekmovanja: Blaž Možina
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:10 km
Višinska razlika:499 m
Število prijavljenih: 69

Razvrstitev po kategorijah
Deklice (2003 in mlajše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Moroz Nuša2004Sloga 1902 Idrija30:31.9900:00.000

Ženske A (od 2002 do 1988)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Šimenc Laura1990BK Umag24:06.4300:00.000
2Jesenko Erika1996BTC City Ljubljana24:20.3300:13.900
3Maretič Lara2000ŠD Koloka28:05.2303:58.800
4Kern Neža1995Cerklje33:37.7809:31.350

Ženske B (od 1987 do 1971)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Mrak Urška1980Kolesarsko društvo Belaunce34:37.3400:00.000
2Stržinar Urška1982ŠD Sveti Urban38:00.9503:23.610
3Oblak Kati1981Metrel43:29.8708:52.530

Ženske C (od 1970 do 1958)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Habjan Dragica1959ŠD Utrip - Habjan transport41:59.8200:00.000

Ženske D (od 1957 in starejše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Ušeničnik Tina1950Bam.bi41:45.4200:00.000
2Mihovec Marija1955Turbo M51:43.0009:57.580

Dečki (2003 in mlajši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Gladek Marcel2005MBK Sport R@si27:07.3600:00.000
2Bohinc Matic2003Kolesarsko društvo Belaunce30:35.1303:27.770

Mladinci (od 2002 do 1999)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Ferlan Blaž200125:52.4400:00.000
2Tolar Blaž2000Žiri26:10.4900:18.050

Kadeti (od 1998 do 1991)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Primožič Rok1993Kolesarsko društvo Belaunce21:40.1200:00.000
2Sušnik Blaž1994KD Šenčur22:46.8101:06.690
3Oblak Blaž1991ŠD Špik Lučine23:00.6101:20.490
4Trček Urban1992Kolesarsko društvo Belaunce33:00.3911:20.270

Juniorji (od 1990 do1986)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Draksler Andrej1988ŠD Koloka20:30.1300:00.000
2Alič Miha1990KD LPP22:01.4401:31.310
3Štucin Alen1988MBK Sport R@si23:21.7002:51.570
4Jereb Primož1988KK Zapravljivček24:02.2503:32.120
5Rozman Anže1988ŠD Koloka24:29.0603:58.930
6Križmanc Miha1990KK Kamen Kociper24:35.1004:04.970
7Pajer Nejc1988Kolesarsko društvo Belaunce26:26.8605:56.730

Seniorji (od 1985 do 1979)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Bošnjak Miha1984BVG Gulč - BTS Company22:41.8300:00.000
2Mihovec Luka1980ŠD Turbom23:56.4801:14.650
3Mlinar Erik1981Kolesarsko društvo Belaunce25:32.5502:50.720
4Oblak Miha1984ŠD Špik Lučine26:26.3503:44.520
5Oblak Martin1980Kolesarsko društvo Belaunce26:41.5103:59.680
6Trček Jaka1985Kolesarsko društvo Belaunce26:42.1804:00.350
7Tušek Andraž1979Kolesarsko društvo Belaunce28:04.4405:22.610

Veterani (od 1978 do 1971)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Prešeren Jani1976BVG Gulč - BTS Company20:28.7900:00.000
2Habič Boštjan1975ŠD Metek21:40.6801:11.890
3Konc Gorazd1974KK Kranj22:19.0101:50.220
4Cankar Janez1977Kolesarsko društvo Belaunce25:03.3204:34.530
5Sodnik Simon1977KD Alpe Sis26:19.4105:50.620
6Peternel Boštjan1977ŠD Sveti Urban26:40.2806:11.490
7Pogačar Bogdan197727:33.1507:04.360
8Rihtaršič Peter1973Kolesarsko društvo Belaunce30:06.2209:37.430
9Čemažar Janko1975ŠD Sveti Urban31:21.2010:52.410
10Košir Anton1971ŠD Špik Lučine31:26.6810:57.890
11Gladek Andrej197731:28.0810:59.290
12Bohinc Borut1978Kolesarsko društvo Belaunce32:45.4712:16.680
13Podobnik Dušan1973ŠD Sveti Urban34:39.2014:10.410

Gentlemeni (od 1970 do 1962)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Brelih Boštjan1969KD Alpe Sis21:48.6700:00.000
2Žakelj Vladimir1965Bam.bi24:58.1103:09.440
3Čadež Mitja1970ŠD Sveti Urban25:19.9703:31.300
4Rupar Milan1966Kolesarsko društvo Belaunce26:09.4504:20.780
5Kern Viki1969Cerklje28:06.0606:17.390
6Pustavrh Marko1965Kolesarsko društvo Belaunce28:10.7106:22.040
7Pustavrh Aleš1970Kolesarsko društvo Belaunce28:49.1907:00.520
8Košir Ljoze1967ŠD Špik Lučine30:28.3708:39.700

Supergentlemeni (od 1961 in starejši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Čuk Tomislav1960Bam.bi24:53.6300:00.000
2Jereb Marijan1950Idrje28:59.0204:05.390
3Peternel Franc1951Kolesarsko društvo Belaunce30:05.3105:11.680
4Grošelj Branko1960Kolesarsko društvo Belaunce31:21.7606:28.130
5Mihovilovič Ivan1949Izvir Vipava31:33.5506:39.920
6Koželj Franc194632:30.3007:36.670
7Habjan Andrej1955ŠD Utrip - Habjan transport37:57.9313:04.300
8Kokelj Valja1946Vanhfo39:24.5314:30.900

MTB moški
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Breznik Edvin1971Kolesarsko društvo Belaunce26:53.3500:00.000
2Dremelj Janez1948Kolesarsko društvo Belaunce31:48.1304:54.780
3Stanonik Jakob1974Plezalno Društvo Cempin32:56.4506:03.100
4Oblak Janez1960Turbo M33:36.8806:43.530
5Čadež Milan1966ŠD Sveti Urban35:06.2308:12.880
6Čemažar Marko1982ŠD Sveti Urban35:14.2608:20.910
7Repnik Lojze196735:22.9208:29.570



Razvrstitev - absolutno