29. Mošenjski tek 2018 - maldina
Mošnje, 9.6.2018

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Mošnje
Vodja tekmovanja: Robert Bremec
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:350, 700 in 1000 m
Število prijavljenih: 78

Razvrstitev po kategorijah
Deklice A (7 let in mlajše)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1118Trstenjak Laura2012Radovljica00:01:52.400:00.0
296Trpin Neja2012AD Olimpik00:01:54.400:02.0
3114Lindič Lara2012podnart00:01:55.400:03.0
497Marjanovič Maša201200:01:56.400:04.0
525Potočnik Sonja2011Radovljica00:02:01.300:08.9
6116Bevc Gaja2011podnart00:02:03.300:10.9
795Jožef Lara2012ŠD Mošnje00:02:13.700:21.3
828Kalan Naja2014Žabnica00:02:18.300:25.9
9102Tajmer Zala2014Radovljica00:02:33.200:40.8
1034Zima Nika2014Lipce00:02:38.800:46.4
11115Bevc Ana2015podnart00:02:52.401:00.0
1247Jerala Julija2014podnart00:02:54.201:01.8
1341Bremec Erjavc Erika2015ljubljana00:03:39.601:47.2
144Mencinger Julija2016Lesce00:08:19.706:27.3

Dečki A (7 let in mlajši)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
15Orel Rok2011Radovljica00:01:27.500:00.0
232Može Tine2011Izola00:01:30.600:03.1
37Ilc Gaber2011Radovljica00:01:32.600:05.1
43Mahmutovič Malik201100:01:36.400:08.9
524Potočnik Jakob2011Begunje00:01:38.500:11.0
642Roć Urban2011Begunje00:01:39.900:12.4
718Jevtič Uroš2011Mojstrana00:01:42.200:14.7
844Pretnar Ian2011Bled00:01:43.400:15.9
939Urh Nikolaj2011MILJE00:01:45.300:17.8
10101Eržen Vid2011Lesce00:01:46.700:19.2
1199Vidic Val2011Mojstrana00:01:47.600:20.1
1248Bajželj Svit2012Mošnje00:01:48.700:21.2
13100Eržen Lan2013Lesce00:01:53.300:25.8
142Jelovčan Gal2013ŠD Mošnje00:01:57.600:30.1
1543Ličer Rožle2012Radovljica00:01:58.600:31.1
16111Jazbec Tilen2012Lesce00:02:04.700:37.2
1719Jevtič Vid2013Mojstrana00:02:06.300:38.8
18103Peternel Janez201100:02:07.700:40.2
1911Arih Brin2012Brezje00:02:10.300:42.8
201Mohorič Aljaž2014Radovljica00:02:16.400:48.9
2123Pintar Andraž2014Radovljica00:02:37.501:10.0
2235Srna Jakob Gal2013Mošnje00:02:39.901:12.4
2346Skodlar Urh2014Begunje00:02:50.601:23.1
2498Vidic Vid2013Mojstrana00:02:57.101:29.6
25113Arh Žula Ažbe201500:03:06.401:38.9
2622Pintar Jaka2015Radovljica00:03:24.301:56.8
2733Zupan Ožbej2016Radovljica00:03:35.902:08.4
2814Bremec Žan2015ŠD Mošnje00:08:18.706:51.2

Deklice B (od 8 do 9 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
127Biček Eva2010Mošnje00:02:27.900:00.0
28Zupan Zala2010ŠD Kamna Gorica00:02:36.200:08.3
3120Eržen El2009Lesce00:02:57.900:30.0
436Srna Hana Tia2009Radovljica00:03:01.700:33.8
517Gašperšič Živa2010Mišače00:03:03.900:36.0
6109Juvan Natalija2010Logatec00:03:04.900:37.0
7110Juvan Karmen2009Logatec00:03:09.100:41.2
890Marjanovič Teja201000:03:10.400:42.5

Dečki B (od 8 do 9 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
131Može Gašper2009Izola00:02:12.800:00.0
26Orel Jurij2009Radovljica00:02:40.700:27.9
312Robič Žiga2009Mojstrana00:02:41.400:28.6
4119Kramar Kristjan2010NK Lesce00:02:42.200:29.4
5108Mešič Jure2010Radovljica00:02:43.600:30.8
626Potočnik Aljaž2009Begunje00:02:46.900:34.1
7112Jazbec Lovro200900:02:50.600:37.8
829Biček Tevž2010Antima00:02:53.500:40.7

Deklice C (od 10 do 11 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
110Brajlih Novosel Pia2007Radovljica00:02:37.300:00.0
213Robič Katja2007Mojstrana00:02:37.800:00.5
316Gašperšič Vesna2008Mišače00:02:38.900:01.6
449Mlakar Zoja2008ATL Radolca00:02:47.600:10.3

Dečki C (od 10 do 11 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
189Sitar Jakob200700:02:18.800:00.0
2105Peternel Ambrož2007Radovljica00:02:27.200:08.4
321Zupan Jaka2008Mošnje00:02:33.900:15.1
438Kurič Nejc2008Radovljica00:02:38.300:19.5
59Zupan Urban2007ŠD Kamna Gorica00:02:39.600:20.8
6107Trstenjak Marcel2008Radovljica00:02:44.800:26.0

Deklice D (od 12 do 13 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
130Biček Tisa2005Antima00:04:07.500:00.0

Dečki D (od 12 do 13 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
120Pogačnik Nejc2005Mošnje00:03:40.900:00.0
215Zupan Jan2005NK Lesce00:03:45.800:04.9
3117Cerar Tanej2005Lesce00:04:00.900:20.0
4106Peternel Jure2005Radovljica00:04:10.100:29.2
540Urh Valentin2006MILJE00:04:22.800:41.9

Deklice E (od 14 do 15 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
191Urh Natalija200300:04:25.200:00.0

Dečki E (od 14 do 15 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1104Peternel Primož2004Radovljica00:03:27.400:00.0
237Brajlih Novosel Gabe2004HK Triglav00:03:39.800:12.4