25. gorski tek pod Kriško goro
Križe, 4/22/2018

Podatki o tekmi:
Organizator: PD Križe
Vodja tekmovanja: Stane Ficko
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:6,21 km
Višinska razlika:408 m
Število prijavljenih: 69

Razvrstitev po kategorijah
Ženske D (od 50 do 59 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Rozman Romana1966AD Olimpik44:22.500:00.00
2Turk Romana1963Filter team45:34.601:12.10
3Rozman Verica1959ZPIZ53:00.008:37.50
4Petkovič Brigita1961Bistrica56:55.412:32.90

Ženske C (od 40 do 49 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Pavc Alenka1976AGP Pro33:49.100:00.00
2Markun Barbara1970Kranj37:48.103:59.00
3Valenta Lidija1974ŠD Divji zajci38:56.705:07.60
4Hladnik Barbka1972AD Olimpik40:04.706:15.60
5Dolinar Cirila1972/40:15.806:26.70
6Sajovic Meta1976Golnik41:20.707:31.60
7Trobec Mlakar Polona1974ŠD Divji zajci44:18.410:29.30

Ženske B (od 30 do 39 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Mali Maja1984ŠD Divji zajci44:17.900:00.00
2Urbanc Eva1984ŠD Divji zajci44:20.900:03.00

Ženske A (do 29 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Klinar Tina1994Zgornje Gorje32:27.600:00.00
2Klančnik Pobežin Karmen1990AGP Pro33:22.400:54.80
3Zadravec Teja2003TSK Triglav Kranj33:29.101:01.50
4Turk Maruša1990Filter team33:59.901:32.30
5Sajovic Ema Valentina1992ŠD Podljubelj37:23.604:56.00

Moški F (70 let in starejši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Jelenc Ivo Janez1948Tivo d.o.o.39:58.300:00.00
2Erlah Pavel1948SŠD Tržič43:37.703:39.40
3Ambrož Janez1939Snakovo team43:54.703:56.40
4Kovič Lojze1940Gostilna pr Sedmic47:48.707:50.40
5Hribernik Franc1941TSK Triglav Kranj48:54.608:56.30

Moški E (od 60 do 69 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Galin Bojan1958ŠKD Mekinje30:27.400:00.00
2Jesenko Andrej1957Škofja Loka32:29.802:02.40
3Rihtarič Marjan1951Riki Team33:31.003:03.60
4Papič Milivoj1956KD LPP34:26.703:59.30
5Košnjek Tone1956ŠD Divji zajci35:44.205:16.80
6Knavs Anton1956Illjuka39:19.208:51.80

Moški D (od 50 do 59 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Strnad Simon1967ŠD Nanos27:30.900:00.00
2Teraž Franci1962Acroni team28:40.001:09.10
3Rozman Aleš1963ŠD Lom30:40.003:09.10
4Finžgar Bogdan1961AGP Pro31:30.003:59.10
5Štefe Janez1964AGP Pro33:07.605:36.70
6Macuh Peter1961Team Grmada34:23.206:52.30
7Jerič Miha1959AGP Pro34:35.907:05.00
8Sajovic Borut1960ŠD Podljubelj38:02.710:31.80
9Pirc Franci1965Tekaški forum38:10.410:39.50
10Urbanc Franci1963ŠD Divji zajci40:03.612:32.70
11Kert Anton1965AGP Pro44:18.816:47.90
12Strnad Boštjan1963Bazni tabor Križe44:53.117:22.20

Moški C (od 40 do 49 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Globočnik Dušan1978/27:10.700:00.00
2Šimnic Danilo1974KK Završnica28:19.101:08.40
3Janjatovič Mirko1971KGT Papež Kamnik28:31.201:20.50
4Miyachi Fujio1978Running Zushi28:33.801:23.10
5Pavšek Jani1972Gasa28:35.301:24.60
6Potočnik Janez1972AGP Pro30:08.102:57.40
7Krnc Matjaž1977TK Šmarnogorska naveza30:37.203:26.50
8Erlah Jurij1975PD Križe30:51.203:40.50
9Trobec Marjan1969ŠD Divji zajci33:43.106:32.40
10Meglič Marko1972Matej Design36:30.509:19.80
11Podviz Gregor1974Medvode40:48.613:37.90
12Gros Uroš1971ŠD Divji zajci41:18.414:07.70
13Vukutič Dejan1973ŠD Divji zajci44:19.617:08.90
14Šega Darko1976Loški Potok44:32.317:21.60
15Repinc Marko1972ŠD Divji zajci45:20.118:09.40

Moški B (od 30 do 39 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Koprivnik Žiga1987Filter team26:29.000:00.00
2Rozman Uroš1985AD Olimpik26:57.500:28.50
3Čarman Matej1983Škofja Loka31:23.004:54.00
4Pivk Miha1984ŠD Utrip33:29.507:00.50
5Janežič Sebastjan1979Vrhovci34:49.308:20.30
6Roblek Andrej1984Balkan Campers36:53.910:24.90
7Bakarič Miha1988Balkan Campers38:13.711:44.70
8Barbo Sebastian1986Ljubljana41:48.315:19.30

Moški A (do 29 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Božič Aljaž1996KGT Papež Kamnik26:43.300:00.00
2Rezai Bashir1995TK Šmarnogorska naveza26:53.400:10.10
3Hercog Marko1992AD Olimpik30:05.303:22.00
4Bodnov Kristjan1994Filter team31:18.504:35.20
5Brovč Klemen1993ŠD Podljubelj37:23.610:40.30



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Koprivnik Žiga1987Filter team26:29.000:00.00
2Božič Aljaž1996KGT Papež Kamnik26:43.300:14.30
3Rezai Bashir1995TK Šmarnogorska naveza26:53.400:24.40
4Rozman Uroš1985AD Olimpik26:57.500:28.50
5Globočnik Dušan1978/27:10.700:41.70
6Strnad Simon1967ŠD Nanos27:30.901:01.90
7Šimnic Danilo1974KK Završnica28:19.101:50.10
8Janjatovič Mirko1971KGT Papež Kamnik28:31.202:02.20
9Miyachi Fujio1978Running Zushi28:33.802:04.80
10Pavšek Jani1972Gasa28:35.302:06.30
11Teraž Franci1962Acroni team28:40.002:11.00
12Hercog Marko1992AD Olimpik30:05.303:36.30
13Potočnik Janez1972AGP Pro30:08.103:39.10
14Galin Bojan1958ŠKD Mekinje30:27.403:58.40
15Krnc Matjaž1977TK Šmarnogorska naveza30:37.204:08.20
16Rozman Aleš1963ŠD Lom30:40.004:11.00
17Erlah Jurij1975PD Križe30:51.204:22.20
18Bodnov Kristjan1994Filter team31:18.504:49.50
19Čarman Matej1983Škofja Loka31:23.004:54.00
20Finžgar Bogdan1961AGP Pro31:30.005:01.00
21Jesenko Andrej1957Škofja Loka32:29.806:00.80
22Štefe Janez1964AGP Pro33:07.606:38.60
23Pivk Miha1984ŠD Utrip33:29.507:00.50
24Rihtarič Marjan1951Riki Team33:31.007:02.00
25Trobec Marjan1969ŠD Divji zajci33:43.107:14.10
26Macuh Peter1961Team Grmada34:23.207:54.20
27Papič Milivoj1956KD LPP34:26.707:57.70
28Jerič Miha1959AGP Pro34:35.908:06.90
29Janežič Sebastjan1979Vrhovci34:49.308:20.30
30Košnjek Tone1956ŠD Divji zajci35:44.209:15.20
31Meglič Marko1972Matej Design36:30.510:01.50
32Roblek Andrej1984Balkan Campers36:53.910:24.90
33Brovč Klemen1993ŠD Podljubelj37:23.610:54.60
34Sajovic Borut1960ŠD Podljubelj38:02.711:33.70
35Pirc Franci1965Tekaški forum38:10.411:41.40
36Bakarič Miha1988Balkan Campers38:13.711:44.70
37Knavs Anton1956Illjuka39:19.212:50.20
38Jelenc Ivo Janez1948Tivo d.o.o.39:58.313:29.30
39Urbanc Franci1963ŠD Divji zajci40:03.613:34.60
40Podviz Gregor1974Medvode40:48.614:19.60
41Gros Uroš1971ŠD Divji zajci41:18.414:49.40
42Barbo Sebastian1986Ljubljana41:48.315:19.30
43Erlah Pavel1948SŠD Tržič43:37.717:08.70
44Ambrož Janez1939Snakovo team43:54.717:25.70
45Kert Anton1965AGP Pro44:18.817:49.80
46Vukutič Dejan1973ŠD Divji zajci44:19.617:50.60
47Šega Darko1976Loški Potok44:32.318:03.30
48Strnad Boštjan1963Bazni tabor Križe44:53.118:24.10
49Repinc Marko1972ŠD Divji zajci45:20.118:51.10
50Kovič Lojze1940Gostilna pr Sedmic47:48.721:19.70
51Hribernik Franc1941TSK Triglav Kranj48:54.622:25.60

Ženske
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Klinar Tina1994Zgornje Gorje32:27.600:00.00
2Klančnik Pobežin Karmen1990AGP Pro33:22.400:54.80
3Zadravec Teja2003TSK Triglav Kranj33:29.101:01.50
4Pavc Alenka1976AGP Pro33:49.101:21.50
5Turk Maruša1990Filter team33:59.901:32.30
6Sajovic Ema Valentina1992ŠD Podljubelj37:23.604:56.00
7Markun Barbara1970Kranj37:48.105:20.50
8Valenta Lidija1974ŠD Divji zajci38:56.706:29.10
9Hladnik Barbka1972AD Olimpik40:04.707:37.10
10Dolinar Cirila1972/40:15.807:48.20
11Sajovic Meta1976Golnik41:20.708:53.10
12Mali Maja1984ŠD Divji zajci44:17.911:50.30
13Trobec Mlakar Polona1974ŠD Divji zajci44:18.411:50.80
14Urbanc Eva1984ŠD Divji zajci44:20.911:53.30
15Rozman Romana1966AD Olimpik44:22.511:54.90
16Turk Romana1963Filter team45:34.613:07.00
17Rozman Verica1959ZPIZ53:00.020:32.40
18Petkovič Brigita1961Bistrica56:55.424:27.80