1. Maraton Planica - 21 km
Planica, 27.01.2018

Podatki o tekmi:
Organizator: PD Rateče-Planica
Vodja tekmovanja: Dean Mezek
Obdelava podatkov: Timing ŠD Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:20 km
Število prijavljenih: 44

Razvrstitev po kategorijah
Ženske do 29 let
MestoŠtevilkaPriimek in ImeLetnikKraj / klubČasZaostanek
19Žerjav Neža199901:01:08.600:00:00.0
231Rodler Irmengard1995LJUBLJANA01:18:52.500:17:43.9
316Robič Eva1996Ptuj01:20:46.000:19:37.4

Ženske do 49 let
MestoŠtevilkaPriimek in ImeLetnikKraj / klubČasZaostanek
140Race Petra1975Taekwon-do Begunje01:07:46.800:00:00.0
233Auersperger Irena1977Videm01:27:53.800:20:07.0

Ženske do 59 let
MestoŠtevilkaPriimek in ImeLetnikKraj / klubČasZaostanek
132Prešeren Matejka1964KK Završnica01:20:07.600:00:00.0
244Jerman Alenka1967Ljubljana01:30:24.600:10:17.0

Moški do 29 let
MestoŠtevilkaPriimek in ImeLetnikKraj / klubČasZaostanek
119Kožuh Aljaž1992NŠD Medvode01:01:37.400:00:00.0
242Jenčič Boštjan1990Preloge01:04:52.600:03:15.2

Moški do 39 let
MestoŠtevilkaPriimek in ImeLetnikKraj / klubČasZaostanek
136Alič Klemen198700:56:09.900:00:00.0
239Šilc Peter1982Ribnica01:06:39.900:10:30.0
343Skok Domen198501:06:43.500:10:33.6
414Medja Jaka1980SALOMON TEAM01:18:33.700:22:23.8
ODST13Cerar Matej1987ODST00:00:00.0

Moški do 49 let
MestoŠtevilkaPriimek in ImeLetnikKraj / klubČasZaostanek
130Lah Gaber1975ŠD Kranjska Gora00:54:53.400:00:00.0
24Poklukar Matjaž1973Bled00:55:02.200:00:08.8
311Arbajter Iztok1971KD CALCIT KAMNIK00:55:21.100:00:27.7
45Poklukar Jože1973Šenčur00:56:30.300:01:36.9
515Martinjaš Aljoša1973Calcit Salomon team00:58:11.500:03:18.1
62Ošlak Tomaž1977Dobrna01:02:31.900:07:38.5
710Luznar Aleš1969Radovljica01:03:01.300:08:07.9
824Smodiš Robbie1974ŠD Polet01:04:24.000:09:30.6
929Glavič Egidij1971Hrušica01:09:21.200:14:27.8
101Petrovič Dejan1971Celje01:09:58.800:15:05.4
1145Istenič Gregor196901:12:44.000:17:50.6
1222Rot Matjaž1971Srpenica01:14:21.200:19:27.8
1337Tavčar Janko1969Straža01:29:31.800:34:38.4

Moški do 59 let
MestoŠtevilkaPriimek in ImeLetnikKraj / klubČasZaostanek
128Grašič Andrej1965TSK Triglav Kranj00:56:11.700:00:00.0
23Zupan Tine1960Mošnje00:59:14.600:03:02.9
318Žnidarič Franci1967TSK Triglav Kranj00:59:53.000:03:41.3
441Leskovšek Stane1965Rateče01:02:52.400:06:40.7
520Gregorič Peter1963Domžale01:04:12.800:08:01.1
612Kemperl Bojan1961CALCIT BIKE TEAM01:06:24.200:10:12.5
717Robič Iztok1967KK Bike Ek Haloze01:06:36.200:10:24.5
87Savič Miro1960Acroni team01:15:42.200:19:30.5

Moški do 69 let
MestoŠtevilkaPriimek in ImeLetnikKraj / klubČasZaostanek
135Rakar Stanislav1952ZABREZNICA01:05:38.500:00:00.0
221Gudlin Ivo1952SK Ihan01:07:47.300:02:08.8
36Grilc Alojz1953ŠD Kranjska Gora01:08:37.500:02:59.0
427Sušec Anton1951Slovenj Gradec01:14:01.700:08:23.2
523Kutin Edi1949TK Srpenica01:20:48.600:15:10.1
625Kodrič Milivoj1949ŠD Brazde vzdržljivosti01:40:05.500:34:27.0

Moški nad 70 let
MestoŠtevilkaPriimek in ImeLetnikKraj / klubČasZaostanek
18Merlak Konrad1948Hotedršica01:19:38.300:00:00.0
226Perko Janez1946ŠD Brazde vzdržljivosti01:47:54.300:28:16.0
334Zagožen Peter1944Ljubljana01:51:00.400:31:22.1



Razvrstitev - absolutno
Moški
M. abs.ŠtevilkaPriimek in ImeLetnikKraj / klubČasZaost. abs.
130Lah Gaber1975ŠD Kranjska Gora00:54:53.400:00:00.0
24Poklukar Matjaž1973Bled00:55:02.200:00:08.8
311Arbajter Iztok1971KD CALCIT KAMNIK00:55:21.100:00:27.7
436Alič Klemen198700:56:09.900:01:16.5
528Grašič Andrej1965TSK Triglav Kranj00:56:11.700:01:18.3
65Poklukar Jože1973Šenčur00:56:30.300:01:36.9
715Martinjaš Aljoša1973Calcit Salomon team00:58:11.500:03:18.1
83Zupan Tine1960Mošnje00:59:14.600:04:21.2
918Žnidarič Franci1967TSK Triglav Kranj00:59:53.000:04:59.6
1019Kožuh Aljaž1992NŠD Medvode01:01:37.400:06:44.0
112Ošlak Tomaž1977Dobrna01:02:31.900:07:38.5
1241Leskovšek Stane1965Rateče01:02:52.400:07:59.0
1310Luznar Aleš1969Radovljica01:03:01.300:08:07.9
1420Gregorič Peter1963Domžale01:04:12.800:09:19.4
1524Smodiš Robbie1974ŠD Polet01:04:24.000:09:30.6
1642Jenčič Boštjan1990Preloge01:04:52.600:09:59.2
1735Rakar Stanislav1952ZABREZNICA01:05:38.500:10:45.1
1812Kemperl Bojan1961CALCIT BIKE TEAM01:06:24.200:11:30.8
1917Robič Iztok1967KK Bike Ek Haloze01:06:36.200:11:42.8
2039Šilc Peter1982Ribnica01:06:39.900:11:46.5
2143Skok Domen198501:06:43.500:11:50.1
2221Gudlin Ivo1952SK Ihan01:07:47.300:12:53.9
236Grilc Alojz1953ŠD Kranjska Gora01:08:37.500:13:44.1
2429Glavič Egidij1971Hrušica01:09:21.200:14:27.8
251Petrovič Dejan1971Celje01:09:58.800:15:05.4
2645Istenič Gregor196901:12:44.000:17:50.6
2727Sušec Anton1951Slovenj Gradec01:14:01.700:19:08.3
2822Rot Matjaž1971Srpenica01:14:21.200:19:27.8
297Savič Miro1960Acroni team01:15:42.200:20:48.8
3014Medja Jaka1980SALOMON TEAM01:18:33.700:23:40.3
318Merlak Konrad1948Hotedršica01:19:38.300:24:44.9
3223Kutin Edi1949TK Srpenica01:20:48.600:25:55.2
3337Tavčar Janko1969Straža01:29:31.800:34:38.4
3425Kodrič Milivoj1949ŠD Brazde vzdržljivosti01:40:05.500:45:12.1
3526Perko Janez1946ŠD Brazde vzdržljivosti01:47:54.300:53:00.9
3634Zagožen Peter1944Ljubljana01:51:00.400:56:07.0
ODST13Cerar Matej1987ODST00:00:00.0

Ženske
M. abs.ŠtevilkaPriimek in ImeLetnikKraj / klubČasZaost. abs.
19Žerjav Neža199901:01:08.600:00:00.0
240Race Petra1975Taekwon-do Begunje01:07:46.800:06:38.2
331Rodler Irmengard1995LJUBLJANA01:18:52.500:17:43.9
432Prešeren Matejka1964KK Završnica01:20:07.600:18:59.0
516Robič Eva1996Ptuj01:20:46.000:19:37.4
633Auersperger Irena1977Videm01:27:53.800:26:45.2
744Jerman Alenka1967Ljubljana01:30:24.600:29:16.0