9. Tek po ulicah Krope
Kropa, 8.7.2017

Podatki o tekmi:
Organizator: AD Olimpik
Vodja tekmovanja: Tomaž Zupančič
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:10,8 km
Čas starta:10:00
Število prijavljenih: 23

Razvrstitev po kategorijah
Ženske H (od 51 do 55 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
147Mohorč Lili1964Tržič00:58:55.800:00.0
235Meglič Jana1962Vadiče01:10:19.611:23.8

Ženske G (od 46 do 50 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
13Slatnar Stanka1971Bled01:00:04.100:00.0

Ženske F (od 41 do 45 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
136Pogačnik Šimnic Mink1972Srednja Dobrava01:05:23.500:00.0
217Kaver Urška1975ŠD Sportivo Kropa01:13:06.407:42.9

Moški J (61 let in starejši)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
133Lešnik Štefan1951Ljubljana00:49:41.100:00.0
213Ivančič Franc1956ŠD Nanos01:00:38.010:56.9
334Merc Jani1954Ljubljana01:09:02.119:21.0

Moški I (od 56 do 60 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
129Koder Franci1957Spodnje Duplje00:52:19.000:00.0
221Valant Rajko1961Tečemo z nasmehom00:57:11.404:52.4
346Čebašek Miro1958Tinex Šenčur01:04:18.111:59.1

Moški H (od 51 do 55 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
116Kirm Jože1965Tržiške strele00:44:23.600:00.0

Moški G (od 46 do 50 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
18Radosavljević Miro1967Postojna01:03:13.700:00.0
29Štalec Vladimir1968AD Železniki01:09:04.205:50.5

Moški F (od 41 do 45 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
14Kozjek Domen1975Bled00:45:05.400:00.0
226Lah Gaber1975ND Rateče Planica00:46:26.001:20.6
320Gašperšič Gregor1972Tečemo z nasmehom00:59:31.014:25.6

Moški E (od 36 do 40 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
118Mikelj Andrej1978Poljski tekači00:41:06.300:00.0
211Bogataj Dejan1981Tržič00:41:34.700:28.4
322Vajs Jure1980Tečemo z nasmehom00:46:13.005:06.7

Moški D (od 20 do 35 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
110Štrukelj Peter1982Lancovo - Radovljica00:47:49.800:00.0
25Kozjek Gal1999Bled00:57:31.709:41.9
37Radosavljević Peter2002Postojna01:03:04.715:14.9



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.
118Mikelj Andrej1978Poljski tekači00:41:06.300:00.0
211Bogataj Dejan1981Tržič00:41:34.700:28.4
316Kirm Jože1965Tržiške strele00:44:23.603:17.3
44Kozjek Domen1975Bled00:45:05.403:59.1
522Vajs Jure1980Tečemo z nasmehom00:46:13.005:06.7
626Lah Gaber1975ND Rateče Planica00:46:26.005:19.7
710Štrukelj Peter1982Lancovo - Radovljica00:47:49.806:43.5
833Lešnik Štefan1951Ljubljana00:49:41.108:34.8
929Koder Franci1957Spodnje Duplje00:52:19.011:12.7
1021Valant Rajko1961Tečemo z nasmehom00:57:11.416:05.1
115Kozjek Gal1999Bled00:57:31.716:25.4
1220Gašperšič Gregor1972Tečemo z nasmehom00:59:31.018:24.7
1313Ivančič Franc1956ŠD Nanos01:00:38.019:31.7
147Radosavljević Peter2002Postojna01:03:04.721:58.4
158Radosavljević Miro1967Postojna01:03:13.722:07.4
1646Čebašek Miro1958Tinex Šenčur01:04:18.123:11.8
1734Merc Jani1954Ljubljana01:09:02.127:55.8
189Štalec Vladimir1968AD Železniki01:09:04.227:57.9

Ženske
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.
147Mohorč Lili1964Tržič00:58:55.800:00.0
23Slatnar Stanka1971Bled01:00:04.101:08.3
336Pogačnik Šimnic Mink1972Srednja Dobrava01:05:23.506:27.7
435Meglič Jana1962Vadiče01:10:19.611:23.8
517Kaver Urška1975ŠD Sportivo Kropa01:13:06.414:10.6