10. Bistrški tek - mladina
Ilirska Bistrica, 10.6.2017

Podatki o tekmi:
Organizator: TD Bistrc
Vodja tekmovanja: Gregor Kosič
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Število prijavljenih: 86

Razvrstitev po kategorijah
Deklice P1
mestošt. štev.priimek in Imeletnikčaszaost.
14Tomšič Katja200800:57.7000:00.00
23Škrabolje Corina200801:00.4000:02.70
32Lenarčič Zala200801:02.6000:04.90
46Vok Lina200801:04.3000:06.60
57Šebenik Anja200801:07.8000:10.10
68Mršnik Rebeka201001:08.5000:10.80
79Bergoč Zarja200801:09.4000:11.70
810Mirković Rebeka200801:10.8000:13.10
911Grlj Maruša200901:11.3000:13.60
1012Pirih Urša200901:12.1000:14.40
1113Sanabor Maruša200901:13.4000:15.70
1214Milavec Ajda201001:15.4000:17.70
1315Uljan Vanesa201001:16.3000:18.60
1416Celin Naja201101:19.6000:21.90
1517Hrvatin Kiara201001:21.1000:23.40
1618Oberstar Vanja201001:22.0000:24.30
1719Brence Tavzelj Klara200801:22.7000:25.00
185Krebelj Izabela200901:23.1000:25.40
191Lenalah Majkič200801:23.4000:25.70
2020Velišček Viktorija201201:31.5000:33.80

Deklice P2
mestošt. štev.priimek in Imeletnikčaszaost.
1302Lenarčič Neža200502:10.5000:00.00
2303Kovačič Eva200602:17.9000:07.40
3301Berenčin Teja200502:20.6000:10.10
4304Fundo Nikilo200602:27.4000:16.90
5305Mišič Teja200502:28.4000:17.90
6306Klančnik Ema200502:29.1000:18.60
7307Hace Kiara200502:29.8000:19.30
8308Ambrožič Deleja Eva200502:32.1000:21.60
9309Keber Kaja200502:34.5000:24.00
10310Vučič Špela200702:35.7000:25.20
11311Marinč Manca200502:38.4000:27.90
12312Klančnik Neja200702:38.7000:28.20
13313Gombač Vita200702:39.1000:28.60
14314Ris Lea200502:39.5000:29.00
15315Rome Ana200602:39.9000:29.40
16316Urbančič Veronika200602:40.5000:30.00
17317Ferlež Nina200702:47.3000:36.80
18318Knavs Klara200603:13.3001:02.80
19319Kunc Špela200504:03.6001:53.10
20320Skender Hana200504:04.4001:53.90

Deklice P3
mestošt. štev.priimek in Imeletnikčaszaost.
1501Bebar Ema200303:50.0000:00.00
2502Levec Zoja200303:53.2000:03.20
3503Drobnič Meta200304:35.6000:45.60
4504Volk Maja200405:01.9001:11.90
5505Saniekez Ana200405:02.5001:12.50
6506Božič Lana200405:09.3001:19.30
7507Koren Sara200406:09.9002:19.90
8508Miiklavčič Katja200406:28.2002:38.20

Dečki F1
mestošt. štev.priimek in Imeletnikčaszaost.
1201Bajec Vid200801:07.5000:00.00
2202Rome Lovro200801:09.1000:01.60
3203Božič Taj200801:09.6000:02.10
4204Tomšič Vujkovič Maj201001:16.3000:08.80
5205Mikuletič Anže201001:16.8000:09.30
6206Čeček Ambrož201001:17.2000:09.70
7207Lemut Matej201001:18.0000:10.50
8208Klančnik Rok201201:21.9000:14.40
9209Kovačič Domen200901:22.5000:15.00
10210Keber Anej201001:23.6000:16.10
11211Okorn Matevž201001:31.5000:24.00
12212Milošević Erik201102:21.3001:13.80

Dečki F2
mestošt. štev.priimek in Imeletnikčaszaost.
1401Fatur Tanej200602:08.0000:00.00
2402Zabukovec Tine200702:12.9000:04.90
3403Maček Grega200602:20.1000:12.10
4404Mlakar Jure200502:23.8000:15.80
5405Milošević Luka200602:26.5000:18.50
6407Korenjak Patrik200502:31.8000:23.80
7408Ris Aljaž200702:34.1000:26.10
8409Štukelj Aljaž200602:36.5000:28.50
9410Urbiha Hubert200702:39.5000:31.50
10411Frank Urban200602:39.9000:31.90
11412Mišič Martin200702:42.4000:34.40
12413Modec Nejc200502:45.0000:37.00
13414Mezgec Matija200602:45.9000:37.90
14415Mlakar Anže200702:46.5000:38.50
15416Zalar Nejc200702:47.0000:39.00
16417Čuček Val200702:54.1000:46.10
17418Levec Maks200602:59.0000:51.00
18419Bergoč Klemen200603:13.0001:05.00

Dečki F3
mestošt. štev.priimek in Imeletnikčaszaost.
1701Zalar Kristjan200203:37.7000:00.00
2702Lenarčič Anže200303:39.5000:01.80
3704Mlakar Miha200304:01.8000:24.10
4705Vok Žan200404:12.1000:34.40
5706Urbiha Lovro200304:16.4000:38.70
6707Bartol Boštjan200304:53.0001:15.30
7708Pucelj David200305:01.9001:24.20
DISKV703Korenjak Erik2003DISKV00:00.00