4. Brezjanski tek
Brezje, 3.6.2017

Podatki o tekmi:
Organizator: KS, ŠD, TD, FS, RU, PGD Brezje
Vodja tekmovanja: Miro Potočnik
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:6200 m
Čas starta:10:30
Število prijavljenih: 38

Razvrstitev po kategorijah
Ženske A (do 40 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
129Kavčič Nina1985Brezje00:32:34.500:00.0
213Ješe Lea1991Šobčeva cesta00:34:21.401:46.9
324Šmitek Maja1987Brezje00:36:32.803:58.3
428Lunar Mateja1980Trstenik00:36:34.704:00.2
58Jovanovski Kristina Ana1979Brezje00:40:41.408:06.9

Ženske B (od 41 do 55 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
115Mohorč Lili1964Tržič00:34:11.000:00.0
226Uranič Jana1974Trstenik00:34:31.800:20.8
316Selan Tatjana1972Križe00:36:44.002:33.0
432Vojvoda Helena1964Radovljica00:38:19.304:08.3
511Pavlič Darja196300:39:17.405:06.4
666Mauko Andreja196600:39:32.305:21.3
712Justin Stanka196600:40:25.506:14.5
87Prešeren Karla1976Rožna dolina00:41:24.607:13.6

Ženske C (nad 56 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
136Potočnik Nejka1961ŠD Vrbnje - Gorica00:31:24.900:00.0
218Petkovič Brigita1961Bistrica pri Tržiču00:39:13.707:48.8
317Rozman Jerica1959Kovorska cesta00:42:34.911:10.0

Moški A (do 40 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
15Zupan Klemen1986Mošnje00:23:36.400:00.0
220Groznik Boštjan1982Črnivec00:27:20.003:43.6
335Vovk Luka2000Veslaški klub Bled00:27:50.504:14.1
431Kemperle Matej1989Češnjica00:28:02.804:26.4
522Potočnik Marko1979Dvorska vas00:28:30.404:54.0
623Vidic Tadej1985Ovsiše00:29:48.806:12.4
72Mitkovski Damjan2007Brezje00:37:21.313:44.9
825Groznik Mark2007Črnivec00:37:31.013:54.6
914Žerdin Dejan1989Papirniški trg00:37:46.714:10.3
104Potočnik Aleš1979Brezje00:40:42.017:05.6

Moški B (od 41 do 55 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
13Potočnik Boštjan1974Poljski tekači00:24:51.100:00.0
210Kolenc Janez1972ŠD Gorje00:25:18.900:27.8
327Uranič Jože1973Trstenik00:26:53.402:02.3
421Vrbinc Miha1976Novo Mesto00:29:39.304:48.2
530Bogataj Gregor1975Mošnje00:29:41.604:50.5
650Bahčič Robert1966Brezje00:32:08.907:17.8
71Finžgar Iztok1973Ulica gorenjskega odreda00:34:22.009:30.9
833Urbanc Franci1963ŠD Divji zajci00:34:28.609:37.5

Moški C (nad 56 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
134Valant Frenk1958PGD Ribno00:26:50.800:00.0
219Valant Rajko1961Tečemo z nasmehom00:30:25.803:35.0
39Sitar Slavko1939ŠD Mošnje00:35:36.208:45.4
46Hribrnik France194100:38:52.712:01.9



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.
15Zupan Klemen1986Mošnje00:23:36.400:00.0
23Potočnik Boštjan1974Poljski tekači00:24:51.101:14.7
310Kolenc Janez1972ŠD Gorje00:25:18.901:42.5
434Valant Frenk1958PGD Ribno00:26:50.803:14.4
527Uranič Jože1973Trstenik00:26:53.403:17.0
620Groznik Boštjan1982Črnivec00:27:20.003:43.6
735Vovk Luka2000Veslaški klub Bled00:27:50.504:14.1
831Kemperle Matej1989Češnjica00:28:02.804:26.4
922Potočnik Marko1979Dvorska vas00:28:30.404:54.0
1021Vrbinc Miha1976Novo Mesto00:29:39.306:02.9
1130Bogataj Gregor1975Mošnje00:29:41.606:05.2
1223Vidic Tadej1985Ovsiše00:29:48.806:12.4
1319Valant Rajko1961Tečemo z nasmehom00:30:25.806:49.4
1450Bahčič Robert1966Brezje00:32:08.908:32.5
151Finžgar Iztok1973Ulica gorenjskega odreda00:34:22.010:45.6
1633Urbanc Franci1963ŠD Divji zajci00:34:28.610:52.2
179Sitar Slavko1939ŠD Mošnje00:35:36.211:59.8
182Mitkovski Damjan2007Brezje00:37:21.313:44.9
1925Groznik Mark2007Črnivec00:37:31.013:54.6
2014Žerdin Dejan1989Papirniški trg00:37:46.714:10.3
216Hribrnik France194100:38:52.715:16.3
224Potočnik Aleš1979Brezje00:40:42.017:05.6

Ženske
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.
136Potočnik Nejka1961ŠD Vrbnje - Gorica00:31:24.900:00.0
229Kavčič Nina1985Brezje00:32:34.501:09.6
315Mohorč Lili1964Tržič00:34:11.002:46.1
413Ješe Lea1991Šobčeva cesta00:34:21.402:56.5
526Uranič Jana1974Trstenik00:34:31.803:06.9
624Šmitek Maja1987Brezje00:36:32.805:07.9
728Lunar Mateja1980Trstenik00:36:34.705:09.8
816Selan Tatjana1972Križe00:36:44.005:19.1
932Vojvoda Helena1964Radovljica00:38:19.306:54.4
1018Petkovič Brigita1961Bistrica pri Tržiču00:39:13.707:48.8
1111Pavlič Darja196300:39:17.407:52.5
1266Mauko Andreja196600:39:32.308:07.4
1312Justin Stanka196600:40:25.509:00.6
148Jovanovski Kristina Ana1979Brezje00:40:41.409:16.5
157Prešeren Karla1976Rožna dolina00:41:24.609:59.7
1617Rozman Jerica1959Kovorska cesta00:42:34.911:10.0