28. Mošenjski tek - mladina
Mošnje, 10.6.2017

Podatki o tekmi:
Organizator: Športno društvo Mošnje
Vodja tekmovanja: Robert Bremec
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Ime:Mladina
Dolžina:350, 700 in 1000 m
Čas starta:17:00
Število prijavljenih: 55

Razvrstitev po kategorijah
Deklice A (7 let in mlajše)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
13Biček Eva2010Mošnje01:19.300:00.0
248Gašperšič Živa201001:49.400:30.1
36Mohorič Hana2010ŠD Mošnje01:53.300:34.0
455Bevc Gaja201102:17.100:57.8
531Colnarič Anamarija201002:18.100:58.8
672Skodlar Neža2011Begunje02:24.301:05.0
757Jožef Lara2012Mošnje02:26.101:06.8
863Tajmer Zala2014Radovljica02:45.001:25.7
954Bevc Ana201403:07.901:48.6
1033Zima Nika201403:16.601:57.3

Dečki A (7 let in mlajši)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
12Biček Tevž2010Antima01:33.300:00.0
275Kramar Kristjan2010NK Lesce01:33.900:00.6
328Orel Rok201101:45.700:12.4
478Potočnik Jakob2011Begunje01:47.100:13.8
59Roš Urban2011Begunje01:51.500:18.2
619Ilc Gaber201101:55.100:21.8
723Kramar Jure201102:00.100:26.8
820Jazbec Tilen201202:11.300:38.0
97Jelovčan Gal2013Mošnje02:15.100:41.8
1059Kaltevekte David2012Zapuže02:22.900:49.6
1160Kaltevekte Maj2013Zapuže02:25.100:51.8
1244Bajželj Svit2012Mošnje02:30.900:57.6
1352Pintar Andraž2014Mošnje02:50.201:16.9
1462Srna Jakob Gal2013Mošnje03:01.401:28.1
1580Arh Ažbe2014Radovljica03:25.401:52.1
DNS73Skodlar Urh2014BegunjeDNS00:00.0

Deklice B (od 8 do 9 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
149Gašperšič Vesna200802:35.600:00.0
225Mlakar Zoja2008ATL Radolca03:04.100:28.5

Dečki B (od 8 do 9 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
111Zupan Jaka2008NK Lesce02:36.800:00.0
236Robič Žiga200902:45.500:08.7
370Kurtič Nejc2008Radovljica02:46.200:09.4
441Bizjak Mark2009AKR Radovljica02:47.200:10.4
534Tolar Patrik200902:50.900:14.1
621Jazbec Lovro200902:57.600:20.8
727Orel Jurij200902:58.400:21.6
846Mesič Jure2009AK Radovljica03:01.700:24.9
989Potočnik Aljaž2009Begunje03:16.100:39.3

Deklice C (od 10 do 11 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
135Robič Katja200702:42.500:00.0
265Brajlih Novosel Pia2007Radovljica02:44.500:02.0
324Kramar Katja2006ATL Radolca02:52.400:09.9
418Ilc Meta200603:00.700:18.2
526Mlakar Sara2006ATL Radovljica03:03.400:20.9

Dečki C (od 10 do 11 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
150Sitar Jakob2007HKMK Bled02:18.600:00.0
214Peternel Ambrož200702:24.900:06.3
342Bizjak Andraž2006AKR Radovljica02:31.400:12.8

Deklice D (od 12 do 13 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
167Pačnik Eva2004AK Radovljica03:41.800:00.0
21Biček Tisa2005Antima03:57.900:16.1
345Križanič Tinkara2004ATL Radovljica04:13.100:31.3
447Mesič Katarina2004ATL Radovljica04:13.500:31.7

Dečki D (od 12 do 13 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
143Brajlih Novosel Gaber2004Mošnje03:41.200:00.0
215Peternel Primož200403:46.600:05.4
312Zupan Jan2005NK Lesce03:47.200:06.0
476Peternel Jure2005Radovljica04:40.300:59.1

Dečki E (od 14 do 15 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
110Topić Nejc2003ŠD Mošnje04:02.400:00.0
28Pretnar Aljaž2003NK Lesce04:03.100:00.7