24. Gorski tek pod Kriško goro
Križe, 4/17/2017

Podatki o tekmi:
Organizator: PD Križe
Vodja tekmovanja: Ivan Likar
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:6210 m
Višinska razlika:408 m
Čas starta:10:00
Število prijavljenih: 93

Razvrstitev po kategorijah
Ženske E (60 let in starejše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Finžgar Nadja1951Radovljica00:47:37.000:00.00
2Moser Marija1956Škofja Loka00:49:18.501:41.50
3Vrhunc Marjeta1956PGT00:50:27.602:50.60
4Pečnik Shizuko1946Midori01:05:57.718:20.70

Ženske D (od 50 do 59 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Mohorč Lili1964Mravlce00:47:06.200:00.00
2Rozman Romana1966ŠD Lom00:49:38.802:32.60
3Novak Ana1963ŠD Divji zajci01:03:02.815:56.60

Ženske C (od 40 do 49 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kosec Nataša1977Dotik zdravja00:42:50.200:00.00
2Rubnik Urška1974IPA Klub Ljubljana00:43:11.600:21.40
3Pintarič Dina1972Križe00:43:28.600:38.40
4Kejžar Anamarija1971Adergas00:43:38.800:48.60
5Dolinar Cirila1972Divji zajci00:47:36.304:46.10
6Bajželj Jana1969ŠKD RTV Slovenija00:50:14.007:23.80
7Trobec Mlakar Polona1974Divji zajci00:50:37.807:47.60
8Selan Tatjana1972Križe00:53:21.110:30.90
9Slatnar Mojca1975Divji zajci01:01:12.518:22.30

Ženske B (od 30 do 39 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Rems Anita1984Šenčur00:52:51.400:00.00

Ženske A (do 29 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Klinar Tina1994Podhom00:36:21.600:00.00
2Sajovic Ema Valentina1992Tržiške strele00:41:06.204:44.60
3Teraž Amadeja1989Mojstrana00:41:55.705:34.10
4Cossavella Bri1993Bazni tabor01:01:12.524:50.90

Moški F (70 let in starejši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Ambrož Janez1939Tržiške strele00:49:14.800:00.00
2Sitar Slavko1939ŠD Mošnje00:52:40.803:26.00
3Kovič Lojze1940Gostilna Pr' sedmic00:53:18.104:03.30
4Hribernik Franc1941TSK Triglav Kranj00:56:11.506:56.70

Moški E (od 60 do 69 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Jesenko Andrej1957Stara Loka00:37:44.700:00.00
2Koder Franci1957AGP Pro Kranj00:38:30.600:45.90
3Košnjek Tone1956ŠD Divji zajci00:41:29.803:45.10
4Papič Milivoj1956ŠD TurboM00:41:40.403:55.70
5Kerkez Vinko1955Divji zajci00:43:19.105:34.40
6Rajgelj Franci1952Zarica00:43:24.105:39.40
7Križnar Viktor1957Tržiške strele00:45:39.607:54.90
8Jelenc Ivo1948Škofja Loka00:46:02.108:17.40
9Knavs Anton1956Kljuka00:46:40.208:55.50
10Jere Jože1954Trmasti00:50:35.812:51.10
11Erlah Pavel1948Tržiške strele00:50:38.412:53.70
12Vrhunc Jože1948PGT00:51:12.413:27.70
13Šarabon Bojan1956Log00:55:42.817:58.10
14Švab Vincemc1950Divji zajci01:06:14.228:29.50

Moški D (od 50 do 59 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Strnad Simon1967ŠD Nanos Podnanos00:31:14.200:00.00
2Teraž Franci1962Acroni-Team00:34:08.502:54.30
3Žnidarič Franci1967Tržiške strele00:35:23.104:08.90
4Galin Bojan1958ŠKD Mekinje00:35:28.204:14.00
5Čebin Marjan - Rosi1966ŠD Ravenska vas00:36:19.605:05.40
6Kirm Jože1965Tržiške strele00:36:43.505:29.30
7Pirnar Janez1959ŠD Divji zajci00:36:48.605:34.40
8Rozman Aleš1963ŠD Lom00:37:13.505:59.30
9Naglič Borut1964Golnik00:37:50.206:36.00
10Bajželj Blaž1967ŠD Duplje00:37:55.806:41.60
11Jerič Miha1959ŠD Divji zajci00:39:15.408:01.20
12Valant Frenk1958PGD Ribno00:39:18.508:04.30
13Savič Miro1960Acroni-Team00:41:00.809:46.60
14Sajovic Borut1960Tržiške strele00:44:49.613:35.40
15Pirc Franci1965Tekaški forum00:44:53.313:39.10
16Urbanc Franci1963ŠD Divji zajci00:45:19.214:05.00
17Srečnik Drago1963G.C. Tržič00:48:33.017:18.80
18Kert Anton1965Pletinjstvo Jakotina00:48:38.417:24.20
19P. Strnad Boštjan1963Bazni tabor00:51:52.720:38.50

Moški C (od 40 do 49 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Šimnic Danilo1974KK Završnica00:30:52.300:00.00
2Soklič Tomaž1974Šenturški Oktet00:31:01.600:09.30
3Janjatovič Mirko1971KGT Papež Kamnik00:34:36.903:44.60
4Kosec Sebastjan1974Frizerstvo Kosec00:35:02.504:10.20
5Meglič Marko1972Matej Design00:35:07.304:15.00
6Erlah Jurij1975PD Križe00:35:11.504:19.20
7Kenda Tomaž1973AD Olimpik00:35:14.104:21.80
8Brenk Matjaž1974AK Kranj00:35:36.904:44.60
9Hrovat Boštjan1976Begunje00:37:31.306:39.00
10Kaltenekar Matej1973Zapuže00:38:48.507:56.20
11Zupančič Lois1973Tržič00:39:05.708:13.40
12Janežič Sebastjan1970Vrhovci00:39:21.208:28.90
13Rus Marjan1975Sant Mat00:41:13.010:20.70
14Vukotič Dejan1973ŠD Divji zajci00:42:10.311:18.00
15Erjavec Blaž1972TK Tržiške strele00:42:21.611:29.30
16Kaltenekar Denis1969Zapuže00:42:44.711:52.40
17Selan Mitja1971Križe00:44:42.313:50.00
18Gros Uroš1971Divji zajci00:47:01.216:08.90
19Repinc Marko1972ŠD Divji zajci00:49:42.418:50.10

Moški B (od 30 do 39 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Ribnikar Jure1985AD Olimpik00:31:14.900:00.00
2Florjanič Marko1981ŠD Suhadole00:31:19.000:04.10
3Žitnik Urban1986Tržič00:32:38.301:23.40
4Mikelj Andrej1978Poljski tekači00:32:46.001:31.10
5Globočnik Dušan1978Zagorica00:33:12.401:57.50
6Sobočan Anže1984Dvor00:34:05.802:50.90
7Štefe Miha1981ŠD Divji zajci00:45:49.314:34.40
8Srna Klemen1984Mošnje00:46:59.315:44.40
9Babič Željko1979ŠD Dovžanova soteska00:47:29.716:14.80

Moški A (do 29 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Bregar Gašper1990Inov-8 Slovenija, KGT Papež00:28:42.100:00.00
2Božič Aljaž1996KGT Papež00:31:09.202:27.10
3Hren Tine1999TK Šmarnogorska naveza00:32:28.303:46.20
4Habjan Tine2000KGT Papež00:33:02.804:20.70
5Godnov Kristjan1994Kovorska cesta00:37:38.108:56.00
6Brovč Klemen1993Podljubelj00:40:55.212:13.10
7Prince Colton1991Bazni tabor00:46:24.717:42.60



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Bregar Gašper1990Inov-8 Slovenija, KGT Papež00:28:42.100:00.00
2Šimnic Danilo1974KK Završnica00:30:52.302:10.20
3Soklič Tomaž1974Šenturški Oktet00:31:01.602:19.50
4Božič Aljaž1996KGT Papež00:31:09.202:27.10
5Strnad Simon1967ŠD Nanos Podnanos00:31:14.202:32.10
6Ribnikar Jure1985AD Olimpik00:31:14.902:32.80
7Florjanič Marko1981ŠD Suhadole00:31:19.002:36.90
8Hren Tine1999TK Šmarnogorska naveza00:32:28.303:46.20
9Žitnik Urban1986Tržič00:32:38.303:56.20
10Mikelj Andrej1978Poljski tekači00:32:46.004:03.90
11Habjan Tine2000KGT Papež00:33:02.804:20.70
12Globočnik Dušan1978Zagorica00:33:12.404:30.30
13Sobočan Anže1984Dvor00:34:05.805:23.70
14Teraž Franci1962Acroni-Team00:34:08.505:26.40
15Janjatovič Mirko1971KGT Papež Kamnik00:34:36.905:54.80
16Kosec Sebastjan1974Frizerstvo Kosec00:35:02.506:20.40
17Meglič Marko1972Matej Design00:35:07.306:25.20
18Erlah Jurij1975PD Križe00:35:11.506:29.40
19Kenda Tomaž1973AD Olimpik00:35:14.106:32.00
20Žnidarič Franci1967Tržiške strele00:35:23.106:41.00
21Galin Bojan1958ŠKD Mekinje00:35:28.206:46.10
22Brenk Matjaž1974AK Kranj00:35:36.906:54.80
23Čebin Marjan - Rosi1966ŠD Ravenska vas00:36:19.607:37.50
24Kirm Jože1965Tržiške strele00:36:43.508:01.40
25Pirnar Janez1959ŠD Divji zajci00:36:48.608:06.50
26Rozman Aleš1963ŠD Lom00:37:13.508:31.40
27Hrovat Boštjan1976Begunje00:37:31.308:49.20
28Godnov Kristjan1994Kovorska cesta00:37:38.108:56.00
29Jesenko Andrej1957Stara Loka00:37:44.709:02.60
30Naglič Borut1964Golnik00:37:50.209:08.10
31Bajželj Blaž1967ŠD Duplje00:37:55.809:13.70
32Koder Franci1957AGP Pro Kranj00:38:30.609:48.50
33Kaltenekar Matej1973Zapuže00:38:48.510:06.40
34Zupančič Lois1973Tržič00:39:05.710:23.60
35Jerič Miha1959ŠD Divji zajci00:39:15.410:33.30
36Valant Frenk1958PGD Ribno00:39:18.510:36.40
37Janežič Sebastjan1970Vrhovci00:39:21.210:39.10
38Brovč Klemen1993Podljubelj00:40:55.212:13.10
39Savič Miro1960Acroni-Team00:41:00.812:18.70
40Rus Marjan1975Sant Mat00:41:13.012:30.90
41Košnjek Tone1956ŠD Divji zajci00:41:29.812:47.70
42Papič Milivoj1956ŠD TurboM00:41:40.412:58.30
43Vukotič Dejan1973ŠD Divji zajci00:42:10.313:28.20
44Erjavec Blaž1972TK Tržiške strele00:42:21.613:39.50
45Kaltenekar Denis1969Zapuže00:42:44.714:02.60
46Kerkez Vinko1955Divji zajci00:43:19.114:37.00
47Rajgelj Franci1952Zarica00:43:24.114:42.00
48Selan Mitja1971Križe00:44:42.316:00.20
49Sajovic Borut1960Tržiške strele00:44:49.616:07.50
50Pirc Franci1965Tekaški forum00:44:53.316:11.20
51Urbanc Franci1963ŠD Divji zajci00:45:19.216:37.10
52Križnar Viktor1957Tržiške strele00:45:39.616:57.50
53Štefe Miha1981ŠD Divji zajci00:45:49.317:07.20
54Jelenc Ivo1948Škofja Loka00:46:02.117:20.00
55Prince Colton1991Bazni tabor00:46:24.717:42.60
56Knavs Anton1956Kljuka00:46:40.217:58.10
57Srna Klemen1984Mošnje00:46:59.318:17.20
58Gros Uroš1971Divji zajci00:47:01.218:19.10
59Babič Željko1979ŠD Dovžanova soteska00:47:29.718:47.60
60Srečnik Drago1963G.C. Tržič00:48:33.019:50.90
61Kert Anton1965Pletinjstvo Jakotina00:48:38.419:56.30
62Ambrož Janez1939Tržiške strele00:49:14.820:32.70
63Repinc Marko1972ŠD Divji zajci00:49:42.421:00.30
64Jere Jože1954Trmasti00:50:35.821:53.70
65Erlah Pavel1948Tržiške strele00:50:38.421:56.30
66Vrhunc Jože1948PGT00:51:12.422:30.30
67P. Strnad Boštjan1963Bazni tabor00:51:52.723:10.60
68Sitar Slavko1939ŠD Mošnje00:52:40.823:58.70
69Kovič Lojze1940Gostilna Pr' sedmic00:53:18.124:36.00
70Šarabon Bojan1956Log00:55:42.827:00.70
71Hribernik Franc1941TSK Triglav Kranj00:56:11.527:29.40
72Švab Vincemc1950Divji zajci01:06:14.237:32.10

Ženske
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Klinar Tina1994Podhom00:36:21.600:00.00
2Sajovic Ema Valentina1992Tržiške strele00:41:06.204:44.60
3Teraž Amadeja1989Mojstrana00:41:55.705:34.10
4Kosec Nataša1977Dotik zdravja00:42:50.206:28.60
5Rubnik Urška1974IPA Klub Ljubljana00:43:11.606:50.00
6Pintarič Dina1972Križe00:43:28.607:07.00
7Kejžar Anamarija1971Adergas00:43:38.807:17.20
8Mohorč Lili1964Mravlce00:47:06.210:44.60
9Dolinar Cirila1972Divji zajci00:47:36.311:14.70
10Finžgar Nadja1951Radovljica00:47:37.011:15.40
11Moser Marija1956Škofja Loka00:49:18.512:56.90
12Rozman Romana1966ŠD Lom00:49:38.813:17.20
13Bajželj Jana1969ŠKD RTV Slovenija00:50:14.013:52.40
14Vrhunc Marjeta1956PGT00:50:27.614:06.00
15Trobec Mlakar Polona1974Divji zajci00:50:37.814:16.20
16Rems Anita1984Šenčur00:52:51.416:29.80
17Selan Tatjana1972Križe00:53:21.116:59.50
18Cossavella Bri1993Bazni tabor01:01:12.524:50.90
18Slatnar Mojca1975Divji zajci01:01:12.524:50.90
20Novak Ana1963ŠD Divji zajci01:03:02.826:41.20
21Pečnik Shizuko1946Midori01:05:57.729:36.10