No border cup - Pokljuka
Pokljuka, 12.3.2017

Podatki o tekmi:
Organizator: TSK Triglav Kranj
Vodja tekmovanja: Dejan Klemenčič
Pomočnik TD: Gregor Mali
Tehnični delegat: Robert Kerštajn
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Število prijavljenih: 431

Razvrstitev po kategorijah
Cicibani 1 / Kids 1 M / Kinder I M
PlaceSt. numberName and surnameYearClubNationTimeDelay
11037Puntel Giuseppe2009APD TIMAUCLEULISITA00:03:40.700:00.0
21031Maier Massimo2009US ALDO MORO ASDITA00:03:45.300:04.6
31035Primus Cristopher2009APD TIMAUCLEULISITA00:03:53.400:12.7
41039Tommasi Christian2009SCI CLUB WEISSENFELSITA00:03:54.500:13.8
51029Coradazzi Niccolo2009A.S.D. S.S FORNESEITA00:03:59.200:18.5
61028Clerici Nicolas2009A.S.D S.S FORNESEITA00:04:01.700:21.0
71034Pelko Ivano2009SKIJAŠKI KLUB GORANIN DELNICECRO00:04:15.000:34.3
81038Screm Sebastian2009Asd CamosciITA00:04:15.600:34.9
91032Mo Rino2009SKIJAŠKI KLUB GORANIN DELNICECRO00:04:16.200:35.5
101022Di Ronco Filippo2010APD TIMAUCLEULISITA00:04:35.100:54.4
111040Tschuden Daniel2009Sportunion RosenbachAUT00:04:41.001:00.3
121011Preschern Elia2009SCI CLUB WEISSENFELSITA00:04:44.601:03.9
131036Pristavec Žiga2009TSK BledSLO00:04:47.401:06.7
141023Mörtl Fabian2010Askö Villach Nordic Racing TeamAUT00:04:54.701:14.0
151033Pavlin Nik2009TSK LOGATECSLO00:04:57.501:16.8
161021Cella Joshua2010US ALDO MORO ASDITA00:05:13.701:33.0
171041Tschuden Thomas2009Sportunion RosenbachAUT00:05:15.501:34.8
181025Ozren Jaška2010SKIJAŠKI KLUB GORANIN DELNICECRO00:05:22.601:41.9
191027Nicolo Antonipieri2010GS EdelweissITA00:05:49.702:09.0
201026Judež Jaša2010TSK Jub DolSLO00:05:58.102:17.4
211030Jerman Maks2009TSK Jub DolSLO00:05:59.902:19.2

Cicibanke 1 / Kids 1 F / Kinder I F
PlaceSt. numberName and surnameYearClubNationTimeDelay
11014Supanz Sarina2009Sportunion RosenbachAUT00:04:12.800:00.0
21008Einhauer Nika2009TSK TRIGLAV KRANJSLO00:04:27.000:14.2
31006Sobol Lana2010SKIJAŠKI KLUB GORANIN DELNICECRO00:04:46.000:33.2
41003Gašparac Lea2010SKIJAŠKI KLUB GORANIN DELNICECRO00:04:46.400:33.6
51010Novotna Klara2009TSK TRIGLAV KRANJSLO00:05:07.600:54.8
61001Amelie Pirker2010Askö Villach Nordic Racing TeamAUT00:05:10.700:57.9
71002Fender Ylvie2010WSV-STALLAUT00:05:17.601:04.8
81007Cesaro Arianna2009US ALDO MORO ASDITA00:05:26.901:14.1
91004Santaniello Monica2010ASD G.S. 2002 TarvisioITA00:05:29.201:16.4
101016Torkar Tara2009ŠD GorjeSLO00:05:38.101:25.3
111012Mia Binder2009Askö Villach Nordic Racing TeamAUT00:05:41.401:28.6
121017Zupan Rebeka2009ŠD GorjeSLO00:06:22.902:10.1

Cicibani 2 / Kids 2 M / Kinder II M
PlaceSt. numberName and surnameYearClubNationTimeDelay
11121Štimac Matija2008SKIJAŠKI KLUB GORANIN DELNICECRO00:03:13.100:00.0
21124Einhauer Nejc2007TSK TRIGLAV KRANJSLO00:03:13.500:00.4
31120Štefančić Boris2008SKIJAŠKI KLUB GORANIN DELNICECRO00:03:15.100:02.0
41119Supanz Fabian2008Sportunion RosenbachAUT00:03:18.200:05.1
51135Naglić Matija2007SKIJAŠKI KLUB GORANIN DELNICECRO00:03:22.100:09.0
61144Torkar Gašper2007TSK BledSLO00:03:26.000:12.9
71118Ručigaj Žiga2008SK IHANSLO00:03:26.900:13.8
81145Tschuden Andreas2007Sportunion RosenbachAUT00:03:34.300:21.2
91127Da Corte Vecchino Andrea2007Asd CamosciITA00:03:34.800:21.7
101115Pavoni Gioele2008A.S.D. S.S FORNESEITA00:03:38.300:25.2
111128Di Centa William2007US ALDO MORO ASDITA00:03:39.200:26.1
121139Puntel Stefano2007APD TIMAUCLEULISITA00:03:45.900:32.8
131132Lorenzo Screm2007Asd CamosciITA00:03:47.000:33.9
141137Poljšak Jošt2007TSK BledSLO00:03:48.300:35.2
151141Singer Nicolas2007Asd CamosciITA00:03:48.800:35.7
161125Baschiera Mathias2007APD TIMAUCLEULISITA00:03:49.200:36.1
171130Iorio Manuel2007Asd CamosciITA00:03:49.600:36.5
181134Marin Francesco2007ASD SCI CLUB PANORAMAITA00:03:52.000:38.9
191112Moro Dylan2008APD TIMAUCLEULISITA00:03:54.100:41.0
201113Nagode Ivo2008TSK LOGATECSLO00:03:54.500:41.4
211140Rupnik Gregor2007TSK LOGATECSLO00:03:57.700:44.6
221143Mörtl Tobias2007Askö Villach Nordic Racing TeamAUT00:04:03.700:50.6
231111Mesner Tine2008TSK LOGATECSLO00:04:04.100:51.0
241117Repe Ožbej2008ŠD GorjeSLO00:04:13.000:59.9
251142Šporn Tine2007TSK Jub DolSLO00:04:16.701:03.6
261104Buzzi Manuel2008ASD G.S. 2002 TarvisioITA00:04:19.601:06.5
271136Petretič Nejc2007TSK LOGATECSLO00:04:22.901:09.8
281114Omejc Bor2008ŠD GorjeSLO00:04:23.201:10.1
291126Clerici Emanuele2007A.S.D. S.S FORNESEITA00:04:27.701:14.6
301105Santaniello Giuseppe2008ASD G.S. 2002 TarvisioITA00:04:29.501:16.4
311109Košir Lovro2008ŠD GorjeSLO00:04:33.401:20.3
321116Pečnik Tristan2008Sportunion RosenbachAUT00:04:36.201:23.1
331131Kosec Garaj Staš2007TSK Jub DolSLO00:04:38.901:25.8
341102Fattori Francesco2008GSA UdineITA00:04:58.301:45.2
351101Clama Michele2008APD TIMAUCLEULISITA00:05:02.601:49.5
361122Tičar Ažbe2008TSK Jub DolSLO00:05:09.701:56.6
371108Jerman Krištof2008TSK Jub DolSLO00:05:16.302:03.2
381138Pretnar Ožbej2007ŠD GorjeSLO00:05:20.402:07.3
391103Gacomo Polo2008GSA UdineITA00:05:24.702:11.6
401123Torkar Žan2008TSK BledSLO00:05:27.202:14.1
411133Lučič Jan2007TSK TRIGLAV KRANJSLO00:05:30.702:17.6

Cicibanke 2 / Kids 2 F / Kinder II F
PlaceSt. numberName and surnameYearClubNationTimeDelay
11064Polo Chiara2008A.S.D S.S FORNESEITA00:03:23.800:00.0
21086Sobol Ema2007SKIJAŠKI KLUB GORANIN DELNICECRO00:03:24.300:00.5
31054Cesco Fabbro Aida2008Asd CamosciITA00:03:39.700:15.9
41084Romanin Sara2007ASD MONTE COGLIANSITA00:03:42.700:18.9
51053Buzzi Veronica2008SCI CLUB WEISSENFELSITA00:03:45.800:22.0
61057Ganner Selina2008TSU ObertilliachAUT00:03:46.200:22.4
71073Živanović Paola2008SKIJAŠKI KLUB GORANIN DELNICECRO00:03:47.000:23.2
81071Victoria Meldt2008Askö Villach Nordic Racing TeamAUT00:03:48.000:24.2
91060Kuhar Ula2008TSK Jub DolSLO00:03:50.200:26.4
101091Vuerich Ilenia2007SCI CLUB WEISSENFELSITA00:03:50.700:26.9
111089Tommasi Sara2007SCI CLUB WEISSENFELSITA00:03:51.100:27.3
121076De Bernardin Rebecca2007Asd CamosciITA00:03:51.700:27.9
131082Petrovič Julija2007ND Rateče-PlanicaSLO00:03:54.400:30.6
141075Chinese Ambra2007A.S.D. S.S FORNESEITA00:03:55.600:31.8
151080Karničar Eva2007TSK TRIGLAV KRANJSLO00:03:56.300:32.5
161056Di Ronco Emma2008APD TIMAUCLEULISITA00:03:58.000:34.2
171087Štivičić Lana2007SKIJAŠKI KLUB GORANIN DELNICECRO00:03:58.400:34.6
181058Gašparac Chiara2008SKIJAŠKI KLUB GORANIN DELNICECRO00:04:00.300:36.5
191085Sereinig Magdalena2007Sportunion RosenbachAUT00:04:01.300:37.5
201081Kavalar Jana2007ND Rateče-PlanicaSLO00:04:02.000:38.2
211070Tremonti Kristel2008A.S.D. S.S FORNESEITA00:04:12.500:48.7
221062Muller Francesca2008SCI CLUB WEISSENFELSITA00:04:20.400:56.6
231052Borchia Irene2008APD TIMAUCLEULISITA00:04:23.500:59.7
241090Tosi Emma2007SCI CLUB 70 - TRIESTEITA00:04:26.101:02.3
251020Kastelec Mia2008MedvodeSLO00:04:27.801:04.0
261078Fečur Lucija2007TSK LOGATECSLO00:04:31.401:07.6
271066Screm Elena2008US ALDO MORO ASDITA00:04:35.001:11.2
281061Mišič Eva2008TSK LOGATECSLO00:04:44.201:20.4
291068Šolar Maša2008TSK TRIGLAV KRANJSLO00:04:45.301:21.5
301077Dudaev Angelica2007US ALDO MORO ASDITA00:04:46.801:23.0
311063Notsch Leann2008Sportunion RosenbachAUT00:05:01.201:37.4
321079Golob Nina2007ŠD GorjeSLO00:05:03.401:39.6
331051Ambrožič Julija2008ŠD GorjeSLO00:05:38.302:14.5
341065Rešek Kiara2008TSK Jub DolSLO00:05:39.502:15.7
351072Zajc Eva2008TSK Jub DolSLO00:05:45.102:21.3
361059Hasić Nina2008TSK Jub DolSLO00:05:49.602:25.8
371069Tičar Ida2008TSK Jub DolSLO00:06:05.402:41.6

Mlajši dečki / Children 1 M
PlaceSt. numberName and surnameYearClubNationTimeDelay
11239Kordež Žiga2005TSK TRIGLAV KRANJSLO00:06:14.900:00.0
21218Flora Federico2005APD TIMAUCLEULISITA00:06:16.800:01.9
31243Petrovič Bor2005ND Rateče-PlanicaSLO00:06:32.800:17.9
41241Jenko Tine2006TSK JUB DolSLO00:06:38.200:23.3
51244Hojnik Andraž2005TSK JUB DolSLO00:06:38.500:23.6
61242Karničar Lovrenc2006TSK TRIGLAV KRANJSLO00:06:50.800:35.9
71213Borchia Enrico2005APD TIMAUCLEULISITA00:06:51.200:36.3
81240Trojer Pavel2005SH IHANSLO00:06:55.300:40.4
91245Omejc Aljaž2005ŠD GorjeSLO00:07:01.500:46.6
101221Brabec Jonas2005Askö Villach Nordic Racing TeamAUT00:07:03.800:48.9
111233Da Pozzo Marco2006A.S.D. S.S FORNESEITA00:07:05.400:50.5
121237Gaudin Van Haagen Jan2006Union LFL KöstenbergAUT00:07:06.200:51.3
131226Hinteregger Simon2006SC Bad KleinkirchheimAUT00:07:14.300:59.4
141219Grabner Johannes2005SC Bad KleinkirchheimAUT00:07:14.700:59.8
151223Mihelčić Dominik2005SKIJAŠKI KLUB GORANIN DELNICECRO00:07:15.101:00.2
161216Meldt Christoph2005Askö Villach Nordic Racing TeamAUT00:07:18.201:03.3
171214Belcari Patrick2005ASD G.S. 2002 TarvisioITA00:07:26.401:11.5
181225Puntel Tobias2005APD TIMAUCLEULISITA00:07:27.001:12.1
191222Kuprešak Borna2005SKIJAŠKI KLUB GORANIN DELNICECRO00:07:31.601:16.7
201019Zupan Luka2005NSD MEDVODESLO00:07:33.701:18.8
211258Novak Blaž2006TSK JUB DolSLO00:07:41.901:27.0
221232Cacitti Ivan2006US ALDO MORO ASDITA00:07:43.901:29.0
231254Gostinčar Petre Jaka2006TSK JUB DolSLO00:07:45.101:30.2
241247Brlogar Jaka2005ND Rateče-PlanicaSLO00:07:45.501:30.6
251256Novak Tine2006TSK TRIGLAV KRANJSLO00:07:45.801:30.9
261217Clama Cristian2005APD TIMAUCLEULISITA00:07:46.901:32.0
271220Del Fabbro Cristian2005Asd CamosciITA00:07:47.901:33.0
281246Pekovec Gašper2006SD BohinjSLO00:07:48.701:33.8
291248Petretič Erik2005TSK LOGATECSLO00:07:50.201:35.3
301234Del Negro Stefano2006US ALDO MORO ASDITA00:07:50.701:35.8
311252Bačnar Vid2005ND Rateče-PlanicaSLO00:07:54.401:39.5
321250Gregorc Gal2005ŠD KokricaSLO00:08:03.801:48.9
331255Peternel Vid2006TSK TRIGLAV KRANJSLO00:08:04.101:49.2
341211Tschuden Stefan2005Sportunion RosenbachAUT00:08:04.501:49.6
351235Di Ronco Tommaso2006APD TIMAUCLEULISITA00:08:05.701:50.8
361227Iorio Marco2006Asd CamosciITA00:08:09.301:54.4
371224Musolla Davide2005ASD SCI CLUB PANORAMAITA00:08:09.701:54.8
381249Erlah Enej2005ND Rateče-PlanicaSLO00:08:12.401:57.5
391215Cesco Fabbro Francesco2005Asd CamosciITA00:08:13.701:58.8
401251Torkar Urh2005TSK BledSLO00:08:16.402:01.5
411262Zorč Tjaž2006SD BohinjSLO00:08:17.202:02.3
421230Pradetto Cignotto Alessandro2006Asd CamosciITA00:08:19.002:04.1
431253Poklukar Jakob2006TSK BledSLO00:08:23.502:08.6
441228Kollmann Maximilian2006Union LFL KöstenbergAUT00:08:26.302:11.4
451018Bergant Jacob2006NSD MEDVODESLO00:08:31.102:16.2
461260Pintar Žan2005ND Rateče-PlanicaSLO00:08:47.902:33.0
471261Marinko Jon2005ND Rateče-PlanicaSLO00:09:04.402:49.5
481229Müllner Nico Noel2006Union LFL KöstenbergAUT00:09:10.502:55.6
491238Goldin Matteo2006SCI CLUB 70 - TRIESTEITA00:09:11.202:56.3
501259Čadež Anže2005ŠD KokricaSLO00:09:16.003:01.1
511265Grošelj Timotej2006TSK TRIGLAV KRANJSLO00:09:50.003:35.1
521264Sluga Oskar2005TSK TRIGLAV KRANJSLO00:09:53.403:38.5
531263Seliškar Jon2006TSK TRIGLAV KRANJSLO00:10:22.804:07.9
541236Copetti Federico2006GSA UdineITA00:13:07.906:53.0

Mlajše deklice / Children 1 F
PlaceSt. numberName and surnameYearClubNationTimeDelay
11179Smole Eva2005TSK LOGATECSLO00:06:33.600:00.0
21180Katrašnik Manca2005TSK TRIGLAV KRANJSLO00:06:34.300:00.7
31182Repe Mina2006ŠD GorjeSLO00:06:37.200:03.6
41178Ručigaj Maša2005SK IHANSLO00:06:39.200:05.6
51166Ceconi Alessia2005ASD MONTE COGLIANSITA00:06:39.700:06.1
61183Vozelj Erin2005TSK TRIGLAV KRANJSLO00:06:40.300:06.7
71184Pavlin Sara2006TSK LOGATECSLO00:06:41.200:07.6
81187Pogačnik Nina2005TSK TRIGLAV KRANJSLO00:06:55.000:21.4
91185Čič Ivana2005TSK JUB DolSLO00:06:55.300:21.7
101181Mali Tjaša2005TSK TRIGLAV KRANJSLO00:06:56.400:22.8
111174Polo Sophia2005A.S.D. S.S FORNESEITA00:06:56.900:23.3
121164Baron Aurora2005US ALDO MORO ASDITA00:07:04.000:30.4
131161Weissmann Elena2006SC Bad KleinkirchheimAUT00:07:04.300:30.7
141175Pontasch Miriam2005SC Bad KleinkirchheimAUT00:07:09.900:36.3
151156Mori Katia2006US ALDO MORO ASDITA00:07:10.300:36.7
161186Lampič Tinkara2005TSK TRIGLAV KRANJSLO00:07:13.600:40.0
171173Mataja Daria2005SKIJAŠKI KLUB GORANIN DELNICECRO00:07:13.900:40.3
181190Rutar Ajda2005ŠD KokricaSLO00:07:16.600:43.0
191193Benčina Manca2005TSK JUB DolSLO00:07:26.100:52.5
201192Sešek Inja2005TSK JUB DolSLO00:07:30.900:57.3
211153Pinter Chiara2006Askö Villach Nordic Racing TeamAUT00:07:32.300:58.7
221165Cacitti Giada2005US ALDO MORO ASDITA00:07:36.401:02.8
231154Pinter Fiona2006Askö Villach Nordic Racing TeamAUT00:07:36.701:03.1
241189Šmit Ajda2006TSK BledSLO00:07:39.301:05.7
251159Ribbi Desiree2006US ALDO MORO ASDITA00:07:42.701:09.1
261170Grabner Irina2005SC Bad KleinkirchheimAUT00:07:43.201:09.6
271188Menart Maja2005TSK LOGATECSLO00:07:46.701:13.1
281177Scaramuzza Sara2005ASD SCI CLUB PANORAMAITA00:07:48.901:15.3
291160Ulbing Gröblacher Anna2006Union LFL KöstenbergAUT00:07:50.201:16.6
301162Zleptnig Ilka2006Union LFL KöstenbergAUT00:07:50.701:17.1
311197Novotna Anja2006TSK TRIGLAV KRANJSLO00:07:59.701:26.1
321167Del Fabbro Virginia2005GS EdelweissITA00:08:00.301:26.7
331158Pelko Leona2006SKIJAŠKI KLUB GORANIN DELNICECRO00:08:01.801:28.2
341172Mataja Ana2005SKIJAŠKI KLUB GORANIN DELNICECRO00:08:02.201:28.6
351152Blanzan Rachele2006UD ALDO MORO ASDITA00:08:13.601:40.0
361157Wenzel Nathalie2006Askö Villach Nordic Racing TeamAUT00:08:14.801:41.2
371168Fender Anika2005WSV-STALLAUT00:08:18.301:44.7
381169Gaudin Van Haagen Julie2005Union LFL KöstenbergAUT00:08:24.401:50.8
391200Koren Brina2005TSK LOGATECSLO00:08:28.101:54.5
401155Fumić Anja2006SKIJAŠKI KLUB GORANIN DELNICECRO00:08:38.102:04.5
411201Jančič Maša2005TSK TRIGLAV KRANJSLO00:08:44.002:10.4
421176Scarabelli Nicole2005US ALDO MORO ASDITA00:08:51.102:17.5
431196Mrak Lucija2006TSK LOGATECSLO00:09:01.602:28.0
441163Antonipieri Benedetta2005GS EdelweissITA00:09:02.602:29.0
451151Belobrajdić Katja2006SKIJAŠKI KLUB GORANIN DELNICECRO00:09:05.302:31.7
461198Šuligoj Lana2005TSK IdrijaSLO00:09:30.902:57.3
471199Kusterle Julija2006SD BohinjSLO00:09:56.303:22.7
ODST1171Graz Ester2005Asd CamosciITAODST00:00.0

Starejši dečki / Children 2 M
PlaceSt. numberName and surnameYearClubNationTimeDelay
1174Christian Steiner2003Askö Villach Nordic Racing TeamAUT00:10:52.300:00.0
2173Casasola Massimiliano2003ASD MONTE COGLIANSITA00:11:03.800:11.5
3183Arado Gioele2004GS EdelweissITA00:11:10.600:18.3
4196Močnik Martin2003SK IHANSLO00:11:18.900:26.6
5180Piller Hoffer Mattia2003Asd CamosciITA00:11:21.500:29.2
6184Barlocco Sergio2004US ALDO MORO ASDITA00:11:24.500:32.2
7197Korošec Aljaž2003ŠD GorjeSLO00:11:30.600:38.3
8202Mulej Ožbe2004ŠD GorjeSLO00:11:36.800:44.5
9172Buzzi Edoardo2003Asd CamosciITA00:11:54.601:02.3
10199Meglič Matic2003TSK TRIGLAV KRANJSLO00:11:55.301:03.0
11179Pallober Pietro2003ASD MONTE COGLIANSITA00:11:55.901:03.6
12191Ganner Tobias2004TSU ObertilliachAUT00:11:57.101:04.8
13193Perissutti Alex2004A.S.D. S.S FORNESEITA00:12:02.201:09.9
14205Šoklič Jure2004ŠD GorjeSLO00:12:07.601:15.3
15175De Candido Dario2003ASD MONTE COGLIANSITA00:12:09.801:17.5
16195Tarussio Giacomo2004US ALDO MORO ASDITA00:12:10.501:18.2
17207Turinek Domen2003NŠD MedvodeSLO00:12:15.201:22.9
18176Marc Ehrenreich2003Askö Villach Nordic Racing TeamAUT00:12:15.601:23.3
19204Mrak Matevž2003TSK LOGATECSLO00:12:18.601:26.3
20171Blaženić Vito2003SKIJAŠKI KLUB GORANIN DELNICECRO00:12:20.401:28.1
21198Milavec Luka2003SK Loška dolinaSLO00:12:25.601:33.3
22203Žemva Andraž2003TSK BledSLO00:12:34.401:42.1
23201Starbek Matej2003SK IHANSLO00:12:35.201:42.9
24209Gomilar Domen2004ŠD GorjeSLO00:12:44.601:52.3
25206Šoklič Aljaž2004ŠD GorjeSLO00:12:45.201:52.9
26186Boscariol Eric2004ASD MONTE COGLIANSITA00:12:50.001:57.7
27211Peček Andor2004TSK LOGATECSLO00:12:50.601:58.3
28208Mašič Peter2004NŠD MedvodeSLO00:12:59.102:06.8
29200Štern Nejc2003SK ČrnaSLO00:13:01.502:09.2
30192Lozza Cesare2004A.S.D. S.S FORNESEITA00:13:14.502:22.2
31216Mihelčič Aleks2004TSK JUB DolSLO00:13:17.502:25.2
32212Pogačnik Gašper2004TSK TRIGLAV KRANJSLO00:13:19.102:26.8
33215Jenko Matic2004NŠD MedvodeSLO00:13:23.702:31.4
34210Jug Erazem2004TSK BledSLO00:13:34.902:42.6
35219Podgoršek Martin2004TSK JUB DolSLO00:13:36.102:43.8
36217Košir Luka2004ŠD GorjeSLO00:13:38.302:46.0
37218Kavčič Blaž2003TSK BledSLO00:13:39.202:46.9
38189Preschern Lorenzo2004ASD G.S. 2002 TarvisioITA00:13:40.702:48.4
39188Ferigo Andrea2004US ALDO MORO ASDITA00:13:55.503:03.2
40182Vuerich Jacopo2003SCI CLUB WEISSENFELSITA00:14:00.103:07.8
41220Modrijan Blaž2004TSK LOGATECSLO00:14:02.403:10.1
42221Velepič Jaka2003TSK JUB DolSLO00:14:04.003:11.7
43213Grum Markus2003TSK TRIGLAV KRANJSLO00:14:11.403:19.1
44194Sticotti Davide2004GS EdelweissITA00:14:13.303:21.0
45177Melcher Sebastian2003ASD G.S. 2002 TarvisioITA00:14:14.003:21.7
46178Buzzi Timothy2003ASD G.S. 2002 TarvisioITA00:14:31.803:39.5
47185Blanzan Fabio2004US ALDO MORO ASDITA00:15:01.504:09.2
48222Šorli Anže2004TSK BledSLO00:15:19.704:27.4
49190Asquini Gabriele2004GSA UdineITA00:17:13.106:20.8

Starejše deklice / Children 2 F
PlaceSt. numberName and surnameYearClubNationTimeDelay
1250Šepič Zala2003TSK BledSLO00:11:48.800:00.0
2234Logonder Anna Maria2003Sportunion RosenbachAUT00:11:50.500:01.7
3249Vindišar Klara2003ŠD GorjeSLO00:11:56.300:07.5
4251Zadravec Teja2003TSK TRIGLAV KRANJSLO00:12:13.800:25.0
5254Smole Ana2003TSK LOGATECSLO00:12:14.600:25.8
6231Scattolo Sara2003ASD MONTE COGLIANSITA00:12:16.900:28.1
7248Marič Kaja2003SD BohinjSLO00:12:20.800:32.0
8241Morassi Aurora2004APD TIMAUCLEULISITA00:12:23.100:34.3
9252Repinc Lena2003SD BohinjSLO00:12:24.700:35.9
10244Scattolo Ilaria2004ASD MONTE COGLIANSITA00:12:25.400:36.6
11255Janežič Tia2004TSK JUB DolSLO00:12:29.600:40.8
12257Jensko Iza2003SD BohinjSLO00:12:30.500:41.7
13253Zorč Kaja2003SD BohinjSLO00:12:31.600:42.8
14258Močnik Eva2003SK IHANSLO00:12:32.900:44.1
15239Del Fabbro Serena2004ASD MONTE COGLIANSITA00:12:34.900:46.1
16256Lovšin Katarina2003NŠD MedvodeSLO00:12:54.101:05.3
17262Beguš Jana2004TSK LOGATECSLO00:12:56.201:07.4
18263Ljubič Nika2004TSK JUB DolSLO00:12:58.001:09.2
19266Mežek Nika2003ŠD GorjeSLO00:12:59.601:10.8
20235Oballa Elisa2003GS EdelweissITA00:13:06.801:18.0
21246Tessarolo Francesca2004SCI CLUB WEISSENFELSITA00:13:08.101:19.3
22242Plosch Astrid2004SCI CLUB WEISSENFELSITA00:13:11.201:22.4
23261Repe Zala2004ŠD GorjeSLO00:13:11.701:22.9
24260Kuhar Hana2004TSK JUB DolSLO00:13:16.401:27.6
25264Šoštarič Ana2004NŠD MedvodeSLO00:13:17.701:28.9
26259Zalokar Tinkara2004ŠD GorjeSLO00:13:31.901:43.1
27240Hinteregger Julia2004SC Bad KleinkirchheimAUT00:13:40.201:51.4
28265Medja Lucija2004TSK BledSLO00:13:47.101:58.3
29267Skubin Tjaša2004ŠD GorjeSLO00:13:53.702:04.9
30272Kelbel Ida2004ŠD KokricaSLO00:14:01.502:12.7
31245Štimac Nika2004SKIJAŠKI KLUB GORANIN DELNICECRO00:14:10.002:21.2
32232Zandonella Federica2003SCI CLUB WEISSENFELSITA00:14:15.902:27.1
33271Hudelja Rebeka2004TSK TRIGLAV KRANJSLO00:14:22.802:34.0
34269Potočnik Zoja2004TSK BledSLO00:14:24.602:35.8
35270Hodnik Klara2004ŠD KokricaSLO00:14:26.302:37.5
36268Škufca Meta2004TSK BledSLO00:14:40.602:51.8
37237Clerici Elisabetta2004A.S.D. S.S FORNESEITA00:14:44.902:56.1
38243Wutti Sara2004Askö Villach Nordic Racing TeamAUT00:15:02.003:13.2
39247Vidale Gaia2004ASD MONTE COGLIANSITA00:15:13.703:24.9
40236Pittino Elisa2003SCI CLUB WEISSENFELSITA00:15:19.103:30.3
41238De Zolt Zalada Angela2004Asd CamosciITA00:15:54.304:05.5
42233Giavedon Anna2003ASD SCI CLUB PANORAMAITA00:16:56.405:07.6

Mlajši mladinci / Youth 1 M
PlaceSt. numberName and surnameYearClubNationTimeDelay
170Gros Anže2002NŠD MedvodeSLO00:20:27.000:00.0
268Mulej Jošt2002ŠD GorjeSLO00:20:37.000:10.0
376Šraj Nejc2001NŠD MedvodeSLO00:21:14.200:47.2
477Mandeljc Matej2001ŠD GorjeSLO00:21:18.500:51.5
572Bogataj Anže2002SK ČrnaSLO00:21:22.200:55.2
674Peček Atila2002TSK LOGATECSLO00:21:22.900:55.9
771Vozelj Mark2002TSK TRIGLAV KRANJSLO00:21:30.501:03.5
869Markelj Anže2001SD BohinjSLO00:21:45.901:18.9
973Korošec Boštjan2001SD BohinjSLO00:21:49.501:22.5
1075Trojer Drejc2002SH IHANSLO00:21:57.801:30.8
1180Kraigher Jakob2002TSK BledSLO00:22:14.401:47.4
1279Karničar Izidor2002TSK TRIGLAV KRANJSLO00:22:28.502:01.5
1381Plevel Nik2002TSK JUB DOLSLO00:22:32.802:05.8
1478Plevel Jan2002TSK JUB DOLSLO00:22:40.902:13.9
1582Zidar Jaša2002TSK TRIGLAV KRANJSLO00:22:56.402:29.4
1685Šporn Miha2002TSK JUB DOLSLO00:23:04.102:37.1
1761Ganner Florian2002TSU ObertilliachAUT00:23:23.402:56.4
1887Šoklič Gašper2001ŠD GorjeSLO00:24:31.704:04.7
1984Prezelj Jan2002ŠD KokricaSLO00:24:35.404:08.4
2062Kuprešak Sven2002SKIJAŠKI KLUB GORANIN DELNICECRO00:24:48.904:21.9
2189Podnar Matias2002TSK JUB DOLSLO00:25:12.504:45.5
2264Apriessnig Julian2001Sportunion RosenbachAUT00:26:03.205:36.2
2390Koprivec Klemen2002TSK JUB DOLSLO00:26:07.705:40.7
2488Gavrič Mark2002TSK JUB DolSLO00:27:42.607:15.6
2592Pogačnik Miha2002TSK TRIGLAV KRANJSLO00:28:17.007:50.0
2666Bianchi Tommaso2001A.S.D. Bachmann TarvisioITA00:29:48.009:21.0
DISKV91Razoršek Nik2002TSK JUB DolSLODISKV00:00.0

Mlajše mladinke / Youth 1 F
PlaceSt. numberName and surnameYearClubNationTimeDelay
1159Klemenčič Živa2001TSK TRIGLAV KRANJSLO00:15:07.100:00.0
2147Jazbec Sara2001TSK TRIGLAV KRANJSLO00:15:21.900:14.8
3144Nowak Katharina2002Askö Villach Nordic Racing TeamAUT00:15:29.400:22.3
4151Knaus Karin2002TSK LOGATECSLO00:16:16.101:09.0
5150Arh Ajda2001SD BohinjSLO00:16:17.401:10.3
6155Jenko Zala2002NŠD MedvodeSLO00:16:19.001:11.9
7148Perko Neža2001TSK TRIGLAV KRANJSLO00:16:31.701:24.6
8152Mazi Jamnik Hana2002ŠD KokricaSLO00:16:45.601:38.5
9153Mali Klara2002TSK TRIGLAV KRANJSLO00:17:02.201:55.1
10149Mazi Urša2001TSK JUB DOLSLO00:17:39.502:32.4
11157Kavčič Liza2002TSK TRIGLAV KRANJSLO00:17:59.702:52.6
12156Zidar Sara2001NŠD MedvodeSLO00:18:27.503:20.4
13154Vuga Zala Marija2001TSK JUB DOLSLO00:18:41.403:34.3
14146Graber Tanja2001Sportunion RosenbachAUT00:18:58.903:51.8
15143Molinari Caterina2002Sci Cai Monte LussariITA00:19:08.604:01.5
16161Mašič Manca2001NŠD MedvodeSLO00:19:33.404:26.3
17164Brlogar Maja2002ND Rateče-PlanicaSLO00:19:50.804:43.7
18162Šuligoj Taja2002TSK IdrijaSLO00:20:29.705:22.6
19142Wutti Valentina2002Askö Villach Nordic Racing TeamAUT00:21:08.606:01.5
ODST160Pekovec Špela2002SD BohinjSLOODST00:00.0

Starejši mladinci / Youth 2 M
PlaceSt. numberName and surnameYearClubNationTimeDelay
150Perša Blaž1999TSK JUB DOLSLO00:25:36.100:00.0
255Gros Gal2000NŠD MedvodeSLO00:26:42.901:06.8
346Alessio Andrea1999A.S.D. Bachmann TarvisioITA00:26:44.901:08.8
453Hladnik Luka2000TSK LOGATECSLO00:27:28.901:52.8
549Rossi Luca1999A.S.D- Bachmann TarvisioITA00:27:43.202:07.1
659Zidar Jure2000TSK TRIGLAV KRANJSLO00:27:50.902:14.8
745Zanier Paolo2000A.S.D. S.S FORNESEITA00:27:59.402:23.3
851Jan Miha2000TSK BledSLO00:28:05.702:29.6
952Rihtaršič Andraž1999TSK BledSLO00:28:19.402:43.3
1060Smole Jurij2000TSK LOGATECSLO00:28:26.502:50.4
1154Špelič Žiga1999TSK TRIGLAV KRANJSLO00:28:54.603:18.5
1256Hladnik Dejan2000TSK LOGATECSLO00:28:55.203:19.1
1358Hvala Anžej1999TSK JUB DOLSLO00:29:19.703:43.6
1442Pertoldi Pietro2000A,S,D. Bachmann TarvisioITA00:29:40.104:04.0
1543Ravelli Giosue2000A.S.D. Bachmann TarvisioITA00:29:47.504:11.4
1641Bolzan Francesco2000A.S.D- Bachmann TarvisioITA00:31:05.805:29.7
1744Zanier Angelo2000APD TIMAUCLEULISITA00:32:23.006:46.9
1857Lebar Anže1999TSK TRIGLAV KRANJSLO00:35:35.309:59.2

Starejše mladinke / Youth 2 F
PlaceSt. numberName and surnameYearClubNationTimeDelay
1129Mandeljc Anja1999ŠD GorjeSLO00:14:52.000:00.0
2124Juppe Anna1999Askö Villach Nordic Racing TeamAUT00:15:05.400:13.4
3126Plosch Tamara1999SCI CLUB WEISSENFELSITA00:15:18.100:26.1
4130Kerštajn Maja2000ND Rateče-PlanicaSLO00:15:26.700:34.7
5123Valentina Bellina2000APD TIMAUCLEULISITA00:15:57.301:05.3
6137Vozelj Tais1999TSK TRIGLAV KRANJSLO00:16:01.801:09.8
7121Oballa Serena2000GS EdelweissITA00:16:14.801:22.8
8133Potočnik Pika2000TSK BledSLO00:16:53.902:01.9
9134Štern Ana2000SK ČrnaSLO00:17:37.202:45.2
10128D'inca Chiara1999ASD G.S. 2002 TarvisioITA00:17:39.302:47.3
11135Pristavec Nika1999TSK BledSLO00:18:19.303:27.3
12136Petrnel Zala1999ND Rateče-PlanicaSLO00:20:22.705:30.7
13125Knap Karin1999TSK TRIGLAV KRANJSLO00:21:32.706:40.7
ODST122Tessarolo Veronica2000SCI CLUB WEISSENFELSITAODST00:00.0

Juniorji / Junior M
PlaceSt. numberName and surnameYearClubNationTimeDelay
134Ličef Miha1997ŠD GorjeSLO00:26:02.400:00.0
236Jenko Andrej1997TSK JUB DOLSLO00:27:02.901:00.5
331Oberhauser Magnus1998Askö Villach Nordic Racing TeamAUT00:27:45.001:42.6
433Graber Fabian1997Sportunion RosenbachAUT00:28:14.402:12.0
537Primožič Domen1998TSK BledSLO00:29:07.703:05.3

Juniorke / Junior F
PlaceSt. numberName and surnameYearClubNationTimeDelay
1115Klemenčič Nina1998TSK TRIGLAV KRANJSLO00:15:13.700:00.0
2112Patini Asia1998A.S.D. S.S FORNESEITA00:15:46.300:32.6
3114Vegliach Alice1997SCI CLUB 70 - TRIESTEITA00:16:14.201:00.5
4118Marolt Katja1997TSK JUB DOLSLO00:16:21.001:07.3
5111Graber Julia1998Sportunion RosenbachAUT00:16:52.101:38.4
6116Rupnik Neža1998TSK JUB DOLSLO00:17:41.802:28.1
7117Finžgar Metka1998TSK BledSLO00:17:42.902:29.2
8113Presa Elisa1997A.S.D. Bachmann TarvisioITA00:18:01.002:47.3
9119Murn Neža1998TSK JUB DOLSLO00:19:32.504:18.8

Člani / Men
PlaceSt. numberName and surnameYearClubNationTimeDelay
113Šimenc Miha1995TSK LOGATECSLO00:24:15.400:00.0
215Lampič Janez1996TSK TRIGLAV KRANJSLO00:24:19.300:03.9
317Potočnik Domen1989ŠD GorjeSLO00:24:23.800:08.4
43Habenicht Tobias1993Sportunion KlagenfurtAUT00:24:26.600:11.2
516Prosen Luka1991TSK BledSLO00:24:48.100:32.7
618Strgar Anže1995TSK BledSLO00:25:12.300:56.9
714Dolar Miha1995TSK BledSLO00:25:36.301:20.9
819Mezek Jan1996ND Rateče-PlanicaSLO00:25:54.201:38.8
920Jakša Matej1980TSK LOGATECSLO00:26:27.702:12.3
102Gatti Raphael1995Union LFL KöstenbergAUT00:27:37.903:22.5
111Marchesin Carlo1996ASD G.S. 2002 TarvisioITA00:27:50.603:35.2
1223Stanek Nejc1994TSK TRIGLAV KRANJSLO00:28:37.404:22.0
137Ganner Norbert1966TSU ObertilliachAUT00:28:52.104:36.7
1424Grašič Andrej1965TSK TRIGLAV KRANJSLO00:29:24.705:09.3
1522Novosel Luka1996TSK BledSLO00:29:28.905:13.5
164Fugger Matthias1991Sportunion RosenbachAUT00:29:34.705:19.3
175Bernd Meldt1974Askö Villach Nordic Racing TeamAUT00:30:51.506:36.1
1825Klemenčič Janez1967TSK Triglav KranjSLO00:31:44.407:29.0
199Preschern Valter1963ASD G.S. 2002 TarvisioITA00:31:56.007:40.6
206Bernd Juppe1967Askö Villach Nordic Racing TeamAUT00:32:36.708:21.3
218Oberhauser Walter1964Askö Villach Nordic Racing TeamAUT00:33:02.608:47.2
2210Habenicht Maximilian1963Sportunion KlagenfurtAUT00:33:52.409:37.0
2311Cella Antonino1953S.S.D. VELOX PAULAROITA00:42:29.818:14.4
2412Soravito Mario1939GS EdelweissITA00:57:32.733:17.3
ODST21Turšič Rolando1961SK Loška dolinaSLOODST00:00.0

Članice / Ladies
PlaceSt. numberName and surnameYearClubNationTimeDelay
1105Slabanja Manca1995SH IHANSLO00:13:59.900:00.0
2107Klemenčič Anita1996TSK TRIGLAV KRANJSLO00:14:09.400:09.5
3106Razinger Nika1993TSK BledSLO00:14:14.000:14.1
4109Urevc Eva1995ŠD GorjeSLO00:14:14.500:14.6
5108Žavbi Kunaver Anja1996TSK LOGATECSLO00:15:23.201:23.3
6101Valle Ester1981US ALDO MORO ASDITA00:15:41.201:41.3
7104Baron Lorella1968GS EdelweissITA00:17:05.803:05.9
8102Primus Daniela1975APD TIMAUCLEULISITA00:19:39.705:39.8
9110Praznik Katarina1966TSK JUB DOLSLO00:21:01.507:01.6