Tek po ulicah Cerkna - mladina
Cerkno, 17.9.2016

Podatki o tekmi:
Organizator: Osnovna šola Cerkno
Vodja tekmovanja: Ana Hadalin
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:300, 600, 1000 in 2000 m
Čas starta:14:30
Število prijavljenih: 122

Razvrstitev po kategorijah
Deklice A (letnik 2009 in mlajše)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1201Žibert Manca2009ŠD Tek je lek00:01:02.400:00:00.0
2202Žgur Neli2010ŠD Nanos Podnanos00:01:05.100:00:02.7
3203Celarc Evita2009ŠD Hotedršica00:01:07.400:00:05.0
4204Poženel Leila Ema2011AD Posočje00:01:12.200:00:09.8
5205Glum Julja200900:01:13.200:00:10.8
6206Primožič Taja2009OŠ Cerkno00:01:14.100:00:11.7
7207Močnik Zala2009OŠ Cerkno00:01:14.900:00:12.5
8208Leskovec Sara2010ŠD Hotedršica00:01:19.000:00:16.6
9209Svetik Nika2009Cerkno00:01:19.800:00:17.4
10210Uršič Neva2009OŠ Idrija00:01:21.700:00:19.3
11211Krčmar Ajda201100:01:22.500:00:20.1
12212Katarič Iva2010OŠ Cerkno00:01:23.000:00:20.6
13213Močnik Neja2012Tolmin00:01:23.600:00:21.2
14214Eržen Nika2010Cerkno00:01:24.100:00:21.7
15215Raspet Julija2011OŠ Cerkno00:01:25.800:00:23.4
16216Makuc Tina2012Vrtec Cerkno00:02:11.000:01:08.6
17217Hvala Meta2012Vrtec Pirniče00:02:14.000:01:11.6

Deklice B (letnik 2008)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1401Kopatin Sara2008ŠD Nanos Podnanos00:00:57.300:00:00.0
2402Peternelj Saša2008OŠ Cerkno00:00:59.200:00:01.9
3403Lenarčič Zala2008AK Pivka00:01:00.500:00:03.2
4404Hvala Neža2008OŠ Pirniče00:01:01.700:00:04.4
5405Beguš Žana2008AK Pivka00:01:09.000:00:11.7
6406Tušar Žana200800:01:18.300:00:21.0

Deklice C (letnik 2007)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1601Močnik Klara2007OŠ Cerkno00:01:44.200:00:00.0
2602Močnik Tija2007OŠ Cerkno00:01:45.000:00:00.8
3603Eržen Nea2007OŠ Cerkno00:01:48.400:00:04.2
4604Obid Neža2007OŠ Cerkno00:01:51.500:00:07.3
5605Kerčmar Brina2007OŠ Cerkno00:01:55.300:00:11.1
6606Fortunat Manca2007AD Posočje00:01:56.400:00:12.2
7607Keglevič Samanta2007AK Pivka00:01:56.900:00:12.7
8608Majdič Špela2007OŠ Cerkno00:01:57.100:00:12.9
9609Močnik Manca2007AD Posočje00:02:00.300:00:16.1
10610Močnik Tjaša2007OŠ Cerkno00:02:00.600:00:16.4
11611Rupnik Ajda2007ŠD Hotedršica00:02:00.800:00:16.6

Deklice D (letnik 2006)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1801Leban Jež Gaja2006AD Posočje00:01:43.600:00:00.0
2802Venko Tija2006OŠ Cerkno00:01:50.100:00:06.5
3803Leskovec Hana2006ŠD Hotedršica00:01:50.400:00:06.8
4804Vrtovec Tia2006ŠD Nanos Podnanos00:01:55.200:00:11.6
5805Leskovec Lara2006ŠD Hotedršica00:02:10.600:00:27.0
6806Celarc Lea Tiara2006ŠD Hotedršica00:02:15.700:00:32.1

Deklice E (letnik 2005)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
11001Vojska Hana2005OŠ Cerkno00:01:34.600:00:00.0
21002Lenarčič Neža2005AK Pivka00:01:35.700:00:01.1
31003Brišar Eva2005AD Posočje00:01:48.300:00:13.7

Deklice F (letnik 2004)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
11201Pivk Zala2004ŠD Hotedršica00:04:00.000:00:00.0
21202Fortunat Lara2004AD Posočje00:04:06.300:00:06.3
31203Kunc Neli2004OŠ Idrija00:04:24.100:00:24.1
41204Kacin Marisa2004OŠ Idrija00:04:47.200:00:47.2
51205Černilogar Antea2004OŠ Idrija00:04:49.500:00:49.5
61206Cigale Neja2004OŠ Idrija00:05:04.200:01:04.2
71207Zećiri Sare2004OŠ Idrija00:05:21.200:01:21.2
81208Kopač Maruša2004OŠ Idrija00:05:24.900:01:24.9
91209Vidmar Vanesa2004OŠ Idrija00:05:25.600:01:25.6
101210Svetličič Evelina2004OŠ Idrija00:05:52.600:01:52.6
111211Vrečar Nina2004OŠ Idrija00:05:53.600:01:53.6
121212Pushkarenko Yuliya2004OŠ Idrija00:05:55.000:01:55.0
131213Strnad Kuduzović Iza2004OŠ Idrija00:06:09.300:02:09.3
141214Kopač Eva2004OŠ Idrija00:06:26.400:02:26.4
151215Zahirović Elmina2004OŠ Idrija00:06:27.100:02:27.1

Deklice G (letnik 2003)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
11401Tušar Teja2003OŠ Cerkno00:03:56.200:00:00.0
21402Jeran Lea2003OŠ Cerkno00:03:59.700:00:03.5
31403Alič Sara2003OŠ Idrija00:04:08.400:00:12.2
41404Vidmar Lapanja Maja2003OŠ Cerkno00:04:12.800:00:16.6
51405Velikanje Margita2003OŠ Idrija00:04:34.400:00:38.2
61406Vidmar Lapanja Maša2003OŠ Cerkno00:04:58.200:01:02.0
71407Rupnik Sara2003OŠ Cerkno00:04:58.800:01:02.6

Deklice H (letnik 2002)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
11502Keglevič Larisa2002OŠ Cerkno00:08:26.500:00:00.0
21504Keglevič Amanda2002AK Pivka00:09:00.800:00:34.3

Deklice I (letnik 2001)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
11501Ipavec Kristina2001Gimnazija Idrija00:08:13.300:00:00.0

Dečki A (letnik 2009 in mlajši)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
11Ziliani Tian2009AD Posočje00:01:01.900:00:00.0
22Močnik Luka2009Tolmin00:01:06.800:00:04.9
33Simčič Močnik Matevž2009OŠ Cerkno00:01:08.500:00:06.6
44Leban Jež Svit2010AD Posočje00:01:11.300:00:09.4
55Likar Matija2009OŠ Cerkno00:01:12.100:00:10.2
66Drole Tine2010Cerkno00:01:13.800:00:11.9
77Fister Juš2010OŠ Cerkno00:01:15.000:00:13.1
88Makuc Bor2009OŠ Cerkno00:01:15.600:00:13.7
99Leban Jež Kras2011AD Posočje00:01:34.500:00:32.6
1010Razpet Jakob201300:02:23.800:01:21.9

Dečki B (letnik 2008)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1301Vojska Nace2008OŠ Cerkno00:00:56.100:00:00.0
2302Maver Matevž2008AK Pivka00:00:58.100:00:02.0
3303Drole Nace2008OŠ Cerkno00:01:00.600:00:04.5
4304Požarnik Vavken Lev2008ŠD Hotedršica00:01:09.100:00:13.0

Dečki C (letnik 2007)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1501Žgur Mark2007ŠD Nanos Podnanos00:01:35.100:00:00.0
2502Ziliani Izak2007AD Posočje00:01:37.800:00:02.7
3503Bogataj Rok2007OŠ Cerkno00:01:39.900:00:04.8
4504Čelik Matic2007OŠ Cerkno00:01:49.100:00:14.0
5505Lavrenčič Jakob2007TK Kobarid00:01:49.500:00:14.4
6506Dolinar Luka2007ŠD Hotedršica00:01:54.700:00:19.6

Dečki D (letnik 2006)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1701Kopatin Rok2006ŠD Nanos Podnanos00:01:31.800:00:00.0
2702Pirih Marsel2006OŠ Cerkno00:01:35.600:00:03.8
3703Likar Tadej2006OŠ Cerkno00:01:38.300:00:06.5
4704Žibert Matic2006ŠD Tek je lek00:01:43.300:00:11.5
5705Lenarčič Matevž2006AK Pivka00:02:34.300:01:02.5

Dečki E (letnik 2005)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1901Žgur Jan2005ŠD Nanos Podnanos00:01:39.100:00:00.0
2902Zelenc Vid2005ŠD Hotedršica00:01:40.300:00:01.2
3903Slabe Anej2005OŠ Cerkno00:01:43.700:00:04.6
4904Primožič An2005OŠ Cerkno00:01:45.100:00:06.0
5905Katarič Rok2005OŠ Cerkno00:01:51.200:00:12.1

Dečki F (letnik 2004)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
11101Kopatin Jan Franc2004ŠD Nanos Podnanos00:03:33.300:00:00.0
21102Kavčič Jernej2004OŠ Idrija00:03:34.100:00:00.8
31103Katarič Tit2004OŠ Cerkno00:03:36.100:00:02.8
41104Čelik Jakob2004OŠ Cerkno00:03:46.900:00:13.6
51105Wahl Jan2004OŠ Idrija00:03:51.400:00:18.1
61106Smrdelj Miha2004OŠ Idrija00:03:58.500:00:25.2
71107Mlinar Nejc2004ŠD Hotedršica00:04:35.400:01:02.1
81108Treven Blaž2004ŠD Hotedršica00:04:51.200:01:17.9
91109Mohorič Rok2004OŠ Idrija00:05:07.000:01:33.7
101110Lazar Maj2004OŠ Idrija00:05:11.900:01:38.6

Dečki G (letnik 2003)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
11301Poženel Natan Maj2003AD Posočje00:03:22.000:00:00.0
21302Skočir Andrej2003AD Posocje00:03:23.100:00:01.1
31303Felc Maj2003OŠ Idrija00:03:35.300:00:13.3
41304Žgajnar Marcel2003OŠ Idrija00:03:47.400:00:25.4
51305Rožič Jakob2003OŠ Idrija00:03:48.400:00:26.4
61306Maver Matija2003AK Pivka00:03:50.300:00:28.3
71307Rupnik Blaž2003OŠ Idrija00:04:12.200:00:50.2
81308Mrak Matevž2003OŠ Idrija00:04:15.200:00:53.2
91309Ipavec Nejc2003OŠ Idrija00:04:17.200:00:55.2
101310Velikajne Tai2003OŠ Idrija00:04:37.300:01:15.3
111311Stepančič Podvršček Žiga2003OŠ Idrija00:04:38.100:01:16.1
121312Tratnik Jakob2003OŠ Idrija00:04:45.100:01:23.1

Dečki H (letnik 2002)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
11503Tušar Neven2002OŠ Cerkno00:08:45.100:00:00.0
21505Požarnik Vavken Maks2002ŠD Hotedršica00:09:27.500:00:42.4