21. Kraški tek - Mladina
Povir, 9/10/2016

Podatki o tekmi:
Organizator:
Vodja tekmovanja: Jernej Titan
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Število prijavljenih: 151

Razvrstitev po kategorijah
Deklice A (letnik 2009 in mlajše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Gomizelj Lana2009Hopla Sežana00:00:55.600:00.040
2Žibert Manca2009ŠD Tek je lek00:00:58.100:02.535
3Pfeifer Živa2009OŠ Sežana00:00:59.800:04.231
4Žgur Neli2010ŠD Nanos Podnanos00:01:00.200:04.628
5Leban Adriana2009AD Posočje00:01:01.200:05.626
6Kranjc Lejla2009SSK Ponikve00:01:02.900:07.325
7Radej Nika2009OŠ Blanca00:01:04.300:08.724
8Celec Evita2009ŠD Hotedršica00:01:08.300:12.723
9Poženel Lejla Ema2011AD Posočje00:01:10.900:15.322
10Kenda Drekonja Eva2010AD Posočje00:01:14.000:18.421
11Leskovec Sara2010ŠD Hotedršica00:01:16.300:20.720
12Kondžić Naomi2010OŠ Sežana00:01:17.800:22.219
13Močnik Neja2012Tolmin00:01:18.800:23.218
14Smrdej Mia2011Vrtec Povir00:01:33.400:37.817

Deklice B (letnik 2008)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kopatin Sara2008ŠD Nanos Podnanos00:02:18.300:00.040
2Lenarčič Zala2008AK Pivka00:02:21.400:03.135
3Radej Tjaša2008OŠ Blanca00:02:22.100:03.831
4Jogan Žgur Larisa2008Kraški tekači00:02:26.000:07.728
5Beguš Žana2008AK Pivka00:02:42.400:24.126

Deklice C (letnik 2007)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kenda Drekonja Lea2007AD Posočje00:02:16.500:00.040
2Keglevič Samanta2007AK Pivka00:02:33.900:17.435
3Kariž Lina2007OŠ Sežana00:02:34.500:18.031
4Tavčar Nika2007OŠ Srečka Kosovela00:02:38.300:21.828
5Radej Anja2007OŠ Blanca00:02:39.400:22.926
6Rupnik Ajda2007ŠD Hotedršica00:02:51.900:35.425

Deklice D (letnik 2006)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Lebar Jež Gaja2006AD Posočje00:02:13.500:00.040
2Uršič Nika2006TK Kobarid00:02:16.100:02.635
3Leskovec Hana2006ŠD Hotedršica00:02:28.100:14.631
4Vrtovec Tia2006ŠD Nanos Podnanos00:02:37.300:23.828
5Leskovec Lara2006ŠD Hotedršica00:02:39.900:26.426
6Celarc Lea Tiara2006ŠD Hotedršica00:03:11.900:58.425

Deklice E (letnik 2005)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Lenarčič Neža2005AK Pivka00:04:49.600:00.040
2Fortunat Karin2005AD Posočje00:05:09.200:19.635
3Kompare Vita2005OŠ Sežana00:05:27.000:37.431
4Brišar Eva2005AD Posočje00:05:58.701:09.128

Deklice F (letnik 2004)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Pivk Zala2004ŠD Hotedršica00:04:55.500:00.040
2Duša Gaja2004AD Posočje00:05:04.400:08.935
3Jerina Ivana2004OŠ Sežana00:05:22.100:26.631
4Fortunat Lara2004AD Posočje00:05:31.700:36.228
5Funa Hana2004OŠ Seža00:05:35.800:40.326
6Grahor Zala2004OŠ Seža00:05:39.200:43.725
7Nagode Anja2004ŠD Hotedršica00:05:43.300:47.824
8Nikolič Dobec Lia2004OŠ Seža00:06:04.501:09.023
9Hadžić Amina2004OŠ Seža00:06:05.701:10.222
10Opara Ajda2004OŠ Seža00:06:12.801:17.321
11Kariž Nina2004OŠ Seža00:06:13.701:18.220
12Kunovac Ajla2004OŠ Seža00:06:21.401:25.919
13Grmek Diana2004OŠ Seža00:06:22.601:27.118
14Seražin Martina2004OŠ Seža00:06:24.001:28.517
15Miklavec Eva2004OŠ Seža00:06:31.601:36.116
16Kukanja Anja2004OŠ Seža00:06:33.101:37.615
17Mreščak Lana2004OŠ Seža00:06:34.101:38.614
18Pirjevec Karin2004OŠ Seža00:06:34.701:39.213
19Sejdinovič Amina2004OŠ Seža00:06:35.201:39.712

Deklice G (letnik 2003)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kovač Ela2003OŠ Sežana00:05:20.600:00.040
2Jerina Dana2003OŠ Sežana00:05:23.700:03.135
3Jančigaj Naya2003OŠ Sežana00:05:31.600:11.031
4Mahne Manuela2003OŠ Sežana00:05:41.200:20.628
5Murseli Leonora2003OŠ Sežana00:06:05.300:44.726
6Krašovic Tinkara2003OŠ Sežana00:06:31.201:10.625
7Lombar Tina2003OŠ Sežana00:06:38.901:18.324
8Vodopivec Ena2003OŠ Sežana00:06:43.001:22.423
9Kampuš Mija2003OŠ Sežana00:06:43.801:23.222
10Tran Trunk2003OŠ Sežana00:07:38.802:18.221

Deklice H (letnik 2002)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Keglevič Larisa2002AK Pivka00:07:53.900:00.040
2Keglevič Amanda2002AK Pivka00:08:20.300:26.435

Deklice I (letnik 2001)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Ipavec Kristina2001Gimnazija Idrija00:07:43.700:00.040

Dečki A (letnik 2009 in mlajši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Dolmovič Jan2009OŠ Blanca00:00:51.600:00.040
2Močnik Luka2009Tolmin00:00:52.300:00.735
3Baškovč Jan2009OŠ Blanca00:00:55.000:03.431
4Skočir Marcel2010AD Posočje00:00:56.100:04.528
5Sovdat Nakao Marcel2009AD Bovec00:00:58.500:06.926
6Ziliani Tian2009AD Posočje00:00:59.000:07.425
7Novoselj Aljaž2009TD Bovec00:01:00.000:08.424
8Vrtovec Žan2009ŠD Nanos Podnanos00:01:03.400:11.823
9Leban Jež Svit2010AD Posočje00:01:06.500:14.922
10Leban Anže2011AD Posočje00:01:07.000:15.421
11Dolmovič Gal2010OŠ Blanca00:01:11.200:19.620
13Tavčar Jaka2010OŠ Sežana00:01:20.200:28.618
14Leban Jež Kras2011AD Posočje00:01:20.800:29.217
15Mlinar Vid2013ŠD Hotedršica00:01:53.201:01.616
16Vugia Štendler Val2013AD Posočje00:02:03.201:11.615

Dečki B (letnik 2008)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Vojska Nace2008OŠ Cerkno00:02:14.400:00.040
2Kosar Luka2008OŠ Blanca00:02:17.200:02.835
3Skočir Žan2008TK Kobarid00:02:18.900:04.531
4Starič Vik2008OŠ Blanca00:02:22.100:07.728
5Maver Matevž2008AK Pivka00:02:22.700:08.326
6Kariž Enej2008OŠ Sežana00:02:44.100:29.725
7Kocjan Brin2008OŠ Sežana00:02:45.600:31.224
8Požarnik Vavken Lev2008ŠD Hotedršica00:02:46.900:32.523
9Grilj Anej2008OŠ Sežana00:02:56.900:42.522

Dečki C (letnik 2007)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Ziliani Izak2007AD Posočje00:02:09.700:00.040
2Slemenšek Urban2007OŠ Blanca00:02:20.800:11.135
3Lavrenčič Jakob2007TK Kobarid00:02:22.800:13.131
4Mlinar Gaj2007ŠD Hotedršica00:03:01.100:51.428

Dečki D (letnik 2006)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Grubišič Žan2006OŠ Sežana00:02:04.600:00.040
2Žibert Matic2006ŠD Tek je lek00:02:10.500:05.935
3Kranjc Aljoša2006SSK Ponikve00:02:15.500:10.931
4Pfeifer Črt2006OŠ Sežana00:02:59.500:54.928
5Krašovic Luka2006OŠ Sežana00:03:08.701:04.126
6Lenarčič Matevž2006AK Pivka00:03:09.901:05.325

Dečki E (letnik 2005)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
12Poženel Robin Teo2005AD Posočje00:01:12.000:20.419
1Žgur Jan2005ŠD Nanos Podnanos00:04:38.000:00.040
2Kompare Filip2005OŠ Sežana00:04:47.200:09.235
3Zelenc Vid2005ŠD Hotedršica00:04:57.500:19.531
4Mavrič Blaž2005OŠ Sežana00:05:14.200:36.228
5Murseli Labinot2005OŠ Sežana00:05:29.000:51.026
6Gustin Alex2005Sežana00:05:57.701:19.725
7Gustin Erik2005Sežana00:05:59.801:21.824

Dečki F (letnik 2004)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Ukmar Luka2004OŠ Sežana00:04:38.900:00.040
2Mlinar Nejc2004ŠD Hotedršica00:04:47.400:08.535
3Krašna Aljaž2004OŠ Sežana00:04:49.900:11.031
4Mavrič Aljaž2004OŠ Sežana00:05:00.800:21.928
5Shanyuk Maksym2004OŠ Sežana00:05:26.700:47.826
6Dezors Andreo2004OŠ Sežana00:05:47.601:08.725
7Škrk Luka2004OŠ Sežana00:05:56.601:17.724
8Drofenik Nik2004OŠ Sežana00:05:59.001:20.123
9Brišar Marko2004OŠ Sežana00:06:00.501:21.622
10Žerjal Mark2004OŠ Sežana00:06:03.301:24.421
11Žerjal Filip2004OŠ Sežana00:06:03.901:25.020
12Vodičar Jaša2004OŠ Sežana00:07:08.202:29.319
13Starc Alen2004OŠ Sežana00:07:08.602:29.718
14Skok Denis2004OŠ Sežana00:07:14.802:35.917
15Čuš Amadej2004OŠ Sežana00:07:24.602:45.716
16Drenik Mathias2004OŠ Sežana00:07:25.202:46.315
17Gregorič Primož2004OŠ Sežana00:08:21.003:42.114
18Tulek Tino2004OŠ Sežana00:08:23.203:44.313
19Perhavec Erik2004OŠ Sežana00:08:25.303:46.412

Dečki G (letnik 2003)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Skočir Andrej2003AD Posocje00:04:21.600:00.040
2Poženel Natan Maj2003AD Posočje00:04:24.600:03.035
3Mahnič Jaka2003OŠ Sežana00:04:28.900:07.331
4Lenarčič Anže2003AK Pivka00:04:29.400:07.828
5Zorman Martin2003OŠ Sežana00:04:47.400:25.826
6Maver Matija2003AK Pivka00:05:03.800:42.225
7Zidar Žiga2003OŠ Sežana00:05:09.900:48.324
8Bogatec Jan2003OŠ Sežana00:05:14.700:53.123
9Smiljanič Luka2003OŠ Sežana00:05:27.901:06.322
10Dobranič Patrik2003OŠ Sežana00:05:42.501:20.921
11Trampuž Maj2003OŠ Sežana00:05:46.401:24.820
12Sila Nejc2003OŠ Sežana00:05:52.001:30.419
13Albreht Mark2003OŠ Sežana00:05:58.301:36.718
14Bratuš Timi2003OŠ Sežana00:06:06.501:44.917
15Miklavec Nejc2003OŠ Sežana00:06:30.202:08.616

Dečki H (letnik 2002)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Sekač Pino2002AD Mass Ljubljana00:06:57.700:00.040
2Mevlja Mihael2002OŠ Sežana00:07:35.300:37.635
3Skočir Matic2002AD Posocje00:07:48.600:50.931
4Dolgan Gaj2002OŠ Sežana00:08:17.101:19.428
5Požarnik Vavken Maks2002ŠD Hotedršica00:09:51.102:53.426
6Mori Anej2002OŠ Sežana00:12:32.505:34.825
7Starc Andrej2002OŠ Sežana00:12:34.205:36.524

Dečki I (letnik 2001)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Nuhanovič Amir2001OŠ Sežana00:12:35.300:00.040