3. Brezjanski tek
Brezje, 4.6.2016

Podatki o tekmi:
Organizator: KS, ŠD, TD, FS, RU, PGD Brezje
Vodja tekmovanja: Miro Potočnik
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:6,2 km
Čas starta:10:00
Število prijavljenih: 42

Razvrstitev po kategorijah
Moški A (do 40 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
123Zupan Klemen1986Mošnje00:22:28.500:00.0
225Debeljak Pavel198100:23:47.501:19.0
315Groznik Boštjan1982Črnivec00:27:19.004:50.5
45Vidic Tadej1985Ovsiše00:27:59.005:30.5
58Potočnik Marko1979Begunje na Gorenjskem00:29:04.006:35.5
610Vrbinc Miha1976Novo mesto00:30:04.407:35.9
738Sitar Filip2005HKMK Bled00:30:40.308:11.8
812Presetni Aleš2000Ul. Aktivistov00:33:54.311:25.8
92Potočnik Aleš1979Brezje00:34:46.212:17.7
1040Brejc Bor2000Lesce00:40:43.118:14.6
1131Brejc Žiga2003Brezje00:40:45.118:16.6

Moški B (od 41 do 55 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
120Strnad Simon1967ŠD Nanos00:22:32.800:00.0
21Potočnik Boštjan1974Poljski tekači00:25:06.702:33.9
33Zupančič Luis1973Pakirnica HMS Tržič00:26:34.404:01.6
419Šubic Aleš1972Timing Poljane00:29:41.507:08.7
516Rejc Aleksander1965ŠD Elektro Primorska00:30:39.508:06.7
650Bahčič Robert1966Brezje00:30:55.808:23.0
722Finžgar Iztok1973Ul. Gorenjskega odreda00:31:56.909:24.1
833Vilfan Robert1973ŠDB00:32:12.909:40.1
951Presetnik Dušan1964V. Veterani 9100:32:18.009:45.2

Moški C (nad 56 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
118Košnjek Tone1956ŠD Divji zajci00:26:44.300:00.0
29Valant Franc1958Brezje00:27:36.000:51.7
314Sitar Slavko1939Mošnje00:33:40.606:56.3
426Vršič Cveto1956Živa voda00:37:30.910:46.6
57Trontelj Anton1951Domžale00:39:21.812:37.5
630Reš Jaka193500:53:17.126:32.8

Ženske A (do 40 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
137Ješe Lea1991ŠD Brezje00:32:27.100:00.0
232Frelih Saša1991Brezje00:32:39.600:12.5
324Zima Anja1987ŠD Mošnje00:33:14.100:47.0

Ženske B (od 41 do 55 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
14Mohorč Lili1964Tržič00:32:21.400:00.0
239Potočnik Nejka196100:35:57.803:36.4
329Burgar Tatjana1965Zbilje00:36:17.903:56.5
413Mauko Andreja1966Vrbnje00:38:59.606:38.2
517Košnjek Viktorija1963Strahinj00:39:05.206:43.8
611Valič Presetnik Mateja1965Ljubljana00:41:46.109:24.7
728Čad Marja1970Lesce00:42:01.509:40.1
834Ovsenek Mateja1975Brezje00:46:37.414:16.0
927Mermar Lucija1974Ljubljana00:53:27.421:06.0

Ženske C (nad 56 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
121Slapar Slavka1960Komenda00:32:34.500:00.0
26Trontelj Andreja1957Živa voda00:33:49.501:15.0
335Čebašek Mojca1960Medvode00:38:50.006:15.5
436Jalen Marja1957Lesce00:38:58.306:23.8



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.
123Zupan Klemen1986Mošnje00:22:28.500:00.0
220Strnad Simon1967ŠD Nanos00:22:32.800:04.3
325Debeljak Pavel198100:23:47.501:19.0
41Potočnik Boštjan1974Poljski tekači00:25:06.702:38.2
53Zupančič Luis1973Pakirnica HMS Tržič00:26:34.404:05.9
618Košnjek Tone1956ŠD Divji zajci00:26:44.304:15.8
715Groznik Boštjan1982Črnivec00:27:19.004:50.5
89Valant Franc1958Brezje00:27:36.005:07.5
95Vidic Tadej1985Ovsiše00:27:59.005:30.5
108Potočnik Marko1979Begunje na Gorenjskem00:29:04.006:35.5
1119Šubic Aleš1972Timing Poljane00:29:41.507:13.0
1210Vrbinc Miha1976Novo mesto00:30:04.407:35.9
1316Rejc Aleksander1965ŠD Elektro Primorska00:30:39.508:11.0
1438Sitar Filip2005HKMK Bled00:30:40.308:11.8
1550Bahčič Robert1966Brezje00:30:55.808:27.3
1622Finžgar Iztok1973Ul. Gorenjskega odreda00:31:56.909:28.4
1733Vilfan Robert1973ŠDB00:32:12.909:44.4
1851Presetnik Dušan1964V. Veterani 9100:32:18.009:49.5
1914Sitar Slavko1939Mošnje00:33:40.611:12.1
2012Presetni Aleš2000Ul. Aktivistov00:33:54.311:25.8
212Potočnik Aleš1979Brezje00:34:46.212:17.7
2226Vršič Cveto1956Živa voda00:37:30.915:02.4
237Trontelj Anton1951Domžale00:39:21.816:53.3
2440Brejc Bor2000Lesce00:40:43.118:14.6
2531Brejc Žiga2003Brezje00:40:45.118:16.6
2630Reš Jaka193500:53:17.130:48.6

Ženske
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.
14Mohorč Lili1964Tržič00:32:21.400:00.0
237Ješe Lea1991ŠD Brezje00:32:27.100:05.7
321Slapar Slavka1960Komenda00:32:34.500:13.1
432Frelih Saša1991Brezje00:32:39.600:18.2
524Zima Anja1987ŠD Mošnje00:33:14.100:52.7
66Trontelj Andreja1957Živa voda00:33:49.501:28.1
739Potočnik Nejka196100:35:57.803:36.4
829Burgar Tatjana1965Zbilje00:36:17.903:56.5
935Čebašek Mojca1960Medvode00:38:50.006:28.6
1036Jalen Marja1957Lesce00:38:58.306:36.9
1113Mauko Andreja1966Vrbnje00:38:59.606:38.2
1217Košnjek Viktorija1963Strahinj00:39:05.206:43.8
1311Valič Presetnik Mateja1965Ljubljana00:41:46.109:24.7
1428Čad Marja1970Lesce00:42:01.509:40.1
1534Ovsenek Mateja1975Brezje00:46:37.414:16.0
1627Mermar Lucija1974Ljubljana00:53:27.421:06.0