45. Tek prijateljstva - mladina
Hotedršica, 5/28/2016

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Hotedršica
Vodja tekmovanja: Robi Mikuž
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Število prijavljenih: 178

Razvrstitev po kategorijah
Deklice A (letnik 2009 in mlajše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Žibert Manca2009ŠD Tek je lek01:03.000:00.040
2Žgur Neli2010ŠD Nanos Podnanos01:04.800:01.835
3Leban Adriana2009AD Posočje01:05.500:02.531
4Lulik Mei2009TK Ajdovščina01:05.900:02.928
5Sardoč Pika2009ŠD Nanos Podnanos01:10.900:07.926
6Vehar Vita2009ŠD Hotedršica01:11.300:08.325
7Eržen Karin2009ŠD Hotedršica01:11.600:08.624
8Kranjc Lejla2009SSK Ponikve01:13.100:10.123
9Celarc Evita2009ŠD Hotedršica01:13.500:10.522
10Demšar Zala200901:14.000:11.021
11Kavs Pia2009TD Bovec01:16.900:13.920
12Leskovec Sara2010ŠD Hotedršica01:19.200:16.219
13Likar Metka2010ŠD Nanos Podnanos01:20.000:17.018
14Poženel Lejla Ema2011AD Posočje01:21.600:18.617
15Nagode Ema2010ŠD Hotedršica01:22.800:19.816
16Kenda Drekonja Eva2010AD Posočje01:23.400:20.415
17Likar Nina2010ŠD Nanos Podnanos01:23.900:20.914
18Uršič Lara2010TK Kobarid01:24.200:21.213
19Močnik Neja2012Tolmin01:24.600:21.612
20Trpin Maruša2009ŠD Hotedršica01:25.300:22.311
21Nemec Amelie2011Plavalni klub Ajdovščina01:31.300:28.310
22Modrijan Maja201101:34.500:31.59
23Modriijan Ajda2011TSK Logatec01:36.100:33.18
24Lukančič Hana2011ŠD Hotedršica01:36.500:33.57
25Brus Ana2012ŠD Hotedršica01:37.100:34.16
26Jokovič Lada201101:42.500:39.55
27Remich Nika2010ŠD Nanos Podnanos01:43.000:40.04
28Rupnik Nena2011ŠD Hotedršica01:43.600:40.63
29Prevec Neja201201:44.700:41.72
30Zelenc Ana2011ŠD Hotedršica01:47.400:44.41
31Rudolf Pia2012ŠD Hotedršica01:57.300:54.31
32Fečur Patricija2012TSK Logatec01:57.900:54.91
33Leskovec Gaja2014ŠD Hotedršica01:58.500:55.51
34Šušmel Laura2013ŠD Hotedršica01:59.200:56.21

Deklice B (letnik 2008)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Sovdat Gaja2008AD Posočje00:58.000:00.040
2Godina Taja2008TSK Logatec00:59.300:01.335
3Lenarčič Zala2008AK Pivka01:02.200:04.231
4Gorenc Valenta Sara2008AD Piran01:04.500:06.528
5Mlekuž Kamarič Niki2008TD Bovec01:05.500:07.526
6Terpin Eva2008Godovič01:07.000:09.025
7Beguš Žana2008AK Pivka01:07.500:09.524
8Kanalec Sofia2008AD Posočje01:08.600:10.623
9Marolt Katjuša2008ŠD Hotedršica01:11.200:13.222
10Pavšič Janja200801:12.200:14.221

Deklice C (letnik 2007)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Ivančič Evita2007TK Kobarid01:31.400:00.040
2Sardoč Miša2007ŠD Nanos Podnanos01:37.200:05.835
3Kenda Drekonja Lea2007AD Posočje01:39.500:08.131
4Fečur Lucija2007TSK Logatec01:45.900:14.528
5Keglevič Samanta2007AK Pivka01:56.000:24.626
6Zelenec Katja2007ŠD Hotedršica02:07.400:36.025

Deklice D (letnik 2006)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Sovdat Ajda2006AD Posočje01:29.200:00.040
2Uršič Nika2006TK Kobarid01:34.400:05.235
3Leban Jež Gaja2006AD Posočje01:36.600:07.431
4Menart Maja2006Tek je lek01:39.800:10.628
5Pavlin Sara2006TSK Logatec01:44.000:14.826
6Petrovčič Renčof Zoja200601:48.200:19.025
7Leskovec Hana2006ŠD Hotedršica01:48.900:19.724
8Vrtovec Tia2006ŠD Nanos Podnanos01:51.500:22.323
9Leskovec Lara2006ŠD Hotedršica01:52.500:23.322
10Vehar Lara2006ŠD Hotedršica01:54.900:25.721
11Celarc Lea Tiara2006ŠD Hotedršica01:59.800:30.620

Deklice E (letnik 2005)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Lenarčič Neža2005AK Pivka03:24.900:00.040
2Leban Marija Marta2005AD Posočje03:34.800:09.935
3Uljan Nina2005OŠ Podgora03:39.200:14.331
4Smole Eva2005TSK Logatec03:44.400:19.528
5Jarc Maja2005AD Posočje04:25.101:00.226

Deklice F (letnik 2004)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Sovdat Žana2004AD Posočje03:19.600:00.040
2Žagar Tia2004TD Bovec03:29.600:10.035
3Beguš Jana2004TSK Logatec03:31.300:11.731
4Duša Gaja2004AD Posočje03:33.400:13.828
5Kovač Lia2004Eklimas04:11.800:52.226
6Nagode Katja2004ŠD Hotedršica04:18.400:58.825

Deklice G (letnik 2003)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Smole Ana2003TSK Logatec03:11.500:00.040
2Likar Lara2003ŠD Nanos Podnanos03:21.000:09.535
3Leban Mara Mei2003AD Posočje03:34.400:22.931
4Žele Ana2003TSK Logatec03:45.900:34.428
5Žgajnar Eva2003TD Bovec04:17.501:06.026

Deklice H (letnik 2002)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Gerbec Pia2002AD Posočje07:30.600:00.040
2Kegljevič Larisa2002AK Pivka07:55.300:24.735
3Kegljevič Amanda2002AK Pivka08:16.000:45.431
4Melihen Barbi2002TD Bovec08:26.900:56.328

Deklice I (letnik 2001)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Ipavec Kristina2001OŠ Idrija07:58.000:00.040

Dečki A (letnik 2009 in mlajši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Vrtovec Žan2009ŠD Nanos Podnanos01:02.400:00.040
2Močnik Luka2009Tolmin01:03.100:00.735
3Curk Filip2009OŠ Štorje01:03.300:00.931
4Ziliani Tian2009AD Posočje01:05.600:03.228
5Kuk Sivec Svit2009AD Posočje01:06.100:03.726
6Kovačič Nejc2009AD Piran01:06.800:04.425
7Sovdat Nakao Marcel2009TD Bovec01:07.800:05.424
8Novoselj Aljaž2009TD Bovec01:09.000:06.623
9Osmanović Maj Alen2009ŠD Hotedršica01:09.500:07.122
10Skočir Marcel2010AD Posocje01:09.900:07.521
11Pavlin Nik2009TSK Logatec01:11.600:09.220
12Leban Oskar200901:12.000:09.619
13Brus Anže2010ŠD Hotedršica01:12.400:10.018
14Leban Jež Svit2010AD Posočje01:14.200:11.817
15Jeram Maks2010TSK Logatec01:14.500:12.116
16Valentinčič Enej2009AD Posočje01:14.800:12.415
17Makovec Matic2009AD Posočje01:15.700:13.314
18Treven Jaka200901:16.400:14.013
19Skočir Tim2011TK Kobarid01:19.100:16.712
20Gaberšček Ben2009AK Posočje01:19.600:17.211
21Treven Anže201001:20.100:17.710
22Fečur Klemen2010TSK Logatec01:20.500:18.19
23Zelenec Uroš2010ŠD Hotedršica01:21.900:19.58
24Bogataj Lenart2010ŠD Hotedršica01:22.400:20.07
25Rupnik Sebastjan2009ŠD Hotedršica01:23.000:20.66
26Demšar Žiga201101:27.000:24.65
27Leskovec Luka2010ŠD Hotedršica01:29.600:27.24
28Dolenc Oskar2011ŠD Hotedršica01:33.000:30.63
29Matelič Beno2011TK Kobarid01:36.000:33.62
30Marolt Tine2011ŠD Hotedršica01:36.900:34.51
31Leban Jež Kras2011AD Posočje01:37.400:35.01
32Lulik Nai2011Triatlon klub Ajdovščina01:37.800:35.41
33Stegu Anej2011ŠD Hotedršica01:38.500:36.11
34Dolinar Adam2012ŠD Hotedršica01:39.000:36.61
35Sardoč Oliver2012ŠD Nanos Podnanos01:39.700:37.31
36Čuk Matija2012ŠD Hotedršica01:42.500:40.11
37Lukan Adam2010TSK Logatec01:55.200:52.81
38Mlinar Vid2013ŠD Hotedršica01:57.700:55.31
39Osmanović Gaj2013ŠD Hotedršica01:58.200:55.81

Dečki B (letnik 2008)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Vojska Nace2008OŠ Cerkno00:57.500:00.040
2Mlekuž Mathias2008TD Bovec00:58.000:00.535
3Nagode Ivo2008TSK Logatec00:58.600:01.131
4Skočir Žan2008TK Kobarid01:02.300:04.828
5Matelič Lukas2008TK Kobarid01:07.600:10.126
6Maver Matevž2008AK Pivka01:08.100:10.625
7Požarnik Vavken Lev2008ŠD Hotedršica01:09.100:11.624
8Petrovčič Renčof Oskar2008TSK Logatec01:09.600:12.123

Dečki C (letnik 2007)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Leban Martin2007AD Posočje01:32.500:00.040
2Ziliani Izak2007AD Posočje01:34.700:02.235
3Melihen Kimi2007TD Bovec01:38.000:05.531
4Bajt Sašo2007AD Posočje01:40.100:07.628
5Žagar Matic2007TD Bovec01:41.500:09.026
6Lavrenčič Jakob2007TK Kobarid01:43.300:10.825
7Matovski Volarič Tin2007AD Posočje01:43.700:11.224
8Kenda Aleks2007AD Posočje01:44.200:11.723
9Kazić Uroš2007AD Posočje01:47.200:14.722
10Petretič Nejc2007TSK Logatec01:47.800:15.321
11Kovačič Rok2007AD Piran01:48.600:16.120
12Špacapan Martin2007ŠD Hotedršica01:52.900:20.419
13Dolinar Luka2007ŠD Hotedršica01:54.200:21.718
14Zelenc Aljaž2007ŠD Hotedršica02:05.800:33.317
15Mlinar Gaj2007ŠD Hotedršica02:19.800:47.316

Dečki D (letnik 2006)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kranjc Aljoša2006SSK Ponikve01:31.200:00.040
2Skočir Anej2006TK Kobarid01:34.600:03.435
3Terpin Tine2006Godovič01:38.600:07.431
4Jeram Bor2006TSK Logatec01:39.700:08.528
5Kovač Pij2006Eklimas01:42.200:11.026
6Kanalec Adam2006AD Posočje01:42.900:11.725
7Žibert Matic2006ŠD Tek je lek01:43.500:12.324
8Nemec Marcel2006TD Bistrc01:43.700:12.523
9Kavs Nil2006TD Bovec01:48.100:16.922

Dečki E (letnik 2005)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Žgur Jan2005ŠD Nanos Podnanos03:16.500:00.040
2Žgajnar Tim2005TD Bovec03:24.500:08.035
3Zelenec Vid2005ŠD Hotedršica03:26.100:09.631
4Zubin Mitja2005AD Piran03:41.400:24.928
5Špacapan Matevž2005ŠD Hotedršica03:46.500:30.026
6Godina Nik2005TSK Logatec03:50.900:34.425
7Petretič Erik2005TSK Logatec03:52.900:36.424
8Zelenec Jan2005ŠD Hotedršica03:56.800:40.323
9Poženel Robin Teo2005AD Posočje05:00.001:43.522

Dečki F (letnik 2004)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Leban Miha2004AD Posočje03:34.600:00.040
2Mlinar Nejc2004ŠD Hotedršica03:39.900:05.335
3Peček Andor2004TSK Logatec03:59.700:25.131
4Modrijan Blaž2004TSK Logatec04:23.300:48.728
5Treven Blaž2004ŠD Hotedršica04:34.000:59.426

Dečki G (letnik 2003)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Poženel Natan Maj2003AD Posočje03:06.300:00.040
2Lenarčič Anže2003AK Pivka03:14.000:07.735
3Maver Matija2003AK Pivka03:31.700:25.431

Dečki H (letnik 2002)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Sekač Pino2002AD Mass Ljubljana06:36.300:00.040
2Peček Atila2002TSK Logatec07:16.000:39.735
3Rupnik Matej2002TSK Logatec07:24.600:48.331
4Grahovič Dejan2002TD Bovec07:48.001:11.728
5Požarnik Vavken Maks2002ŠD Hotedršica09:49.603:13.326

Dečki I (letnik 2001)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Zrimšek Arne2001TSK Logatec06:49.500:00.040
2Černigoj Tan2001AD Posocje07:18.700:29.235
3Černigoj Gaj2001AD Posočje08:25.801:36.331