34. Tek po mejah KS Drenov Grič-Lesno Brdo
Drenov Grič, 2.5.2016

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Dren
Vodja tekmovanja: Boštjan Osredkar
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Število prijavljenih: 59

Razvrstitev po kategorijah
Ženske A (letnik 1981 in mlajše)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
11Gruden Kaja2002Dren00:37:30.200:00.0
2206Bizjak Klara200100:37:35.800:05.6
3210Hribar Staša1997ŠD Dren00:43:21.605:51.4
4216Osredkar Sara199700:44:39.307:09.1

Ženske B (letnik 1980 do 1967)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1227Žlogar Ivica196700:33:31.100:00.0
2222Močnik Andreja1979ŠD Vrzdenec00:34:38.101:07.0
3202Kustec Jana1969ŠD Dren00:38:40.905:09.8
4200Malavašič Irena197500:41:41.708:10.6
5211Meze Mihela1967Zaplaninski tekači00:44:03.610:32.5

Ženske C (letnik 1966 in starejše)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1215Kocjan Tina1961ŠD Dvig00:34:11.100:00.0

Moški A (letnik 1981 in mlajši)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1221Jereb Primož1988ŠD Vrzdenec00:27:05.600:00.0
2217Hren Tine1999TK Šmarnogorska naveza00:27:10.600:05.0
3203Kramarič Rok2000B3 Servis00:27:30.800:25.2
4208Ušeničnik Urh2000ŠD Šentjošt00:28:37.301:31.7
5201Petrič Žan199700:31:23.804:18.2
6219Pečar Anže198600:32:40.105:34.5
7213Resnik Domen198600:34:16.107:10.5
8205Jenko Ožbej200600:34:19.407:13.8

Moški B (letnik 1980 do 1967)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1223Velkavrh Milan1974ŠD Dren00:31:09.100:00.0
2229Velkavrh Janez197000:31:35.700:26.6
3226Lemark Ervin1967Tekaški forum00:33:57.802:48.7
4212Štrukelj Mitja1978Zaplaninski tekači00:36:53.705:44.6
5214Štrekelj Primož197300:39:10.408:01.3
6207Novak Jure197800:43:02.111:53.0

Moški C (letnik 1966 in starejši)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1228Zrimšek Robert1961TSK Logatec00:27:34.400:00.0
2209Petkovšek Gorazd1965ŠD Metrel00:30:00.402:26.0
3204Kogovšek Stane1956Artstone00:32:36.905:02.5
4225Koritnik Tone1964ŠD Omega Air00:35:07.407:33.0
5218Pečar Anton195800:35:22.607:48.2
6220Dolinšek Janez195700:35:43.508:09.1
7224Cankar Franc1950Polhek00:42:07.814:33.4

Moški B (letnik 1996 do 1987)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1313Mulec Ožbej1990Tek.si00:48:14.800:00.0

Moški C (letnik 1986 do 1977)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1322Ramšak Martin1984Prerojen.si00:51:32.400:00.0
2310Marinč Mihael1982ŠD Log-Zaplana00:54:25.202:52.8
3303Pleško Blaž198401:05:48.114:15.7
4302Pleško Gašper198101:06:55.415:23.0
5309Fabjan Gregor1979ŠRD Kras- Run for life01:08:08.816:36.4
6325Mole Borut198201:09:05.417:33.0
7304Avbelj Matej198001:12:10.920:38.5
8321Podlipnik Jernej197801:13:51.922:19.5

Moški D (letnik 1976 do 1967)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1318Krašovec Davor1976Tek.si00:50:55.200:00.0
2314Grobelšek Marko1972Tek.si00:51:19.300:24.1
3317Marolt Jože1967Tajma-Ibis AG marketing00:53:07.102:11.9
4327Mikuž Robi1976ŠD Hotedršica00:55:43.504:48.3
5323Miklavžin Primož1973Center Fridolin00:58:33.707:38.5
6316Primožič Uroš1968ŠD Povž01:04:29.613:34.4

Moški E (letnik 1966 do 1957)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1307Kramarič Edi1966B3 Servis01:01:33.700:00.0
2311Jelenc Janez196201:03:03.101:29.4
3305Kobal Milan1963Živa voda01:04:37.103:03.4
4326Mramor Marjan1963TTM01:05:46.804:13.1
5315Bavdek Dare196201:06:08.104:34.4
6301Kržišnik Branko1962ŠD Elektro Ljubljana01:06:49.105:15.4
7300Šarič Šerif196001:20:25.518:51.8

Moški F (letnik 1956 in starejši)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1324Fetah Mirsad1956Prerojen.si01:12:37.700:00.0
2312Miklavčič Alojzij194701:23:10.210:32.5

Ženske (enotna kategorija)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1319Aljančič Nataša196901:01:46.200:00.0
2308Bošnjak Zorka1977ŠD Hotederšica01:08:08.606:22.4
3320Podlipnik Ana1979ŠILT01:12:11.110:24.9
4306Kramarič Vesna1970B3 Servis01:18:21.516:35.3



Razvrstitev - absolutno
7 km
Moški
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.
1221Jereb Primož1988ŠD Vrzdenec00:27:05.600:00.0
2217Hren Tine1999TK Šmarnogorska naveza00:27:10.600:05.0
3203Kramarič Rok2000B3 Servis00:27:30.800:25.2
4228Zrimšek Robert1961TSK Logatec00:27:34.400:28.8
5208Ušeničnik Urh2000ŠD Šentjošt00:28:37.301:31.7
6209Petkovšek Gorazd1965ŠD Metrel00:30:00.402:54.8
7223Velkavrh Milan1974ŠD Dren00:31:09.104:03.5
8201Petrič Žan199700:31:23.804:18.2
9229Velkavrh Janez197000:31:35.704:30.1
10204Kogovšek Stane1956Artstone00:32:36.905:31.3
11219Pečar Anže198600:32:40.105:34.5
12226Lemark Ervin1967Tekaški forum00:33:57.806:52.2
13213Resnik Domen198600:34:16.107:10.5
14205Jenko Ožbej200600:34:19.407:13.8
15225Koritnik Tone1964ŠD Omega Air00:35:07.408:01.8
16218Pečar Anton195800:35:22.608:17.0
17220Dolinšek Janez195700:35:43.508:37.9
18212Štrukelj Mitja1978Zaplaninski tekači00:36:53.709:48.1
19214Štrekelj Primož197300:39:10.412:04.8
20224Cankar Franc1950Polhek00:42:07.815:02.2
21207Novak Jure197800:43:02.115:56.5

Ženske
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.
1227Žlogar Ivica196700:33:31.100:00.0
2215Kocjan Tina1961ŠD Dvig00:34:11.100:40.0
3222Močnik Andreja1979ŠD Vrzdenec00:34:38.101:07.0
41Gruden Kaja2002Dren00:37:30.203:59.1
5206Bizjak Klara200100:37:35.804:04.7
6202Kustec Jana1969ŠD Dren00:38:40.905:09.8
7200Malavašič Irena197500:41:41.708:10.6
8210Hribar Staša1997ŠD Dren00:43:21.609:50.5
9211Meze Mihela1967Zaplaninski tekači00:44:03.610:32.5
10216Osredkar Sara199700:44:39.311:08.2

14 km
Moški
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.
1313Mulec Ožbej1990Tek.si00:48:14.800:00.0
2318Krašovec Davor1976Tek.si00:50:55.202:40.4
3314Grobelšek Marko1972Tek.si00:51:19.303:04.5
4322Ramšak Martin1984Prerojen.si00:51:32.403:17.6
5317Marolt Jože1967Tajma-Ibis AG marketing00:53:07.104:52.3
6310Marinč Mihael1982ŠD Log-Zaplana00:54:25.206:10.4
7327Mikuž Robi1976ŠD Hotedršica00:55:43.507:28.7
8323Miklavžin Primož1973Center Fridolin00:58:33.710:18.9
9307Kramarič Edi1966B3 Servis01:01:33.713:18.9
10311Jelenc Janez196201:03:03.114:48.3
11316Primožič Uroš1968ŠD Povž01:04:29.616:14.8
12305Kobal Milan1963Živa voda01:04:37.116:22.3
13326Mramor Marjan1963TTM01:05:46.817:32.0
14303Pleško Blaž198401:05:48.117:33.3
15315Bavdek Dare196201:06:08.117:53.3
16301Kržišnik Branko1962ŠD Elektro Ljubljana01:06:49.118:34.3
17302Pleško Gašper198101:06:55.418:40.6
18309Fabjan Gregor1979ŠRD Kras- Run for life01:08:08.819:54.0
19325Mole Borut198201:09:05.420:50.6
20304Avbelj Matej198001:12:10.923:56.1
21324Fetah Mirsad1956Prerojen.si01:12:37.724:22.9
22321Podlipnik Jernej197801:13:51.925:37.1
23300Šarič Šerif196001:20:25.532:10.7
24312Miklavčič Alojzij194701:23:10.234:55.4

Ženske
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.
1319Aljančič Nataša196901:01:46.200:00.0
2308Bošnjak Zorka1977ŠD Hotederšica01:08:08.606:22.4
3320Podlipnik Ana1979ŠILT01:12:11.110:24.9
4306Kramarič Vesna1970B3 Servis01:18:21.516:35.3