Pomladni kros 2016
Gorje, 23.4.2016

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Gorje
Vodja tekmovanja: Matjaž Ličef
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:7 km
Čas starta:14:30
Število prijavljenih: 43

Razvrstitev po kategorijah
Ženske V (od 50 do 59 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
177Gartnar Irena1960AD Železniki00:39:11.400:00.00

Ženske Š (do 29 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
154Pogačar Petra1988Domžale00:31:48.300:00.00
2116Klinar Tina1994Podhom00:32:20.100:31.80
3115Klinar Katja1992Vitezi dobrega teka00:36:22.404:34.10
464Polanec Alja2000AD Bled00:37:46.605:58.30
537Pančur Neva1996ŠD Gorje00:41:23.709:35.40
647Zalokar Manca2000ŠD Gorje00:42:12.710:24.40
772Hodovernik Rebeka2000ŠD Gorje00:42:13.110:24.80

Moški S (70 let in starejši)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1147Sitar Slavko1939ŠD Mošnje00:41:08.200:00.00
2151Hribernik Franc1941DU Radovljica00:47:28.506:20.30

Moški R (od 60 do 69 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1150Košnjek Tone1956ŠD Divji zajci00:32:38.600:00.00
2158Korenčan Brane1950Pungert00:37:39.305:00.70
3159Pintar Mirko1947ŠD Pungert00:40:07.307:28.70
492Dedić Ismet1956Elektrode d.o.o.00:43:30.910:52.30

Moški P (od 50 do 59 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1157Koder Franci1957AGP Pro00:31:59.900:00.00
298Valant Frenk1958PGD Ribno00:32:25.900:26.00
373Hudovernik Janez1965ŠD Gorje00:38:47.406:47.50
4111Anderle Anton1963Žirovnica00:41:57.109:57.20

Moški O (od 40 do 49 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1154Strnad Simon1967ŠD Nanos00:26:21.100:00.00
251Potočnik Janez1972AGP Pro00:29:19.902:58.80
349Kolenc Janez1972ŠD Gorje00:32:10.305:49.20

Moški N (od 30 do 39 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1160Trpin Sindi1978AD Olimpic00:27:40.600:00.00
269Muc Gregor1984ŠRK Celje00:29:45.902:05.30
3106Čarman Matej1983Škofja Loka00:31:02.703:22.10
4161Dolžan Mirko1978Zvezde Gorje00:31:03.003:22.40
557Zupan Mitja1979Zvezde Gorje00:31:33.803:53.20
6162Markoč Teodor1978Podbrdo Trail Running Festival00:32:57.305:16.70
7109Oman Tomaž1983Selca00:33:11.805:31.20
8108Zupančič Janez1983Škofja Loka00:33:16.905:36.30
989Novak Robert1977Spodnje Gorje00:33:23.105:42.50
10114Skumavc Andrej1985Mojstrana00:33:58.406:17.80
11129Senekovič Marjan1979Jurovski Dol00:35:03.307:22.70
1230Poklukar Matej1983Poljšica00:36:57.209:16.60
13113Pogačnik Aleš1982Spodnje Gorje00:37:29.509:48.90
1455Zoubek Jure1982Dobrova00:37:49.510:08.90

Moški M (od 20 do 29 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
140Potočnik Domen1989ŠD Gorje00:26:37.200:00.00
231Pretnar Anže1988Krepc00:28:55.802:18.60
3131Potočnik Mirko1987Krnica00:33:02.206:25.00
494Malavašič Andrej1987ŠD Lipa - Podlipa00:33:07.906:30.70
529Demšar Simon1996Godba Gorje00:34:04.307:27.10
6128Kovačič Tadej1989Krnica00:34:28.007:50.80
797Noč Klemen1987Radovljica00:39:44.613:07.40

Moški L (do 19 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
18Ličef Miha1997ŠD Gorje00:26:56.700:00.00



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.Točke
1154Strnad Simon1967ŠD Nanos00:26:21.100:00.00
240Potočnik Domen1989ŠD Gorje00:26:37.200:16.10
38Ličef Miha1997ŠD Gorje00:26:56.700:35.60
4160Trpin Sindi1978AD Olimpic00:27:40.601:19.50
531Pretnar Anže1988Krepc00:28:55.802:34.70
651Potočnik Janez1972AGP Pro00:29:19.902:58.80
769Muc Gregor1984ŠRK Celje00:29:45.903:24.80
8106Čarman Matej1983Škofja Loka00:31:02.704:41.60
9161Dolžan Mirko1978Zvezde Gorje00:31:03.004:41.90
1057Zupan Mitja1979Zvezde Gorje00:31:33.805:12.70
11157Koder Franci1957AGP Pro00:31:59.905:38.80
1249Kolenc Janez1972ŠD Gorje00:32:10.305:49.20
1398Valant Frenk1958PGD Ribno00:32:25.906:04.80
14150Košnjek Tone1956ŠD Divji zajci00:32:38.606:17.50
15162Markoč Teodor1978Podbrdo Trail Running Festival00:32:57.306:36.20
16131Potočnik Mirko1987Krnica00:33:02.206:41.10
1794Malavašič Andrej1987ŠD Lipa - Podlipa00:33:07.906:46.80
18109Oman Tomaž1983Selca00:33:11.806:50.70
19108Zupančič Janez1983Škofja Loka00:33:16.906:55.80
2089Novak Robert1977Spodnje Gorje00:33:23.107:02.00
21114Skumavc Andrej1985Mojstrana00:33:58.407:37.30
2229Demšar Simon1996Godba Gorje00:34:04.307:43.20
23128Kovačič Tadej1989Krnica00:34:28.008:06.90
24129Senekovič Marjan1979Jurovski Dol00:35:03.308:42.20
2530Poklukar Matej1983Poljšica00:36:57.210:36.10
26113Pogačnik Aleš1982Spodnje Gorje00:37:29.511:08.40
27158Korenčan Brane1950Pungert00:37:39.311:18.20
2855Zoubek Jure1982Dobrova00:37:49.511:28.40
2973Hudovernik Janez1965ŠD Gorje00:38:47.412:26.30
3097Noč Klemen1987Radovljica00:39:44.613:23.50
31159Pintar Mirko1947ŠD Pungert00:40:07.313:46.20
32147Sitar Slavko1939ŠD Mošnje00:41:08.214:47.10
33111Anderle Anton1963Žirovnica00:41:57.115:36.00
3492Dedić Ismet1956Elektrode d.o.o.00:43:30.917:09.80
35151Hribernik Franc1941DU Radovljica00:47:28.521:07.40

Ženske
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.Točke
154Pogačar Petra1988Domžale00:31:48.300:00.00
2116Klinar Tina1994Podhom00:32:20.100:31.80
3115Klinar Katja1992Vitezi dobrega teka00:36:22.404:34.10
464Polanec Alja2000AD Bled00:37:46.605:58.30
577Gartnar Irena1960AD Železniki00:39:11.407:23.10
637Pančur Neva1996ŠD Gorje00:41:23.709:35.40
747Zalokar Manca2000ŠD Gorje00:42:12.710:24.40
872Hodovernik Rebeka2000ŠD Gorje00:42:13.110:24.80