Pomladni kros 2016 mladina
Gorje, 23.4.2016

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Gorje
Vodja tekmovanja: Matjaž Ličef
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:300, 700 in 1700 m
Čas starta:13:30
Število prijavljenih: 117

Razvrstitev po kategorijah
Deklice od 6 do 7 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
184Sekne Ina2009Gorje00:00:54.700:00.00
24Torkar Tara2009ŠD Gorje00:00:59.500:04.80
3144Larisi Neža2010Zgornje Gorje00:01:05.800:11.10
456Zupan Ela2009OŠ Gorje00:01:09.700:15.00
562Polanec Ota2010AD Bled00:01:11.600:16.90
6140Pretnar Maruša2010Rogaška Slatina00:01:11.800:17.10
7110Jali Ota2010Zgornje Gorje00:01:12.400:17.70
8121Dornik Patricija2010Dobrava00:01:12.500:17.80
934Poklukar Neža2010Zgornje Gorje00:01:13.700:19.00
1096Kavčič Lucija2010Jesenice00:01:20.200:25.50

Dečki od 6 do 7 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
165Bizjak Mark2009AK Radovljica00:00:48.500:00.00
233Poklukar Lovro2009Zgornje Gorje00:00:56.300:07.80
327Žvan Uroš2010Krnica00:00:57.600:09.10
4143Avguštinčič Žiga2009Lesce00:00:58.300:09.80
593Novak Jan Maj2009Spodnje Gorje00:00:58.500:10.00
690Ambrožič Val2010SportX00:01:02.400:13.90
7155Zupan Urban2009Gorje00:01:02.900:14.40
8137Dolžan Tjaž2010Zgornje Gorje00:01:03.900:15.40
921Pogorevc Jošt2010Zgornje Gorje00:01:04.700:16.20
1048Borse Jože2010HK MK Bled00:01:40.300:51.80

Deklice od 8 do 9 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
166Rogač Katarina200800:00:48.300:00.00
2146Kolen Minka2008Gorje00:00:51.300:03.00
3152Bijol Živa2008Zgornje Gorje00:00:51.400:03.10
463Polanec Inja2007AD Bled00:00:52.200:03.90
5105Kogoj Ema2007Zgornje Gorje00:00:52.700:04.40
6130Majer Maša2008Zgornje Gorje00:00:58.300:10.00
7141Pretnar Lara2008Rogaška Slatina00:00:59.900:11.60
815Švab Neža2008Gorje00:01:00.300:12.00
932Poklukar Anamarija2008Zgornje Gorje00:01:01.200:12.90
1024Mežek Anja2008ŠD Gorje00:01:01.500:13.20
11145Avguštinčič Lea2008Lesce00:01:01.800:13.50
123Ambrožič Julija2008ŠD Gorje00:01:04.900:16.60
13123Dornik Maša2007Gorje00:01:05.200:16.90

Dečki od 8 do 9 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
135Zupan Oskar2007Radovljica00:00:47.500:00.00
214Repe Ožbej2008ŠD Gorje00:00:47.800:00.30
379Novak Mark2008OŠ Tone Čufar Jesenice00:00:49.200:01.70
4117Mandelc Maks2008AKR Radovljica00:00:50.200:02.70
517Jelenc Nace2008Krnica00:00:51.300:03.80
6124Urevc Alexei2008SSD Stol00:00:54.200:06.70
775Hudovernik Rafael2008ŠD Gorje00:00:55.300:07.80
86Košir Lovro2008ŠD Gorje00:00:56.900:09.40
910Papler Žan2008Mevkuž00:00:57.600:10.10
1045Repe Aljaž2008ŠD Gorje00:00:57.900:10.40
11156Potočnik Svit2007AGP Pro00:00:58.300:10.80
12118Pačnik Jaka2008Zgornja Dobrava00:00:59.100:11.60
13125Majer Matevž2008Zgornje Gorje00:01:00.500:13.00
14142Larisi Jure2008Grabče00:01:02.400:14.90
15104Žemva Timotej2008Zgornje Gorje00:01:05.600:18.10

Deklice od 10 do 11 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
113Repe Mina2006ŠD Gorje00:02:26.400:00.00
2134Papler Manca2006AK Radovljica00:02:29.800:03.40
346Repe Špela2006Spodnje Gorje00:02:31.600:05.20
487Germadnik Naja2005Bled00:02:48.900:22.50
538Zalokar Anja2006AŠD Bled00:02:54.300:27.90
6126Senekovič Neža200600:02:55.800:29.40
77Jan Nuša2006OŠ Gorje00:03:03.900:37.50
8107Kogoj Nuša2006Zgornje Gorje00:03:04.700:38.30
985Sekne Vita2006Gorje00:03:05.500:39.10
1088Žvan Katja2006Zgornje Gorje00:03:08.500:42.10

Dečki od 10 do 11 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
167Bizjak Andraž2006AK Radovljica00:02:20.100:00.00
2120Omejc Aljaž2005ŠD Gorje00:02:25.300:05.20
353Jelenc Lovro2006Stol Žirovnica00:02:30.500:10.40
4122Rozman Jaka2006Bohnijska Bela00:02:31.700:11.60
591Ambrožič Vid2006SportX00:02:38.500:18.40
611Papler Nik2005Mevkuž00:02:41.500:21.40
7101Zupan Tadej Daniel2006NK Bled00:02:44.600:24.50
82Ambrožič Erik2006OŠ Gorje00:02:46.500:26.40
958Jemec Peter200500:02:53.600:33.50
1044Petrov Tomaž2006Krnica00:02:53.800:33.70
1178Novak Maj2006OŠ Tone Čufar Jesenice00:03:35.501:15.40

Deklice od 12 do 13 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
161Medja Lucija2004AK Radovljica00:02:17.200:00.00
2112Pačnik Eva2004AK Radovljica00:02:18.300:01.10
312Repe Zala2004ŠD Gorje00:02:19.900:02.70
426Mežek Nika2003ŠD Gorje00:02:26.200:09.00
523Zalokar Tinkara2004OŠ Gorje00:02:30.300:13.10
628Zupan Gaja2004Spodnje Gorje00:03:05.100:47.90

Dečki od 12 do 13 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
183Poženel Natan Maj2003ŠKTD Lom00:02:07.700:00.00
274Mulej Ožbe2004ŠD Gorje00:02:10.200:02.50
342Borse Jaka2004HK MK Bled00:02:13.000:05.30
452Korošec Aljaž2003ŠD Gorje00:02:20.200:12.50
5100Zupan Filip2003Nogometni Klub Bled00:02:21.100:13.40
69Šoklič Jure2004ŠD Gorje00:02:21.900:14.20
716Soklič Aljaž2004ŠD Gorje00:02:22.400:14.70
8133Gomilar Domen2004ŠD Gorje00:02:26.800:19.10
9127Senekovič Jure2004Jurovski Dol00:02:29.100:21.40
1080Jan Tomaž2004ŠD Gorje00:02:51.300:43.60
1159Jemec Janez2004Bled00:02:59.600:51.90
1286Žvan Jernej2004Zgornje Gorje00:03:00.400:52.70
135Košir Luka2004ŠD Gorje00:03:00.900:53.20
1443Petrov Nejc2004Krnica00:03:03.200:55.50

Deklice od 14 do 15 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
11Vindišar Klara2002ŠD Gorje00:07:58.400:00.00

Dečki od 14 do 15 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
176Mulej Jošt2002ŠD Gorje00:06:47.200:00.00
218Šoklič Gašper2001ŠD Gorje00:06:57.400:10.20
3139Jemec Edo2001Sebenje00:07:14.100:26.90
499Koložvavi Urban2001AK Radovljica00:07:44.900:57.70
5138Komar Erik2001Zgornje Gorje00:08:16.301:29.10
671Jan Miha2002Bled00:08:24.601:37.40

Ženske nad 16 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
170Jan Laura1998Bled00:10:12.100:00.00

Deklice do 5 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
181Poženelj Leila Ema2011ŠKTD Lom00:01:08.700:00.00
236Zupan Živa2011Radovljica00:01:11.200:02.50
3102Žemva Tadeja2011Zgornje Gorje00:01:14.100:05.40
4103Žemva Ema2011Zgornje Gorje00:01:17.700:09.00
539Zalokar Maša2011Podhom00:01:22.600:13.90
6135Krek Anika2011Spodnje Gorje00:01:24.100:15.40
795Sernel Zala2012Jesenice00:01:30.400:21.70
8153Bijol Neža2012Zgornje Gorje00:01:31.200:22.50
9136Dolžan Neca2013Zgornje Gorje00:01:55.100:46.40
1020Pokljukar Katja2013Poljšica00:02:19.101:10.40

Dečki do 5 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1132Gomilar Jakob2011Zgornje Gorje00:01:09.700:00.00
250Kolenc Jure2011Krnica00:01:17.300:07.60
360Vilfan Pretnar Mark2011Zgornje Gorje00:01:23.200:13.50
4148Maličev Roben2012Gorje00:01:34.400:24.70
519Pokljukar Jakob2011Poljšica00:01:39.500:29.80
6149Korošec Matija2012Spodnje Gorje00:01:40.200:30.50
768Snedic Robert2011Tržič00:01:40.800:31.10
841Poklukar Nejc2013Spodnje Gorje00:01:57.600:47.90
922Pogorevc Luka2012Zgornje Gorje00:02:08.100:58.40