15. Tek sotočja - Tolmin
Tolmin, 4/9/2016

Podatki o tekmi:
Organizator: AD Posočje
Vodja tekmovanja:
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:400, 700, 1000 in 1800 m
Število prijavljenih: 148

Razvrstitev po kategorijah
Deklice A (letnik 2009 in mlajše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Žibert Manca2009ŠD Tek je lek01:21.600:00.040
2Lulik Mei2009Triatlon klub Ajdovščina01:24.600:03.035
3Leban Adriana2009AD Posočje01:25.200:03.631
4Tašič Ronja2009Tolmin01:29.600:08.028
5Kranjc Lejla2009SSK Ponikve01:30.800:09.226
6Radej Nika2009OŠ Blanca01:32.600:11.025
7Kavs Pia2009TD Bovec01:34.100:12.524
8Rutar Manca2009AD Posočje01:35.600:14.023
9Kragelj Jana2009ŠKD Volče01:36.200:14.622
10Burgar Gaja2009Dolenja Trebuša01:39.400:17.821
11Likar Metka2010ŠD Nanos Podnanos01:41.900:20.320
12Poženelj Leila Ema2011AD Posočje01:48.400:26.819
13Likar Nina2010ŠD Nanos Podnanos01:48.700:27.118
14Leskovec Sara2010ŠD Hotedršica01:50.100:28.517
15Rutar Eva2011AD Posočje01:55.500:33.916
16Močnik Neja2012Tolmin01:56.200:34.615

Deklice B (letnik 2008)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kopatin Sara2008ŠD Nanos Podnanos01:10.600:00.040
2Sovdat Gaja2008AD Posočje01:14.000:03.435
3Kokole Pavla2008TK Kobarid01:17.300:06.731
4Lenarčič Zala2008AK Pivka01:19.700:09.128
5Gruden Anuška2008AD Posočje01:21.400:10.826
6Radej Tjaša2008OŠ Blanca01:21.700:11.125
7Kanalec Sofia2008AD Posočje01:22.600:12.024
8Šuligoj Neja2008TK Kobarid01:23.100:12.523
9Burgar Iris2008AD Posočje01:23.500:12.922
10Gruden Ursula2008AD Posočje01:25.900:15.321
11Rutar Tanja2008AD Posočje01:26.300:15.720
12Leban Jež Vita2008AD Posočje01:26.800:16.219
13Beguš Žana2008AK Pivka01:27.300:16.718
14Kovač Kim2008Eklimas01:28.000:17.417
15Kenda Sara2008AD Posočje01:31.300:20.716

Deklice C (letnik 2007)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Ivančič Evita2007TK Kobarid02:29.900:00.040
2Domevšček Naja2007TK Kobarid02:51.300:21.435
3Keglevič Samanta2007AK Pivka02:58.200:28.331
4Premrl Korina2007AD Piran03:03.500:33.628
5Fortunat Manca2007AD Posočje03:10.900:41.026
6Močnik Manca2007AD Posočje03:15.500:45.625
7Bellomo Ela Mia2007AD Posočje03:26.600:56.724
8Bajt Julija2007AD Posočje04:03.701:33.823

Deklice D (letnik 2006)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Sovdat Ajda2006AD Posočje02:20.600:00.040
2Uršič Nika2006TK Kobarid02:28.600:08.035
3Leban Jež Gaja2006AD Posočje02:30.200:09.631
4Vrtovec Tia2006ŠD Nanos Podnanos02:42.700:22.128
5Leskovec Lara2006ŠD Hotedršica03:06.400:45.826
6Leskovec Hana2006ŠD Hotedršica03:07.400:46.825
7Eržen Lucia2006AD Posočje03:11.100:50.524
8Celarc Lea Tiara2006ŠD Hotedršica03:18.000:57.423

Deklice E (letnik 2005)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Leban Marija Marta2005AD Posočje03:53.500:00.040
2Lenarčič Neža2005AK Pivka03:57.100:03.635
3Brišar Eva2005AD Posočje04:08.900:15.431
4Fortunat Karin2005AD Posočje04:15.100:21.628
5Skočir Urša2005AD Posocje04:15.900:22.426
6Jarc Maja2005AD Posočje04:21.800:28.325
7Jež Vita2005AD Posočje04:24.900:31.424
8Jarc Tina2005AD Posočje04:28.500:35.023
9Eržen Pia2005AD Posočje04:32.800:39.322

Deklice F (letnik 2004)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Sovdat Žana2004AD Posočje03:35.800:00.040
2Žagar Tia2004TD Bovec03:56.800:21.035
3Pivk Zala2004ŠD Hotedršica03:57.300:21.531
4Fortunat Lara2004AD Posočje03:58.700:22.928
5Duša Gaja2004AD Posočje04:03.800:28.026
6Kovač Lia2004Eklimas04:06.300:30.525
7Nagode Anja2004ŠD Hotedršica04:41.901:06.124

Deklice G (letnik 2003)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Likar Lara2003ŠD Nanos Podnanos03:49.100:00.040
2Leban Mara Mei2003AD Posočje03:55.600:06.535
3Žgajnar Eva2003TD Bovec04:19.900:30.831

Deklice H (letnik 2002)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Gerbec Pia2002AD Posočje07:02.400:00.040
2Keglevič Larisa2002AK Pivka07:31.900:29.535
3Keglevič Amanda2002AK Pivka07:44.900:42.531
4Melihen Korina2002TD Bovec08:07.901:05.528

Deklice I (letnik 2001)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Ipavec Kristina2001OŠ Idrija07:14.300:00.040
2Poljšak Mihaela2001OŠ Col08:12.000:57.735

Dečki A (letnik 2009 in mlajši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Močnik Luka2009Tolmin01:18.600:00.040
2Dolmovič Jan2009OŠ Blanca01:19.100:00.535
3Kuk Sivec Svit2009AD Posočje01:19.900:01.331
4Vrtovec Žan2009ŠD Nanos Podnanos01:20.300:01.728
5Novoselj Aljaž2009TD Bovec01:26.400:07.826
6Ziliani Tian2009AD Posočje01:26.700:08.125
7Gaberšček Tim2009AD Posočje01:27.000:08.424
8Skočir Marcel2010AD Posocje01:35.400:16.823
9Brišar Timotej2009AD Posočje01:37.300:18.722
10Gaberšček Ben2009AD Posočje01:38.700:20.121
11Domevšček Enej2010TK Kobarid01:39.000:20.420
12Valentinčič Enej2009AD Posočje01:39.300:20.719
13Kovačič Kin2011Avto Gacar01:40.800:22.218
14Kragelj Tomaž2009AD Posočje01:42.700:24.117
15Makovec Matic2009AD Posočje01:43.300:24.716
16Eržen Ruben2009AD Posočje01:44.400:25.815
17Kenda Vid2010AD Posočje01:45.400:26.814
18Leban Tim2010AD Posočje01:46.300:27.713
19Cvijanovič Jaka2010AD Posočje01:47.400:28.812
20Fortunat Matic2011AD Posočje01:48.300:29.711
21Ivančič Elijan2011TK Kobarid01:50.600:32.010
22Skočir Tim2011TK Kobarid01:52.400:33.89
23Lulik Nai2011Triatlon klub Ajdovščina01:58.300:39.78
24Leban Jež Kras2011AD Posočje02:00.700:42.17
25Gaberšček Mark2012AD Posočje02:02.500:43.96
26Matelič Beno2011TK Kobarid02:03.400:44.85
27Eržen Jonatan2012AD Posočje02:41.301:22.74
28Rutar Gašper2013AD Posočje03:24.902:06.33

Dečki B (letnik 2008)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Vojska Nace2008OŠ Cerkno01:13.800:00.040
2Skočir Žan2008TK Kobarid01:14.200:00.435
3Mlekuž Mathias2008TD Bovec01:16.300:02.531
4Maver Matevž2008AK Pivka01:18.200:04.428
5Matelič Lukas2008TK Kobarid01:23.700:09.926
6Likar Tine2008AD Posočje01:24.800:11.025
7Požarnik Vavken Lev2008ŠD Hotedršica01:25.700:11.924

Dečki C (letnik 2007)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Leban Martin2007AD Posočje02:24.900:00.040
2Ziliani Izak2007AD Posočje02:28.400:03.535
3Lavrenčič Jakob2007TK Kobarid02:29.000:04.131
4Bajt Sašo2007AD Posočje02:32.400:07.528
5Kragelj Blaž2007ŠKD Volče02:35.700:10.826
6Kenda Aleks2007AD Posočje02:38.500:13.625
7Matovski Volarič Tin2007AD Posočje02:39.900:15.024
8Melihen Kimi2007TD Bovec02:40.200:15.323
9Žagar Matic2007TD Bovec02:41.700:16.822
10Gaberšček Val2007AD Posočje02:45.100:20.221
11Kovačič Rok2007AD Piran02:46.200:21.320
12Kazič Uroš2007AD Posočje02:46.500:21.619
13Tašič Gaber2007Tolmin02:48.100:23.218
14Dolinar Luka2007ŠD Hotedršica02:51.100:26.217

Dečki D (letnik 2006)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kopatin Rok2006ŠD Nanos Podnanos02:24.400:00.040
2Kranjc Aljoša2006SSK Ponikve02:27.500:03.135
3Skočr Anej2006TK Kobarid02:27.800:03.431
4Kanalec Adam2006AD Posočje02:35.200:10.828
5Kovač Pij2006Eklimas02:38.500:14.126
6Žibert Matic2006ŠD Tek je lek02:40.400:16.025

Dečki E (letnik 2005)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Žgajnar Tim2005TD Bovec03:42.700:00.040
2Kragelj Nejc2005ŠKD Volče03:46.600:03.935
3Leharnar Teo2005AD Posočje03:51.800:09.131
4Zelenc Vid2005ŠD Hotedršica03:53.900:11.228
5Zubin Mitja2005AD Piran04:10.900:28.226
6Pavletič Repič Aleks2005AD Piran04:45.001:02.325
7Poženel Robin Teo2005AD Posočje04:59.601:16.924

Dečki F (letnik 2004)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kopatin Jan Franc2004ŠD Nanos Podnanos03:33.200:00.040
2Leban Miha2004AD Posočje03:45.900:12.735
3Klinkon Peter2004AD Posočje03:52.200:19.031
4Treven Blaž2004ŠD Hotedršica04:46.501:13.328

Dečki G (letnik 2003)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Skočir Andrej2003AD Posocje03:25.600:00.040
2Poženel Natan Maj2003AD Posočje03:26.500:00.935
3Lenarčič Anže2003AK Pivka03:31.900:06.331
4Maver Matija2003AK Pivka03:48.300:22.728

Dečki H (letnik 2002)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Sekač Pino2002AD Mass Ljubljana06:23.500:00.040
2Kutin Anže2002AD Posočje06:53.600:30.135
3Skočir Matic2002AD Posocje07:22.000:58.531
4Požarnik Vavken Maks2002ŠD Hotedršica09:00.302:36.828

Dečki I (letnik 2001)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Černigoj Tan2001AD Posočje06:48.600:00.040
2Černigoj Gaj2001AD Posočje07:55.801:07.235