23. Gorski tek pod Kriško goro
Križe pri Tržiču, 17.4.2016

Podatki o tekmi:
Organizator: PD Križe
Vodja tekmovanja: Stane Ficko
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:7,44 km
Višinska razlika:422 m
Število prijavljenih: 65

Razvrstitev po kategorijah
Ženske E (60 let in starejše)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
135Jerman Ana1952AK Križe - Tržič01:02:20.800:00.00
229Pečnik Shizuko1946Midori01:03:50.601:29.80

Ženske D (od 50 do 59 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
149Slapar Slavka1960Komenda00:46:09.200:00.00
224Mohorč Lili1964Tržič00:46:26.100:16.90
334Rozman Romana1966ŠD Lom00:49:11.603:02.40
425Fabijan Tatjana1965Zgornja Besnica00:59:28.213:19.00

Ženske C (od 40 do 49 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
146Malovrh Urška1976Asies Frontrumer Slovenija00:41:17.300:00.00
263Pintarič Dina1972Križe00:42:36.301:19.00
352Kejžar Anamarija1971TK Utrip00:44:55.703:38.40
445Dolinar Cirila1972Kranj00:48:12.806:55.50

Ženske A (do 29 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
11Pogačar Petra1988Domžale00:37:43.100:00.00
213Klinar Tina1994Zgornje Gorje00:38:20.900:37.80
311Klinar Katja1992Vitezi dobrega teka00:44:09.206:26.10

Moški F (70 let in starejši)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
138Ambrož Janez1939Tržiške strele00:48:14.100:00.00
227Sitar Slavko1939ŠD Mošnje00:49:54.101:40.00
332Hribernik Franc1941DU Radovljica00:54:35.206:21.10
422Kovič Lojze1940Gostilna Pr Sedmic00:56:03.507:49.40

Moški E (od 60 do 69 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
150Papič Milivoj1956ŠD Turbo M00:40:09.900:00.00
259Košnjek Tone1956ŠD Divji zajci00:40:48.900:39.00
362Kerkez Vinko1955Kranj00:42:02.701:52.80
49Rajgelj Franci1952Zarica00:42:43.302:33.40
537Frelih Drago1948Koloka00:44:18.404:08.50
636Jelenc Ivo Janez1948TIVO d.o.o.00:46:14.006:04.10
717Erlah Pavel1948Tržiške strele00:48:49.008:39.10
816Sarabon Bojan1956Log00:53:41.913:32.00
966Švab Vincenc1950ŠD Divji zajci01:03:58.823:48.90

Moški D (od 50 do 59 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
115Teraž Franci1962Acroni team00:32:29.300:00.00
233Rozman Aleš1963ŠD Lom00:34:55.902:26.60
35Galin Bojan1958ŠKD Mekinje00:35:09.002:39.70
448Čebin Marjan Rosi1966ŠD Ravenska vas00:36:25.603:56.30
561Jerič Miha1959ŠD Divji zajci00:36:44.104:14.80
610Jesenko Andrej1957Škofja Loka00:37:20.704:51.40
714Savič Miro1960Acroni Team00:38:11.705:42.40
87Gartner Iztok1964SC Rudno00:41:23.008:53.70
926Bertoncelj Filip1963ŠD Bela Peč00:42:33.410:04.10
1020Stroj Valentin1961Mali-E-Tiko00:43:27.910:58.60
1154Grah Matija1961Kranj00:43:40.011:10.70
123Urbanc Franci1963ŠD Divji zajci00:44:21.311:52.00
1330Pirc Franci1965Tekaški forum00:45:23.212:53.90
1464Sajovic Borut1960Tržiške strele00:46:52.514:23.20
152Strnad Boštjan1963Bazni tabor00:51:06.818:37.50

Moški C (od 40 do 49 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
156Strnad Simon1967ŠD Nanos00:30:43.300:00.00
243Šimnic Danilo1974KK Završnica00:30:50.300:07.00
318Janjatovič Mirko1971KGT Papež Kamnik00:32:29.901:46.60
457Potočnik Janez1972AGP Pro00:34:58.604:15.30
531Meglič Marko1972Matej design00:36:19.005:35.70
651Kostanjevec Stojan1972Pedagoška fakulteta Ljubljana00:37:10.106:26.80
758Zupančič Luis1973Pakirnica Tims00:37:52.007:08.70
86Gartner Mirko1976ŠD Rudno00:38:56.208:12.90
919Erjavec Blaž1972TK Tržiške strele00:40:15.009:31.70
1047Gros Uroš1971Divji Zajci00:46:44.216:00.90

Moški B (od 30 do 39 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
18Rozman Uroš1985AD Olimpik00:31:46.700:00.00
242Grilc Rok1982KK Završnica00:32:00.800:14.10
321Trpin Sindi1978AD Olimpic00:34:13.202:26.50
453Čarman Matej1983Škofja Loka00:36:22.404:35.70
54Ribnikar Jure1985Križe00:37:40.605:53.90
644Blatnik Žiga1986KK Završnica00:40:27.908:41.20
712Skumavc Andrej1985Mojstrana00:42:07.610:20.90
860Štefe Miha1981ŠD Divji zajci00:46:10.114:23.40

Moški A (do 29 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
128Potočnik Domen1989KGT Papež00:30:05.300:00.00
223Ambrožič Bojan1989KGT Papež Kamnik00:31:05.200:59.90
355Habjan Tine2000KGT Papež00:34:29.104:23.80
439Hirci Jernej2000KK Završnica00:36:13.406:08.10
541Lakota Luka1998KK Završnica00:38:09.408:04.10
640Kalan Vrhovnik Gal2002KK Završnica00:39:58.909:53.60



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.Točke
128Potočnik Domen1989KGT Papež00:30:05.300:00.00
256Strnad Simon1967ŠD Nanos00:30:43.300:38.00
343Šimnic Danilo1974KK Završnica00:30:50.300:45.00
423Ambrožič Bojan1989KGT Papež Kamnik00:31:05.200:59.90
58Rozman Uroš1985AD Olimpik00:31:46.701:41.40
642Grilc Rok1982KK Završnica00:32:00.801:55.50
715Teraž Franci1962Acroni team00:32:29.302:24.00
818Janjatovič Mirko1971KGT Papež Kamnik00:32:29.902:24.60
921Trpin Sindi1978AD Olimpic00:34:13.204:07.90
1055Habjan Tine2000KGT Papež00:34:29.104:23.80
1133Rozman Aleš1963ŠD Lom00:34:55.904:50.60
1257Potočnik Janez1972AGP Pro00:34:58.604:53.30
135Galin Bojan1958ŠKD Mekinje00:35:09.005:03.70
1439Hirci Jernej2000KK Završnica00:36:13.406:08.10
1531Meglič Marko1972Matej design00:36:19.006:13.70
1653Čarman Matej1983Škofja Loka00:36:22.406:17.10
1748Čebin Marjan Rosi1966ŠD Ravenska vas00:36:25.606:20.30
1861Jerič Miha1959ŠD Divji zajci00:36:44.106:38.80
1951Kostanjevec Stojan1972Pedagoška fakulteta Ljubljana00:37:10.107:04.80
2010Jesenko Andrej1957Škofja Loka00:37:20.707:15.40
214Ribnikar Jure1985Križe00:37:40.607:35.30
2258Zupančič Luis1973Pakirnica Tims00:37:52.007:46.70
2341Lakota Luka1998KK Završnica00:38:09.408:04.10
2414Savič Miro1960Acroni Team00:38:11.708:06.40
256Gartner Mirko1976ŠD Rudno00:38:56.208:50.90
2640Kalan Vrhovnik Gal2002KK Završnica00:39:58.909:53.60
2750Papič Milivoj1956ŠD Turbo M00:40:09.910:04.60
2819Erjavec Blaž1972TK Tržiške strele00:40:15.010:09.70
2944Blatnik Žiga1986KK Završnica00:40:27.910:22.60
3059Košnjek Tone1956ŠD Divji zajci00:40:48.910:43.60
317Gartner Iztok1964SC Rudno00:41:23.011:17.70
3262Kerkez Vinko1955Kranj00:42:02.711:57.40
3312Skumavc Andrej1985Mojstrana00:42:07.612:02.30
3426Bertoncelj Filip1963ŠD Bela Peč00:42:33.412:28.10
359Rajgelj Franci1952Zarica00:42:43.312:38.00
3620Stroj Valentin1961Mali-E-Tiko00:43:27.913:22.60
3754Grah Matija1961Kranj00:43:40.013:34.70
3837Frelih Drago1948Koloka00:44:18.414:13.10
393Urbanc Franci1963ŠD Divji zajci00:44:21.314:16.00
4030Pirc Franci1965Tekaški forum00:45:23.215:17.90
4160Štefe Miha1981ŠD Divji zajci00:46:10.116:04.80
4236Jelenc Ivo Janez1948TIVO d.o.o.00:46:14.016:08.70
4347Gros Uroš1971Divji Zajci00:46:44.216:38.90
4464Sajovic Borut1960Tržiške strele00:46:52.516:47.20
4538Ambrož Janez1939Tržiške strele00:48:14.118:08.80
4617Erlah Pavel1948Tržiške strele00:48:49.018:43.70
4727Sitar Slavko1939ŠD Mošnje00:49:54.119:48.80
482Strnad Boštjan1963Bazni tabor00:51:06.821:01.50
4916Sarabon Bojan1956Log00:53:41.923:36.60
5032Hribernik Franc1941DU Radovljica00:54:35.224:29.90
5122Kovič Lojze1940Gostilna Pr Sedmic00:56:03.525:58.20
5266Švab Vincenc1950ŠD Divji zajci01:03:58.833:53.50

Ženske
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.Točke
11Pogačar Petra1988Domžale00:37:43.100:00.00
213Klinar Tina1994Zgornje Gorje00:38:20.900:37.80
346Malovrh Urška1976Asies Frontrumer Slovenija00:41:17.303:34.20
463Pintarič Dina1972Križe00:42:36.304:53.20
511Klinar Katja1992Vitezi dobrega teka00:44:09.206:26.10
652Kejžar Anamarija1971TK Utrip00:44:55.707:12.60
749Slapar Slavka1960Komenda00:46:09.208:26.10
824Mohorč Lili1964Tržič00:46:26.108:43.00
945Dolinar Cirila1972Kranj00:48:12.810:29.70
1034Rozman Romana1966ŠD Lom00:49:11.611:28.50
1125Fabijan Tatjana1965Zgornja Besnica00:59:28.221:45.10
1235Jerman Ana1952AK Križe - Tržič01:02:20.824:37.70
1329Pečnik Shizuko1946Midori01:03:50.626:07.50