Tek dveh dežel 2016 - 7,5 km
Rateče, 5.3.2016

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Ponca
Vodja tekmovanja: Iztok Butinar
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:7,5 km
Čas starta:09:30
Število prijavljenih: 21

Razvrstitev po kategorijah
Mlajše deklice
MestoŠt. št.Priimek in imeKlubBruto ČasZaostanek
1167Funda NikitaSK Loška dolina24:40.100:00.0
2162Mrak LucijaTSK Idrija41:25.816:45.7

Starejše deklice
MestoŠt. št.Priimek in imeKlubBruto ČasZaostanek
1165Čuk ŠpelaTSK Idrija24:21.100:00.0

Mlajše mladinke
MestoŠt. št.Priimek in imeKlubBruto ČasZaostanek
1161Mali KlaraTSK Triglav Kranj21:04.900:00.0
2160Šuligoj TajaTSK Idrija21:32.600:27.7

Starejše mladinke
MestoŠt. št.Priimek in imeKlubBruto ČasZaostanek
1163Pristavec NikaTSK Bled20:41.700:00.0
2171Školč PetraTK Kobarid31:20.010:38.3

Mlajše članice
MestoŠt. št.Priimek in imeKlubBruto ČasZaostanek
1164Finžgar MetkaTSK Bled19:46.000:00.0

Mlajši dečki
MestoŠt. št.Priimek in imeKlubBruto ČasZaostanek
1166Ule JoštSK Loška dolina26:02.800:00.0
2173Ponikvar UrbanLjubljana38:25.212:22.4

Starejši dečki
MestoŠt. št.Priimek in imeKlubBruto ČasZaostanek
1155Mrak MatevžTSK Idrija23:18.500:00.0
2154Novak David SvitTSK Idrija25:06.501:48.0

Mlajši mladinci
MestoŠt. št.Priimek in imeKlubBruto ČasZaostanek
1156Jan NejcTSK Bled17:19.200:00.0
2153Plevel JanTSK Jub Dol18:39.401:20.2
3169Kavalar GalSK Loška dolina19:03.101:43.9
4168Oblak JanSK Loška dolina19:06.401:47.2
5170Mlinar MajND Rateče - Planica19:28.902:09.7

Člani
MestoŠt. št.Priimek in imeKlubBruto ČasZaostanek
1174Ponikvar UrošND Medvode38:25.800:00.0

Veterani
MestoŠt. št.Priimek in imeKlubBruto ČasZaostanek
1172Školč PavelTK Kobarid29:28.800:00.0
2152Hrovat FrancTSK Triglav Kranj31:47.202:18.4
3175Flaugnatti DinoUdine40:46.111:17.3



Razvrstitev - absolutno
Moški
Mesto. absŠt. št.Priimek in imeKlubBruto ČasZaost. abs.
1156Jan NejcTSK Bled17:19.200:00.0
2153Plevel JanTSK Jub Dol18:39.401:20.2
3169Kavalar GalSK Loška dolina19:03.101:43.9
4168Oblak JanSK Loška dolina19:06.401:47.2
5170Mlinar MajND Rateče - Planica19:28.902:09.7
6155Mrak MatevžTSK Idrija23:18.505:59.3
7154Novak David SvitTSK Idrija25:06.507:47.3
8166Ule JoštSK Loška dolina26:02.808:43.6
9172Školč PavelTK Kobarid29:28.812:09.6
10152Hrovat FrancTSK Triglav Kranj31:47.214:28.0
11173Ponikvar UrbanLjubljana38:25.221:06.0
12174Ponikvar UrošND Medvode38:25.821:06.6
13175Flaugnatti DinoUdine40:46.123:26.9

Ženske
Mesto. absŠt. št.Priimek in imeKlubBruto ČasZaost. abs.
1164Finžgar MetkaTSK Bled19:46.000:00.0
2163Pristavec NikaTSK Bled20:41.700:55.7
3161Mali KlaraTSK Triglav Kranj21:04.901:18.9
4160Šuligoj TajaTSK Idrija21:32.601:46.6
5165Čuk ŠpelaTSK Idrija24:21.104:35.1
6167Funda NikitaSK Loška dolina24:40.104:54.1
7171Školč PetraTK Kobarid31:20.011:34.0
8162Mrak LucijaTSK Idrija41:25.821:39.8