Tek dveh dežel 2016
Rateče, 5.3.2016

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Ponca
Vodja tekmovanja: Iztok Butinar
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:15 km
Čas starta:09:30
Število prijavljenih: 68

Razvrstitev po kategorijah
Ženske do 29 let
MestoŠt. št.Priimek in imeKlubBruto ČasZaostanek
159Žerjav NežaND Rateče - Planica00:37:51.200:00.0
246Praznik LizaTSK Jub Dol00:38:20.400:29.2
344Pančur NevaŠD Gorje00:39:18.701:27.5
442Peternelj AlenkaTSK Triglav Kranj00:41:19.003:27.8
545Marolt KatjaTSK Jub Dol00:41:45.203:54.0
647Vuga Zala MarijaTSK Jub Dol00:42:39.004:47.8
748Eržen MancaTSK Triglav Kranj00:47:09.009:17.8
849Sladič UršaTSK Triglav Kranj00:47:12.109:20.9
987Buser NatašaLjubljana00:48:32.710:41.5

Ženske od 30 do 39 let
MestoŠt. št.Priimek in imeKlubBruto ČasZaostanek
143Višnar KatjaTSK Bled00:36:09.900:00.0
255Ošlak Martina00:42:26.006:16.1

Ženske od 40 do 49 let
MestoŠt. št.Priimek in imeKlubBruto ČasZaostanek
171Rupnik NatašaTSK Logatec00:45:14.000:00.0
280Jerman AlenkaTrim klub Krka00:47:10.101:56.1

Ženske od 50 do 59 let
MestoŠt. št.Priimek in imeKlubBruto ČasZaostanek
16Praznik KatarinaTSK Jub Dol00:44:54.700:00.0
285Pradal NadisaG.S.A.Alpin.Udine00:47:25.002:30.3
373Prešeren MatejkaKK Završnica00:47:56.503:01.8

Moški do 29 let
MestoŠt. št.Priimek in imeKlubBruto ČasZaostanek
140Dolar MihaTSK Bled00:30:09.400:00.0
238Potočnik Domen00:31:25.601:16.2
366Petrović Milanko00:32:43.902:34.5
434Jenko AndrejTSK Jub Dol00:32:50.702:41.3
536Potokar SebastjanTSK Jub Dol00:34:02.203:52.8
637Plevel DomenTSK Jub Dol00:34:03.403:54.0
735Hvala AnžejTSK Jub Dol00:37:11.407:02.0
839Bizjak JakaTSK Bled00:37:48.507:39.1
988Jenčič BoštjanTK Šmarnogorska naveza00:38:44.808:35.4
1041Lebar AnžeTSK Triglav Kranj00:41:14.011:04.6

Moški od 30 do 39 let
MestoŠt. št.Priimek in imeKlubBruto ČasZaostanek
158Damjanovski DarkoK.B.N.D. Mirna dolina00:32:52.900:00.0
230Čebašek JureAtomic Vodni park Bohinj00:32:56.900:04.0
356Ošlak TomažDobrna00:38:06.905:14.0

Moški 40 do 49 let
MestoŠt. št.Priimek in imeKlubBruto ČasZaostanek
168Mesotisch DanielUnion Rosenbach00:30:10.100:00.0
253Medved Peter00:34:13.604:03.5
357Rupnik MarkoŠD Elektro Primorska00:34:17.504:07.4
451Poklukar Jolewww.karikature.si00:34:52.704:42.6
552Poklukar MatjažKarikature Mato00:34:56.204:46.1
672Smodiš RobbieDobovec00:38:17.008:06.9
789Konc GorazdJesenice00:38:45.708:35.6
886Premože DamjanDol00:40:10.210:00.1
923Novak MitjaTSK Idrija00:52:48.022:37.9

Moški od 50 do 59 let
MestoŠt. št.Priimek in imeKlubBruto ČasZaostanek
164Zupan TineScott Team00:34:53.400:00.0
260Turšič RolandoSK Loška dolina00:36:42.801:49.4
33Gornik MilanTKD Sovica00:38:27.003:33.6
419Žurga JanezTSD Olimpija Bloke00:38:42.503:49.1
565Kopač SrečoTSK Bled00:39:31.604:38.2
67Trojar BojanSD Strahovica00:39:32.204:38.8
750Leskovšek Stane00:41:16.106:22.7
854Rupnik PeterSTC Idrija00:42:36.907:43.5
974Prešeren BrankoKK Završnica00:43:47.308:53.9
1082Praznik MitjaTSK Jub Dol00:46:01.311:07.9
1170Bajt RajkoTSK Idrija00:46:18.111:24.7
1262Cvenkelj JožeRadovljica00:47:01.112:07.7
1381Jerman JureŠDD A-Class00:47:18.412:25.0
148Čuk TomažTSK Idrija00:59:04.724:11.3

Moški od 60 do 69 let
MestoŠt. št.Priimek in imeKlubBruto ČasZaostanek
178Grilc AlojzŠD Kranjska Gora00:37:54.400:00.0
22Hafner HerbertSKIZUNFT Velden00:40:06.602:12.2
384Giuseppe MiceliG.S.A.Alpin.Udine00:40:08.702:14.3
427Gornik JureSovica00:43:22.505:28.1
561Kovačevič Dane00:44:38.306:43.9
663Sušec ToneSlovenj Gradec00:45:15.807:21.4
776Kutin EdiTKK Srpenica00:49:26.911:32.5
883Barbano AngeloG.S.A.Alpin.Udine00:51:55.714:01.3
975Lotrič VinkoŠD Dražgoše00:53:50.915:56.5
1012Kodrič MilivojŠD Brazde vzdržljivosti00:57:40.819:46.4

Moški nad 70 let
MestoŠt. št.Priimek in imeKlubBruto ČasZaostanek
167Tschemernjak WilliUnion Rosenbach00:39:23.700:00.0
225Hribernik FrancTSK Triglav Kranj00:50:29.011:05.3
379Robč AntonGozd Martuljek00:53:57.414:33.7
469Perko JanezŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI01:01:13.021:49.3
577Grom BogdanŠD Polž Stara Vrhnika01:08:06.828:43.1
626Bevčer JožeBrazde vzdržljivost01:29:25.250:01.5



Razvrstitev - absolutno
Moški
Mesto. absŠt. št.Priimek in imeKlubBruto ČasZaost. abs.
140Dolar MihaTSK Bled00:30:09.400:00.0
268Mesotisch DanielUnion Rosenbach00:30:10.100:00.7
338Potočnik Domen00:31:25.601:16.2
466Petrović Milanko00:32:43.902:34.5
534Jenko AndrejTSK Jub Dol00:32:50.702:41.3
658Damjanovski DarkoK.B.N.D. Mirna dolina00:32:52.902:43.5
730Čebašek JureAtomic Vodni park Bohinj00:32:56.902:47.5
836Potokar SebastjanTSK Jub Dol00:34:02.203:52.8
937Plevel DomenTSK Jub Dol00:34:03.403:54.0
1053Medved Peter00:34:13.604:04.2
1157Rupnik MarkoŠD Elektro Primorska00:34:17.504:08.1
1251Poklukar Jolewww.karikature.si00:34:52.704:43.3
1364Zupan TineScott Team00:34:53.404:44.0
1452Poklukar MatjažKarikature Mato00:34:56.204:46.8
1560Turšič RolandoSK Loška dolina00:36:42.806:33.4
1635Hvala AnžejTSK Jub Dol00:37:11.407:02.0
1739Bizjak JakaTSK Bled00:37:48.507:39.1
1878Grilc AlojzŠD Kranjska Gora00:37:54.407:45.0
1956Ošlak TomažDobrna00:38:06.907:57.5
2072Smodiš RobbieDobovec00:38:17.008:07.6
213Gornik MilanTKD Sovica00:38:27.008:17.6
2219Žurga JanezTSD Olimpija Bloke00:38:42.508:33.1
2388Jenčič BoštjanTK Šmarnogorska naveza00:38:44.808:35.4
2489Konc GorazdJesenice00:38:45.708:36.3
2567Tschemernjak WilliUnion Rosenbach00:39:23.709:14.3
2665Kopač SrečoTSK Bled00:39:31.609:22.2
277Trojar BojanSD Strahovica00:39:32.209:22.8
282Hafner HerbertSKIZUNFT Velden00:40:06.609:57.2
2984Giuseppe MiceliG.S.A.Alpin.Udine00:40:08.709:59.3
3086Premože DamjanDol00:40:10.210:00.8
3141Lebar AnžeTSK Triglav Kranj00:41:14.011:04.6
3250Leskovšek Stane00:41:16.111:06.7
3354Rupnik PeterSTC Idrija00:42:36.912:27.5
3427Gornik JureSovica00:43:22.513:13.1
3574Prešeren BrankoKK Završnica00:43:47.313:37.9
3661Kovačevič Dane00:44:38.314:28.9
3763Sušec ToneSlovenj Gradec00:45:15.815:06.4
3882Praznik MitjaTSK Jub Dol00:46:01.315:51.9
3970Bajt RajkoTSK Idrija00:46:18.116:08.7
4062Cvenkelj JožeRadovljica00:47:01.116:51.7
4181Jerman JureŠDD A-Class00:47:18.417:09.0
4276Kutin EdiTKK Srpenica00:49:26.919:17.5
4325Hribernik FrancTSK Triglav Kranj00:50:29.020:19.6
4483Barbano AngeloG.S.A.Alpin.Udine00:51:55.721:46.3
4523Novak MitjaTSK Idrija00:52:48.022:38.6
4675Lotrič VinkoŠD Dražgoše00:53:50.923:41.5
4779Robč AntonGozd Martuljek00:53:57.423:48.0
4812Kodrič MilivojŠD Brazde vzdržljivosti00:57:40.827:31.4
498Čuk TomažTSK Idrija00:59:04.728:55.3
5069Perko JanezŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI01:01:13.031:03.6
5177Grom BogdanŠD Polž Stara Vrhnika01:08:06.837:57.4
5226Bevčer JožeBrazde vzdržljivost01:29:25.259:15.8

Ženske
Mesto. absŠt. št.Priimek in imeKlubBruto ČasZaost. abs.
143Višnar KatjaTSK Bled00:36:09.900:00.0
259Žerjav NežaND Rateče - Planica00:37:51.201:41.3
346Praznik LizaTSK Jub Dol00:38:20.402:10.5
444Pančur NevaŠD Gorje00:39:18.703:08.8
542Peternelj AlenkaTSK Triglav Kranj00:41:19.005:09.1
645Marolt KatjaTSK Jub Dol00:41:45.205:35.3
755Ošlak Martina00:42:26.006:16.1
847Vuga Zala MarijaTSK Jub Dol00:42:39.006:29.1
96Praznik KatarinaTSK Jub Dol00:44:54.708:44.8
1071Rupnik NatašaTSK Logatec00:45:14.009:04.1
1148Eržen MancaTSK Triglav Kranj00:47:09.010:59.1
1280Jerman AlenkaTrim klub Krka00:47:10.111:00.2
1349Sladič UršaTSK Triglav Kranj00:47:12.111:02.2
1485Pradal NadisaG.S.A.Alpin.Udine00:47:25.011:15.1
1573Prešeren MatejkaKK Završnica00:47:56.511:46.6
1687Buser NatašaLjubljana00:48:32.712:22.8