No border cup 2015
Pokljuka, 27.12.2015

Race information:
Organizator: TSK Triglav Kranj
Vodja tekmovanja: Dejan Klemenčič
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Number of compatitors: 543

Categories
Men (10 km = 4x2,5 km)
PlaceStart numberName and surnameClubCountryTimeDelay
113Potočnik DomenSD GorjeSLO00:23:58.000:00:00.0
225Dolar MihaTSK BLEDSLO00:24:09.200:00:11.2
315Jakša MatejTSK LOGATECSLO00:24:58.200:01:00.2
45Fuccaro FrancescoTeam FUTURAITA00:25:26.700:01:28.7
59Mesotitsch MartinSPORTUNION RosenbachAUT00:25:28.000:01:30.0
67Fugger MatthiasSPORTUNION RosenbachAUT00:25:48.000:01:50.0
726Slabe MaticTSK LOGATECSLO00:25:59.400:02:01.4
824Buzzi RaffaeleC.S. Forestale dello StataoITA00:26:07.800:02:09.8
916Silverio AndreaTeam FUTURAITA00:26:24.600:02:26.6
1030Hida RyoSci club ORSAGOITA00:26:31.300:02:33.3
1128Lah GaberŠD Kranjska GoraSLO00:27:12.100:03:14.1
1236Selenati ThomasU.S. Aldo MoroITA00:27:58.700:04:00.7
1322Ferigo SimoneAPD TimaucleulisITA00:28:01.200:04:03.2
141Rupil GianniSci club ORSAGOITA00:28:36.700:04:38.7
152Englaro Gian PaoloAPD TimaucleulisITA00:28:39.800:04:41.8
168Schuster StefanSPORTUNION RosenbachAUT00:28:50.400:04:52.4
1711Zupan TineTSK BLEDSLO00:28:54.800:04:56.8
1820De Stales MarcoU.S. Aldo MoroITA00:28:55.700:04:57.7
1933Kruljac PavleSK Goranin DelniceCRO00:29:54.400:05:56.4
2038Meldt BernhardASKOE VillachAUT00:30:31.900:06:33.9
214Wutte ToniDSG SELE ZELLAUT00:31:00.600:07:02.6
22145Kircher RalfSC Bad KleinkirchheimAUT00:31:16.400:07:18.4
2321Rupil GiacominoGSA UdineITA00:31:32.100:07:34.1
2423Preschern MattiaGS 2002 TarvisioITA00:32:21.300:08:23.3
2518Da Rin Pister GiuseppeA.S.D. S.S.FORNESEITA00:32:48.500:08:50.5
263Juppe BerndASKOE VillachAUT00:32:54.400:08:56.4
2732Kopač SrečoTSK BLEDSLO00:33:02.500:09:04.5
28144Hinteregger PeterSC Bad KleinkirchheimAUT00:33:20.400:09:22.4
2935Cappellari DavidA.S.D. S.S.FORNESEITA00:33:28.000:09:30.0
30146Schabus WaldemarSC Bad KleinkirchheimAUT00:33:41.100:09:43.1
31143Grabner HannesSC Bad KleinkirchheimAUT00:33:41.800:09:43.8
32142Hinteregger WolfgangSC Bad KleinkirchheimAUT00:33:58.400:10:00.4
3327Tschemernjak VilliSPORTUNION RosenbachAUT00:34:29.700:10:31.7
3429Greibl ChristianSPORTUNION RosenbachAUT00:35:43.800:11:45.8
356Muller MarcoSci Club WeissenfelsITA00:35:48.600:11:50.6
3610Wulz GernotSPORTUNION RosenbachAUT00:39:37.700:15:39.7
3737Ladstätter PeterASKOE VillachAUT00:42:18.400:18:20.4

Junior - M (10 km = 4x2,5 km)
PlaceStart numberName and surnameClubCountryTimeDelay
139Črv BenjaminND Ratece-PlanicaSLO00:24:22.100:00:00.0
246Ličef MihaSD GorjeSLO00:25:13.400:00:51.3
353Shlykov EgorSK IhanSLO00:25:15.400:00:53.3
442Lampič JanezTSK TRIGLAV KRANJSLO00:25:27.100:01:05.0
544Grdadolnik BorTSK LOGATECSLO00:25:55.300:01:33.2
651Cappellari DanieleA.S.D. S.S.FORNESEITA00:26:07.000:01:44.9
740Mezek JanND Ratece-PlanicaSLO00:26:15.600:01:53.5
847Graber FabianSPORTUNION RosenbachAUT00:26:44.400:02:22.3
948Jenko AndrejTSK Jub Dol pri LjubljanaSLO00:27:27.500:03:05.4
1049Potokar SebastjanTSK Jub Dol pri LjubljanaSLO00:27:33.600:03:11.5
1141Plevel DomenTSK Jub Dol pri LjubljanaSLO00:28:13.600:03:51.5
1252Cappellari LucaA.S.D. S.S.FORNESEITA00:29:09.600:04:47.5
1350Zanier LucaA.S.D. S.S.FORNESEITA00:29:30.800:05:08.7
1443Novosel LukaTSK BLEDSLO00:38:20.400:13:58.3

Youth 2 - M (10 km = 4x2,5 km)
PlaceStart numberName and surnameClubCountryTimeDelay
160Coradazzi MartinC.S.CARABINIERIITA00:24:07.400:00:00.0
256Markun LukaSD GorjeSLO00:24:41.200:00:33.8
363Del Fabbro LucaC.S.CARABINIERIITA00:24:56.100:00:48.7
469Črv ViliND Ratece-PlanicaSLO00:25:27.100:01:19.7
562Malle GeorgWSV Ramsau/DachsteinAUT00:25:45.200:01:37.8
672Persa BlazTSK Jub Dol pri LjubljanaSLO00:26:19.000:02:11.6
771Rihtaršič AndražTSK BLEDSLO00:26:41.900:02:34.5
874Barbacetto GionaC.S.CARABINIERIITA00:27:02.600:02:55.2
954Ferigo CristianAPD TimaucleulisITA00:27:16.100:03:08.7
1073Hvala AnzejTSK Jub Dol pri LjubljanaSLO00:27:32.000:03:24.6
1157Del Fabbro MattiaA.S.D. S.S.FORNESEITA00:28:05.600:03:58.2
1275Špelič ŽigaTSK TRIGLAV KranjSLO00:28:26.200:04:18.8
1359Primožič DomenTSK BLEDSLO00:28:27.200:04:19.8
1468Giavedon MarcoSci club PanoramaITA00:28:45.100:04:37.7
1565Rossi LucaASD Bachmann Cultura e SportITA00:28:54.500:04:47.1
1658Zupan CirilTSK BLEDSLO00:29:19.500:05:12.1
1761Posratschnig StephanUNION LFL KöstenbergAUT00:30:25.300:06:17.9
1876Uršič BlažTSK TRIGLAV KranjSLO00:31:02.800:06:55.4
1955Preschern JacopoGS 2002 TarvisioITA00:35:14.100:11:06.7

Youth 1 - M (5 km = 2x2,5 km)
PlaceStart numberName and surnameClubCountryTimeDelay
185Graz DavideA.S.D. CamosciITA00:12:04.800:00:00.0
277Puntel SamueleA.S.D. CamosciITA00:12:42.800:00:38.0
382Gros GalNSD MedvodeSLO00:12:53.900:00:49.1
484Hladnik LukaTSK LOGATECSLO00:13:15.800:01:11.0
590Coradazzi ThomasA.S.D. S.S.FORNESEITA00:13:21.600:01:16.8
687Zidar JureTSK TRIGLAV KRANJSLO00:13:25.100:01:20.3
7113Planko LovroSK IhanSLO00:13:25.400:01:20.6
8107Sclisizzo LucaU.S. Aldo MoroITA00:13:33.400:01:28.6
991Ravelli Giosue'ASD Bachmann Cultura e SportITA00:13:43.100:01:38.3
1086Hladnik DejanTSK LOGATECSLO00:14:05.300:02:00.5
1198Markelj AnzeSD BohinjSLO00:14:12.100:02:07.3
12115Repnik MaticSK IhanSLO00:14:12.800:02:08.0
1399Mandeljc MatejSD GorjeSLO00:14:21.700:02:16.9
14118Parkelj DavidSK IhanSLO00:14:30.100:02:25.3
15101Sitter LeonSPORTUNION RosenbachAUT00:14:31.800:02:27.0
16103Šraj NejcTSD OLIMPIJA BLOKESLO00:14:32.800:02:28.0
1788Zanier PaoloA.S.D. S.S.FORNESEITA00:14:34.100:02:29.3
1895Kavalar GalND Ratece-PlanicaSLO00:14:37.400:02:32.6
19109Di Bert DavideU.S. Aldo MoroITA00:14:43.200:02:38.4
20112Goropečnik JernejSK IhanSLO00:14:49.400:02:44.6
2192Romanin ManuelA.S.D.MONTE COGLIANSITA00:14:58.700:02:53.9
2278Bellina MattiaAPD TimaucleulisITA00:15:14.000:03:09.2
23111Korošec BoštjanSD BohinjSLO00:15:23.700:03:18.9
24105Zrimšek ArneTSK LOGATECSLO00:15:24.500:03:19.7
25100Šoklič GašperSD GorjeSLO00:15:29.400:03:24.6
2679Zanier AngeloAPD TimaucleulisITA00:15:31.200:03:26.4
2780Bin DarioASKOE VillachAUT00:15:39.700:03:34.9
2896Dulič MerisTSD OLIMPIJA BLOKESLO00:15:43.700:03:38.9
29110Cappellari FabioA.S.D. S.S.FORNESEITA00:15:56.800:03:52.0
30116Truden RokSK Loška dolinaSLO00:16:04.800:04:00.0
3197Mlinar MajND Rateče-PlanicaSLO00:16:31.000:04:26.2
32119Oblak JanND Ratece-PlanicaSLO00:16:59.900:04:55.1
3389Podlipnik LukaND Ratece-PlanicaSLO00:17:20.400:05:15.6
3494Apriessnig JulianSPORTUNION RosenbachAUT00:17:57.100:05:52.3
35108Nassivera AndreaA.S.D. S.S.FORNESEITA00:18:07.500:06:02.7
36104Podnar JonasTSK Jub Dol pri LjubljanaSLO00:18:10.900:06:06.1
37117Bolzan FrancescoASD Bachmann Cultura e SportITA00:18:22.900:06:18.1
38114Jagečić NoaSK SLJEME ZagrebCRO00:18:40.900:06:36.1
3993Scaramuzza MassimoSci club PanoramaITA00:18:41.300:06:36.5
40106Modrijan AleksTSK LOGATECSLO00:19:12.700:07:07.9
DISKV81Pertoldi PietroASD Bachmann Cultura e SportITADISKV00:00:00.0

Ladies (5 km = 2x2,5 km)
PlaceStart numberName and surnameClubCountryTimeDelay
1129Jezeršek BarbaraTSK Triglav KranjSLO00:13:25.600:00:00.0
2132Urevc EvaSD GorjeSLO00:13:28.300:00:02.7
3127Lampič AnamarijaTSK Triglav KranjSLO00:13:36.000:00:10.4
4130Malec VedranaSK SLJEME ZagrebCRO00:14:05.400:00:39.8
5126Žavbi Kunaver AnjaTSK LOGATECSLO00:14:37.800:01:12.2
6125Valle EsterU.S. Aldo MoroITA00:15:19.000:01:53.4
7128Druidi VivianaTeam FUTURAITA00:15:55.100:02:29.5
8123Baron LorellaGruppo Sciatori Edelweiss ASDITA00:15:57.900:02:32.3
9121Menean LuiginaAPD TimaucleulisITA00:16:46.400:03:20.8
10131Zubčić KatarinaSK SLJEME ZagrebCRO00:20:26.300:07:00.7
11122Di Lenardo ChiaraAPD TimaucleulisITA00:23:56.000:10:30.4

Junior - F (5 km = 2x2,5 km)
PlaceStart numberName and surnameClubCountryTimeDelay
1135Klemenčič AnitaTSK Triglav KranjSLO00:14:02.000:00:00.0
2136Jakopič VeronikaSD GorjeSLO00:15:02.500:01:00.5
3134Maierhofer MagdalenaSC LeogangAUT00:15:16.000:01:14.0
4141Jakopič MartinaSD GorjeSLO00:15:21.900:01:19.9
5138Marolt KatjaTSK Jub Dol pri LjubljanaSLO00:15:47.100:01:45.1
6137Vegliach AliceTS 09 Sci Club 70-TriesteITA00:16:14.800:02:12.8
7133Kandut KerstinGS 2002 TarvisioITA00:18:01.300:03:59.3
8140Mrzljak YvonneSK SLJEME ZagrebCRO00:20:14.300:06:12.3
DISKV139Presa ElisaASD Bachmann Cultura e SportITADISKV00:00:00.0

Youth 2 - F (5 km = 2x2,5 km)
PlaceStart numberName and surnameClubCountryTimeDelay
1162Mandeljc AnjaSD GorjeSLO00:13:30.700:00:00.0
2156Juppe AnnaASKOE VillachAUT00:14:20.000:00:49.3
3171Klemenčič NinaTSK TRIGLAV KRANJSLO00:14:45.000:01:14.3
4170Lekše KlaraTSK LOGATECSLO00:15:18.800:01:48.1
5168Rupnik NezaTSK Jub Dol pri LjubljanaSLO00:15:19.500:01:48.8
6159Žerjav NezaND Ratece-PlanicaSLO00:15:23.400:01:52.7
7155Sartor MariannaA.S.D. CamosciITA00:15:25.900:01:55.2
8165Praznik LizaTSK Jub Dol pri LjubljanaSLO00:15:33.000:02:02.3
9151Quinz LuanaA.S.D. CamosciITA00:15:53.000:02:22.3
10167D'inca ChiaraGS 2002 TarvisioITA00:15:58.500:02:27.8
11157Plosch TamaraGS 2002 TarvisioITA00:16:00.300:02:29.6
12152Graber JuliaSPORTUNION RosenbachAUT00:16:05.800:02:35.1
13153Peternelj AlenkaTSK TRIGLAV KRANJSLO00:16:21.800:02:51.1
14154Finžgar MetkaTSK BLEDSLO00:17:17.300:03:46.6
15164Del Fabro NicoleA.S.D. S.S.FORNESEITA00:17:29.500:03:58.8
16169Žavbi Kunaver SašaTSK LOGATECSLO00:17:51.600:04:20.9
17173Pristavec NikaTSK BLEDSLO00:18:11.600:04:40.9
18160Peternel ZalaND Rateče-PlanicaSLO00:18:31.800:05:01.1
19161Mohorič PikaNŠD MedvodeSLO00:18:51.600:05:20.9
20166Ridolfo VeronicaGruppo Sciatori Edelweiss ASDITA00:19:40.000:06:09.3
21158Konig JessicaGS 2002 TarvisioITA00:20:04.900:06:34.2

Youth 1 - F (5 km = 2x2,5 km)
PlaceStart numberName and surnameClubCountryTimeDelay
1216Klemenčič ŽivaTSK TRIGLAV KRANJSLO00:14:49.100:00:00.0
2176Kerštajn MajaND Ratece-PlanicaSLO00:15:10.700:00:21.6
3183Oballa SerenaGroppo Sciatori Edelweiss ASDITA00:15:15.500:00:26.4
4182Bin GinaASKOE VillachAUT00:15:21.900:00:32.8
5223Jazbec SaraTSK TRIGLAV KRANJSLO00:15:26.700:00:37.6
6179Hudovernik RebekaSD GorjeSLO00:15:55.600:01:06.5
7203Perko NežaTSK TRIGLAV KRANJSLO00:16:04.200:01:15.1
8174Cesco Fabbro SaraA.S.D. CamosciITA00:16:13.300:01:24.2
9195Di Centa MartinaU.S. Aldo MoroITA00:16:26.000:01:36.9
10193Zbačnik MajaTSK LogatecSLO00:16:35.500:01:46.4
11175Buzzo AriannaA.S.D.MONTE COGLIANSITA00:16:39.400:01:50.3
12220Vuga ZalaTSK Jub Dol pri LjubljanaSLO00:16:41.100:01:52.0
13202Arado SeleneGroppo Sciatori Edelweiss ASDITA00:16:47.600:01:58.5
14207Arh AjdaSD BohinjSLO00:16:49.500:02:00.4
15177Buzzo KatiaA.S.D.MONTE COGLIANSITA00:16:53.800:02:04.7
16209Kozomara MasaSD BohinjSLO00:16:54.600:02:05.5
17197Wohlfahrt CorneliaUNION LFL KöstenbergAUT00:16:55.600:02:06.5
18178Bellina ValentinaAPD TimaucleulisITA00:17:09.000:02:19.9
19215Mazi UrsaTSK Jub Dol pri LjubljanaSLO00:17:25.900:02:36.8
20184Zorjan ŠpelaNSD MedvodeSLO00:17:28.900:02:39.8
21196Ferigo CamillaA.S.D. S.S.FORNESEITA00:17:32.300:02:43.2
22188Štern AnaSK Crna na KoroskemSLO00:17:44.000:02:54.9
23214Zidar SaraTSD OLIMPIJA BLOKESLO00:17:56.900:03:07.8
24219Mandič NevaSK BrdoSLO00:17:59.400:03:10.3
25185Tessarolo VeronikaSci Club WeissenfelsITA00:18:17.300:03:28.2
26189Mužan TinaŠD GorjeSLO00:18:30.400:03:41.3
27204Mori GessicaGruppo Sciatori Edelweiss ASDITA00:18:40.900:03:51.8
28226Hinteregger LauraSC Bad KleinkirchheimAUT00:18:46.400:03:57.3
29191Eržen MancaTSK TRIGLAV KRANJSLO00:18:46.800:03:57.7
30186Zandonella ElenaSci Club WeissenfelsITA00:19:05.400:04:16.3
31225Dosso AnnaU.S. Aldo MoroITA00:19:07.000:04:17.9
32199Natale AlessiaA.S.D. CamosciITA00:19:08.500:04:19.4
33200Thorer SelinaWSV STALLAUT00:19:44.000:04:54.9
34190Zalokar MancaŠD GorjeSLO00:19:46.800:04:57.7
35208Logar LizaSK BrdoSLO00:20:18.000:05:28.9
36206Mašič MancaNSD MedvodeSLO00:20:18.200:05:29.1
37198Šarec Tobias IsabelaNŠD MedvodeSLO00:20:24.300:05:35.2
38201Krcivoj LaetitiaGS 2002 TarvisioITA00:21:14.700:06:25.6
39194Mokorel ElizabetaTSK TRIGLAV KRANJSLO00:21:21.800:06:32.7
40180Urban AngelaAPD TimaucleulisITA00:21:24.700:06:35.6
41221Dolžan MajaSK BrdoSLO00:21:31.400:06:42.3
42187Gartner AliceGS 2002 TarvisioITA00:22:21.600:07:32.5
43210Graber TanjaSPORTUNION RosenbachAUT00:23:59.000:09:09.9
44211Petrič ZalaSK BrdoSLO00:24:49.500:10:00.4
45224Ružić NikaSK Goranin DelniceCRO00:25:22.400:10:33.3
46181Santarossa FrancescaSci club PanoramaITA00:26:14.500:11:25.4
47217Del Negro NoemiU.S. Aldo MoroITA00:28:17.500:13:28.4
48222Malnar LucijaSK Goranin DelniceCRO00:34:16.900:19:27.8

Children 2 - M (5 km = 2x2,5 km)
PlaceStart numberName and surnameClubCountryTimeDelay
1259Gros AnžeNSD MedvodeSLO00:09:48.000:00:00.0
2261Mulej JoštSD GorjeSLO00:09:52.100:00:04.1
3284Vozelj MarkTSK TRIGLAV KRANJSLO00:09:55.100:00:07.1
4274Jan NejcTSK BLEDSLO00:09:59.400:00:11.4
5285Zidar JašaTSK TRIGLAV KRANJSLO00:10:00.200:00:12.2
6288Karničar IzidorTSK TRIGLAV KRANJSLO00:10:07.500:00:19.5
7268Trojer DrejcSK IhanSLO00:10:25.600:00:37.6
8243Piller Cottrer FabioA.S.D. CamosciITA00:10:27.200:00:39.2
9253Gartner AndreaGS 2002 TarvisioITA00:10:28.400:00:40.4
10249Puntel ChristianAPD TimaucleulisITA00:10:29.700:00:41.7
11266Bogataj AnzeSK Crna na KoroskemSLO00:10:37.900:00:49.9
12252Casasola MassimilianoGroppo Sciatori Edelweiss ASDITA00:10:39.500:00:51.5
13269Starbek MatejSK IhanSLO00:10:44.000:00:56.0
14271Truden JanSK Loška dolinaSLO00:10:49.100:01:01.1
15242Solero LorenzoA.S.D. CamosciITA00:10:54.000:01:06.0
16234Moritz MichaelSPORTUNION RosenbachAUT00:10:56.000:01:08.0
17279Plevel JanTSK Jub Dol pri LjubljanaSLO00:11:02.900:01:14.9
18233Tscheppe ThomasSPORTUNION RosenbachAUT00:11:08.900:01:20.9
19275Kraigher JakobTSK BLEDSLO00:11:09.800:01:21.8
20281Koprivec KlemenTSK Jub Dol pri LjubljanaSLO00:11:10.700:01:22.7
21244Piller Hoffer MattiaA.S.D. CamosciITA00:11:11.100:01:23.1
22280Plevel NikTSK Jub Dol pri LjubljanaSLO00:11:19.300:01:31.3
23272Prezelj JanŠD KokricaSLO00:11:21.600:01:33.6
24232Steiner ChristianASKOE VillachAUT00:11:26.600:01:38.6
25237Wohlfahrt NicolasUNION LFL KöstenbergAUT00:11:27.200:01:39.2
26246Cencini CristianA.S.D.MONTE COGLIANSITA00:11:29.500:01:41.5
27283Peček AtilaTSK LogatecSLO00:11:30.300:01:42.3
28286Meglič MaticTSK TRIGLAV KRANJSLO00:11:31.600:01:43.6
29250Bellina ThomasAPD TimaucleulisITA00:11:32.200:01:44.2
30245Buzzi EdoardoA.S.D. CamosciITA00:11:35.600:01:47.6
31270Močnik MartinSK IhanSLO00:11:35.800:01:47.8
32247Pallober PietroA.S.D.MONTE COGLIANSITA00:11:53.900:02:05.9
33267Štern NejcSK Crna na KoroskemSLO00:11:57.500:02:09.5
34262Korošec AljažSD GorjeSLO00:12:03.800:02:15.8
35282Podnar MatiasTSK Jub Dol pri LjubljanaSLO00:12:14.500:02:26.5
36260Jezeršek MatejNŠD MedvodeSLO00:12:14.800:02:26.8
37287Grum MarkusTSK TRIGLAV KRANJSLO00:12:29.700:02:41.7
38239Pečar FranSK Goranin DelniceCRO00:12:32.300:02:44.3
39257Silli GiovanniU.S. Aldo MoroITA00:12:32.700:02:44.7
40263Težak OskarSK BrdoSLO00:12:33.500:02:45.5
41276Žemva AndražTSK BLEDSLO00:13:04.800:03:16.8
42238Kuprešak SvenSK Goranin DelniceCRO00:13:05.300:03:17.3
43240Blaženić VitoSK Goranin DelniceCRO00:13:07.000:03:19.0
44241Antoniacomi GabrielA.S.D. S.S.FORNESEITA00:13:08.100:03:20.1
45277Mrak MatevžTSK IdrijaSLO00:13:12.500:03:24.5
46251Unfer SimoneAPD TimaucleulisITA00:13:17.800:03:29.8
47235Moritz JonasSPORTUNION RosenbachAUT00:14:00.500:04:12.5
48258Straulino AndreaU.S. Aldo MoroITA00:14:23.600:04:35.6
49278Novak David SvitTSK IdrijaSLO00:14:44.100:04:56.1
50254Buzzi TimothyGS 2002 TarvisioITA00:14:55.600:05:07.6
51248Nassuti AngeloA.S.D.MONTE COGLIANSITA00:15:12.700:05:24.7
52255Melcher SebastianGS 2002 TarvisioITA00:15:27.900:05:39.9
53256Vuerich JacopoSci Club WeissenfelsITA00:17:35.100:07:47.1

Children 2 - F (5 km = 2x2,5 km)
PlaceStart numberName and surnameClubCountryTimeDelay
11001Nowak KatharinaASKOE VillachAUT00:10:58.400:00:00.0
21028Marič KajaSD BohinjSLO00:11:11.600:00:13.2
31025Jenko ZalaNSD MedvodeSLO00:11:12.600:00:14.2
41005Logonder Anna-mariaSPORTUNION RosenbachAUT00:11:13.200:00:14.8
51031Jensko IzaSD BohinjSLO00:11:14.000:00:15.6
61049Triler NinaTSK TRIGLAV KRANJSLO00:11:16.000:00:17.6
71047Kavčič LizaTSK TRIGLAV KRANJSLO00:11:23.300:00:24.9
81029Repinc LenaSD BohinjSLO00:11:27.400:00:29.0
91048Zadravec TejaTSK TRIGLAV KRANJSLO00:11:30.500:00:32.1
101037Goropečnik EvaSK IhanSLO00:11:31.400:00:33.0
111032Vindišar KlaraSD GorjeSLO00:11:35.400:00:37.0
121045Knaus KarinTSK LOGATECSLO00:11:45.100:00:46.7
131011Bellina EnniaAPD TimaucleulisITA00:11:46.400:00:48.0
141020Puntel KarinU.S. Aldo MoroITA00:11:47.000:00:48.6
151042Bačnik PolonaTSD OLIMPIJA BLOKESLO00:11:49.200:00:50.8
161008Jagečić NikaSK SLJEME ZagrebCRO00:11:58.000:00:59.6
171046Smole AnaTSK LOGATECSLO00:12:08.200:01:09.8
181007Polić DariaSK Goranin DelniceCRO00:12:09.300:01:10.9
191030Zorč KajaSD BohinjSLO00:12:09.700:01:11.3
201023Gasar HanaND Ratece-PlanicaSLO00:12:27.000:01:28.6
211024Brlogar MajaND Ratece-PlanicaSLO00:12:27.400:01:29.0
221006Schnider TiaraSPORTUNION RosenbachAUT00:12:27.800:01:29.4
231022Rovere AngelicaU.S. Aldo MoroITA00:12:28.300:01:29.9
241033Mezek NikaSD GorjeSLO00:12:29.100:01:30.7
251027Pekovec ŠpelaSD BohinjSLO00:12:41.000:01:42.6
261050Mali KlaraTSK TRIGLAV KRANJSLO00:12:43.800:01:45.4
271026Lovšin KatarinaNSD MedvodeSLO00:12:51.700:01:53.3
281043Šepič ZalaTSK BLEDSLO00:13:05.400:02:07.0
291036Zrim HanaSK IhanSLO00:13:06.200:02:07.8
301015Pessot GiuliaSci club PanoramaITA00:13:11.900:02:13.5
311013Oballa ElisaGroppo Sciatori Edelweiss ASDITA00:13:20.200:02:21.8
321003Bin SandrinaASKOE VillachAUT00:13:24.700:02:26.3
331019Zandonella FedericaSci Club WeissenfelsITA00:13:25.600:02:27.2
341035Škarja MancaSK BrdoSLO00:13:27.300:02:28.9
351018Pittino ElisaSci Club WeissenfelsITA00:13:28.300:02:29.9
361044Šuligoj TajaTSK IdrijaSLO00:13:29.200:02:30.8
371038Močnik EvaSK IhanSLO00:13:40.800:02:42.4
381002Pirker ChiaraASKOE VillachAUT00:14:02.100:03:03.7
391034Logar ŠpelaSK BrdoSLO00:14:29.100:03:30.7
401014Kanduth JessicaGS 2002 TarvisioITA00:14:30.600:03:32.2
411004Felsberger VictoriaASKOE VillachAUT00:14:54.500:03:56.1
421009Selenati AngelicaA.S.D. CamosciITA00:15:06.600:04:08.2
431039Zupan NežaSK IhanSLO00:15:21.900:04:23.5
441040Ristivojevič MajaSK Loška dolinaSLO00:15:30.700:04:32.3
451041Markun SandraŠD GorjeSLO00:15:33.400:04:35.0
461016Marin MaddalenaSci club PanoramaITA00:16:01.900:05:03.5
471010Costan Durigon LudovicaA.S.D. CamosciITA00:16:11.900:05:13.5
481017Giavedon AnnaSci club PanoramaITA00:16:26.700:05:28.3

Children 1 - M (1x2,5 km)
PlaceStart numberName and surnameClubCountryTimeDelay
11057Mesotitsch SamiSPORTUNION RosenbachAUT00:05:28.200:00:00.0
21089Mulej OžbeSD GorjeSLO00:05:45.600:00:17.4
31068Arado GioeleGroppo Sciatori Edelweiss ASDITA00:05:46.000:00:17.8
41060Perissutti AlexA.S.D. S.S.FORNESEITA00:05:50.900:00:22.7
51095Repnik TadejSK IhanSLO00:05:58.700:00:30.5
61098Marinšek MarkSK IhanSLO00:05:59.100:00:30.9
71107Perša BenoTSK JUB Dol pri LjubljaniSLO00:05:59.400:00:31.2
81099Ožbolt GašperSK Loška dolinaSLO00:05:59.800:00:31.6
91052Wenzel FlorianASKOE VillachAUT00:06:00.400:00:32.2
101096Trojer PavelSK IhanSLO00:06:05.300:00:37.1
111103Jug ErazemTSK BLEDSLO00:06:06.200:00:38.0
121092Soklič AljažSD GorjeSLO00:06:06.800:00:38.6
131111Kordež ŽigaTSK TRIGLAV KranjSLO00:06:08.200:00:40.0
141067Flora FedericoAPD TimaucleulisITA00:06:09.600:00:41.4
151093Soklič JureSD GorjeSLO00:06:10.000:00:41.8
161097Zabret TimSK IhanSLO00:06:10.500:00:42.3
171066Pittin MattiaA.S.D.MONTE COGLIANSITA00:06:10.900:00:42.7
181100Ule JurijSK Loška dolinaSLO00:06:25.600:00:57.4
191071Preschern LorenzoGS 2002 TarvisioITA00:06:27.500:00:59.3
201073Barlocco SergioU.S. Aldo MoroITA00:06:27.900:00:59.7
211078Petrovič BorND Rateče - PlanicaSLO00:06:28.400:01:00.2
221074Tarussio GiacomoU.S. Aldo MoroITA00:06:28.700:01:00.5
231062Lozza CesareA.S.D. S.S.FORNESEITA00:06:29.000:01:00.8
241091Gomilar DomenSD GorjeSLO00:06:31.000:01:02.8
251105Mihelčič AleksTSK JUB Dol pri LjubljaniSLO00:06:32.100:01:03.9
261084Mašič PeterNSD MedvodeSLO00:06:32.500:01:04.3
271051Schablitzky DominikASKOE VillachAUT00:06:32.900:01:04.7
281106Hojnik AndražTSK JUB Dol pri LjubljaniSLO00:06:34.700:01:06.5
291065Baldissarutti GabrieleA.S.D. CamosciITA00:06:35.700:01:07.5
301054Meldt ChristophASKOE VillachAUT00:06:36.500:01:08.3
311055Brabec JonasASKOE VillachAUT00:06:38.900:01:10.7
321110Pogačnik GašperTSK TRIGLAV KranjSLO00:06:43.100:01:14.9
331094Kavčič JurijSK BrdoSLO00:06:43.900:01:15.7
341061Chinese MircoA.S.D. S.S.FORNESEITA00:06:45.000:01:16.8
351087Jezeršek TomažNŠD MedvodeSLO00:06:55.700:01:27.5
361090Košir LukaSD GorjeSLO00:06:57.900:01:29.7
371114Grabner JohannesSC Bad KleinkirchheimAUT00:07:12.600:01:44.4
381072Belcari PatrikGS 2002 TarvisioITA00:07:16.700:01:48.5
391112Kranjc AlexTSK BledSLO00:07:19.300:01:51.1
401059Mihelčić DominikSK Goranin DelniceCRO00:07:23.600:01:55.4
411053Noisternig JannikASKOE VillachAUT00:07:25.000:01:56.8
421086Jenko MaticNSD MedvodeSLO00:07:27.400:01:59.2
431058Kuprešak BornaSK Goranin DelniceCRO00:07:37.000:02:08.8
441109Modrijan BlažTSK LogatecSLO00:07:38.000:02:09.8
451063Segati DenisA.S.D. S.S.FORNESEITA00:07:39.300:02:11.1
461056Gatternig MaximillianASKOE VillachAUT00:07:42.600:02:14.4
471108Petretič ErikTSK LogatecSLO00:07:43.800:02:15.6
481085Skalar Leben JakaNSD MedvodeSLO00:07:46.300:02:18.1
491115Lercher MatthiasSC Bad KleinkirchheimAUT00:07:47.300:02:19.1
501069Adami MicheleGroppo Sciatori Edelweiss ASDITA00:07:51.500:02:23.3
511079Bačnar VidND Rateče - PlanicaSLO00:07:57.000:02:28.8
521076Ferigo DavidU.S. Aldo MoroITA00:08:10.800:02:42.6
531075Blanzan FabioU.S. Aldo MoroITA00:08:14.000:02:45.8
541064Del Fabbro ChristianA.S.D. CamosciITA00:08:22.100:02:53.9
551082Pintar ŽanND Rateče - PlanicaSLO00:08:30.500:03:02.3
561070Groppo FrancescoGruppo Sciatori Edelweiss ASDITA00:08:56.300:03:28.1
571104Torkar UrhTSK BLEDSLO00:08:58.600:03:30.4
581102Gregorc GalŠD KokricaSLO00:08:59.100:03:30.9
591083Gašperin GašperND Rateče - PlanicaSLO00:09:03.200:03:35.0
601101Čadež AnžeŠD KokricaSLO00:11:18.400:05:50.2

Children 1 - F (1x2,5 km)
PlaceStart numberName and surnameClubCountryTimeDelay
11141Morassi AuroraAPD TimaucleulisITA00:05:54.600:00:00.0
21158Ručigaj MašaSK IhanSLO00:05:58.200:00:03.6
31143Tessarolo FrancescaSci Club WeissenfelsITA00:06:05.000:00:10.4
41153Repe ZalaSD GorjeSLO00:06:12.400:00:17.8
51171Janežič TiaTSK JUB Dol pri LjubljaniSLO00:06:16.300:00:21.7
61154Zalokar TinkaraSD GorjeSLO00:06:21.700:00:27.1
71170Kuhar HanaTSK JUB Dol pri LjubljaniSLO00:06:23.400:00:28.8
81162Sterle KiaraSK Loška dolinaSLO00:06:24.100:00:29.5
91172Beguš JanaTSK LOGATECSLO00:06:26.100:00:31.5
101160Zupan EvaSK IhanSLO00:06:26.500:00:31.9
111168Medja LucijaTSK BLEDSLO00:06:29.000:00:34.4
121131Hadžić TenaSK SLJEME ZagrebCRO00:06:34.700:00:40.1
131149Šoštaršič AnaNSD MedvodeSLO00:06:41.500:00:46.9
141121Ladstätter AnnaASKOE VillachAUT00:06:44.500:00:49.9
151142Plosch AstridGS 2002 TarvisioITA00:06:46.600:00:52.0
161140Del Fabbro SerenaA.S.D.MONTE COGLIANSITA00:06:47.000:00:52.4
171155Skubin TjašaSD GorjeSLO00:06:48.000:00:53.4
181176Vozelj ErinTSK TRIGLAV KranjSLO00:06:48.900:00:54.3
191182Hinteregger JuliaSC Bad KleinkirchheimAUT00:06:49.700:00:55.1
201122Wutti SaraASKOE VillachAUT00:06:53.200:00:58.6
211159Mežnar ViktorijaSK IhanSLO00:06:54.300:00:59.7
221144Di Centa GaiaU.S. Aldo MoroITA00:06:55.300:01:00.7
231124Fercher NadineWSV STALLAUT00:06:55.700:01:01.1
241127Štimac NikaSK Goranin DelniceCRO00:06:56.000:01:01.4
251175Pogačnik NinaTSK TRIGLAV KranjSLO00:06:58.500:01:03.9
261177Hudelja RebekaTSK TRIGLAV KranjSLO00:06:59.300:01:04.7
271164Hodnik KlaraŠD KokricaSLO00:07:00.400:01:05.8
281173Smole EvaTSK LOGATECSLO00:07:01.000:01:06.4
291137Graz EsterA.S.D. CamosciITA00:07:01.500:01:06.9
301152Medja IzzaSD BohinjSLO00:07:02.300:01:07.7
311180Katrašnik MancaTSK TRIGLAV KranjSLO00:07:05.500:01:10.9
321150Božnar KatjušaSD BohinjSLO00:07:05.900:01:11.3
331179Mali TjašaTSK TRIGLAV KranjSLO00:07:10.900:01:16.3
341157Čulum EvaSK BrdoSLO00:07:11.600:01:17.0
351145Baron AuroraU.S. Aldo MoroITA00:07:12.200:01:17.6
361125Thorer VerenaWSV STALLAUT00:07:12.600:01:18.0
371134Polo SophiaA.S.D. S.S.FORNESEITA00:07:14.700:01:20.1
381169Škufca MetaTSK BLEDSLO00:07:15.200:01:20.6
391181Lampič TinkaraTSK TRIGLAV KranjSLO00:07:16.400:01:21.8
401126Fender AnikaWSV STALLAUT00:07:17.500:01:22.9
411183Pontasch MiriamSC Bad KleinkirchheimAUT00:07:35.400:01:40.8
421138Piller Cottrer MartaA.S.D. CamosciITA00:07:43.100:01:48.5
431151Erla JulijaSD BohinjSLO00:07:43.600:01:49.0
441129Diklić NikaSK SLJEME ZagrebCRO00:07:45.000:01:50.4
451178Bajt KatjaTSK TRIGLAV KranjSLO00:07:47.900:01:53.3
461136Pachner GinervaA.S.D. CamosciITA00:07:50.400:01:55.8
471166Rutar AjdaŠD KokricaSLO00:08:03.900:02:09.3
481128Garac LeonaSK SLJEME ZagrebCRO00:08:08.200:02:13.6
491174Kopač ZojaTSK LOGATECSLO00:08:10.100:02:15.5
501123Ulbing-groblacher LenaUNION LFL KöstenbergAUT00:08:19.600:02:25.0
511130Rodbibić PaulaSK SLJEME ZagrebCRO00:08:29.900:02:35.3
521139Puntel MartinaA.S.D. CamosciITA00:08:34.300:02:39.7
531132Ralić MagdalenaSK SLJEME ZagrebCRO00:08:45.600:02:51.0
541146Cacitti GiadaU.S. Aldo MoroITA00:09:10.400:03:15.8
551133Garac GabrijelaSK SLJEME ZagrebCRO00:09:21.700:03:27.1
561165Kelbel IdaŠD KokricaSLO00:11:57.400:06:02.8
571147Muser PetraU.S. Aldo MoroITA00:12:19.400:06:24.8

Kids 2 M (1x1 km)
PlaceStart numberName and surnameClubCountryTimeDelay
12075Jenko TineTSK JUB Dol pri LjubljaniSLO00:02:56.200:00:00.0
22077Grabec Zorman GalTSK TRIGLAV KranjSLO00:03:01.700:00:05.5
32079Karničar LovrencTSK TRIGLAV KranjSLO00:03:02.400:00:06.2
42068Marič TevžSD BohinjSLO00:03:08.000:00:11.8
52080Einhauer NejcTSK TRIGLAV KranjSLO00:03:09.000:00:12.8
62076Novak TineTSK TRIGLAV KranjSLO00:03:12.900:00:16.7
72074Hinteregger SimonSC Bad KleinkirchheimAUT00:03:13.600:00:17.4
82071Ule JoštSK Loška dolinaSLO00:03:14.000:00:17.8
92063Cacitti IvanU.S. Aldo MoroITA00:03:14.600:00:18.4
102059Pecoraro PaoloA.S.D. S.S.FORNESEITA00:03:17.600:00:21.4
112067Pekovec GašperSD BohinjSLO00:03:19.200:00:23.0
122054Gaudin Van Haagen JanUNION LFL KöstenbergAUT00:03:23.800:00:27.6
132052Mesotitsch LasseSPORTUNION RosenbachAUT00:03:28.600:00:32.4
142065Hafner DavidNSD MedvodeSLO00:03:29.000:00:32.8
152051Pinter ElianoASKOE VillachAUT00:03:31.500:00:35.3
162062Del Negro StefanoU.S. Aldo MoroITA00:03:32.100:00:35.9
172058Naglić MatijaSK Goranin DelniceCRO00:03:32.500:00:36.3
182060Da Pozzo MarkoA.S.D. S.S.FORNESEITA00:03:35.600:00:39.4
192069Jensko MartinSD BohinjSLO00:03:37.500:00:41.3
202061Di Ronco TommasoAPD TimaucleulisITA00:03:38.400:00:42.2
212053Zwittnig SimonSPORTUNION RosenbachAUT00:03:40.000:00:43.8
222078Meglič DrejcTSK TRIGLAV KranjSLO00:03:41.700:00:45.5
232055Kuchling RicardoUNION LFL KöstenbergAUT00:03:43.300:00:47.1
242057Fercher DominikWSV STALLAUT00:03:46.000:00:49.8
252072Torkar GašperTSK BledSLO00:04:00.800:01:04.6
262056Müllner Nico NoelUNION LFL KöstenbergAUT00:04:01.300:01:05.1
272066Mašič MarkoNSD MedvodeSLO00:04:10.500:01:14.3
282070Repinc MatijaSD BohinjSLO00:04:35.800:01:39.6
292073Poljšak JoštTSK BledSLO00:04:44.400:01:48.2
302064Di Centa WilliamU.S. Aldo MoroITA00:04:52.700:01:56.5

Kids 2 F (1x1 km)
PlaceStart numberName and surnameClubCountryTimeDelay
12110Weissmann ElenaSC Bad KleinkirchheimAUT00:02:58.500:00:00.0
22103Repe MinaSD GorjeSLO00:03:09.600:00:11.1
32081Pinter FionaASKOE VillachAUT00:03:13.300:00:14.8
42096Mori KatiaGruppo Sciatori Edelweiss ASDITA00:03:14.400:00:15.9
52082Pinter ChiaraASKOE VillachAUT00:03:15.900:00:17.4
62088Fritzer LeonieWSV STALLAUT00:03:18.200:00:19.7
72104Funda NikitaSK Loška dolinaSLO00:03:18.600:00:20.1
82083Wenzel NathalieASKOE VillachAUT00:03:21.400:00:22.9
92101Kavalar JanaND Rateče - PlanicaSLO00:03:32.400:00:33.9
102107Karničar EvaTSK TRIGLAV KranjSLO00:03:35.500:00:37.0
112106Novotna AnjaTSK TRIGLAV KranjSLO00:03:36.200:00:37.7
122148Blanzan RacheleU.S. Aldo MoroITA00:03:44.800:00:46.3
132108Petrovič JulijaND Rateče - PlanicaSLO00:03:45.400:00:46.9
142092Piller H. IsabelA.S. D. CamosciITA00:03:49.400:00:50.9
152094Romanin AnjaA.S.D.MONTE COGLIANSITA00:03:50.600:00:52.1
162095Romanin SaraA.S.D.MONTE COGLIANSITA00:03:52.000:00:53.5
172109Kunsterle JulijaSD BohinjSLO00:03:57.000:00:58.5
182105Šmid AjdaTSK BledSLO00:03:58.500:01:00.0
192102Črv EvaND Rateče - PlanicaSLO00:04:04.700:01:06.2
202087Ulbing-groblacher AnnaUNION LFL KöstenbergAUT00:04:05.300:01:06.8
212086Sereinig MagdalenaSPORTUNION RosenbachAUT00:04:07.100:01:08.6
222093Chinese AmbraA.S.D. S.S.FORNESEITA00:04:10.600:01:12.1
232097Vuerich YleniaSci Club WeissenfelsITA00:04:16.200:01:17.7
242085Meldt VictoriaASKOE VillachAUT00:04:17.900:01:19.4
252098Tommasi SaraSci Club WeissenfelsITA00:04:30.300:01:31.8
262084Schablitzky RomyASKOE VILLACHAUT00:04:56.200:01:57.7
272099Segrado GiuliaU.S. Aldo MoroITA00:05:00.300:02:01.8
282100Sclisizzo IreneU.S. Aldo MoroITA00:05:18.100:02:19.6
292090Benko AnđelaSK SLJEME ZagrebCRO00:06:06.900:03:08.4
302089Kvesić HanaSK SLJEME ZagrebCRO00:06:09.500:03:11.0

Kids 1 M (1x1 km)
PlaceStart numberName and surnameClubCountryTimeDelay
12111Supanz FabianSPORTUNION RosenbachAUT00:03:28.300:00:00.0
22113Štimac MatijaSK Goranin DelniceCRO00:03:48.500:00:20.2
32119Ručigaj ŽigaSK IhanSLO00:03:49.400:00:21.1
42120Nagode IvoTSK LogatecSLO00:03:53.900:00:25.6
52114Pavoni JoeleA.S.D. S.S.FORNESEITA00:04:27.500:00:59.2
62115Perissutti EliaA.S.D. S.S.FORNESEITA00:04:43.400:01:15.1
72117Tommasi ChristianSci Club WeissenfelsITA00:04:58.700:01:30.4
82116Buzzi ManuelGS 2002 TarvisioITA00:05:07.000:01:38.7
92112Kuchling MarcelloUNION LFL KöstenbergAUT00:05:17.600:01:49.3
102118Hafner TadejNSD MedvodeSLO00:05:25.000:01:56.7
112190Brabec Phillip00:06:33.000:03:04.7

Kids 1 F (1x1 km)
PlaceStart numberName and surnameClubCountryTimeDelay
12195Polo ChiaraA.S.D. S.S.FORNESEITA00:03:37.100:00:00.0
22194Antoniacomi LetiziaA.S.D. S.S.FORNESEITA00:04:12.800:00:35.7
32196Di Ronco EmmaAPD TimaucleulisITA00:04:16.800:00:39.7
42199Einhauer NikaTSK TRIGLAV KranjSLO00:04:25.200:00:48.1
52191Supanz SarianSPORTUNION RosenbachAUT00:05:09.000:01:31.9
62197Del Negro ElisaU.S. Aldo MoroITA00:05:32.600:01:55.5
72193Jagečić LotteSK SLJEME ZagrebCRO00:05:52.100:02:15.0
82198Muser IsoldeU.S. Aldo MoroITA00:06:34.800:02:57.7
92192Fender YlvieWSV-STALLAUT00:08:10.400:04:33.3