14. Tek na Tabor
Sežana, 8/29/2015

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Kraški tekači Sežana
Vodja tekmovanja: Silvo Nemanič
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:7,5 km
Višinska razlika:124 m
Čas starta:10:00 h
Število prijavljenih: 57

Razvrstitev po kategorijah
Ženske E (55 let in starejše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Batagelj Stanka1949Tekaci Vipavske doline00:43:08.600:00.0100
2Milič Rada1952ŠD Kraški tekaci Sežana00:45:01.501:52.996
3Škrlj Anica1954Vremski Britof00:49:23.906:15.392

Ženske D (od 45 do 54 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Lipušček Sergeja1966DLT Filipides00:33:33.600:00.0100
2Obrč Tea1964Ljubljana00:40:58.207:24.696
3Tozon Kristina1967Ljubljana00:41:18.707:45.192
4Mavrič Tina1970Kraški Tekaci00:42:08.108:34.588

Ženske C (od 35 do 44 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Bele Kristina1974AK Pivka00:37:33.800:00.0100
2Brišar Rosana1977Tolmin00:41:13.803:40.096

Ženske B (od 25 do 34 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Škrlj Maja1989Divaca00:33:07.600:00.0100

Ženske A (do 24 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Bajc Monika1995ŠD Nanos Podnanos00:33:39.400:00.0100
2Petrovčič Rebeka1994/00:40:33.106:53.796
3Kmetec Niki1998AK Koper00:47:50.714:11.392

Moški K (70 let in starejši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Lipušček Lucijan1940DLT Filipides00:41:46.800:00.0100
2Lazar Albert1937DLT Filipides00:49:12.307:25.596
3Ivančič Fabio1933Obala01:08:22.826:36.092

Moški J (od 65 do 69 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Doganoc Milan1947Pantera Logatec00:40:00.600:00.0100
2Kutin Edi1949TKK Srpenica00:40:07.100:06.596
3Lužnik Zdenko1948Crni Vrh00:41:00.400:59.892

Moški I (od 60 do 64 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tavčar Cveto1952ŠD Nanos Podnanos00:35:47.500:00.0100
2Frim Vili1953TKD Sovica00:36:12.400:24.996
3Gornik Jure1951TKD Sovica00:36:29.500:42.092
4Španič Veselko1955ŠD Hitre noge Senožece00:40:47.104:59.688

Moški H (od 55 do 59 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kavs Miran1957ŠD Kraški tekaci00:31:16.800:00.0100
2Petrovčič Robert1958AK Pivka00:32:12.300:55.596
3Grča Rajko1958ŠD Kraški tekaci Sežana00:39:32.208:15.492
4Hrovatin Darko1957TD Burja Vipava00:43:30.512:13.788

Moški G (od 50 do 54 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Rodica Stojan1965ŠD Kraški tekaci Sežana00:33:29.100:00.0100
2Šinigoj Damijan1964ŠD Nanos Podnanos00:35:07.801:38.796
3Lapajne Marko1964Etiketa Žiri00:39:56.206:27.192
4Furlan Bojan1962ŠD Nanos Podnanos00:40:25.606:56.588

Moški F (od 45 do 49 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Strnad Simon1967ŠD Nanos00:28:38.500:00.0100
2Sokol Ivan1968TD Burja Vipava00:32:27.503:49.096
3Skok Rajko1968ŠD Kraški tekaci Sežana00:36:30.607:52.192
4Vižintin Evgen1966MBK Crni vrh00:38:36.309:57.888
5Šiškovič Franko1968Kraški Tekaci00:43:52.115:13.684

Moški E (od 40 do 44 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Ferjančič Tomaž1972ŠD Nanos Podnanos00:28:37.800:00.0100
2Furlan Ervin1974ŠD Nanos Podnanos00:31:41.103:03.396
3Panič Andrej1971ŠD Hitre noge Senožece00:32:47.904:10.192
4Svetina Aleksander1974Kraški Tekaci00:34:47.306:09.588
5Bole Andrej1974Sežana00:37:43.109:05.384
6Domevšček Peter1975TK Kobarid00:39:47.811:10.080
7Markuža Miran1971Sežana00:57:43.529:05.778

Moški D (od 35 do 39 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Ipavec Kristjan1979ŠD Nanos Podnanos00:29:53.400:00.0100
2Vidrih Jurij1977ŠD Nanos Podnanos00:32:21.202:27.896
3Krvina Srečko1979ŠKD Vrh00:32:40.702:47.392
4Jerina Peter1977Sežana00:33:04.603:11.288
5Buda Valter1979ŠD Kraški tekaci Sežana00:33:19.803:26.484
6Ban Matej1978Lokev00:36:08.706:15.380
7Fabjan Gregor1979ŠD Hitre noge Senožece00:39:04.609:11.278

Moški C (od 30 do 34 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Margon Borut1981BM1 PRO SPORT00:30:18.700:00.0100
2Skalec Sašo1982Vremski Britof00:34:12.203:53.596
3Velišček Andrej1982ŠD Kraški tekaci00:37:46.207:27.592
4Kragelj Andrej1983Postojna00:38:43.408:24.788

Moški B (od 25 do 29 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Terčon Borut1989DLT Filipides00:29:51.500:00.0100
2Mikuž Andrej1990ŠD Hotedršica00:31:49.601:58.196

Moški A (do 24 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Volk Martin1991Sežana00:35:42.100:00.0100



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Ferjančič Tomaž1972ŠD Nanos Podnanos00:28:37.800:00.0100
2Strnad Simon1967ŠD Nanos00:28:38.500:00.796
3Terčon Borut1989DLT Filipides00:29:51.501:13.792
4Ipavec Kristjan1979ŠD Nanos Podnanos00:29:53.401:15.688
5Margon Borut1981BM1 PRO SPORT00:30:18.701:40.984
6Kavs Miran1957ŠD Kraški tekaci00:31:16.802:39.080
7Furlan Ervin1974ŠD Nanos Podnanos00:31:41.103:03.378
8Mikuž Andrej1990ŠD Hotedršica00:31:49.603:11.876
9Petrovčič Robert1958AK Pivka00:32:12.303:34.574
10Vidrih Jurij1977ŠD Nanos Podnanos00:32:21.203:43.472
11Sokol Ivan1968TD Burja Vipava00:32:27.503:49.770
12Krvina Srečko1979ŠKD Vrh00:32:40.704:02.968
13Panič Andrej1971ŠD Hitre noge Senožece00:32:47.904:10.166
14Jerina Peter1977Sežana00:33:04.604:26.864
15Buda Valter1979ŠD Kraški tekaci Sežana00:33:19.804:42.062
16Rodica Stojan1965ŠD Kraški tekaci Sežana00:33:29.104:51.360
17Skalec Sašo1982Vremski Britof00:34:12.205:34.458
18Svetina Aleksander1974Kraški Tekaci00:34:47.306:09.556
19Šinigoj Damijan1964ŠD Nanos Podnanos00:35:07.806:30.054
20Volk Martin1991Sežana00:35:42.107:04.352
21Tavčar Cveto1952ŠD Nanos Podnanos00:35:47.507:09.750
22Ban Matej1978Lokev00:36:08.707:30.948
23Frim Vili1953TKD Sovica00:36:12.407:34.646
24Gornik Jure1951TKD Sovica00:36:29.507:51.744
25Skok Rajko1968ŠD Kraški tekaci Sežana00:36:30.607:52.842
26Bole Andrej1974Sežana00:37:43.109:05.340
27Velišček Andrej1982ŠD Kraški tekaci00:37:46.209:08.438
28Vižintin Evgen1966MBK Crni vrh00:38:36.309:58.536
29Kragelj Andrej1983Postojna00:38:43.410:05.634
30Fabjan Gregor1979ŠD Hitre noge Senožece00:39:04.610:26.832
31Grča Rajko1958ŠD Kraški tekaci Sežana00:39:32.210:54.430
32Domevšček Peter1975TK Kobarid00:39:47.811:10.028
33Lapajne Marko1964Etiketa Žiri00:39:56.211:18.426
34Doganoc Milan1947Pantera Logatec00:40:00.611:22.824
35Kutin Edi1949TKK Srpenica00:40:07.111:29.322
36Furlan Bojan1962ŠD Nanos Podnanos00:40:25.611:47.820
37Španič Veselko1955ŠD Hitre noge Senožece00:40:47.112:09.318
38Lužnik Zdenko1948Crni Vrh00:41:00.412:22.616
39Lipušček Lucijan1940DLT Filipides00:41:46.813:09.014
40Hrovatin Darko1957TD Burja Vipava00:43:30.514:52.712
41Šiškovič Franko1968Kraški Tekaci00:43:52.115:14.310
42Lazar Albert1937DLT Filipides00:49:12.320:34.59
43Markuža Miran1971Sežana00:57:43.529:05.78
44Ivančič Fabio1933Obala01:08:22.839:45.07

Ženske
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Škrlj Maja1989Divaca00:33:07.600:00.0100
2Lipušček Sergeja1966DLT Filipides00:33:33.600:26.096
3Bajc Monika1995ŠD Nanos Podnanos00:33:39.400:31.892
4Bele Kristina1974AK Pivka00:37:33.804:26.288
5Petrovčič Rebeka1994/00:40:33.107:25.584
6Obrč Tea1964Ljubljana00:40:58.207:50.680
7Brišar Rosana1977Tolmin00:41:13.808:06.278
8Tozon Kristina1967Ljubljana00:41:18.708:11.176
9Mavrič Tina1970Kraški Tekaci00:42:08.109:00.574
10Batagelj Stanka1949Tekaci Vipavske doline00:43:08.610:01.072
11Milič Rada1952ŠD Kraški tekaci Sežana00:45:01.511:53.970
12Kmetec Niki1998AK Koper00:47:50.714:43.168
13Škrlj Anica1954Vremski Britof00:49:23.916:16.366