20 Kraški tek
Povir, 9/12/2015

Podatki o tekmi:Primorski pokalni teki
Organizator: ŠD Brinj
Vodja tekmovanja: Matej Kocjan
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:10 km
Čas starta:14:00
Število prijavljenih: 68

Razvrstitev po kategorijah
Ženske E (55 let in starejše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Milič Rada1952ŠD Kraški tekači Sežana01:00:34.800:00.0100
2Verbič Darja1952ŠD Kraški tekači Sežana01:25:50.225:15.496

Ženske D (od 45 do 54 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Torkar Božič Janja1962ŠD Nanos Podnanos00:47:54.600:00.0100
2Mavrič Tina1970PGT00:53:42.205:47.696
3Obrč Tea1964Ljubljana00:54:46.106:51.592
4Ivančič Mira1963Rakek01:05:49.817:55.288

Ženske C (od 35 do 44 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Bele Kristina1974AK Pivka00:47:14.900:00.0100
2Brišar Rosana1977Tolmin00:52:47.105:32.296
3Marchi Mariapia1976Bavisela00:56:30.509:15.692
4Ušaj Ksenija1971ŠD Nanos Podnanos00:58:07.910:53.088
5Perhavec Petra1979Smlednik00:59:06.411:51.584

Ženske A (do 24 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Bajc Monika1995ŠD Nanos Podnanos00:43:44.600:00.0100
2Kmetec Niki1998AK Koper00:52:56.909:12.396
3Godina Nika1992ŠD Brinj Povir00:53:16.709:32.192
4Petrovčič Rebeka1994AK Pivka00:54:07.110:22.588
5Špilak Tina1991Postojna00:55:53.512:08.984

Moški K (70 let in starejši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Lazar Albert1937DLT Filipides01:05:01.600:00.0100
2Ivančič Fabio1933Obala01:25:50.620:49.096

Moški J (od 65 do 69 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Žigon Boris1949DLT Filipides00:46:01.200:00.0100
2Kutin Edi1949TKK Srpenica00:51:28.705:27.596
3Lužnik Zdenko1948Črni vrh00:52:19.106:17.992

Moški I (od 60 do 64 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tavčar Cveto1952ŠD Nanos Podnanos00:45:45.500:00.0100
2Šulin Zvonko1953ŠD Boka00:47:41.701:56.296
3Chizzo Aldo1955A.S. Geobal00:51:49.206:03.792
4Nanut Klemen1951DLT Filipides00:52:11.206:25.788

Moški H (od 55 do 59 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kavs Miran1957ŠD Kraški tekači Sežana00:40:57.800:00.0100
2Petrovčič Robert1958AK Pivka00:41:21.500:23.796
3Rupnik Branko1960Postojna00:50:31.209:33.492
4Grča Rajko1958ŠD Kraški tekaci Sežana00:50:43.709:45.988
5Surale Fabio1959A.S. Geobal00:51:05.310:07.584
6Ivančič Franc1956Rakek00:55:24.614:26.880
7Comelli Luciano1957ASD Evinrude RITMO00:57:20.416:22.678
8Hrovatin Darko1957TD Burja Vipava00:58:11.417:13.676
9Žvab Darko1957Sežana01:04:25.223:27.474

Moški G (od 50 do 54 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Zrimšek Robert1961TSK Logatec00:43:53.400:00.0100
2Millo Maurizio1965GSD Val Rosandra00:47:32.103:38.796
3Furlan Bojan1962ŠD Nanos Podnanos00:52:11.908:18.592

Moški F (od 45 do 49 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Polanc Sebastjan1970DLT Filipides00:44:58.800:00.0100
2Čendak Klavdij1968bba00:51:47.606:48.896
3Godina Andrej1967ŠD Brinj Povir00:51:51.906:53.192
4Comelli Fabio1966ASD Evinrude RITMO00:53:01.208:02.488
5Ušaj Damijan1967ŠD Nanos Podnanos00:58:08.413:09.684

Moški E (od 40 do 44 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Ferjančič Tomaž1972ŠD Nanos Podnanos00:36:53.400:00.0100
2Štor Aleš1971ŠD Nanos Podnanos00:39:10.502:17.196
3Furlan Ervin1974ŠD Nanos Podnanos00:41:33.504:40.192
4Babici Andrea1975Trieste00:42:32.305:38.988
5Lah Klemen1974Waldorfska šola Ljubljana00:43:41.306:47.984
6Slamič Miljan1974DLT Filipides00:43:49.606:56.280
7Domevšček Peter1975TK Kobarid00:51:04.814:11.478
8Bressan Maurizio1972ASD Evinrude Trieste00:52:31.315:37.976

Moški D (od 35 do 39 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Suhadolnik Aleš1977Triatlon klub Ajdovščina00:37:30.700:00.0100
2Ipavec Kristjan1979ŠD Nanos Podnanos00:40:05.702:35.096
3Krvina Srečko1979ŠKD Vrh00:42:29.804:59.192
4Trampuš Jan1977ŠD Kraški tekači Sežana00:42:40.405:09.788
5Trebše Matjaž1980DLT Filipides00:47:02.709:32.084
6Fabjan Gregor1979ŠD Hitre noge Senožeče00:52:03.614:32.980
7Ipavec Boštjan1978Ajdovščina00:52:25.814:55.178
8Kocjan Matej1978ŠD Brinj Povir00:53:57.216:26.576

Moški C (od 30 do 34 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Margon Borut1981Divača00:39:29.700:00.0100
2Velišček Andrej1982ŠD Kraški tekaci Sežana00:44:14.504:44.896
3Skalec Sašo1982Vremski Britof00:44:49.705:20.092
4Žgavc Robert1982DLT Filipides00:48:51.309:21.688
5Kragelj Andrej1983Postojna00:55:00.615:30.984
6Prelec Jernej1982Ilirska Bistrica00:56:18.216:48.580

Moški B (od 25 do 29 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Lokar Nejc1988ŠD Nanos Podnanos00:36:51.400:00.0100
2Mikuž Andrej1990ŠD Hotedršica00:42:11.705:20.396

Moški A (do 24 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Pirih Vine1999AD Posočje00:44:43.400:00.0100
2Poženel Natan Maj2003AD Posočje00:59:57.215:13.896



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Lokar Nejc1988ŠD Nanos Podnanos00:36:51.400:00.0100
2Ferjančič Tomaž1972ŠD Nanos Podnanos00:36:53.400:02.096
3Suhadolnik Aleš1977Triatlon klub Ajdovščina00:37:30.700:39.392
4Štor Aleš1971ŠD Nanos Podnanos00:39:10.502:19.188
5Margon Borut1981Divača00:39:29.702:38.384
6Ipavec Kristjan1979ŠD Nanos Podnanos00:40:05.703:14.380
7Kavs Miran1957ŠD Kraški tekači Sežana00:40:57.804:06.478
8Petrovčič Robert1958AK Pivka00:41:21.504:30.176
9Furlan Ervin1974ŠD Nanos Podnanos00:41:33.504:42.174
10Mikuž Andrej1990ŠD Hotedršica00:42:11.705:20.372
11Krvina Srečko1979ŠKD Vrh00:42:29.805:38.470
12Babici Andrea1975Trieste00:42:32.305:40.968
13Trampuš Jan1977ŠD Kraški tekači Sežana00:42:40.405:49.066
14Lah Klemen1974Waldorfska šola Ljubljana00:43:41.306:49.964
15Slamič Miljan1974DLT Filipides00:43:49.606:58.262
16Zrimšek Robert1961TSK Logatec00:43:53.407:02.060
17Velišček Andrej1982ŠD Kraški tekaci Sežana00:44:14.507:23.158
18Pirih Vine1999AD Posočje00:44:43.407:52.056
19Skalec Sašo1982Vremski Britof00:44:49.707:58.354
20Polanc Sebastjan1970DLT Filipides00:44:58.808:07.452
21Tavčar Cveto1952ŠD Nanos Podnanos00:45:45.508:54.150
22Žigon Boris1949DLT Filipides00:46:01.209:09.848
23Trebše Matjaž1980DLT Filipides00:47:02.710:11.346
24Millo Maurizio1965GSD Val Rosandra00:47:32.110:40.744
25Šulin Zvonko1953ŠD Boka00:47:41.710:50.342
26Žgavc Robert1982DLT Filipides00:48:51.311:59.940
27Rupnik Branko1960Postojna00:50:31.213:39.838
28Grča Rajko1958ŠD Kraški tekaci Sežana00:50:43.713:52.336
29Domevšček Peter1975TK Kobarid00:51:04.814:13.434
30Surale Fabio1959A.S. Geobal00:51:05.314:13.932
31Kutin Edi1949TKK Srpenica00:51:28.714:37.330
32Čendak Klavdij1968bba00:51:47.614:56.228
33Chizzo Aldo1955A.S. Geobal00:51:49.214:57.826
34Godina Andrej1967ŠD Brinj Povir00:51:51.915:00.524
35Fabjan Gregor1979ŠD Hitre noge Senožeče00:52:03.615:12.222
36Nanut Klemen1951DLT Filipides00:52:11.215:19.820
37Furlan Bojan1962ŠD Nanos Podnanos00:52:11.915:20.518
38Lužnik Zdenko1948Črni vrh00:52:19.115:27.716
39Ipavec Boštjan1978Ajdovščina00:52:25.815:34.414
40Bressan Maurizio1972ASD Evinrude Trieste00:52:31.315:39.912
41Comelli Fabio1966ASD Evinrude RITMO00:53:01.216:09.810
42Kocjan Matej1978ŠD Brinj Povir00:53:57.217:05.89
43Kragelj Andrej1983Postojna00:55:00.618:09.28
44Ivančič Franc1956Rakek00:55:24.618:33.27
45Prelec Jernej1982Ilirska Bistrica00:56:18.219:26.86
46Comelli Luciano1957ASD Evinrude RITMO00:57:20.420:29.05
47Ušaj Damijan1967ŠD Nanos Podnanos00:58:08.421:17.04
48Hrovatin Darko1957TD Burja Vipava00:58:11.421:20.03
49Poženel Natan Maj2003AD Posočje00:59:57.223:05.82
50Žvab Darko1957Sežana01:04:25.227:33.81
51Lazar Albert1937DLT Filipides01:05:01.628:10.21
52Ivančič Fabio1933Obala01:25:50.648:59.21

Ženske
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Bajc Monika1995ŠD Nanos Podnanos00:43:44.600:00.0100
2Bele Kristina1974AK Pivka00:47:14.903:30.396
3Torkar Božič Janja1962ŠD Nanos Podnanos00:47:54.604:10.092
4Brišar Rosana1977Tolmin00:52:47.109:02.588
5Kmetec Niki1998AK Koper00:52:56.909:12.384
6Godina Nika1992ŠD Brinj Povir00:53:16.709:32.180
7Mavrič Tina1970PGT00:53:42.209:57.678
8Petrovčič Rebeka1994AK Pivka00:54:07.110:22.576
9Obrč Tea1964Ljubljana00:54:46.111:01.574
10Špilak Tina1991Postojna00:55:53.512:08.972
11Marchi Mariapia1976Bavisela00:56:30.512:45.970
12Ušaj Ksenija1971ŠD Nanos Podnanos00:58:07.914:23.368
13Perhavec Petra1979Smlednik00:59:06.415:21.866
14Milič Rada1952ŠD Kraški tekači Sežana01:00:34.816:50.264
15Ivančič Mira1963Rakek01:05:49.822:05.262
16Verbič Darja1952ŠD Kraški tekači Sežana01:25:50.242:05.660