3. Goriški tek
Nova Gorica, 5.9.2015

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠZ Nova Gorica
Vodja tekmovanja: Meta Mačus
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:1000 m in 8 km
Čas starta:16.00 h
Število prijavljenih: 55

Razvrstitev po kategorijah
Mladinci
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1662Štenkler Denis199600:32:27.100:00.0

Članice
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1615Trkman Vanja198200:38:17.200:00.0
2618Zupančič Tina199000:43:30.505:13.3
3623Cigoj Nataša198200:43:46.405:29.2
4608Susič Anja1988Magma X00:46:38.208:21.0
5609Vončina Maja1984Magma X00:46:38.708:21.5
6658Čibej Tina198500:53:50.015:32.8

Člani
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1665Lokar Nejc1988ŠD Nanos Podnanos00:26:44.500:00.0
2668Podobnik Uroš1993AD Posočje00:32:37.305:52.8
3641Fišer Gabrijel198200:35:05.808:21.3
4659Kranjc Jernej198500:35:12.808:28.3
5607Mlakar Janez198100:36:05.409:20.9
6624Cigoj Sebastjan198100:40:47.214:02.7

Veteranke I.
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1627Fortin Aleksandra197200:30:38.700:00.0
2631Gregorčič Bogdana197100:32:35.101:56.4
3629Bele Kristina1974AK Pivka00:33:04.202:25.5
4622Rizza Graziella197000:33:32.502:53.8
5648Lozej Tanja196900:38:59.108:20.4
6636Albe Marta1977Marciatori Gorizia00:39:36.608:57.9
7626Roner Erika197400:44:50.814:12.1
8652Koglot Jelerčič Nataša197600:46:02.515:23.8
9670Bizjak Lilijana196600:46:30.515:51.8
10616Mihelj Monika197700:46:39.216:00.5
11617Vidmar Bernarda197400:55:16.224:37.5
12679Zorn Leonora196800:59:05.628:26.9
13680Gaberšček Ana196600:59:06.328:27.6

Veterani I.
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1681Lešnik Renato1968Počasni a drzni00:28:36.500:00.0
2644Furlan Ervin1974ŠD Nanos Podnanos00:29:25.000:48.5
3632Picillio Francesco197700:29:41.801:05.3
4657Kranjc Evgen197000:30:49.802:13.3
5667De Monte Andrea1968Marciatori Gorizia00:31:24.202:47.7
6669Trebše Matjaž198000:32:56.004:19.5
7647Morgut Mitja1980SPDG - Morros00:33:24.104:47.6
8613Nemec Matjaž198000:34:57.706:21.2
9619Češčut Roni197800:35:26.906:50.4
10671Vrtovec Robi197400:37:44.309:07.8
11630Petrič Matjaž197100:38:39.310:02.8
12651Lozej Marko196900:38:59.510:23.0
13637Ferluga Roberto1967Merciatori Gorizia00:39:37.411:00.9
14606Valentinčič Blaž1976Nasmejani00:40:18.411:41.9
15664Kompara Aleksander197600:41:03.112:26.6
16610Marušič Saša1966Smučarski klub Gorica00:41:23.912:47.4
17621Likar Uroš197700:44:16.715:40.2
18614Humar Andrej1977Počasni a drzni00:44:27.715:51.2

Veteranke II.
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1660Širca Ivanka1955AK Pivka00:35:38.500:00.0

Veterani II.
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1620Devetak Tomaž1960Ljudstvo tekačev Stara Gorica00:28:19.200:00.0
2628Miani Alessandro196300:31:51.103:31.9
3634Nardin Jadran1955DLT Filipides00:33:21.805:02.6
4677Šulin Zvonko1953ŠD Boka00:33:57.605:38.4
5611Tomadoni Giovanni196400:34:41.306:22.1
6654Hozjan Martin1961Počasni a drzni00:35:11.406:52.2
7678Kutin Edi1949TKK Srpenica00:36:13.407:54.2
8663Slokar Damjan1956Društvo diabetikov NG00:43:11.314:52.1
9625Pregelj Stanko1960Počasni a drzni00:51:34.623:15.4
10612Čelik Berdinard1940AK Gorica-hitra hojaIzven konkurence00:00.0



Razvrstitev - absolutno
1000 m
8 km
Moški
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.
1665Lokar Nejc1988ŠD Nanos Podnanos00:26:44.500:00.0
2620Devetak Tomaž1960Ljudstvo tekačev Stara Gorica00:28:19.201:34.7
3681Lešnik Renato1968Počasni a drzni00:28:36.501:52.0
4644Furlan Ervin1974ŠD Nanos Podnanos00:29:25.002:40.5
5632Picillio Francesco197700:29:41.802:57.3
6657Kranjc Evgen197000:30:49.804:05.3
7667De Monte Andrea1968Marciatori Gorizia00:31:24.204:39.7
8628Miani Alessandro196300:31:51.105:06.6
9662Štenkler Denis199600:32:27.105:42.6
10668Podobnik Uroš1993AD Posočje00:32:37.305:52.8
11669Trebše Matjaž198000:32:56.006:11.5
12634Nardin Jadran1955DLT Filipides00:33:21.806:37.3
13647Morgut Mitja1980SPDG - Morros00:33:24.106:39.6
14677Šulin Zvonko1953ŠD Boka00:33:57.607:13.1
15611Tomadoni Giovanni196400:34:41.307:56.8
16613Nemec Matjaž198000:34:57.708:13.2
17641Fišer Gabrijel198200:35:05.808:21.3
18654Hozjan Martin1961Počasni a drzni00:35:11.408:26.9
19659Kranjc Jernej198500:35:12.808:28.3
20619Češčut Roni197800:35:26.908:42.4
21607Mlakar Janez198100:36:05.409:20.9
22678Kutin Edi1949TKK Srpenica00:36:13.409:28.9
23671Vrtovec Robi197400:37:44.310:59.8
24630Petrič Matjaž197100:38:39.311:54.8
25651Lozej Marko196900:38:59.512:15.0
26637Ferluga Roberto1967Merciatori Gorizia00:39:37.412:52.9
27606Valentinčič Blaž1976Nasmejani00:40:18.413:33.9
28624Cigoj Sebastjan198100:40:47.214:02.7
29664Kompara Aleksander197600:41:03.114:18.6
30610Marušič Saša1966Smučarski klub Gorica00:41:23.914:39.4
31663Slokar Damjan1956Društvo diabetikov NG00:43:11.316:26.8
32621Likar Uroš197700:44:16.717:32.2
33614Humar Andrej1977Počasni a drzni00:44:27.717:43.2
34625Pregelj Stanko1960Počasni a drzni00:51:34.624:50.1
DNF612Čelik Berdinard1940AK Gorica-hitra hojaIzven konkurence00:00.0

Ženske
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.
1627Fortin Aleksandra197200:30:38.700:00.0
2631Gregorčič Bogdana197100:32:35.101:56.4
3629Bele Kristina1974AK Pivka00:33:04.202:25.5
4622Rizza Graziella197000:33:32.502:53.8
5660Širca Ivanka1955AK Pivka00:35:38.504:59.8
6615Trkman Vanja198200:38:17.207:38.5
7648Lozej Tanja196900:38:59.108:20.4
8636Albe Marta1977Marciatori Gorizia00:39:36.608:57.9
9618Zupančič Tina199000:43:30.512:51.8
10623Cigoj Nataša198200:43:46.413:07.7
11626Roner Erika197400:44:50.814:12.1
12652Koglot Jelerčič Nataša197600:46:02.515:23.8
13670Bizjak Lilijana196600:46:30.515:51.8
14608Susič Anja1988Magma X00:46:38.215:59.5
15609Vončina Maja1984Magma X00:46:38.716:00.0
16616Mihelj Monika197700:46:39.216:00.5
17658Čibej Tina198500:53:50.023:11.3
18617Vidmar Bernarda197400:55:16.224:37.5
19679Zorn Leonora196800:59:05.628:26.9
20680Gaberšček Ana196600:59:06.328:27.6