10. Vzpon na Pasjo ravan
Todraž - Lučine, 8/2/2015

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Špik Lučine
Vodja tekmovanja: Miha Alič
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Število prijavljenih: 61

Razvrstitev po kategorijah
Moški do 30 let (1985 in mlajši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Drinovec Matej1991KD ALPE SiS00:25:33.200:00.0100
2Porenta Primož1988Sibo00:25:38.100:04.980
3Potisk Tilen1992ŠD Poljane00:26:06.100:32.960
4Oblak Blaž1991ŠD Špik Lučine00:26:27.800:54.650
5Štucin Alen1988Sloga 1902 Idrija00:26:45.601:12.445
6Polajnar Klemen1995ŠD Bam.Bi00:27:34.902:01.740
7Primožič Rok1993Žiri00:27:48.302:15.136
8Kramar Miha1985KD Alpe00:28:43.903:10.732
9Koren Gašper1991KK Soča Kobarid00:28:50.103:16.929
10Trček Jaka1985KK Gorenja vas00:30:42.805:09.626
11Božnar Kristijan1990Škofja Loka00:31:09.205:36.024
12Mrak Jernej2004Koloka00:51:25.425:52.222

Ženske do 30 let (1985 in mlajše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Jesenko Erika1996Žiri00:32:12.100:00.0100

Moški 31 - 40 let (1975 - 1984)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Prešeren Jani1976ŠD BVG Gulč - BTS Conpany00:25:32.300:00.0100
2Bratuš Dean1978MTB SportR.si00:25:58.800:26.580
3Prevodnik Izidor1976Koloka00:27:40.702:08.460
4Holc Andrej1983ŠD BVG Gulč - BTS Company00:28:43.903:11.650
5Miklavič Sašo1981KK Soča Kobarid00:28:54.503:22.245
6Kenda Primož1977KK Soča Kobarid00:29:43.004:10.740
7Oblak Miha1984ŠD Špik Lučine00:30:52.805:20.536
8Polajnar Cene1975ŠDMH00:31:36.606:04.332
9Seme Aleš1978Koloka00:32:30.006:57.729
10Oblak Martin1980Gasilci Gorenja vas00:33:48.308:16.026
11Cankar Janez1977PD Cempin00:35:57.010:24.724
12Ferlan Tomaž1977Knaufinsulation00:38:27.012:54.722
13Raztresen Boštjan1980ŠD Špik Lučine00:40:30.314:58.020

Ženske nad 30 let (1984 in starejše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Mrak Valerija1971Koloka00:32:55.500:00.0100
2Lovrič Jelena1969Škofja Loka00:39:54.506:59.080
3Seme Katja1982Koloka00:42:46.209:50.760
4Ušeničnik Tina1950Bam.Bi00:46:53.513:58.050
5Prevodnik Darja1983Koloka00:47:57.015:01.545

Moški 41 - 50 let (1965 - 19724)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Jauk Marjan1969Ganesha Team00:25:49.700:00.0100
2Jugovic Sandi1969Koloka00:27:45.001:55.380
3Čavs Aleš1967SKF Slovenija00:29:38.503:48.860
4Jeraj Sebastijan1973ŠD Bam.Bi00:29:47.703:58.050
5Šeme Tomaž1968Bicikel.com00:30:01.404:11.745
6Žakelj Lado1965Bam.Bi00:30:01.704:12.040
7Breznik Edvin1971Prebačevo00:30:55.805:06.136
8Bernard Primož1974Knauf Insulation00:32:03.106:13.432
9Jereb Vinko1967ŠD Špik Lučine00:33:10.007:20.329
10Rupar Milan1966Kovski vrh00:33:43.107:53.426
11Debenec Jaka1969Koloka00:34:19.908:30.224
12Košir Jože1969PD Cempin00:34:54.909:05.222
13Košir Tone1971ŠD Špik Lučine00:35:00.009:10.320
14Košir Lojze1967ŠD Špik Lučine00:35:19.309:29.618
15Šesek Uroš1967ŠD Bam.Bi00:37:24.811:35.116
16Novak Žiga1971Top Fit team00:38:21.312:31.615
17Pustovrh Niko1967Knauf Insulation00:38:41.012:51.314
18Mrak Matjaž1973Koloka00:51:26.425:36.713

Moški 51 - 60 let (1955 - 1964)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Čuk Tomo1960Bam.Bi00:28:57.600:00.0100
2Černigoj Milan1964Bam.Bi00:29:46.900:49.380
3Skubic Borislav1958ŠD Turbo M00:30:14.201:16.660
4Bregar Drago1961Leocoin00:36:04.807:07.250
5Habjan Andrej1955Habjan transport00:46:23.717:26.145

Moški nad 60 let (1954 in starejši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Rogelj Jože1951Bauer center00:31:07.300:00.0100
2Mihovec Matej1951ŠD Turbo M Ljubljana00:31:23.600:16.380
3Popovič Ivan1954ŠD BVG Gulč - BTS Company00:31:29.300:22.060
4Dremelj Janez1948KD Grosuplje00:33:44.402:37.150
5Oblak Lojze1947Bam.Bi00:35:32.204:24.945
6Peternel Franc1951ŠD Marmor Hotavlje00:35:37.804:30.540
7Križnar Adolf1931/00:44:23.713:16.436



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Prešeren Jani1976ŠD BVG Gulč - BTS Conpany00:25:32.300:00.0100
2Drinovec Matej1991KD ALPE SiS00:25:33.200:00.980
3Porenta Primož1988Sibo00:25:38.100:05.860
4Jauk Marjan1969Ganesha Team00:25:49.700:17.450
5Bratuš Dean1978MTB SportR.si00:25:58.800:26.545
6Potisk Tilen1992ŠD Poljane00:26:06.100:33.840
7Oblak Blaž1991ŠD Špik Lučine00:26:27.800:55.536
8Štucin Alen1988Sloga 1902 Idrija00:26:45.601:13.332
9Polajnar Klemen1995ŠD Bam.Bi00:27:34.902:02.629
10Prevodnik Izidor1976Koloka00:27:40.702:08.426
11Jugovic Sandi1969Koloka00:27:45.002:12.724
12Primožič Rok1993Žiri00:27:48.302:16.022
13Kramar Miha1985KD Alpe00:28:43.903:11.620
13Holc Andrej1983ŠD BVG Gulč - BTS Company00:28:43.903:11.620
15Koren Gašper1991KK Soča Kobarid00:28:50.103:17.816
16Miklavič Sašo1981KK Soča Kobarid00:28:54.503:22.215
17Čuk Tomo1960Bam.Bi00:28:57.603:25.314
18Čavs Aleš1967SKF Slovenija00:29:38.504:06.213
19Kenda Primož1977KK Soča Kobarid00:29:43.004:10.712
20Černigoj Milan1964Bam.Bi00:29:46.904:14.611
21Jeraj Sebastijan1973ŠD Bam.Bi00:29:47.704:15.410
22Šeme Tomaž1968Bicikel.com00:30:01.404:29.19
23Žakelj Lado1965Bam.Bi00:30:01.704:29.48
24Skubic Borislav1958ŠD Turbo M00:30:14.204:41.97
25Trček Jaka1985KK Gorenja vas00:30:42.805:10.56
26Oblak Miha1984ŠD Špik Lučine00:30:52.805:20.55
27Breznik Edvin1971Prebačevo00:30:55.805:23.54
28Rogelj Jože1951Bauer center00:31:07.305:35.03
29Božnar Kristijan1990Škofja Loka00:31:09.205:36.92
30Mihovec Matej1951ŠD Turbo M Ljubljana00:31:23.605:51.31
31Popovič Ivan1954ŠD BVG Gulč - BTS Company00:31:29.305:57.00
32Polajnar Cene1975ŠDMH00:31:36.606:04.30
33Bernard Primož1974Knauf Insulation00:32:03.106:30.80
34Seme Aleš1978Koloka00:32:30.006:57.70
35Jereb Vinko1967ŠD Špik Lučine00:33:10.007:37.70
36Rupar Milan1966Kovski vrh00:33:43.108:10.80
37Dremelj Janez1948KD Grosuplje00:33:44.408:12.10
38Oblak Martin1980Gasilci Gorenja vas00:33:48.308:16.00
39Debenec Jaka1969Koloka00:34:19.908:47.60
40Košir Jože1969PD Cempin00:34:54.909:22.60
41Košir Tone1971ŠD Špik Lučine00:35:00.009:27.70
42Košir Lojze1967ŠD Špik Lučine00:35:19.309:47.00
43Oblak Lojze1947Bam.Bi00:35:32.209:59.90
44Peternel Franc1951ŠD Marmor Hotavlje00:35:37.810:05.50
45Cankar Janez1977PD Cempin00:35:57.010:24.70
46Bregar Drago1961Leocoin00:36:04.810:32.50
47Šesek Uroš1967ŠD Bam.Bi00:37:24.811:52.50
48Novak Žiga1971Top Fit team00:38:21.312:49.00
49Ferlan Tomaž1977Knaufinsulation00:38:27.012:54.70
50Pustovrh Niko1967Knauf Insulation00:38:41.013:08.70
51Raztresen Boštjan1980ŠD Špik Lučine00:40:30.314:58.00
52Križnar Adolf1931/00:44:23.718:51.40
53Habjan Andrej1955Habjan transport00:46:23.720:51.40
54Mrak Jernej2004Koloka00:51:25.425:53.10
55Mrak Matjaž1973Koloka00:51:26.425:54.10

Ženske
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Jesenko Erika1996Žiri00:32:12.100:00.0100
2Mrak Valerija1971Koloka00:32:55.500:43.480
3Lovrič Jelena1969Škofja Loka00:39:54.507:42.460
4Seme Katja1982Koloka00:42:46.210:34.150
5Ušeničnik Tina1950Bam.Bi00:46:53.514:41.445
6Prevodnik Darja1983Koloka00:47:57.015:44.940


Lastne kategorije
MTB Moški
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Rupar Milan1966Kovski vrh00:33:43.100:00.0
2Košir Jože1969PD Cempin00:34:54.901:11.8
3Cankar Janez1977PD Cempin00:35:57.002:13.9
4Pustovrh Niko1967Knaufinsulation00:38:41.004:57.9
5Mrak Jernej2004Koloka00:51:25.417:42.3
6Mrak Matjaž1973Koloka00:51:26.417:43.3

Ženske nad 60 let
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Ušeničnik Tina1950Bam.Bi00:46:53.500:00.0

Moški elite
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Tavčar Luka1992Calcit bike team00:25:41.900:00.0