Kolesarski vzpon na Javorč 2015
Todraž - Javorč, 8/22/2015

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Sveti Urban
Vodja tekmovanja: Blaž Možina
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:10 km, vzpon 7,4 km
Povprečni naklon:6,7 %
Čas starta:10:00 h
Število prijavljenih: 76

Razvrstitev po kategorijah
Deklice
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Maretic Lara2000Koloka00:33:56.000:00.0

Ženske A
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Debenec Petra1985ŠD Sv. Urban00:37:47.000:00.0

Ženske B
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Mrak Valerija1971Koloka00:27:38.000:00.0
2Žakelj Rada1962Slašcicarna Megušar00:28:40.001:02.0
3Lubajnšek Petra1971Medex00:29:25.001:47.0
4Lovric Jelena1969Škofja Loka00:32:33.004:55.0
5Seme Katja1982Koloka00:35:55.008:17.0
6Prevodnik Darja1983Koloka00:36:34.008:56.0
7Ušenicnik Tina1950Bambi00:37:09.009:31.0
8Jelovcan Hermina1974Koloka00:40:33.012:55.0

Mladinci
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Kalan Benjamin1997Škofja Loka00:28:59.000:00.0
2Debeljak Tilen1999Domžale00:45:26.016:27.0

Kadeti
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Golob Aljaž1990Koloka00:21:43.000:00.0
2Draksler Andrej1988Koloka00:21:50.000:07.0
3Polajnar Klemen1995Bambi00:21:58.000:15.0
4Štucin Alen1988KD Sloga 190200:22:30.000:47.0
5Primožic Rok1993Žiri00:22:46.001:03.0
6Božnar Kristjan1990Cerkno00:25:23.003:40.0
7Dežela Blaž1988Idrija00:33:03.011:20.0

Juniorji
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Kralj Robert1984Team Korak Naprej00:21:03.000:00.0
2Remic Klemen1985Bambi00:21:45.000:42.0
3Kregar Matjaž1985Ljubljana00:21:48.000:45.0
3Maretic Žiga1987Koloka00:21:48.000:45.0
5Žakelj Anže1987Bambi00:22:10.001:07.0
6Kramar Miha1985KD Alpe Sis00:23:48.002:45.0
7Trcek Jaka1985Košarkarski klub Gorenja vas00:25:02.003:59.0
8Zoubek Miha1984ŠD Peklenk00:25:54.004:51.0

Seniorji
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Bratuš Dean1978MTB sportR.si00:20:43.000:00.0
2Prevodnik Izidor1976Koloka00:22:17.001:34.0
3Jezeršek Andrej1982Kranj00:24:00.003:17.0
4Peternel Boštjan1977ŠD Sv. Urban00:27:05.006:22.0
5Seme Aleš1978Koloka00:27:51.007:08.0
6Oblak Martin1980ŠD Sv. Urban00:27:59.007:16.0
7Jeraj Blaž1979Komenda00:28:13.007:30.0
8Ferlan Tomaž1977Knauf Insulation00:29:34.008:51.0
9Raztresen Boštjan1980ŠD Špik Lucine00:34:17.013:34.0

Veterani
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Jugovic Sandi1969Koloka00:22:46.000:00.0
2Jeraj Sebastijan1973Bambi00:24:17.001:31.0
3Mrak Matjaž1973Koloka00:25:58.003:12.0
4Košir Jože1969PD Cempin00:26:13.003:27.0
5Debenec Jaka1969Koloka00:26:43.003:57.0
6Luznar Sebastjan1970Koloka00:27:16.004:30.0
7Jelovcan Igor1972Koloka00:29:53.007:07.0
8Cemažar Janez1975ŠD Sv. Urban00:30:35.007:49.0
9Kalan Damijan1973Škofja Loka00:30:40.007:54.0
10Velkavrh Štefan1973Grmada00:30:49.008:03.0
11Novak Žiga1971Top-Fit Team00:30:55.008:09.0
12Kavcic Janez1968ŠD Sv. Urban00:41:53.019:07.0

Gentlemeni
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Brelih Boštjan1967MBK-sportR.si00:21:28.000:00.0
2Cuk Tomo1960Bambi00:23:14.001:46.0
3Žakelj Luka1965Bambi00:23:30.002:02.0
4Dolar Tomaž1966KK Završnica00:24:12.002:44.0
5Šubic Marko1965Goropeke00:24:19.002:51.0
6Cernigoj Milan1964Bambi00:24:45.003:17.0
7Cavs Aleš1967SKF Slovenija00:25:16.003:48.0
8Meze Boris1965ŠD Fomumi00:26:25.004:57.0
9Jereb Vinko1967ŠD Špik Lucine00:27:44.006:16.0
10Pustavrh Marko1965Dolenja Dobrava00:28:02.006:34.0
11Bregar Drago1961Leocoin00:29:44.008:16.0
12Šesek Uroš1967Bambi00:29:57.008:29.0
13Repnik Lojze1967Cerklje00:30:54.009:26.0
14Oblak Janez1960ŠD Špik Lucine00:31:57.010:29.0

Supergentlemeni
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Mihovec Matej1951ŠD Turbom00:25:59.000:00.0
2Dremelj Janez1948KD Grosuplje00:27:39.001:40.0
3Oblak Lojze1947Bambi00:28:51.002:52.0
4Peternel Franc1951Gorenja vas00:29:06.003:07.0
5Koželj Franci1946Cerklje na Gorenjskem00:30:55.004:56.0
6Pirc Rajko1957Vodgrad00:38:57.012:58.0
7Habjan Andrej1955Habjan transport00:41:12.015:13.0

MTB Moški
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Rupar Milan1966Škofja Loka00:27:46.000:00.0
2Prosen Domen1985Focus Rider00:28:24.000:38.0
3Pustovrh Niko1967ŠD Marmor Hotavlje00:33:08.005:22.0
4Podobnik Dušan1973ŠD Sv. Urban00:35:28.007:42.0
4Jesenko Jaka1972ŠD Sv. Urban00:35:28.007:42.0
4Cemažar Marko1982ŠD Sv. Urban00:35:28.007:42.0
7Pojanec Dejan1983KD Sloga 1902 Idrija00:45:57.018:11.0



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Bratuš Dean1978MTB sportR.si00:20:43.000:00.0
2Kralj Robert1984Team Korak Naprej00:21:03.000:20.0
3Brelih Boštjan1967MBK-sportR.si00:21:28.000:45.0
4Golob Aljaž1990Koloka00:21:43.001:00.0
5Remic Klemen1985Bambi00:21:45.001:02.0
6Kregar Matjaž1985Ljubljana00:21:48.001:05.0
6Maretic Žiga1987Koloka00:21:48.001:05.0
8Draksler Andrej1988Koloka00:21:50.001:07.0
9Polajnar Klemen1995Bambi00:21:58.001:15.0
10Žakelj Anže1987Bambi00:22:10.001:27.0
11Prevodnik Izidor1976Koloka00:22:17.001:34.0
12Štucin Alen1988KD Sloga 190200:22:30.001:47.0
13Jugovic Sandi1969Koloka00:22:46.002:03.0
13Primožic Rok1993Žiri00:22:46.002:03.0
15Cuk Tomo1960Bambi00:23:14.002:31.0
16Žakelj Luka1965Bambi00:23:30.002:47.0
17Kramar Miha1985KD Alpe Sis00:23:48.003:05.0
18Jezeršek Andrej1982Kranj00:24:00.003:17.0
19Dolar Tomaž1966KK Završnica00:24:12.003:29.0
20Jeraj Sebastijan1973Bambi00:24:17.003:34.0
21Šubic Marko1965Goropeke00:24:19.003:36.0
22Cernigoj Milan1964Bambi00:24:45.004:02.0
23Trcek Jaka1985Košarkarski klub Gorenja vas00:25:02.004:19.0
24Cavs Aleš1967SKF Slovenija00:25:16.004:33.0
25Božnar Kristjan1990Cerkno00:25:23.004:40.0
26Zoubek Miha1984ŠD Peklenk00:25:54.005:11.0
27Mrak Matjaž1973Koloka00:25:58.005:15.0
28Mihovec Matej1951ŠD Turbom00:25:59.005:16.0
29Košir Jože1969PD Cempin00:26:13.005:30.0
30Meze Boris1965ŠD Fomumi00:26:25.005:42.0
31Debenec Jaka1969Koloka00:26:43.006:00.0
32Peternel Boštjan1977ŠD Sv. Urban00:27:05.006:22.0
33Luznar Sebastjan1970Koloka00:27:16.006:33.0
34Dremelj Janez1948KD Grosuplje00:27:39.006:56.0
35Jereb Vinko1967ŠD Špik Lucine00:27:44.007:01.0
36Rupar Milan1966Škofja Loka00:27:46.007:03.0
37Seme Aleš1978Koloka00:27:51.007:08.0
38Oblak Martin1980ŠD Sv. Urban00:27:59.007:16.0
39Pustavrh Marko1965Dolenja Dobrava00:28:02.007:19.0
40Jeraj Blaž1979Komenda00:28:13.007:30.0
41Prosen Domen1985Focus Rider00:28:24.007:41.0
42Oblak Lojze1947Bambi00:28:51.008:08.0
43Kalan Benjamin1997Škofja Loka00:28:59.008:16.0
44Peternel Franc1951Gorenja vas00:29:06.008:23.0
45Ferlan Tomaž1977Knauf Insulation00:29:34.008:51.0
46Bregar Drago1961Leocoin00:29:44.009:01.0
47Jelovcan Igor1972Koloka00:29:53.009:10.0
48Šesek Uroš1967Bambi00:29:57.009:14.0
49Cemažar Janez1975ŠD Sv. Urban00:30:35.009:52.0
50Kalan Damijan1973Škofja Loka00:30:40.009:57.0
51Velkavrh Štefan1973Grmada00:30:49.010:06.0
52Repnik Lojze1967Cerklje00:30:54.010:11.0
53Koželj Franci1946Cerklje na Gorenjskem00:30:55.010:12.0
53Novak Žiga1971Top-Fit Team00:30:55.010:12.0
55Oblak Janez1960ŠD Špik Lucine00:31:57.011:14.0
56Dežela Blaž1988Idrija00:33:03.012:20.0
57Pustovrh Niko1967ŠD Marmor Hotavlje00:33:08.012:25.0
58Raztresen Boštjan1980ŠD Špik Lucine00:34:17.013:34.0
59Cemažar Marko1982ŠD Sv. Urban00:35:28.014:45.0
59Podobnik Dušan1973ŠD Sv. Urban00:35:28.014:45.0
59Jesenko Jaka1972ŠD Sv. Urban00:35:28.014:45.0
62Pirc Rajko1957Vodgrad00:38:57.018:14.0
63Habjan Andrej1955Habjan transport00:41:12.020:29.0
64Kavcic Janez1968ŠD Sv. Urban00:41:53.021:10.0
65Debeljak Tilen1999Domžale00:45:26.024:43.0
66Pojanec Dejan1983KD Sloga 1902 Idrija00:45:57.025:14.0

Ženske
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Mrak Valerija1971Koloka00:27:38.000:00.0
2Žakelj Rada1962Slašcicarna Megušar00:28:40.001:02.0
3Lubajnšek Petra1971Medex00:29:25.001:47.0
4Lovric Jelena1969Škofja Loka00:32:33.004:55.0
5Maretic Lara2000Koloka00:33:56.006:18.0
6Seme Katja1982Koloka00:35:55.008:17.0
7Prevodnik Darja1983Koloka00:36:34.008:56.0
8Ušenicnik Tina1950Bambi00:37:09.009:31.0
9Debenec Petra1985ŠD Sv. Urban00:37:47.010:09.0
10Jelovcan Hermina1974Koloka00:40:33.012:55.0