9. Gorski tek na Bevkov vrh
Gorenje Jazne, 7/19/2015

Podatki o tekmi:
Organizator: Društvo za oživitev podeželja Jazne
Vodja tekmovanja: Zoran Pirih
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:1,2 km, 2,6 km in 5,8 km
Čas starta:10:00 h
Število prijavljenih: 78

Razvrstitev po kategorijah
Mlajši člani (1990 in mlajši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Likar Anej1994ŠD Nanos Podnanos00:29:31.700:00.0100
2Mikuž Andrej1990ŠD Hotedršica00:32:42.103:10.495
3Golja Tadej1993Cerkno00:34:25.104:53.491
4Pavšič Aljaž1997OK Azimut00:34:28.304:56.688
5Pirih Vine1999AD Posočje00:37:35.408:03.786
6Kosmač Bojan1998Lesna šola Škofja Loka00:37:36.608:04.984
7Treven Žiga1998ŠCŠL00:39:01.509:29.882
8Lazar Marko1992Spodnja Idrija00:40:53.711:22.080
9Drole Žan2001PD Podbrdo00:41:09.411:37.778
10Močnik Matic1997OK Azimut00:42:01.312:29.676
11Golja Adam1998Cerkno00:42:07.412:35.775
12Kogoj Matej1998Otalež00:49:06.719:35.074

Člani (od 1989 do 1980)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Vodopivec Uroš1985ŠKTD Nanos Podnanos00:27:37.300:00.0100
2Furlan Sandi1986ŠD Nanos Podnanos00:29:59.802:22.595
3Žitnik Urban1986Tržič00:30:29.102:51.891
4Pagon Sašo1982DOP Jazne00:34:48.907:11.688
5Bašelj Andrej1986Ne obupaj00:39:21.511:44.286

Starejši člani (od 1979 do 1972)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Ipavec Kristijan1979ŠD Nanos Podnanos00:29:24.500:00.0100
2Mlakar Borut1974ŠD Šentviška gora00:31:04.701:40.295
3Furlan Ervin1974ŠD Nanos Podnanos00:34:11.004:46.591
4Črmelj Bernard1977TD Burja Vipava00:34:53.905:29.488
5Šorli Pavlo1972PD Podbrdo00:36:28.107:03.686
6Cankar Janez1977PD Cempin00:38:21.808:57.384
7Pisk Janez1975DOP Jazne00:40:31.311:06.882
8Bašelj Uroš1977Ne obupaj00:45:13.615:49.180

Mlajši veterani (od 1971 do 1964)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Strnad Simon1967ŠD Nanos Podnanos00:28:53.200:00.0100
2Fortuna Jože197000:32:35.003:41.895
3Sokol Ivan1968TD Burja Vipava00:32:48.003:54.891
4Drole Simon1965PD Podbrdo00:33:05.204:12.088
5Rodica Stojan1965ŠD Kraški tekači Sežana00:34:47.305:54.186
6Čufer Damijan1967TD Burja Vipava00:38:29.709:36.584
7Frelih Marko1965TK Špeh00:38:48.409:55.282
8Vitale Lorenzo1966CUS Trieste00:39:18.110:24.980
9De Pazzi Pierpano1968Runcard00:40:17.311:24.178
10Čendak Klavdij1968PGT00:40:59.012:05.876
11Šiškovič Franko1968ŠD Kraški tekači Sežana00:53:39.624:46.475

Veterani (od 1963 do 1956)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kavs Miran1957ŠD Kraški tekači Sežana00:31:53.700:00.0100
2Jesenko Andrej1957Škofja Loka00:32:29.400:35.795
3Brizzi Spartaco1962Trieste00:33:25.601:31.991
4Prezelj Slavko1956PD Podbrdo00:34:02.802:09.188
5Plahuta Lučano1959DLT Filipides00:36:08.304:14.686
6Šuligoj Ivan1961SSK Ponikve00:36:41.804:48.184
7Homec Stane1959ŠD Poljane00:38:30.606:36.982
8Lekše Toni1960ŠD Elektro energija00:38:31.106:37.480
9Tomažič Jožef1957PGT00:40:23.808:30.178
10Feri Fabio1961Trieste00:40:37.208:43.576
11Čermelj Viktor1957DLT Filipides00:40:48.608:54.975
12Kogovšek Stane1956Artstone00:41:05.809:12.174
13Hrovatin Darko1957TD Burja Vipava00:44:02.012:08.373
14Pavšič Danilo1956Travnik00:44:08.012:14.372

Starejši veterani (1955 in starejši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Drole Boris1953ŠD Bitnje00:34:39.100:00.0100
2Žigon Boris1949DLT Filipides00:36:35.901:56.895
3Tavčar Cveto1952ŠD Nanos Podnanos00:36:45.902:06.891
4Pudgar Danilo1952TD Burja Vipava00:38:29.303:50.288
5Jelenc Ivo Janez1948Tivo d.o.o.00:43:06.808:27.786
6Vrhunc Jože1948Lesce00:44:37.609:58.584
7Valentinčič Ivan1952ŠD Podbrdo00:47:22.012:42.982
8Polaski Leszek194700:52:01.017:21.980
9Lazar Albert1937DLT Filipides00:52:39.618:00.578

Članice (od 1989 do 1980)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Bašelj Ana1988Ne obupaj00:53:35.500:00.0100

Starejše članice (od 1979 do 1970)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Svetičič Martina1978Kobarid00:43:01.200:00.0100
2Mavrič Tina1970PGT00:48:02.205:01.095

Veteranke (od 1969 do 1960)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tušar Mihaela1966ŠD Nanos Podnanos00:34:58.200:00.0100
2Trobec Urša1967ŠD Setnik00:36:46.701:48.595
3Šorli Marta1962PGT00:39:40.504:42.391
4Babenko Olena1960Zaporoze00:41:10.206:12.088
5Premrn Krašna Katja1968Tekači Vipavske doline00:42:47.607:49.486
6Čufer Valentina1966TF ZZ Topka Vipava00:46:42.411:44.284

Starejše veteranke (1959 in starejše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Bajc Tea1959Tekači Vipavske doline00:43:52.500:00.0100
2Milič Rada1952ŠD Kraški tekači Sežana00:44:26.800:34.395
3Merlak Nada1950ŠD Hotedršica00:46:36.802:44.391
4Vrhunc Marjeta1956Lesce00:50:50.506:58.088
5Verbič Darja1952ŠD Kraški tekači Sežana01:03:47.019:54.586

Mlajši dečki (2003 in mlajši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Poženel Natan Maj2003AD Posočje00:07:11.800:00.0100

Stareši dečki (od 2002 do 2000)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Šega Gašper2000OŠ Ivana Tavčarja00:18:03.400:00.0100
2Miklavčič Matej2002Kraški tekači Sežana00:20:36.502:33.195

Mlajše deklice (2003 in mlajše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Leban Jež Gaja2006AD Posočje00:08:02.400:00.0100
2Furlan Sara2003ŠD Nanos Podnanos00:08:36.100:33.795



Razvrstitev - absolutno
1,2 km
Moški
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Poženel Natan Maj2003AD Posočje00:07:11.800:00.0100

Ženske
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Leban Jež Gaja2006AD Posočje00:08:02.400:00.0100
2Furlan Sara2003ŠD Nanos Podnanos00:08:36.100:33.795

2,6 km
Moški
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Šega Gašper2000OŠ Ivana Tavčarja00:18:03.400:00.0100
2Miklavčič Matej2002Kraški tekači Sežana00:20:36.502:33.195

5,8 km
Moški
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Vodopivec Uroš1985ŠKTD Nanos Podnanos00:27:37.300:00.0100
2Strnad Simon1967ŠD Nanos Podnanos00:28:53.201:15.995
3Ipavec Kristijan1979ŠD Nanos Podnanos00:29:24.501:47.290
4Likar Anej1994ŠD Nanos Podnanos00:29:31.701:54.485
5Furlan Sandi1986ŠD Nanos Podnanos00:29:59.802:22.580
6Žitnik Urban1986Tržič00:30:29.102:51.875
7Mlakar Borut1974ŠD Šentviška gora00:31:04.703:27.470
8Kavs Miran1957ŠD Kraški tekači Sežana00:31:53.704:16.465
9Jesenko Andrej1957Škofja Loka00:32:29.404:52.160
10Fortuna Jože197000:32:35.004:57.755
11Mikuž Andrej1990ŠD Hotedršica00:32:42.105:04.853
12Sokol Ivan1968TD Burja Vipava00:32:48.005:10.751
13Drole Simon1965PD Podbrdo00:33:05.205:27.949
14Brizzi Spartaco1962Trieste00:33:25.605:48.347
15Prezelj Slavko1956PD Podbrdo00:34:02.806:25.545
16Furlan Ervin1974ŠD Nanos Podnanos00:34:11.006:33.743
17Golja Tadej1993Cerkno00:34:25.106:47.841
18Pavšič Aljaž1997OK Azimut00:34:28.306:51.039
19Drole Boris1953ŠD Bitnje00:34:39.107:01.837
20Rodica Stojan1965ŠD Kraški tekači Sežana00:34:47.307:10.035
21Pagon Sašo1982DOP Jazne00:34:48.907:11.633
22Črmelj Bernard1977TD Burja Vipava00:34:53.907:16.631
23Plahuta Lučano1959DLT Filipides00:36:08.308:31.029
24Šorli Pavlo1972PD Podbrdo00:36:28.108:50.827
25Žigon Boris1949DLT Filipides00:36:35.908:58.625
26Šuligoj Ivan1961SSK Ponikve00:36:41.809:04.523
27Tavčar Cveto1952ŠD Nanos Podnanos00:36:45.909:08.621
28Pirih Vine1999AD Posočje00:37:35.409:58.119
29Kosmač Bojan1998Lesna šola Škofja Loka00:37:36.609:59.317
30Cankar Janez1977PD Cempin00:38:21.810:44.515
31Pudgar Danilo1952TD Burja Vipava00:38:29.310:52.013
32Čufer Damijan1967TD Burja Vipava00:38:29.710:52.411
33Homec Stane1959ŠD Poljane00:38:30.610:53.39
34Lekše Toni1960ŠD Elektro energija00:38:31.110:53.87
35Frelih Marko1965TK Špeh00:38:48.411:11.15
36Treven Žiga1998ŠCŠL00:39:01.511:24.23
37Vitale Lorenzo1966CUS Trieste00:39:18.111:40.81
38Bašelj Andrej1986Ne obupaj00:39:21.511:44.20
39De Pazzi Pierpano1968Runcard00:40:17.312:40.00
40Tomažič Jožef1957PGT00:40:23.812:46.50
41Pisk Janez1975DOP Jazne00:40:31.312:54.00
42Feri Fabio1961Trieste00:40:37.212:59.90
43Čermelj Viktor1957DLT Filipides00:40:48.613:11.30
44Lazar Marko1992Spodnja Idrija00:40:53.713:16.40
45Čendak Klavdij1968PGT00:40:59.013:21.70
46Kogovšek Stane1956Artstone00:41:05.813:28.50
47Drole Žan2001PD Podbrdo00:41:09.413:32.10
48Močnik Matic1997OK Azimut00:42:01.314:24.00
49Golja Adam1998Cerkno00:42:07.414:30.10
50Jelenc Ivo Janez1948Tivo d.o.o.00:43:06.815:29.50
51Hrovatin Darko1957TD Burja Vipava00:44:02.016:24.70
52Pavšič Danilo1956Travnik00:44:08.016:30.70
53Vrhunc Jože1948Lesce00:44:37.617:00.30
54Bašelj Uroš1977Ne obupaj00:45:13.617:36.30
55Valentinčič Ivan1952ŠD Podbrdo00:47:22.019:44.70
56Kogoj Matej1998Otalež00:49:06.721:29.40
57Polaski Leszek194700:52:01.024:23.70
58Lazar Albert1937DLT Filipides00:52:39.625:02.30
59Šiškovič Franko1968ŠD Kraški tekači Sežana00:53:39.626:02.30

Ženske
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tušar Mihaela1966ŠD Nanos Podnanos00:34:58.200:00.0100
2Trobec Urša1967ŠD Setnik00:36:46.701:48.595
3Šorli Marta1962PGT00:39:40.504:42.390
4Babenko Olena1960Zaporoze00:41:10.206:12.085
5Premrn Krašna Katja1968Tekači Vipavske doline00:42:47.607:49.480
6Svetičič Martina1978Kobarid00:43:01.208:03.075
7Bajc Tea1959Tekači Vipavske doline00:43:52.508:54.370
8Milič Rada1952ŠD Kraški tekači Sežana00:44:26.809:28.665
9Merlak Nada1950ŠD Hotedršica00:46:36.811:38.660
10Čufer Valentina1966TF ZZ Topka Vipava00:46:42.411:44.255
11Mavrič Tina1970PGT00:48:02.213:04.053
12Vrhunc Marjeta1956Lesce00:50:50.515:52.351
13Bašelj Ana1988Ne obupaj00:53:35.518:37.349
14Verbič Darja1952ŠD Kraški tekači Sežana01:03:47.028:48.847