8. Bistriški tek
ilirska Bistrica, 6/6/2015

Podatki o tekmi: Primorski pokalni teki
Organizator: TD Bistrc
Vodja tekmovanja: Gregor Kosič
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:10 km
Čas starta:17:00 h
Število prijavljenih: 95

Razvrstitev po kategorijah
Ženske E (55 let in starejše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Širca Ivanka1955AK Pivka00:51:44.100:00.0100
2Brešan Vilma1958Nova Gorica00:53:39.601:55.596
3Batagelj Stanka1949ŠD Tekači Vipavske doline00:55:37.303:53.292
4Milič Rada1952ŠD Kraški tekači Sežana00:59:37.707:53.688

Ženske D (od 45 do 54 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Lipušček Sergeja1966DLT Filipides00:43:00.700:00.0100
2Mavrič Tina1970PGT00:53:21.810:21.196
3Obrč Tea1964Ljubljana00:56:11.913:11.292
4Tozon Kristina1967Ljubljana00:57:39.814:39.188
5Diklić Marina196800:59:42.316:41.684
6Šifrar Mojca1967Naklo01:06:03.123:02.480
7Leben Romana1969Ljubljanski tekači01:06:04.123:03.478
8Ivančič Vladimira1963Rakek01:06:59.923:59.276
9Stare Tamara196601:09:45.126:44.474

Ženske C (od 35 do 44 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Bele Kristina1974AK Pivka00:46:29.900:00.0100
2Brišar Rosana1977Tolmin00:55:13.208:43.396
3Kamenšek Klopčič Tatjana1974Ljubljana01:02:25.115:55.292
4Duškunović Zemila197601:07:21.320:51.488
5Petrovič Vesna1980Ljubljana01:07:25.620:55.784
6Karcer Urška1977Ljubljana01:08:53.022:23.180
7Bonanni Valentina1971Trieste01:09:57.823:27.978
8Radivo Manica1974AK Pivka01:12:22.925:53.076
9Čadež Čeperkovič Urška1977Koper01:21:09.034:39.174

Ženske B (od 25 do 34 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kočevar Anamarija1989Postojna00:59:39.900:00.0100
2Gajič Ivana1988Dravograd01:10:38.210:58.396

Ženske A (do 24 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kmetec Niki1998AK Koper00:57:16.000:00.0100
2Kosič Urša1999TD Bistrc01:01:31.504:15.596
3Penko Maja1999RSR01:05:45.808:29.892
4Radivo Žana2001TD Bistrc01:11:28.714:12.788
5Jenko Teja1998SŠ Veno Pilon Ajdovščina01:12:21.915:05.984

Moški K (70 let in starejši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Lipušček Lucijan1940DLT Filipides00:54:31.800:00.0100
2Jurkovič Josip1940AK maraton Kastan00:58:10.403:38.696
3Lazar Albert1937DLT Filipides01:06:44.712:12.992
4Ivančič Fabio1933Obala01:22:47.028:15.288

Moški J (od 65 do 69 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Žigon Boris1949DLT Filipides00:46:17.100:00.0100
2Beguš Viktor1949AK Pivka00:51:44.905:27.896
3Kutin Edi1949TKK Srpenica00:54:33.408:16.392
4Lužnik Zdenko1948Črni vrh00:54:51.708:34.688

Moški I (od 60 do 64 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tavčar Cveto1952ŠD Nanos Podnanos00:45:06.300:00.0100
2Španič Veselko1955ŠD Hitre noge Senožece00:51:00.905:54.696

Moški H (od 55 do 59 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Petrovčič Robert1958AK Pivka00:41:55.600:00.0100
2Plahuta Lučano1959DLT Filipides00:46:08.404:12.896
3Trojar Leo1960Ilirska Bistrica00:49:06.907:11.392
4Tomažič Jožef1957Ljudstvo tekacev Vipavske doline00:49:53.307:57.788
5Ivančič Franc1956Rakek00:56:20.914:25.384
6Valenčič Peter1960TD Bistrc00:59:15.117:19.580
7Korent Marjan1959AK Pivka01:01:34.119:38.578
8Žvab Darko1957Sežana01:03:26.521:30.976

Moški G (od 50 do 54 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Rodica Stojan1965ŠD Kraški tekači Sežana00:43:11.500:00.0100
2Šinigoj Damijan1964ŠD Nanos Podnanos00:43:52.900:41.496
3Blažek Rafko1964AK Pivka00:45:11.401:59.992
4Marić Blekič Ivan1963Pasjak00:50:27.207:15.788
5Furlan Bojan1962ŠD Nanos Podnanos00:55:01.411:49.984
6Diklić Marinko196500:55:04.311:52.880
7Gruden Andrej1963Ljubljana00:56:46.413:34.978
8Dovgan Franci1963Ilirska Bistrica01:05:47.422:35.976
9Kolčkrš Aco1965Ljubljana01:09:03.825:52.374

Moški F (od 45 do 49 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Strnad Simon1967Komen00:37:21.500:00.0100
2Sokol Ivan1968TD Burja Vipava00:43:29.606:08.196
3Polanc Sebastjan1970DLT Filipides00:45:04.307:42.892
4Skok Rajko1968ŠD Kraški tekači Sežana00:48:32.511:11.088
5Uljan Samo1970Los Vanganelos00:55:11.617:50.184
6Bergoč Tomaž1966Ljubljana01:05:48.028:26.580

Moški E (od 40 do 44 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Ferjančič Tomaž1972ŠD Nanos00:37:26.800:00.0100
2Furlan Ervin1974ŠD Nanos Podnanos00:41:21.903:55.196
3Peček Boris1973Ljubljana00:42:06.504:39.792
4Verucchi Paolo1972Trieste00:43:58.706:31.988
5Dekleva Branko1975ŠD Tek je lek00:44:10.306:43.584
6Slamič Miljan1974DLT Filipides00:44:12.306:45.580

Moški D (od 35 do 39 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Krašovec Davor1976Vzajemna00:38:04.200:00.0100
2Krvina Srečko1979ŠKD Vrh00:41:20.303:16.196
3Trebše Matjaž1980DLT Filipides00:47:08.309:04.192
4Djokič Dušan1980Ljubljana00:51:26.513:22.388
5Kršul Mauro1978Rijeka00:52:45.514:41.384
6Fabjan Gregor1979ŠD Hitre noge Senožeče00:54:38.216:34.080
7Vujkovič Miodrag1979Ilirska Bistrica00:55:08.717:04.578

Moški C (od 30 do 34 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Velišček Andrej1982ŠD Kraški tekaci Sežana00:42:39.700:00.0100
2Sovdat Robert1984Pivka00:45:21.302:41.696
3Župec Jernej1985TD Bistrc00:46:51.804:12.192
4Žgavc Robert1982DLT Filipides00:48:03.605:23.988
5Ćirić Bojan1985TD Bistrc00:49:15.906:36.284
6Kragelj Andrej1983Postojna00:51:06.708:27.080
7Prelec Jernej1982Ilirska Bistrica00:55:07.912:28.278
8Krebelj Marjan1981Ilirska Bistrica00:58:45.016:05.376

Moški B (od 25 do 29 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Mikuž Andrej1990ŠD Hotedršica00:41:25.400:00.0100
2Čekada Patrik1989Jelšane00:47:33.406:08.096
3Primc Janez1989Ilirska Bistrica01:01:16.619:51.292
4Lakota Matej1990RSR01:06:09.424:44.088

Moški A (do 24 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Pašič Emil1996AK Pivka00:37:14.800:00.0100
2Bučković Denis199100:45:51.908:37.196
3Pirih Vine1999AD Posočje00:47:40.010:25.292
4Perkan Uroš1997KK Plama - pur00:48:42.011:27.288
5Šajn Klemen1998KK Plama - pur00:49:12.211:57.484
6Bizjak Lovro2000Knežak00:56:07.918:53.180
7Vrh Tine1992Ilirska Bistrica01:01:17.424:02.678
8Prelec Marko1996RSR01:12:57.235:42.476



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Pašič Emil1996AK Pivka00:37:14.800:00.0100
2Strnad Simon1967Komen00:37:21.500:06.796
3Ferjančič Tomaž1972ŠD Nanos00:37:26.800:12.092
4Krašovec Davor1976Vzajemna00:38:04.200:49.488
5Krvina Srečko1979ŠKD Vrh00:41:20.304:05.584
6Furlan Ervin1974ŠD Nanos Podnanos00:41:21.904:07.180
7Mikuž Andrej1990ŠD Hotedršica00:41:25.404:10.678
8Petrovčič Robert1958AK Pivka00:41:55.604:40.876
9Peček Boris1973Ljubljana00:42:06.504:51.774
10Velišček Andrej1982ŠD Kraški tekaci Sežana00:42:39.705:24.972
11Rodica Stojan1965ŠD Kraški tekači Sežana00:43:11.505:56.770
12Sokol Ivan1968TD Burja Vipava00:43:29.606:14.868
13Šinigoj Damijan1964ŠD Nanos Podnanos00:43:52.906:38.166
14Verucchi Paolo1972Trieste00:43:58.706:43.964
15Dekleva Branko1975ŠD Tek je lek00:44:10.306:55.562
16Slamič Miljan1974DLT Filipides00:44:12.306:57.560
17Polanc Sebastjan1970DLT Filipides00:45:04.307:49.558
18Tavčar Cveto1952ŠD Nanos Podnanos00:45:06.307:51.556
19Blažek Rafko1964AK Pivka00:45:11.407:56.654
20Sovdat Robert1984Pivka00:45:21.308:06.552
21Bučković Denis199100:45:51.908:37.150
22Plahuta Lučano1959DLT Filipides00:46:08.408:53.648
23Žigon Boris1949DLT Filipides00:46:17.109:02.346
24Župec Jernej1985TD Bistrc00:46:51.809:37.044
25Trebše Matjaž1980DLT Filipides00:47:08.309:53.542
26Čekada Patrik1989Jelšane00:47:33.410:18.640
27Pirih Vine1999AD Posočje00:47:40.010:25.238
28Žgavc Robert1982DLT Filipides00:48:03.610:48.836
29Skok Rajko1968ŠD Kraški tekači Sežana00:48:32.511:17.734
30Perkan Uroš1997KK Plama - pur00:48:42.011:27.232
31Trojar Leo1960Ilirska Bistrica00:49:06.911:52.130
32Šajn Klemen1998KK Plama - pur00:49:12.211:57.428
33Ćirić Bojan1985TD Bistrc00:49:15.912:01.126
34Tomažič Jožef1957Ljudstvo tekacev Vipavske doline00:49:53.312:38.524
35Marić Blekič Ivan1963Pasjak00:50:27.213:12.422
36Španič Veselko1955ŠD Hitre noge Senožece00:51:00.913:46.120
37Kragelj Andrej1983Postojna00:51:06.713:51.918
38Djokič Dušan1980Ljubljana00:51:26.514:11.716
39Beguš Viktor1949AK Pivka00:51:44.914:30.114
40Kršul Mauro1978Rijeka00:52:45.515:30.712
41Lipušček Lucijan1940DLT Filipides00:54:31.817:17.010
42Kutin Edi1949TKK Srpenica00:54:33.417:18.69
43Fabjan Gregor1979ŠD Hitre noge Senožeče00:54:38.217:23.48
44Lužnik Zdenko1948Črni vrh00:54:51.717:36.97
45Furlan Bojan1962ŠD Nanos Podnanos00:55:01.417:46.66
46Diklić Marinko196500:55:04.317:49.55
47Prelec Jernej1982Ilirska Bistrica00:55:07.917:53.14
48Vujkovič Miodrag1979Ilirska Bistrica00:55:08.717:53.93
49Uljan Samo1970Los Vanganelos00:55:11.617:56.82
50Bizjak Lovro2000Knežak00:56:07.918:53.11
51Ivančič Franc1956Rakek00:56:20.919:06.11
52Gruden Andrej1963Ljubljana00:56:46.419:31.61
53Jurkovič Josip1940AK maraton Kastan00:58:10.420:55.61
54Krebelj Marjan1981Ilirska Bistrica00:58:45.021:30.21
55Valenčič Peter1960TD Bistrc00:59:15.122:00.31
56Primc Janez1989Ilirska Bistrica01:01:16.624:01.81
57Vrh Tine1992Ilirska Bistrica01:01:17.424:02.61
58Korent Marjan1959AK Pivka01:01:34.124:19.31
59Žvab Darko1957Sežana01:03:26.526:11.71
60Dovgan Franci1963Ilirska Bistrica01:05:47.428:32.61
61Bergoč Tomaž1966Ljubljana01:05:48.028:33.21
62Lakota Matej1990RSR01:06:09.428:54.61
63Lazar Albert1937DLT Filipides01:06:44.729:29.91
64Kolčkrš Aco1965Ljubljana01:09:03.831:49.01
65Prelec Marko1996RSR01:12:57.235:42.41
66Ivančič Fabio1933Obala01:22:47.045:32.21

Ženske
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Lipušček Sergeja1966DLT Filipides00:43:00.700:00.0100
2Bele Kristina1974AK Pivka00:46:29.903:29.296
3Širca Ivanka1955AK Pivka00:51:44.108:43.492
4Mavrič Tina1970PGT00:53:21.810:21.188
5Brešan Vilma1958Nova Gorica00:53:39.610:38.984
6Brišar Rosana1977Tolmin00:55:13.212:12.580
7Batagelj Stanka1949ŠD Tekači Vipavske doline00:55:37.312:36.678
8Obrč Tea1964Ljubljana00:56:11.913:11.276
9Kmetec Niki1998AK Koper00:57:16.014:15.374
10Tozon Kristina1967Ljubljana00:57:39.814:39.172
11Milič Rada1952ŠD Kraški tekači Sežana00:59:37.716:37.070
12Kočevar Anamarija1989Postojna00:59:39.916:39.268
13Diklić Marina196800:59:42.316:41.666
14Kosič Urša1999TD Bistrc01:01:31.518:30.864
15Kamenšek Klopčič Tatjana1974Ljubljana01:02:25.119:24.462
16Penko Maja1999RSR01:05:45.822:45.160
17Šifrar Mojca1967Naklo01:06:03.123:02.458
18Leben Romana1969Ljubljanski tekači01:06:04.123:03.456
19Ivančič Vladimira1963Rakek01:06:59.923:59.254
20Duškunović Zemila197601:07:21.324:20.652
21Petrovič Vesna1980Ljubljana01:07:25.624:24.950
22Karcer Urška1977Ljubljana01:08:53.025:52.348
23Stare Tamara196601:09:45.126:44.446
24Bonanni Valentina1971Trieste01:09:57.826:57.144
25Gajič Ivana1988Dravograd01:10:38.227:37.542
26Radivo Žana2001TD Bistrc01:11:28.728:28.040
27Jenko Teja1998SŠ Veno Pilon Ajdovščina01:12:21.929:21.238
28Radivo Manica1974AK Pivka01:12:22.929:22.236
29Čadež Čeperkovič Urška1977Koper01:21:09.038:08.334