26. Mošenjski tek
Mošnje, 13.6.2015

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Mošnje
Vodja tekmovanja: Dušan Biček
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:8000 m
Čas starta:17:40 h
Število prijavljenih: 62

Razvrstitev po kategorijah
Ženske D (od 50 do 59 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
116Klinar Anica1965Zgornje Gorje00:35:25.800:00.040
243Mohorč Lili1964Tržič00:41:55.206:29.435
328Meglič Jana1962Tržič00:47:49.512:23.731

Ženske C (od 40 do 49 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
142Markun Barbara1970Kranj00:36:34.300:00.040
217Primšek Katarina1971Radovljica00:41:50.005:15.735
312Kolman Alenka1967Radovljica00:43:13.506:39.231
419Pogačnik Šimnic Mink1972Kropa00:43:14.606:40.328
531Šimnic Renata1966Bled00:43:41.107:06.826
610Rozman Romana1966ŠD Lom00:45:42.509:08.225
751Breznik Petra1975Žirovnica00:47:09.610:35.324
849Plemelj Mohorič Alenka1968Brezje00:47:53.811:19.523
950Razingar Andrejka1970Jesenice00:47:56.611:22.322

Ženske B (od 30 do 39 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
123Wovk Manca1980ŠD Kranjska Gora00:38:32.800:00.040
220Bevc Špela1981Podnart00:39:08.700:35.935
311Uranič Lidija1976Golnik00:47:11.508:38.731
444Berce Urška1980Radovljica00:51:23.512:50.728

Ženske A (do 29 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
141Peternel Alenka1998TSK Triglav Kranj00:35:08.000:00.040
248Mohorič Sara1999AK Radovljica00:35:31.300:23.335
326Zima Anja1987ŠD Mošnje00:35:48.900:40.931
415Klinar Katja1992Vitezi dobrega teka00:36:52.201:44.228
583Biček Rebeka2002ŠD Mošnje00:41:51.606:43.626

Moški G (70 let in starejši)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
132Ambrož Janez1939Tržiške strele00:39:29.400:00.040
24Sitar Slavko1939ŠD Mošnje00:42:10.202:40.835
357Hribernik Franc1941Gorenjski glas00:45:54.606:25.231
42Hrovat Franc1936ŠD Mošnje00:48:19.208:49.828

Moški F (od 60 do 69 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
118Setnikar Pavel1955Avtoservis Setnikar00:32:37.200:00.040
214Ražman Miroslav1953Tekaška skupina Jesenice00:40:22.307:45.135
37Merc Jani1954Ljubljana00:44:21.511:44.331
46Korošec Danilo1947ŠD Mošnje00:47:48.015:10.828

Moški E (od 50 do 59 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
122Kveder Lado1963ŠKD Mekinje00:29:15.300:00.040
237Finžgar Bogdan1961AGP Pro00:31:13.001:57.735
358Galin Bojan1958ŠKD Mekinje00:31:43.502:28.231
435Košnjek Tone1956ŠD Divji zajci00:33:05.903:50.628
560Hudmal Roman1965Hitre želve Komenda00:33:16.704:01.426
662Valant Frenk1958Avtomehanika Valant00:33:54.404:39.125
752Hrovat Andrej1962ŠD Vrbnje - Gorica00:35:16.006:00.724
840Benedičič Blaž1965ŠD Mošnje00:36:17.307:02.023
924Trstenjak Brane1964ŠD Kranjska Gora00:38:33.109:17.822
1029Fister Jože1964Naklo00:41:36.912:21.621
1130Gaber Janez1965Kranj00:43:01.913:46.620
129Rozman Aleš1963ŠD Lom00:45:43.016:27.719
1364Cvenken Jože1958Radovljica00:51:50.822:35.518

Moški D (od 40 do 49 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
138Brenk Matjaž1974AK Kranj00:29:47.400:00.040
246Kaltenekar Matej1973TK Gorenjska00:29:53.600:06.235
334Potočnik Janez1972AGP Pro00:30:01.500:14.131
43Lah Gaber1975ŠD Kranjska Gora00:30:57.101:09.728
539Urh Mitja1969ŠD Mošnje00:35:30.105:42.726
636Biček Robert1972Antima d.o.o.00:35:42.605:55.225
713Gojevič Gregor1970Velenje00:39:52.210:04.824
847Kaltenekar Denis1969ŠD Bambi00:39:53.310:05.923
95Kobalenski Bogdan1968Radovljica00:40:47.511:00.122
1053Mihelič Peter1975Zgornja Besnica00:46:49.117:01.721

Moški C (od 30 do 39 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
11Mikelj Andrej1978Poljski tekači00:28:42.400:00.040
263Dedeljak Pavel1981Podnart00:28:54.200:11.835
38Rozman Uroš1985ŠD Lom00:29:28.200:45.831
421Volkar Franci1976ŠKD Mekinje00:30:23.001:40.628
533Grilc Rok1982KK Završnica00:30:34.801:52.426
661Gril Andrej1976Hitre želve Komenda00:31:45.003:02.625
745Ceklin Vid1977Bohinjska Bistrica00:34:24.005:41.624
854Bowie David1977Ljubljana00:44:32.215:49.823

Moški B (od 20 do 29 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
127Zupan Klemen1986Tržič00:28:12.100:00.040

Moški A (do 19 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
125Poženel Natan Maj2003AD Posočje00:51:39.500:00.040



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.Točke
127Zupan Klemen1986Tržič00:28:12.100:00.040
21Mikelj Andrej1978Poljski tekači00:28:42.400:30.335
363Dedeljak Pavel1981Podnart00:28:54.200:42.131
422Kveder Lado1963ŠKD Mekinje00:29:15.301:03.228
58Rozman Uroš1985ŠD Lom00:29:28.201:16.126
638Brenk Matjaž1974AK Kranj00:29:47.401:35.325
746Kaltenekar Matej1973TK Gorenjska00:29:53.601:41.524
834Potočnik Janez1972AGP Pro00:30:01.501:49.423
921Volkar Franci1976ŠKD Mekinje00:30:23.002:10.922
1033Grilc Rok1982KK Završnica00:30:34.802:22.721
113Lah Gaber1975ŠD Kranjska Gora00:30:57.102:45.020
1237Finžgar Bogdan1961AGP Pro00:31:13.003:00.919
1358Galin Bojan1958ŠKD Mekinje00:31:43.503:31.418
1461Gril Andrej1976Hitre želve Komenda00:31:45.003:32.917
1518Setnikar Pavel1955Avtoservis Setnikar00:32:37.204:25.116
1635Košnjek Tone1956ŠD Divji zajci00:33:05.904:53.815
1760Hudmal Roman1965Hitre želve Komenda00:33:16.705:04.614
1862Valant Frenk1958Avtomehanika Valant00:33:54.405:42.313
1945Ceklin Vid1977Bohinjska Bistrica00:34:24.006:11.912
2052Hrovat Andrej1962ŠD Vrbnje - Gorica00:35:16.007:03.911
2139Urh Mitja1969ŠD Mošnje00:35:30.107:18.010
2236Biček Robert1972Antima d.o.o.00:35:42.607:30.59
2340Benedičič Blaž1965ŠD Mošnje00:36:17.308:05.28
2424Trstenjak Brane1964ŠD Kranjska Gora00:38:33.110:21.07
2532Ambrož Janez1939Tržiške strele00:39:29.411:17.36
2613Gojevič Gregor1970Velenje00:39:52.211:40.15
2747Kaltenekar Denis1969ŠD Bambi00:39:53.311:41.24
2814Ražman Miroslav1953Tekaška skupina Jesenice00:40:22.312:10.23
295Kobalenski Bogdan1968Radovljica00:40:47.512:35.42
3029Fister Jože1964Naklo00:41:36.913:24.81
314Sitar Slavko1939ŠD Mošnje00:42:10.213:58.10
3230Gaber Janez1965Kranj00:43:01.914:49.80
337Merc Jani1954Ljubljana00:44:21.516:09.40
3454Bowie David1977Ljubljana00:44:32.216:20.10
359Rozman Aleš1963ŠD Lom00:45:43.017:30.90
3657Hribernik Franc1941Gorenjski glas00:45:54.617:42.50
3753Mihelič Peter1975Zgornja Besnica00:46:49.118:37.00
386Korošec Danilo1947ŠD Mošnje00:47:48.019:35.90
392Hrovat Franc1936ŠD Mošnje00:48:19.220:07.10
4025Poženel Natan Maj2003AD Posočje00:51:39.523:27.40
4164Cvenken Jože1958Radovljica00:51:50.823:38.70

Ženske
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.Točke
141Peternel Alenka1998TSK Triglav Kranj00:35:08.000:00.040
216Klinar Anica1965Zgornje Gorje00:35:25.800:17.835
348Mohorič Sara1999AK Radovljica00:35:31.300:23.331
426Zima Anja1987ŠD Mošnje00:35:48.900:40.928
542Markun Barbara1970Kranj00:36:34.301:26.326
615Klinar Katja1992Vitezi dobrega teka00:36:52.201:44.225
723Wovk Manca1980ŠD Kranjska Gora00:38:32.803:24.824
820Bevc Špela1981Podnart00:39:08.704:00.723
917Primšek Katarina1971Radovljica00:41:50.006:42.022
1083Biček Rebeka2002ŠD Mošnje00:41:51.606:43.621
1143Mohorč Lili1964Tržič00:41:55.206:47.220
1212Kolman Alenka1967Radovljica00:43:13.508:05.519
1319Pogačnik Šimnic Mink1972Kropa00:43:14.608:06.618
1431Šimnic Renata1966Bled00:43:41.108:33.117
1510Rozman Romana1966ŠD Lom00:45:42.510:34.516
1651Breznik Petra1975Žirovnica00:47:09.612:01.615
1711Uranič Lidija1976Golnik00:47:11.512:03.514
1828Meglič Jana1962Tržič00:47:49.512:41.513
1949Plemelj Mohorič Alenka1968Brezje00:47:53.812:45.812
2050Razingar Andrejka1970Jesenice00:47:56.612:48.611
2144Berce Urška1980Radovljica00:51:23.516:15.510