Kobariški tek 2015
Kobarid, 6/20/2015

Podatki o tekmi: Primorski pokalni teki
Organizator: Tekaški klub Kobarid
Vodja tekmovanja: Peter Domevšček
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:10 km
Višinska razlika:50 m
Čas starta:18:00 h
Število prijavljenih: 63

Razvrstitev po kategorijah
Ženske E (55 let in starejše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Bajc Tea1959ŠD Tekači Vipavske doline00:56:24.800:00.0100
2Brešan Vilma1958ŠD Furs00:56:50.700:25.996
3Milič Rada1952ŠD Kraški tekači Sežana01:00:18.003:53.292
4Tomasemo Eliana1952Natisone01:04:24.707:59.988
5Verbič Darja1952ŠD Kraški tekači Sežana01:25:45.729:20.984

Ženske D (od 45 do 54 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Lipušček Sergeja1966DLT Filipides00:47:01.400:00.0100
2Obrč Tea1964Ljubljana00:57:19.110:17.796
3Tomažič Mateja1970Jenzovi gladiatorji01:06:33.019:31.692

Ženske C (od 35 do 44 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Bele Kristina1974AK Pivka00:48:46.800:00.0100
2Brišar Rosana1977Tolmin00:54:59.406:12.696
3Kalanj Tanja1974TK Kobarid00:55:22.006:35.292
4Fratina Žagar Tina1976Športina00:58:02.609:15.888
5Milenkovič Bojana198001:05:18.016:31.284
6Gomilšek Rosana197401:25:45.736:58.980
7Ivančič Danjela197201:27:01.638:14.878

Ženske B (od 25 do 34 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Perat Jožica198401:07:48.500:00.0100

Ženske A (do 24 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Petrovčič Rebeka1994AK Pivka00:54:36.500:00.0100
ODSTCukjati Hana2000TK KobaridODST00:00.00

Moški K (70 let in starejši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Lipušček Lucijan1940DLT Filipides00:56:41.200:00.0100
2Ivančič Fabio1933Obala01:27:01.630:20.496

Moški J (od 65 do 69 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Žigon Boris1949DLT Filipides00:50:22.600:00.0100
2Kutin Edi1949TKK Srpenica00:56:40.706:18.196
3Lužnik Zdenko1948Črni vrh00:56:43.206:20.692

Moški I (od 60 do 64 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tavčar Cveto1952ŠD Nanos Podnanos00:48:05.400:00.0100
2Pagavino Brunello1951Natisone00:48:34.700:29.396
3Šulin Zvonko1953ŠD Boka00:49:34.201:28.892
4Španič Veselko1955ŠD Hitre noge Senožece00:54:26.006:20.688
5Pavc Zdene Pifo1954Fifo šport00:58:03.509:58.184

Moški H (od 55 do 59 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Petrovčič Robert1958AK Pivka00:43:48.600:00.0100
2Kavs Miran1957ŠD Kraški tekači Sežana00:43:59.300:10.796
3Plahuta Lučano1959DLT Filipides00:48:25.404:36.892
4Tomažič Jožef1957Ljudstvo tekacev Vipavske doline00:52:15.608:27.088

Moški G (od 50 do 54 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Zrimšek Robert1961TSK Logatec00:45:13.400:00.0100
2Rodica Stojan1965ŠD Kraški tekači Sežana00:45:50.900:37.596
3Furlan Bojan1962ŠD Nanos Podnanos00:55:56.610:43.292
4Caramella Beppe1964Alpine action01:00:05.814:52.488

Moški F (od 45 do 49 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kutin Andrej1969ŠD Boka, TKK Srpenica00:42:19.600:00.0100
2Sokol Ivan1968TD Burja Vipava00:45:13.702:54.196
3Vrečar Branko1966ŠC Kranj00:46:26.104:06.592
4Volarič Darjo196800:50:24.608:05.088

Moški E (od 40 do 44 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Furlan Ervin1974ŠD Nanos Podnanos00:43:01.600:00.0100
2Rojc Iztok197500:45:57.202:55.696
3Slamič Miljan1974DLT Filipides00:47:31.804:30.292
4Domevšček Peter1975TK Kobarid00:52:00.908:59.388
5Žagar Boštjan1975Špotina00:53:44.510:42.984

Moški D (od 35 do 39 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Krvina Srečko1979ŠKD Vrh00:44:27.300:00.0100
2Vojska Marko1976Cerkno00:45:48.901:21.696
3Zupan Stanko1977ŠD Nanos Podnanos00:46:16.501:49.292
4Vrtovec Matej1979Triatlon klub Ajdovščina00:46:30.502:03.288
5Ziliani Tiziano1979AD Posočje00:53:14.508:47.284
6Žgavec Karel197701:07:18.822:51.580

Moški C (od 30 do 34 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Vodopivec Dragan1981Kamnje00:44:52.400:00.0100
2Velišček Andrej1982ŠD Kraški tekaci Sežana00:44:54.700:02.396
3Žgavc Robert1982DLT Filipides00:47:18.602:26.292
4Kragelj Andrej1983Postojna00:53:23.808:31.488
5Skrt Klavdij198401:03:15.018:22.684

Moški B (od 25 do 29 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Rot Žiga198700:46:32.200:00.0100
2Rustja Matej198700:47:12.500:40.396
3Mavrič Dejan198700:49:00.002:27.892

Moški A (do 24 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Likar Anej1994ŠD Nanos Podnanos00:41:19.400:00.0100
2Volarič Tomaž199400:47:08.905:49.596
3Podobnik Uroš1993Prapetno00:54:55.513:36.192
4Poženel Natan Maj2003AD Posočje00:56:41.715:22.388



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Likar Anej1994ŠD Nanos Podnanos00:41:19.400:00.0100
2Kutin Andrej1969ŠD Boka, TKK Srpenica00:42:19.601:00.296
3Furlan Ervin1974ŠD Nanos Podnanos00:43:01.601:42.292
4Petrovčič Robert1958AK Pivka00:43:48.602:29.288
5Kavs Miran1957ŠD Kraški tekači Sežana00:43:59.302:39.984
6Krvina Srečko1979ŠKD Vrh00:44:27.303:07.980
7Vodopivec Dragan1981Kamnje00:44:52.403:33.078
8Velišček Andrej1982ŠD Kraški tekaci Sežana00:44:54.703:35.376
9Zrimšek Robert1961TSK Logatec00:45:13.403:54.074
10Sokol Ivan1968TD Burja Vipava00:45:13.703:54.372
11Vojska Marko1976Cerkno00:45:48.904:29.570
12Rodica Stojan1965ŠD Kraški tekači Sežana00:45:50.904:31.568
13Rojc Iztok197500:45:57.204:37.866
14Zupan Stanko1977ŠD Nanos Podnanos00:46:16.504:57.164
15Vrečar Branko1966ŠC Kranj00:46:26.105:06.762
16Vrtovec Matej1979Triatlon klub Ajdovščina00:46:30.505:11.160
17Rot Žiga198700:46:32.205:12.858
18Volarič Tomaž199400:47:08.905:49.556
19Rustja Matej198700:47:12.505:53.154
20Žgavc Robert1982DLT Filipides00:47:18.605:59.252
21Slamič Miljan1974DLT Filipides00:47:31.806:12.450
22Tavčar Cveto1952ŠD Nanos Podnanos00:48:05.406:46.048
23Plahuta Lučano1959DLT Filipides00:48:25.407:06.046
24Pagavino Brunello1951Natisone00:48:34.707:15.344
25Mavrič Dejan198700:49:00.007:40.642
26Šulin Zvonko1953ŠD Boka00:49:34.208:14.840
27Žigon Boris1949DLT Filipides00:50:22.609:03.238
28Volarič Darjo196800:50:24.609:05.236
29Domevšček Peter1975TK Kobarid00:52:00.910:41.534
30Tomažič Jožef1957Ljudstvo tekacev Vipavske doline00:52:15.610:56.232
31Ziliani Tiziano1979AD Posočje00:53:14.511:55.130
32Kragelj Andrej1983Postojna00:53:23.812:04.428
33Žagar Boštjan1975Špotina00:53:44.512:25.126
34Španič Veselko1955ŠD Hitre noge Senožece00:54:26.013:06.624
35Podobnik Uroš1993Prapetno00:54:55.513:36.122
36Furlan Bojan1962ŠD Nanos Podnanos00:55:56.614:37.220
37Kutin Edi1949TKK Srpenica00:56:40.715:21.318
38Lipušček Lucijan1940DLT Filipides00:56:41.215:21.816
39Poženel Natan Maj2003AD Posočje00:56:41.715:22.314
40Lužnik Zdenko1948Črni vrh00:56:43.215:23.812
41Pavc Zdene Pifo1954Fifo šport00:58:03.516:44.110
42Caramella Beppe1964Alpine action01:00:05.818:46.49
43Skrt Klavdij198401:03:15.021:55.68
44Žgavec Karel197701:07:18.825:59.47
45Ivančič Fabio1933Obala01:27:01.645:42.26

Ženske
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Lipušček Sergeja1966DLT Filipides00:47:01.400:00.0100
2Bele Kristina1974AK Pivka00:48:46.801:45.496
3Petrovčič Rebeka1994AK Pivka00:54:36.507:35.192
4Brišar Rosana1977Tolmin00:54:59.407:58.088
5Kalanj Tanja1974TK Kobarid00:55:22.008:20.684
6Bajc Tea1959ŠD Tekači Vipavske doline00:56:24.809:23.480
7Brešan Vilma1958ŠD Furs00:56:50.709:49.378
8Obrč Tea1964Ljubljana00:57:19.110:17.776
9Fratina Žagar Tina1976Športina00:58:02.611:01.274
10Milič Rada1952ŠD Kraški tekači Sežana01:00:18.013:16.672
11Tomasemo Eliana1952Natisone01:04:24.717:23.370
12Milenkovič Bojana198001:05:18.018:16.668
13Tomažič Mateja1970Jenzovi gladiatorji01:06:33.019:31.666
14Perat Jožica198401:07:48.520:47.164
15Gomilšek Rosana197401:25:45.738:44.362
15Verbič Darja1952ŠD Kraški tekači Sežana01:25:45.738:44.362
17Ivančič Danjela197201:27:01.640:00.258
ODSTCukjati Hana2000TK KobaridODST00:00.00