13. Dobravski tek
Dobravlje, 6/28/2015

Podatki o tekmi:
Organizator:
Vodja tekmovanja: Klavdij Slokar
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:7,5 km
Število prijavljenih: 78

Razvrstitev po kategorijah
Ženske E (55 let in starejše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Bajc Tea1959ŠD Tekači Vipavske doline36:52.200:00.0100
2Brešan Vilma1958ŠD Furs37:30.000:37.896
3Batagelj Stanka1949ŠD Tekači Vipavske doline38:47.501:55.392
4Milič Rada1952ŠD Kraški tekači Sežana41:53.905:01.788
5Klobas Milojka1959ŠD Kraški tekači Sežana47:24.010:31.884
6Verbič Darja1952ŠD Kraški tekači Sežana56:24.119:31.980

Ženske D (od 45 do 54 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Lipušček Sergeja1966DLT Filipides31:43.800:00.0100
2Torkar Božič Janja1962ŠD Nanos34:31.202:47.496
3Obrč Tea1964Ljubljana38:03.006:19.292
4Košnjek Viktorija1963ŠD Divji zajci47:20.315:36.588

Ženske C (od 35 do 44 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Bele Kristina1974AK Pivka33:13.900:00.0100
2Brišar Rosana1977Tolmin36:16.303:02.496

Ženske B (od 25 do 34 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tratnik Petra1988ŠD Nanos Podnanos30:25.900:00.0100
2Curk Kompara Tadeja1984Ajdovščina39:53.109:27.296

Ženske A (do 24 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kmetec Niki1998AK Koper36:14.100:00.0100
2Petrovčič Rebeka1994AK Pivka37:19.701:05.696

Moški K (70 let in starejši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Lipušček Lucijan1940DLT Filipides37:15.400:00.0100
2Lazar Albert1937DLT Filipides50:25.113:09.796
3Ivančič Fabio1933Obala59:22.222:06.892

Moški J (od 65 do 69 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Žigon Boris1949DLT Filipides33:56.600:00.0100
2Kutin Edi1949TKK Srpenica37:04.803:08.296
3Lužnik Zdenko1948Črni vrh37:16.103:19.592
4Dolinar Roman1949Nova Gorica50:52.116:55.588

Moški I (od 60 do 64 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Nardin Jadran1955DLT Filipides31:16.600:00.0100
2Tavčar Cveto1952ŠD Nanos Podnanos32:10.900:54.396
3Šulin Zvonko1953ŠD Boka33:46.202:29.692
4Gornik Jure1951Sovica34:13.002:56.488
5Frim Vili1953TKD Sovica34:26.003:09.484
6Španič Veselko1955ŠD Hitre noge Senožece34:32.903:16.380

Moški H (od 55 do 59 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Petrovčič Robert1958AK Pivka28:51.300:00.0100
2Kavs Miran1957ŠD Kraški tekači Sežana30:13.001:21.796
3Valant Frenk1958Bled30:55.202:03.992
4Torkar Klavdij1960ŠD Nanos Podnanos31:11.502:20.288
5Košnjek Tone1956ŠD Divji zajci32:12.803:21.584
6Plahuta Lučano1959DLT Filipides33:01.404:10.180
7Tomažič Jožef1957Ljudstvo tekačev Vipavske doline34:18.405:27.178
8Kete Ivo1957PGT35:27.106:35.876
9Grča Rajko1958ŠD Kraški tekaci Sežana35:49.206:57.974
10Čermelj Viktor1957DLT Filipides37:14.008:22.772
11Klobas Emil1956MOS41:53.313:02.070
12Žvab Darko1957Sežana45:50.416:59.168

Moški G (od 50 do 54 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Rodica Stojan1965ŠD Kraški tekači Sežana30:35.100:00.0100
2Čufer Mirko1963TD Burja Vipava31:04.500:29.496
3Šinigoj Damijan1964ŠD Nanos Podnanos31:36.201:01.192
4Furlan Bojan1962ŠD Nanos Podnanos36:19.705:44.688
5Faganelj Božo1964DLT Filipides36:34.605:59.584

Moški F (od 45 do 49 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Strnad Simon1967ŠD Nanos Podnanos27:12.800:00.0100
2Sokol Ivan1968TD Burja Vipava29:36.202:23.496
3Vrečar Branko1966ŠC Kranj30:46.603:33.892
4Polanc Sebastjan1970DLT Filipides32:04.704:51.988
5Čufer Damijan1967TD Burja Vipava35:06.407:53.684

Moški E (od 40 do 44 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Ferjančič Tomaž1972ŠD Nanos Podnanos26:32.400:00.0100
2Peček Boris1973Ljubljana28:54.902:22.596
3Furlan Ervin1974ŠD Nanos Podnanos29:24.402:52.092
4Paškulin Marko1973DLT Filipides29:33.703:01.388
5Panič Andrej1971ŠD Hitre noge Senožeče29:46.403:14.084
6Slamič Miljan1974DLT Filipides31:17.804:45.480
7Tomažin Marko1972Društvo Šilt33:55.307:22.978
8Bevk Damjan1973Ajdovščina36:13.009:40.676

Moški D (od 35 do 39 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Vidrih Jurij1977ŠD Nanos Podnanos29:04.200:00.0100
2Krvina Srečko1979ŠKD Vrh30:02.300:58.196
3Vrtovec Matej1979Triatlon klub Ajdovščina30:40.701:36.592
4Mamič Andi1977Skrilje30:52.901:48.788
5Kompara Uroš1979Ajdovščina31:53.102:48.984
6Trebše Matjaž1980DLT Filipides32:15.203:11.080
7Ratej David1979Črniče33:27.804:23.678
8Fabjan Gregor1979ŠD Hitre noge Senožeče37:32.408:28.276

Moški C (od 30 do 34 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Vodopivec Dragan1981Kamnje29:16.100:00.0100
2Velišček Andrej1982ŠD Kraški tekaci Sežana30:27.901:11.896
3Žgavc Robert1982DLT Filipides31:33.802:17.792
4Kragelj Andrej1983Postojna34:58.905:42.888
5Vončina Danijel1981Dobravlje36:01.606:45.584

Moški B (od 25 do 29 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tratnik Marko1986ŠD Nanos Podnanos25:37.200:00.0100
2Mikuž Andrej1990ŠD Hotedršica28:57.103:19.996

Moški A (do 24 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Likar Anej1994ŠD Nanos Podnanos27:43.600:00.0100
2Benko Edi1999Ajdovščina29:32.101:48.596
3Gaberšček Tobi2002TD Bovec29:41.601:58.092
4Poženel Natan Maj2003AD Posočje39:24.511:40.988



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tratnik Marko1986ŠD Nanos Podnanos25:37.200:00.0100
2Ferjančič Tomaž1972ŠD Nanos Podnanos26:32.400:55.296
3Strnad Simon1967ŠD Nanos Podnanos27:12.801:35.692
4Likar Anej1994ŠD Nanos Podnanos27:43.602:06.488
5Petrovčič Robert1958AK Pivka28:51.303:14.184
6Peček Boris1973Ljubljana28:54.903:17.780
7Mikuž Andrej1990ŠD Hotedršica28:57.103:19.978
8Vidrih Jurij1977ŠD Nanos Podnanos29:04.203:27.076
9Vodopivec Dragan1981Kamnje29:16.103:38.974
10Furlan Ervin1974ŠD Nanos Podnanos29:24.403:47.272
11Benko Edi1999Ajdovščina29:32.103:54.970
12Paškulin Marko1973DLT Filipides29:33.703:56.568
13Sokol Ivan1968TD Burja Vipava29:36.203:59.066
14Gaberšček Tobi2002TD Bovec29:41.604:04.464
15Panič Andrej1971ŠD Hitre noge Senožeče29:46.404:09.262
16Krvina Srečko1979ŠKD Vrh30:02.304:25.160
17Kavs Miran1957ŠD Kraški tekači Sežana30:13.004:35.858
18Velišček Andrej1982ŠD Kraški tekaci Sežana30:27.904:50.756
19Rodica Stojan1965ŠD Kraški tekači Sežana30:35.104:57.954
20Vrtovec Matej1979Triatlon klub Ajdovščina30:40.705:03.552
21Vrečar Branko1966ŠC Kranj30:46.605:09.450
22Mamič Andi1977Skrilje30:52.905:15.748
23Valant Frenk1958Bled30:55.205:18.046
24Čufer Mirko1963TD Burja Vipava31:04.505:27.344
25Torkar Klavdij1960ŠD Nanos Podnanos31:11.505:34.342
26Nardin Jadran1955DLT Filipides31:16.605:39.440
27Slamič Miljan1974DLT Filipides31:17.805:40.638
28Žgavc Robert1982DLT Filipides31:33.805:56.636
29Šinigoj Damijan1964ŠD Nanos Podnanos31:36.205:59.034
30Kompara Uroš1979Ajdovščina31:53.106:15.932
31Polanc Sebastjan1970DLT Filipides32:04.706:27.530
32Tavčar Cveto1952ŠD Nanos Podnanos32:10.906:33.728
33Košnjek Tone1956ŠD Divji zajci32:12.806:35.626
34Trebše Matjaž1980DLT Filipides32:15.206:38.024
35Plahuta Lučano1959DLT Filipides33:01.407:24.222
36Ratej David1979Črniče33:27.807:50.620
37Šulin Zvonko1953ŠD Boka33:46.208:09.018
38Tomažin Marko1972Društvo Šilt33:55.308:18.116
39Žigon Boris1949DLT Filipides33:56.608:19.414
40Gornik Jure1951Sovica34:13.008:35.812
41Tomažič Jožef1957Ljudstvo tekačev Vipavske doline34:18.408:41.210
42Frim Vili1953TKD Sovica34:26.008:48.89
43Španič Veselko1955ŠD Hitre noge Senožece34:32.908:55.78
44Kragelj Andrej1983Postojna34:58.909:21.77
45Čufer Damijan1967TD Burja Vipava35:06.409:29.26
46Kete Ivo1957PGT35:27.109:49.95
47Grča Rajko1958ŠD Kraški tekaci Sežana35:49.210:12.04
48Vončina Danijel1981Dobravlje36:01.610:24.43
49Bevk Damjan1973Ajdovščina36:13.010:35.82
50Furlan Bojan1962ŠD Nanos Podnanos36:19.710:42.51
51Faganelj Božo1964DLT Filipides36:34.610:57.41
52Kutin Edi1949TKK Srpenica37:04.811:27.61
53Čermelj Viktor1957DLT Filipides37:14.011:36.81
54Lipušček Lucijan1940DLT Filipides37:15.411:38.21
55Lužnik Zdenko1948Črni vrh37:16.111:38.91
56Fabjan Gregor1979ŠD Hitre noge Senožeče37:32.411:55.21
57Poženel Natan Maj2003AD Posočje39:24.513:47.31
58Klobas Emil1956MOS41:53.316:16.11
59Žvab Darko1957Sežana45:50.420:13.21
60Lazar Albert1937DLT Filipides50:25.124:47.91
61Dolinar Roman1949Nova Gorica50:52.125:14.91
62Ivančič Fabio1933Obala59:22.233:45.01

Ženske
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tratnik Petra1988ŠD Nanos Podnanos30:25.900:00.0100
2Lipušček Sergeja1966DLT Filipides31:43.801:17.996
3Bele Kristina1974AK Pivka33:13.902:48.092
4Torkar Božič Janja1962ŠD Nanos34:31.204:05.388
5Kmetec Niki1998AK Koper36:14.105:48.284
6Brišar Rosana1977Tolmin36:16.305:50.480
7Bajc Tea1959ŠD Tekači Vipavske doline36:52.206:26.378
8Petrovčič Rebeka1994AK Pivka37:19.706:53.876
9Brešan Vilma1958ŠD Furs37:30.007:04.174
10Obrč Tea1964Ljubljana38:03.007:37.172
11Batagelj Stanka1949ŠD Tekači Vipavske doline38:47.508:21.670
12Curk Kompara Tadeja1984Ajdovščina39:53.109:27.268
13Milič Rada1952ŠD Kraški tekači Sežana41:53.911:28.066
14Košnjek Viktorija1963ŠD Divji zajci47:20.316:54.464
15Klobas Milojka1959ŠD Kraški tekači Sežana47:24.016:58.162
16Verbič Darja1952ŠD Kraški tekači Sežana56:24.125:58.260

10 km