17. Visoški tek
Visoko pri Poljanah, 30.5.2015

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Poljane
Vodja tekmovanja: Gašper Debeljak
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:9700 m
Čas starta:10:45 h
Število prijavljenih: 135

Razvrstitev po kategorijah
Ženske E (60 let in starejše)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1195Ušeničnik Tina1950/00:53:07.200:00.040

Ženske D (od 50 do 59 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1303Klinar Anica1965Zgornje Gorje00:42:25.700:00.040
2345Mozer Marija1956Virmaše00:48:52.106:26.435
3263Čarman Mateja1962Pravi koraki00:49:46.807:21.131
4206Bohinc Gregorija1963ŠD Poljane00:50:18.807:53.128
5176Podpečan Andreja1957Mateja Šport00:50:41.308:15.626
6166Mohorič Lili1964GC Tržič00:50:46.608:20.925
7238Kosmač Ivica1956Sportka00:56:05.113:39.424
8230Meglič Jana1962Tržič00:58:56.416:30.723
9171Petkovič Brigita1962Mravlce00:59:57.517:31.822

Ženske C (od 40 do 49 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1179Rakušček Katja1970Sportka00:39:34.400:00.040
2307Melihen Erika1975CŠOD00:42:57.503:23.135
3289Gregorc Anita1973ŠC Maratonc00:44:02.404:28.031
4330Karlin Urška1971Danfoss00:44:42.405:08.028
5247Markun Barbara1970Kranj00:44:53.105:18.726
6140Klemenčič Vesna1970ŠD Poljane00:47:33.807:59.425
7335Uranič Jana1974Trstenik00:48:47.509:13.124
8127Čadež Vlasta1968ŠD Poljane00:49:24.309:49.923
9344Jesenko Martina1970Žiri00:49:29.409:55.022
10321Sporiš Marjeta1966Sportka00:49:29.909:55.521
11173Pintar Stanka1974ŠD Poljane00:49:59.810:25.420
12242Privšek Katarina1971Radovljica00:50:21.310:46.919
13254Mušič Vanda1974Tržič00:51:04.411:30.018
14151Košir Irena1969ŠD Šentjošt00:52:50.413:16.017
15200Zevnik Irma1969ŠD Poljane00:54:47.815:13.416
16148Kostanjevec Darja1971Sosede00:54:53.615:19.215

Ženske B (od 30 do 39 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1241Pisk Saša1985ŠD Biba00:39:43.000:00.040
2341Homec Jerneja1984ŠD Poljane00:41:49.902:06.935
3159Malovrh Urška1976Vitezi dobrega teka00:45:44.106:01.131
4132Dolinar Simona1980Bod' fit00:45:56.506:13.528
5142Koblar Barbara1980ŠD Efi00:46:39.706:56.726
6320Gluhodedov Irena1981Sportka00:47:10.507:27.525
7305Klovar Lukarič Ksenija1980Rijeka00:48:29.208:46.224
8252Ravnikar Tatjana1977ŠD Poljane00:50:45.211:02.223
9209Serrano Carmen1984Spain00:50:59.711:16.722
10130Čadež Kržišnik Urška1982ŠD Marmor Hotavlje00:51:58.212:15.221
11265Tehovnik Ana1980Škofja Loka00:56:03.916:20.920
12143Kokalj Grebenc Tina1976ŠD Poljane00:57:54.418:11.419

Ženske A (do 29 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1340Adrović Mateja1990AD Mass00:39:09.800:00.040
2152Kozjek Tina1993TK Šmarnogorska naveza00:40:04.800:55.035
3331Božič Adrijana1998Portorož00:40:42.201:32.431
4177Pogačar Petra1988ŠD Gorje00:43:00.603:50.828
5304Klinar Katja1992Vitezi dobrega teka00:46:04.706:54.926
6328Dolenec Martina1992Poljane00:47:19.108:09.325
7150Košir Zala1998ŠD Šentjošt00:49:50.310:40.524
8285Šolar Tjaša1992Smučišče Rudno00:50:28.811:19.023
9175Pivk Tija1989Bod' fit00:57:13.818:04.022
10297Klemenčič Tamara1998Stara Oselica00:57:35.618:25.821
11123Cankar Klavdija1998ŠD Špik Lučine01:03:18.624:08.820
12295Ambrožič Špela1988Ljubljana01:04:22.625:12.819
13279Arnolj Barbara1988Poljane01:04:22.725:12.918
14207Krek Eva1999OŠ Poljane01:09:04.929:55.117
1537Gartnar Tinkara1999ŠD Blegoš02:00:00.001:20:50.216

Moški G (70 let in starejši)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1308Zorman Stane1944EGRO00:45:46.600:00.040
2218Ambrož Janez1939Tržiške strele00:45:53.700:07.135
3283Sitar Slavko1939ŠD Mošnje00:50:44.304:57.731
4282Hribernik Franc1941Gorenjski glas00:56:34.310:47.728
5202Križnar Adolf1931/00:58:44.712:58.126
6281Hrovat Franc1936Gorenjski glas00:58:54.113:07.525

Moški F (od 60 do 69 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1246Setnikar Pavel1955Avtoservis Setnikar00:39:58.400:00.040
2339Krmelj Pavel1949Partizan Škofja Loka00:44:36.804:38.435
3146Korenčan Brane1950/00:46:23.106:24.731
4187Rupar France1947/00:48:33.108:34.728
5293Ražman Miroslav1953Tekaška skupina Jesenice00:48:41.208:42.826
6322Titan Janez1948ŠD Mladi vrh00:48:46.108:47.725
7136Jelenc Ivo Janez1948Tivo d.o.o.00:49:53.709:55.324
8172Pintar Mirko1948/00:50:23.610:25.223
9133Frelih Milan1954Sportka00:50:40.610:42.222

Moški E (od 50 do 59 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1271Kveder Lado1963ŠKD Mekinje00:35:37.800:00.040
2199Vrhunc Matjaž1963Cellfood00:36:49.601:11.835
3214Gartner Iztok1964AD Železniki00:40:53.705:15.931
4229Berčič Zoran1962Žabnica00:41:18.705:40.928
5129Čadež Rado1957ŠD Poljane00:42:00.906:23.126
6274Dolenc Aleš1960M Sora00:42:46.707:08.925
7160Marolt Darko1960Radovljica00:42:51.507:13.724
8262Oblak Janez1960ŠD Špik Lučine00:43:06.907:29.123
9225Kramar Marko1960Železniki00:43:10.907:33.122
10300Homec Stane1959ŠD Poljane00:44:20.508:42.721
11215Pirc Franci1965Tekaški forum00:45:48.410:10.620
12343Biček Franci1963Hotavlje00:47:12.911:35.119
13264Oblak Marko1960ŠD Poljane00:47:58.112:20.318
14188Srečnik Drago1963GC Tržič00:49:13.613:35.817
15261Andrele Anton1963Žirovnica00:49:21.113:43.316
16286Šolar Adolf1958Smučišče Rudno00:50:09.614:31.815
17197Verlič Matjaž1965Mateja Šport00:52:20.816:43.014

Moški D (od 40 do 49 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1318Kustec Gregor1971ŠD Osovnikar00:33:46.200:00.040
2231Pintar Marko1972ŠD Sorica00:34:15.800:29.635
3222Trojer Andrej1971ŠD Nanos00:34:43.600:57.431
4224Brenk Matjaž1974AK Kranj00:36:34.702:48.528
5245Lušina Andrej1968AD Železniki00:37:18.603:32.426
6167Mrak Aleš1975Vršajn00:37:29.403:43.225
7147Kostanjevec Stojan1972Pedagoška fakulteta00:37:29.603:43.424
8292Šumlaj Aljoša1972Brežice00:37:42.703:56.523
9319Potočnik Janez1972AGP Pro00:38:05.404:19.222
10301Mrak Matjaž1973Koloka00:38:31.804:45.621
11336Uranič Jože1973Trstenik00:38:53.705:07.520
12178Primožič Igor1974Knauf Insulation00:40:17.106:30.919
13122Cankar Matija1972ŠD Špik Lučine00:40:52.507:06.318
14128Čadež Janez1968ŠD Poljane00:43:02.909:16.717
15235Pustovrh Niko1967Knauf Insulation00:43:59.710:13.516
16237Košir Jože1969PD Cempin00:44:41.310:55.115
17191Šubic Aleš1972Timing Poljane00:45:12.211:26.014
18161Mazzini Domen1975Knauf Insulation00:45:45.411:59.213
19342Mohar Sebastian1972Jacquet SLO00:48:04.414:18.212
20253Krabonja Slavko1969TK Tržiške strele00:48:12.214:26.011
21163Melihen Kristian1974ASK Kranjska Gora00:49:46.316:00.110
22181Rauch Robert1969/00:51:53.718:07.59
23165Mevželj Matevž1972Ljubljana00:53:07.819:21.68

Moški C (od 30 do 39 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1324Debeljak Pavel1981Podnart00:35:04.600:00.040
2216Rozman Uroš1985ŠD Lom00:35:16.800:12.235
3291Hribar Dejan1985Spodnje Pirniče00:36:49.701:45.131
4213Gartner Mirko1976ŠD Rudno00:40:14.505:09.928
5131Čarman Matej1983/00:40:40.305:35.726
6124Cankar Janez1977ŠD Poljane00:41:03.905:59.325
7275Primožič Matjaž1985Škofja Loka00:41:40.506:35.924
8174Pivk Miha1984/00:41:46.206:41.623
9154Kržišnik Luka1981ŠD Sveti Urban00:42:00.606:56.022
10329Zupanc Klemen1982ŠD Dražgoše00:42:22.807:18.221
11306Modrijan Gvido1978Kranj00:43:02.507:57.920
12210Feleitas Santiago1977Spain00:43:42.808:38.219
13141Klisura Miro1982/00:43:46.508:41.918
14316Knab Vincent1984Ljubljana00:44:45.809:41.217
15226Oblak Bojan1984Žiri00:45:34.410:29.816
16270Oman Tomaž1983Selca00:47:41.412:36.815
17158Lorbeg Mihael1977Lorbeg00:48:19.513:14.914
18198Vrbinc Miha1976/00:48:42.513:37.913
19212Oblak David1985ŠD Poljane00:48:54.213:49.612

Moški B (od 20 do 29 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1134Homec Dejan1991ŠD Poljane00:41:12.200:00.040
2189Šink Matej1992Delnice00:44:59.103:46.935
3280Ambrožič Rok1988Ljubljana00:45:47.404:35.231
4315De Butler Enguerran1986Renault00:46:11.104:58.928

Moški A (do 19 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1211Habjan Tine2000ŠD Dražgoše00:42:30.300:00.040
2135Homec Amadej1996SSK Alpina Žiri00:42:32.500:02.235
3317Kustec Luka2003ŠD Osovnikar00:44:08.701:38.431



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.Točke
1318Kustec Gregor1971ŠD Osovnikar00:33:46.200:00.040
2231Pintar Marko1972ŠD Sorica00:34:15.800:29.635
3222Trojer Andrej1971ŠD Nanos00:34:43.600:57.431
4324Debeljak Pavel1981Podnart00:35:04.601:18.428
5216Rozman Uroš1985ŠD Lom00:35:16.801:30.626
6271Kveder Lado1963ŠKD Mekinje00:35:37.801:51.625
7224Brenk Matjaž1974AK Kranj00:36:34.702:48.524
8199Vrhunc Matjaž1963Cellfood00:36:49.603:03.423
9291Hribar Dejan1985Spodnje Pirniče00:36:49.703:03.522
10245Lušina Andrej1968AD Železniki00:37:18.603:32.421
11167Mrak Aleš1975Vršajn00:37:29.403:43.220
12147Kostanjevec Stojan1972Pedagoška fakulteta00:37:29.603:43.419
13292Šumlaj Aljoša1972Brežice00:37:42.703:56.518
14319Potočnik Janez1972AGP Pro00:38:05.404:19.217
15301Mrak Matjaž1973Koloka00:38:31.804:45.616
16336Uranič Jože1973Trstenik00:38:53.705:07.515
17246Setnikar Pavel1955Avtoservis Setnikar00:39:58.406:12.214
18213Gartner Mirko1976ŠD Rudno00:40:14.506:28.313
19178Primožič Igor1974Knauf Insulation00:40:17.106:30.912
20131Čarman Matej1983/00:40:40.306:54.111
21122Cankar Matija1972ŠD Špik Lučine00:40:52.507:06.310
22214Gartner Iztok1964AD Železniki00:40:53.707:07.59
23124Cankar Janez1977ŠD Poljane00:41:03.907:17.78
24134Homec Dejan1991ŠD Poljane00:41:12.207:26.07
25229Berčič Zoran1962Žabnica00:41:18.707:32.56
26275Primožič Matjaž1985Škofja Loka00:41:40.507:54.35
27174Pivk Miha1984/00:41:46.208:00.04
28154Kržišnik Luka1981ŠD Sveti Urban00:42:00.608:14.43
29129Čadež Rado1957ŠD Poljane00:42:00.908:14.72
30329Zupanc Klemen1982ŠD Dražgoše00:42:22.808:36.61
31211Habjan Tine2000ŠD Dražgoše00:42:30.308:44.10
32135Homec Amadej1996SSK Alpina Žiri00:42:32.508:46.30
33274Dolenc Aleš1960M Sora00:42:46.709:00.50
34160Marolt Darko1960Radovljica00:42:51.509:05.30
35306Modrijan Gvido1978Kranj00:43:02.509:16.30
36128Čadež Janez1968ŠD Poljane00:43:02.909:16.70
37262Oblak Janez1960ŠD Špik Lučine00:43:06.909:20.70
38225Kramar Marko1960Železniki00:43:10.909:24.70
39210Feleitas Santiago1977Spain00:43:42.809:56.60
40141Klisura Miro1982/00:43:46.510:00.30
41235Pustovrh Niko1967Knauf Insulation00:43:59.710:13.50
42317Kustec Luka2003ŠD Osovnikar00:44:08.710:22.50
43300Homec Stane1959ŠD Poljane00:44:20.510:34.30
44339Krmelj Pavel1949Partizan Škofja Loka00:44:36.810:50.60
45237Košir Jože1969PD Cempin00:44:41.310:55.10
46316Knab Vincent1984Ljubljana00:44:45.810:59.60
47189Šink Matej1992Delnice00:44:59.111:12.90
48191Šubic Aleš1972Timing Poljane00:45:12.211:26.00
49226Oblak Bojan1984Žiri00:45:34.411:48.20
50161Mazzini Domen1975Knauf Insulation00:45:45.411:59.20
51308Zorman Stane1944EGRO00:45:46.612:00.40
52280Ambrožič Rok1988Ljubljana00:45:47.412:01.20
53215Pirc Franci1965Tekaški forum00:45:48.412:02.20
54218Ambrož Janez1939Tržiške strele00:45:53.712:07.50
55315De Butler Enguerran1986Renault00:46:11.112:24.90
56146Korenčan Brane1950/00:46:23.112:36.90
57343Biček Franci1963Hotavlje00:47:12.913:26.70
58270Oman Tomaž1983Selca00:47:41.413:55.20
59264Oblak Marko1960ŠD Poljane00:47:58.114:11.90
60342Mohar Sebastian1972Jacquet SLO00:48:04.414:18.20
61253Krabonja Slavko1969TK Tržiške strele00:48:12.214:26.00
62158Lorbeg Mihael1977Lorbeg00:48:19.514:33.30
63187Rupar France1947/00:48:33.114:46.90
64293Ražman Miroslav1953Tekaška skupina Jesenice00:48:41.214:55.00
65198Vrbinc Miha1976/00:48:42.514:56.30
66322Titan Janez1948ŠD Mladi vrh00:48:46.114:59.90
67212Oblak David1985ŠD Poljane00:48:54.215:08.00
68188Srečnik Drago1963GC Tržič00:49:13.615:27.40
69261Andrele Anton1963Žirovnica00:49:21.115:34.90
70163Melihen Kristian1974ASK Kranjska Gora00:49:46.316:00.10
71136Jelenc Ivo Janez1948Tivo d.o.o.00:49:53.716:07.50
72286Šolar Adolf1958Smučišče Rudno00:50:09.616:23.40
73172Pintar Mirko1948/00:50:23.616:37.40
74133Frelih Milan1954Sportka00:50:40.616:54.40
75283Sitar Slavko1939ŠD Mošnje00:50:44.316:58.10
76181Rauch Robert1969/00:51:53.718:07.50
77197Verlič Matjaž1965Mateja Šport00:52:20.818:34.60
78165Mevželj Matevž1972Ljubljana00:53:07.819:21.60
79282Hribernik Franc1941Gorenjski glas00:56:34.322:48.10
80202Križnar Adolf1931/00:58:44.724:58.50
81281Hrovat Franc1936Gorenjski glas00:58:54.125:07.90

Ženske
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.Točke
1340Adrović Mateja1990AD Mass00:39:09.800:00.040
2179Rakušček Katja1970Sportka00:39:34.400:24.635
3241Pisk Saša1985ŠD Biba00:39:43.000:33.231
4152Kozjek Tina1993TK Šmarnogorska naveza00:40:04.800:55.028
5331Božič Adrijana1998Portorož00:40:42.201:32.426
6341Homec Jerneja1984ŠD Poljane00:41:49.902:40.125
7303Klinar Anica1965Zgornje Gorje00:42:25.703:15.924
8307Melihen Erika1975CŠOD00:42:57.503:47.723
9177Pogačar Petra1988ŠD Gorje00:43:00.603:50.822
10289Gregorc Anita1973ŠC Maratonc00:44:02.404:52.621
11330Karlin Urška1971Danfoss00:44:42.405:32.620
12247Markun Barbara1970Kranj00:44:53.105:43.319
13159Malovrh Urška1976Vitezi dobrega teka00:45:44.106:34.318
14132Dolinar Simona1980Bod' fit00:45:56.506:46.717
15304Klinar Katja1992Vitezi dobrega teka00:46:04.706:54.916
16142Koblar Barbara1980ŠD Efi00:46:39.707:29.915
17320Gluhodedov Irena1981Sportka00:47:10.508:00.714
18328Dolenec Martina1992Poljane00:47:19.108:09.313
19140Klemenčič Vesna1970ŠD Poljane00:47:33.808:24.012
20305Klovar Lukarič Ksenija1980Rijeka00:48:29.209:19.411
21335Uranič Jana1974Trstenik00:48:47.509:37.710
22345Mozer Marija1956Virmaše00:48:52.109:42.39
23127Čadež Vlasta1968ŠD Poljane00:49:24.310:14.58
24344Jesenko Martina1970Žiri00:49:29.410:19.67
25321Sporiš Marjeta1966Sportka00:49:29.910:20.16
26263Čarman Mateja1962Pravi koraki00:49:46.810:37.05
27150Košir Zala1998ŠD Šentjošt00:49:50.310:40.54
28173Pintar Stanka1974ŠD Poljane00:49:59.810:50.03
29206Bohinc Gregorija1963ŠD Poljane00:50:18.811:09.02
30242Privšek Katarina1971Radovljica00:50:21.311:11.51
31285Šolar Tjaša1992Smučišče Rudno00:50:28.811:19.00
32176Podpečan Andreja1957Mateja Šport00:50:41.311:31.50
33252Ravnikar Tatjana1977ŠD Poljane00:50:45.211:35.40
34166Mohorič Lili1964GC Tržič00:50:46.611:36.80
35209Serrano Carmen1984Spain00:50:59.711:49.90
36254Mušič Vanda1974Tržič00:51:04.411:54.60
37130Čadež Kržišnik Urška1982ŠD Marmor Hotavlje00:51:58.212:48.40
38151Košir Irena1969ŠD Šentjošt00:52:50.413:40.60
39195Ušeničnik Tina1950/00:53:07.213:57.40
40200Zevnik Irma1969ŠD Poljane00:54:47.815:38.00
41148Kostanjevec Darja1971Sosede00:54:53.615:43.80
42265Tehovnik Ana1980Škofja Loka00:56:03.916:54.10
43238Kosmač Ivica1956Sportka00:56:05.116:55.30
44175Pivk Tija1989Bod' fit00:57:13.818:04.00
45297Klemenčič Tamara1998Stara Oselica00:57:35.618:25.80
46143Kokalj Grebenc Tina1976ŠD Poljane00:57:54.418:44.60
47230Meglič Jana1962Tržič00:58:56.419:46.60
48171Petkovič Brigita1962Mravlce00:59:57.520:47.70
49123Cankar Klavdija1998ŠD Špik Lučine01:03:18.624:08.80
50295Ambrožič Špela1988Ljubljana01:04:22.625:12.80
51279Arnolj Barbara1988Poljane01:04:22.725:12.90
52207Krek Eva1999OŠ Poljane01:09:04.929:55.10
5337Gartnar Tinkara1999ŠD Blegoš02:00:00.001:20:50.20