17. Visoški tek - mladina
Visoko pri Poljanah, 30.5.2015

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Poljane
Vodja tekmovanja: Gašper Debeljak
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:300, 700 in 1000 m
Čas starta:10:00 h
Število prijavljenih: 196

Razvrstitev po kategorijah
Deklice do 7 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1302Stržinar Neža2008Gorenja vas00:01:16.200:00.040
2228Strel Julija2008Poljane00:01:16.700:00.535
327Kos Tara2008OŠ Poljane00:01:18.600:02.431
4168Novak Mija2008ŠD Tabor Žiri00:01:20.900:04.728
5278Volarič Živa2009Hotavlje00:01:26.400:10.226
6269Selak Eva2008Dobravšce00:01:27.400:11.225
7112Peternelj Neža2008ŠD Blegoš00:01:28.600:12.424
721Novak Tina2008OŠ Poljane00:01:28.600:12.424
9115Strel Zala2008ŠD Blegoš00:01:29.600:13.422
10194Šubic Maruša2009Timing Poljane00:01:30.300:14.121
11156Kržišnik Ajda2009ŠD Sveti Urban00:01:30.900:14.720
12260Stanonik Neža2010Bukov Vrh00:01:31.800:15.619
1330Stanonik Doroteja2009OŠ Poljane00:01:33.500:17.318
14244Kunstelj Karla2010Vrtec Radovljica00:01:38.100:21.917
15259Jesenko Lejla2010Škofja Loka00:01:38.500:22.316
16109Mrak Mojca2008ŠD Blegoš00:01:39.100:22.915
17169Oblak Iza2009Vršajn00:01:39.700:23.514
18117Biček Neža2009ŠD Blegoš00:01:40.100:23.913
19309Pelko Neja2010Dobje00:01:49.400:33.212
2032Debeljak Eva2009ŠD Poljane00:01:51.100:34.911
21126Čadež Anja2011OŠ Poljane00:01:53.900:37.710
22267Tehovnik Manca2009Škofja Loka00:01:56.100:39.99
23219Strel Jerica2010ŠD Gorenja Vas00:02:01.700:45.58
24155Kržišnik Zala2011ŠD Sveti Urban00:02:03.200:47.07
25333Uranič Pavla2011Trstenik00:02:04.600:48.46
26332Lausegger Rubi2010Trebija00:02:08.900:52.75
27144Kokelj Patricija2011Mlaka00:02:10.500:54.34
28272Krek Ema Barbara2012SSK Alpina Žiri00:02:11.700:55.53
29258Jesenko Iva2011Škofja Loka00:02:21.801:05.62
30232Kokelj Ema2011Luša00:02:41.601:25.41

Dečki do 7 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1184Repe Ožbej2008AD Bled00:01:09.900:00.040
2110Fras Jakob2008ŠD Blegoš00:01:11.100:01.235
3113Oblak Aljaž2008ŠD Blegoš00:01:14.500:04.631
4111Lauseger Lukas2008ŠD Blegoš00:01:18.600:08.728
525Čemažar Hren Maks2008OŠ Poljane00:01:19.700:09.826
6114Razložnik Urban2008ŠD Blegoš00:01:22.300:12.425
723Stanonik Taj2008OŠ Poljane00:01:22.700:12.824
8337Uranič Matija2008Trstenik00:01:24.100:14.223
9118Jereb Marcel2009ŠD Blegoš00:01:24.700:14.822
10116Tomič Tjaš Luka2008ŠD Blegoš00:01:25.100:15.221
11119Selak Jaka2009ŠD Blegoš00:01:25.700:15.820
12239Kosmač Marcel2008Opale00:01:26.300:16.419
13217Bizjak Mark2009Vrtec Radovljica00:01:26.900:17.018
14299Pačnik Jaka2008AK Radovljica00:01:27.700:17.817
15298Pisk Krištof2009Poljane00:01:29.200:19.316
16139Jezeršek Jošt2009/00:01:32.500:22.615
17290Logar Jure2009Vrtec Aeternija00:01:36.600:26.714
18273Prijatelj Jernej2009ŠD Poljane00:01:38.500:28.613
19240Kosmač Maks2010Opale00:01:40.300:30.412
20234Kokelj David2008Luša00:01:40.800:30.911
2126Kokelj Timotej2008Poljane00:01:41.300:31.410
22310Stržinar Dejan2010Gorenja vas00:01:44.500:34.69
23145Kokelj Luka2009Mlaka00:01:45.100:35.28
24266Tehovnik Martin2011Škofja Loka00:01:46.700:36.87
2533Šesek Oskar2009ŠD Poljane00:01:47.200:37.36
2622Cankar Tilen2008OŠ Poljane00:01:48.800:38.95
27314Fras Ožbej2011Gorenja vas00:01:49.500:39.64
28190Škrlec Vid2010/00:01:50.300:40.43
29311Vrbinc Jakob2008Gotma Vas00:01:53.300:43.42
30312Vrbinc Filip2010Gotma Vas00:01:54.200:44.31
31233Kokelj Lovro2010Luša00:01:54.900:45.00
32193Šubic Andraž2011Timing Poljane00:01:55.700:45.80
33268Tomič Anže2011Gorenja vas00:02:23.901:14.00
34294Justin Vitan2012Škofja Loka00:02:32.401:22.50
3534Šesek Erik2012ŠD Poljane00:02:33.301:23.40
36192Šubic Žiga2012Timing Poljane00:03:16.102:06.20
3736Grebenc Luka2011ŠD Poljane00:03:25.102:15.20

Deklice od 8 do 9 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1182Repe Mina2006ŠD Gorje00:02:28.900:00.040
2250Dolinar Manca2007Gorenja vas00:02:39.100:10.235
393Maček Sara2006ŠD Blegoš00:02:39.800:10.931
4185Rotar Nina2007TK Šmarnogorska naveza00:02:40.100:11.228
5287Ažbe Eva2007Log00:02:44.100:15.226
696Cegnar Eva2006ŠD Blegoš00:02:44.700:15.825
735Grebenc Lena2006ŠD Poljane00:02:47.500:18.624
8121Buh Lara2006Hlavče njive00:02:49.300:20.423
9153Kristan Lena2007ŠD Tabor Žiri00:02:56.300:27.422
1017Jereb Nina2007OŠ Poljane00:03:02.100:33.221
11107Tomažin Simon2007ŠD Blegoš00:03:07.500:38.620
1213Frlan Brina2007OŠ Poljane00:03:09.300:40.419
1315Ržek Ema2007OŠ Poljane00:03:10.700:41.818
1411Rihtaršič Lejla Vita2006OŠ Poljane00:03:15.500:46.617
1598Ferlan Kristina2006ŠD Blegoš00:03:17.100:48.216
1697Peternelj Lucija2006ŠD Blegoš00:03:19.900:51.015
17106Selak Zala2007ŠD Blegoš00:03:20.700:51.814
1818Stanonik Lana2007OŠ Poljane00:03:23.400:54.513
1931Debeljak Hana2007ŠD Poljane00:03:23.800:54.912
2012Cankar Manca2007OŠ Poljane00:03:26.900:58.011
21101Kavčič Zala2007ŠD Blegoš00:03:30.701:01.810

Dečki od 8 do 9 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
192Šubic Žan2006ŠD Blegoš00:02:24.800:00.040
2103Buh Urban2007ŠD Blegoš00:02:32.300:07.535
3102Rihtaršič Rok2007ŠD Blegoš00:02:33.400:08.631
4204Oblak Jakob2006Žiri00:02:33.800:09.028
516Pisk Dominik2007OŠ Poljane00:02:38.900:14.126
619Križnar David2007SSK Alpina Žiri00:02:42.400:17.625
7243Kustelj Lan2007AK Radovljica00:02:44.700:19.924
8108Peternelj Jakob2007ŠD Blegoš00:02:46.700:21.923
920Demšar Jan2007OŠ Poljane00:02:47.500:22.722
10284Božnar Klemen2006Na Logu00:02:56.100:31.321
11157Lorbeg Simon2007Lorbeg00:02:58.400:33.620
1299Biček Anej2007ŠD Blegoš00:02:59.100:34.319
13100Likar Jan2007ŠD Blegoš00:03:00.400:35.618
14104Bizovičar Maks2007ŠD Blegoš00:03:01.800:37.017
1514Cankar Vid2007OŠ Poljane00:03:06.400:41.616
16105Bašelj Mark2007ŠD Blegoš00:03:12.800:48.015
1794Biček Žiga2006ŠD Blegoš00:03:17.900:53.114
18203Hozjan Vasja2007/00:03:24.700:59.913

Deklice od 10 do 11 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1186Rotar Loti2004TK Šmarnogorska naveza00:02:20.500:00.040
2296Pačnik Eva2004AK Radovljica00:02:22.400:01.935
367Bogataj Nina2004ŠD Blegoš00:02:25.400:04.931
49Krek Tinkara2005OŠ Poljane00:02:27.300:06.828
569Oblak Hana2004ŠD Blegoš00:02:31.100:10.626
674Šturm Petra2004ŠD Blegoš00:02:32.300:11.825
779Trček Manca2005ŠD Blegoš00:02:36.300:15.824
8183Repe Zala2004ŠD Gorje00:02:36.900:16.423
981Lučin Neža2005SSK Alpina Žiri00:02:37.500:17.022
1084Krek Mojca2005ŠD Blegoš00:02:39.700:19.221
10251Jereb Zoja2004ŠD Tabor Žiri00:02:39.700:19.221
1280Čadež Bina2005ŠD Blegoš00:02:40.300:19.819
13125Čadež Teja2005OŠ Poljane00:02:41.200:20.718
147Kos Elin2004OŠ Poljane00:02:43.400:22.917
1583Fras Maruša2005ŠD Blegoš00:02:44.900:24.416
166Čadež Ana Zala2004ŠD Poljane00:02:46.100:25.615
1772Mrak Tinkara2004ŠD Blegoš00:02:47.700:27.214
188Luznar Anja2005OŠ Poljane00:02:49.200:28.713
1982Peternelj Lučka2005ŠD Blegoš00:02:52.700:32.212
2010Stanonik Manca2005OŠ Poljane00:02:54.100:33.611
21338Uranič Neža2005Trstenik00:02:55.100:34.610
2278Selak Neja2005ŠD Blegoš00:02:57.500:37.09
2366Trček Katjuša2004ŠD Blegoš00:03:07.900:47.48

Dečki od 10 do 11 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1180Rakušček Bine2004ŠD Tabor Žiri00:02:21.500:00.040
289Hren Jakob2005ŠD Blegoš00:02:23.400:01.935
370Jereb Anže2004ŠD Blegoš00:02:27.000:05.531
491Bogataj Matej2005ŠD Blegoš00:02:27.700:06.228
5288Ažbe Žanluka2005Log00:02:28.300:06.826
6221Trojer Pavel2005SK Ihan00:02:29.100:07.625
7196Velkavrh Jon2004ŠD Tabor Žiri00:02:30.400:08.924
876Juhant Matevž2005ŠD Blegoš00:02:32.000:10.523
9164Melihen Miha2005ASK Kranjska Gora00:02:32.600:11.122
10223Korenčič Lan2005/00:02:33.200:11.721
1173Krek Filip2004SSK Alpina Žiri00:02:36.900:15.420
1290Razložnik Rok2005ŠD Blegoš00:02:41.700:20.219
13138Jezeršek Jakob2004/00:02:42.400:20.918
14205Oblak Aljaž2004Žiri00:02:43.300:21.817
1577Stržinar Nik2005ŠD Blegoš00:02:43.800:22.316
1688Potočnik Lovro2005ŠD Blegoš00:02:44.500:23.015
1771Mrak Jernej2004ŠD Blegoš00:02:49.900:28.414
1885Kavčič Blaž2005ŠD Blegoš00:02:54.800:33.313
1975Potočnik Cene2005ŠD Blegoš00:02:55.200:33.712
2086Ferlan Janez2005ŠD Blegoš00:03:04.900:43.411
21255Jereb Drejc2004OŠ Poljane00:03:09.500:48.010
2287Bašelj Vili2005ŠD Blegoš00:03:10.600:49.19
2368Mohorič Uroš2004ŠD Blegoš00:03:13.100:51.68

Deklice od 12 do 13 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1257Hafner Ana2002ŠD Kondor Godešič00:03:41.600:00.040
2249Zadravec Teja2003TSK Triglav Kranj00:03:41.800:00.235
3208Omejc Petra2002OŠ Poljane00:03:42.900:01.331
458Buh Sara2002ŠD Blegoš00:03:48.100:06.528
53Jesenko Tadeja2002OŠ Poljane00:03:50.500:08.926
6276Gruškovnjak Pia2002AK Radovljica00:04:00.600:19.025
756Lavrič Laura2002ŠD Blegoš00:04:06.500:24.924
863Istenič Lara2003ŠD Marmor Hotavlje00:04:12.700:31.123
951Bajt Patricija2002ŠD Blegoš00:04:19.500:37.922
1057Pustavrh Klara2002ŠD Blegoš00:04:20.200:38.621
1162Ferlan Neža2003ŠD Blegoš00:04:21.400:39.820
125Stanonik Ana2003OŠ Poljane00:04:30.800:49.219
1365Buh Nika2003ŠD Blegoš00:04:39.200:57.618

Dečki od 12 do 13 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1220Trojer Drejc2002SK Ihan00:03:22.400:00.040
252Stanonik Luka2002ŠD Blegoš00:03:27.200:04.835
32Luznar Aljaž2002OŠ Poljane00:03:29.500:07.131
4277Vovk Jaka2002AK Radovljica00:03:39.500:17.128
560Lučin Nik2003SSK Alpina Žiri00:03:44.800:22.426
655Klemenčič Blaž2002ŠD Blegoš00:03:45.300:22.925
7120Dolenec Aljaž2003OŠ Poljane00:03:55.600:33.224
853Gartnar Filip2002ŠD Blegoš00:03:56.700:34.323
954Matjašič Matjaž2002ŠD Blegoš00:03:57.400:35.022
1064Razložnik Aljaž2003ŠD Blegoš00:03:57.900:35.521
11334Uranič Luka2002Trstenik00:03:58.500:36.120
124Krkoč Rafael Nejc2003OŠ Poljane00:03:59.200:36.819
1359Buh Nejc2003ŠD Blegoš00:04:10.500:48.118
14256Rupar Filip2003OŠ Poljane00:04:14.300:51.917
1561Trček Nejc2003ŠD Blegoš00:04:18.700:56.316

Deklice od 14 do 15 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1149Košir Pavlina2001ŠD Šentjošt00:03:54.100:00.040
238Pintar Lucija2000ŠD Blegoš00:04:01.500:07.435
3313Križnar Nika2000SSK Alpina Žiri00:04:02.700:08.631
439Čadež Tinkara2000ŠD Blegoš00:04:09.500:15.428
545Jezeršek Urša2000ŠD Blegoš00:04:16.500:22.426
647Potočnik Meta2000ŠD Blegoš00:04:26.600:32.525
746Kržišnik Nika2000ŠD Blegoš00:04:29.900:35.824
843Tavčar Ana2000ŠD Blegoš00:04:52.700:58.623
942Juhant Katja2000ŠD Blegoš00:04:56.401:02.322

Dečki od 14 do 15 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
11Jesenko Lenart2000OŠ Poljane00:03:23.500:00.040
241Čemažar Uroš2000ŠD Blegoš00:03:24.800:01.335
344Cankar Žan2000ŠD Blegoš00:03:28.600:05.131
449Buh Urban2001ŠD Blegoš00:03:32.400:08.928
5248Zadravec Tim2001NK Britof00:03:37.600:14.126
650Ferlan Blaž2001ŠD Blegoš00:03:38.900:15.425
740Čadež Kristjan2000ŠD Blegoš00:03:46.600:23.124