33. Tek po mejah KS Drenov grič - Lesno Brdo, 7 km
Drenov Grič, 5/30/2015

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Dren Drenov grič - Lesno Brdo
Vodja tekmovanja: Boštjan Osredkar
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Število prijavljenih: 25

Razvrstitev po kategorijah
Ženske A (letnik 1980 in mlajše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Mramor Meta1998Gimnastično društvo Vrhnika00:34:01.600:00.0
2Rožmanec Maruša199200:36:24.802:23.2
3Osredkar Sara1997ŠD Dren00:38:54.804:53.2
4Radišek Maja1984Prerojen.si00:40:29.906:28.3
5Hribar Staša1997ŠD Dren00:41:24.807:23.2
6Radišek Tjaša198700:48:18.114:16.5
7Starman Tina198100:48:19.214:17.6

Ženske B (letnik 1979 do 1966)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Globočnik Kukovica Marta196700:35:41.600:00.0
2Krošelj Monika1970Prerojen.si00:42:28.206:46.6

Ženske C (letnik 1965 in starejše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Mašera Milena1956Prerojen.si00:42:28.800:00.0

Moški A (letnik 1980 in mlajši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Poličnik Nik2000ŠD Dren00:32:36.500:00.0
2Resnik Domen198600:33:32.300:55.8

Moški B (letnik 1979 do 1966)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Gerbec Tomaž197800:33:10.300:00.0
2Malovrh Leon1972ŠD Agonija00:33:51.600:41.3
3Bizjak Branko1971ŠD Dren00:33:52.100:41.8
4Gabrijelčič Primož196900:34:12.401:02.1
5Jehart Mitja197500:35:38.802:28.5
6Moon Labrador1976Hitri in žejni00:40:03.706:53.4

Moški C (letnik 1965 in starejši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Zrimšek Robert1961TSK Logatec00:28:05.200:00.0
2Petkovšek Gorazd1965ŠD Metrel00:29:10.301:05.1
3Kogovšek Stane1956Artstone00:32:20.504:15.3
4Lelić Enes1963Kaval Bar00:34:23.206:18.0
5Pecar Anton195800:36:27.208:22.0
6Kneževič Petar1950Kaval Bar00:36:32.808:27.6
7Merc Jani195400:39:09.211:04.0



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Zrimšek Robert1961TSK Logatec00:28:05.200:00.0
2Petkovšek Gorazd1965ŠD Metrel00:29:10.301:05.1
3Kogovšek Stane1956Artstone00:32:20.504:15.3
4Poličnik Nik2000ŠD Dren00:32:36.504:31.3
5Gerbec Tomaž197800:33:10.305:05.1
6Resnik Domen198600:33:32.305:27.1
7Malovrh Leon1972ŠD Agonija00:33:51.605:46.4
8Bizjak Branko1971ŠD Dren00:33:52.105:46.9
9Gabrijelčič Primož196900:34:12.406:07.2
10Lelić Enes1963Kaval Bar00:34:23.206:18.0
11Jehart Mitja197500:35:38.807:33.6
12Pecar Anton195800:36:27.208:22.0
13Kneževič Petar1950Kaval Bar00:36:32.808:27.6
14Merc Jani195400:39:09.211:04.0
15Moon Labrador1976Hitri in žejni00:40:03.711:58.5

Ženske
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Mramor Meta1998Gimnastično društvo Vrhnika00:34:01.600:00.0
2Globočnik Kukovica Marta196700:35:41.601:40.0
3Rožmanec Maruša199200:36:24.802:23.2
4Osredkar Sara1997ŠD Dren00:38:54.804:53.2
5Radišek Maja1984Prerojen.si00:40:29.906:28.3
6Hribar Staša1997ŠD Dren00:41:24.807:23.2
7Krošelj Monika1970Prerojen.si00:42:28.208:26.6
8Mašera Milena1956Prerojen.si00:42:28.808:27.2
9Radišek Tjaša198700:48:18.114:16.5
10Starman Tina198100:48:19.214:17.6


33. Tek po mejah KS Drenov grič - Lesno Brdo, 14 km
Drenov Grič, 5/30/2015

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Dren Drenov grič - Lesno Brdo
Vodja tekmovanja: Boštjan Osredkar
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Število prijavljenih: 20

Razvrstitev po kategorijah
Moški A (letnik 1996 in mlajši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Mohammed Ali Ibrahim1997Center Fridolin01:00:02.500:00.0
ODSTBarry Oumar1997Center FridolinODST00:00.0

Mošk B (letnik 1995 do 1986)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Kramarič Luka1994B3 Servis Team00:50:51.200:00.0
2Malavašič Andrej1987ŠD Lipa01:01:04.710:13.5

Moški C (letnik 1985 do 1976)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Bogataj Zdravko1980ŠD Povž00:58:53.600:00.0
2Ramšak Martin1984Prerojen.si00:59:49.100:55.5
3Špec Blaž1981Baloh Team01:01:35.802:42.2
4Mešič Asmir1979Vzajemna01:07:29.608:36.0

Moški D (letnik 1975 do 1966)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Marolt Jože1967Tajma Tapetništvo - Ibis AG00:53:11.100:00.0
2Kukovica Boštjan196801:01:45.408:34.3
3Primožič Uroš1968ŠD Povž01:05:03.211:52.1
4Miklavžin Primož1973Center Fridolin01:07:00.913:49.8
5Kramarič Edi1966B3 Servis Team01:10:40.417:29.3
6Bogataj Janez1975Vzajemna01:13:06.919:55.8

Moški E (letnik 1965 do 1956)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Dobnikar Lojze1962ŠRD Omega Air01:00:33.300:00.0
2Koder Franci1957AGP - Pro Kranj01:03:28.402:55.1
3Fetah Mirsad1956Prerojen.si01:14:01.213:27.9
4Koritnik Tone1964ŠRD Omega Air01:18:59.718:26.4

Moški F (letnik 1955 in starejši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Cankar Franc195001:29:40.900:00.0

Ženske (enotna kategorija)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Kramarič Vesna1970B3 Servis Team01:19:38.500:00.0



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Kramarič Luka1994B3 Servis Team00:50:51.200:00.0
2Marolt Jože1967Tajma Tapetništvo - Ibis AG00:53:11.102:19.9
3Bogataj Zdravko1980ŠD Povž00:58:53.608:02.4
4Ramšak Martin1984Prerojen.si00:59:49.108:57.9
5Mohammed Ali Ibrahim1997Center Fridolin01:00:02.509:11.3
6Dobnikar Lojze1962ŠRD Omega Air01:00:33.309:42.1
7Malavašič Andrej1987ŠD Lipa01:01:04.710:13.5
8Špec Blaž1981Baloh Team01:01:35.810:44.6
9Kukovica Boštjan196801:01:45.410:54.2
10Koder Franci1957AGP - Pro Kranj01:03:28.412:37.2
11Primožič Uroš1968ŠD Povž01:05:03.214:12.0
12Miklavžin Primož1973Center Fridolin01:07:00.916:09.7
13Mešič Asmir1979Vzajemna01:07:29.616:38.4
14Kramarič Edi1966B3 Servis Team01:10:40.419:49.2
15Bogataj Janez1975Vzajemna01:13:06.922:15.7
16Fetah Mirsad1956Prerojen.si01:14:01.223:10.0
17Koritnik Tone1964ŠRD Omega Air01:18:59.728:08.5
18Cankar Franc195001:29:40.938:49.7
ODSTBarry Oumar1997Center FridolinODST00:00.0

Ženske
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Kramarič Vesna1970B3 Servis Team01:19:38.500:00.0