33. Tek po mejah KS Drenov grič - Lesno Brdo, mladina
Drenov Grič, 5/30/2015

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Dren Drenov grič - Lesno Brdo
Vodja tekmovanja: Boštjan Osredkar
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Število prijavljenih: 83

Razvrstitev po kategorijah
Mlajše cicibanke (letnik 2009 in mlajše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Cukjati Maša2009ŠŠD Log - Dragomer00:01:59.000:00.0
2Bogataj Klara2009ŠD Povž00:01:59.700:00.7
3Jelovšek Ula2009ŠD Dren00:02:16.900:17.9
4Skubic Nika200900:02:22.900:23.9
5Marolt Maja2010ŠD Dren00:02:38.700:39.7
6Puš Kristina201100:02:56.400:57.4
7Ogrin Eva201100:03:23.301:24.3
8Skubic Zoja201200:03:26.401:27.4

Cicibanke (letnik 2008 do 2006)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Kramarič Ivana2007B3 Servis Team00:01:37.600:00.0
2Godina Taja2008TSK Logatec00:01:38.500:00.9
3Pavlin Sara2006TSK Logatec00:01:39.400:01.8
4Čimžar Ema200600:01:47.300:09.7
5Jelovšek Izabela2007ŠD Dren00:01:48.600:11.0
6Groznik Neža200700:01:53.300:15.7
7Alič Nuša200600:01:55.500:17.9
8Seliškar Lara200800:01:57.800:20.2
9Pen Neja200800:02:00.200:22.6
10Keršmanc Ajda200700:02:01.400:23.8
11Jelovšek Liza Anamari200800:02:02.200:24.6
12Jelovšek Julija2007ŠD Dren00:02:03.200:25.6
13Friškovec Ajda200800:02:06.100:28.5
14Starman Ema200800:02:06.700:29.1
15Jelovšek Ajda200700:02:12.100:34.5

Mlajši cicibani (letnik 2009 in mlajši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Perše Lovro200900:01:51.400:00.0
2Kramarič Jerner2009B3 Servis Team00:01:53.800:02.4
3Vojska Jakob2010ŠD Dren00:02:06.300:14.9
4Kovač Takahashi Lukas2010ŠD Dren00:02:21.500:30.1
5Starman Matija201100:02:37.600:46.2
6Zalokar Tavželj Nal201100:02:39.800:48.4
7Bogataj Nik201100:03:33.301:41.9
8Ciuha Miha2011ŠD Dren00:03:36.701:45.3

Cicibani (letnik 2008 do 2006)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Bogataj Klemen200600:01:31.500:00.0
2Videnovič Patrik200600:01:34.300:02.8
3Cukjati Aljaž2006ŠD Dren00:01:35.400:03.9
4Kovač Takahashi Pablo2007ŠD Dren00:01:40.700:09.2
5Jesenko Miha200800:01:42.800:11.3
6Podobnik Miha2006ŠD Dren00:01:43.600:12.1
7Zdešar Jaka2007ŠD Dren00:01:46.400:14.9
8Videnovič Denis200800:01:49.100:17.6
9Marolt Jaka2007ŠD Dren00:01:50.200:18.7
10Bizjak Vid2007ŠD Dren00:01:52.100:20.6
11Bogataj Anže200600:01:52.900:21.4
12Zalokar Tavželj Nejc200700:01:59.400:27.9
13Bogataj Vid200800:02:01.200:29.7
14Keršmanc Domen200700:02:03.700:32.2
15Žabot Teo200700:02:05.700:34.2
16Tomažič Filip200800:02:11.800:40.3
17Friškovec Maks200800:02:50.601:19.1

Mlajše deklice (letnik 2005 do 2003)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Smole Ana2003TSK Logatec00:03:07.600:00.0
2Beguš Jana2004TSK Logatec00:03:19.900:12.3
3Smole Eva2005TSK Logatec00:03:23.300:15.7
4Alič Neža200400:03:30.200:22.6
5Cukjati Neža2004ŠŠD Log - Dragomer00:03:33.700:26.1
6Gorišek Anita2005MŠKD Verd00:03:39.400:31.8
7Groznik Zala Marija200500:03:44.800:37.2
8Kopač Zoja2004TSK Logatec00:03:45.600:38.0
9Bogataj Petra200400:03:54.200:46.6
10Černetič Ana200400:04:16.201:08.6

Deklice (letnik 2002 do 2000)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Gruden Kaja2002ŠD Dren00:03:13.500:00.0
2Knavs Karin2002TSK Logatec00:03:28.400:14.9

Mlajši dečki (letnik 2005 do 2003)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Cukjati Filip2003ŠD Dren00:03:02.100:00.0
2Cukjati Jakob2003ŠD Dren00:03:04.700:02.6
3Dobrovoljc Tomaž200400:03:07.800:05.7
4Gruden Kris2003ŠD Dren00:03:10.500:08.4
5Kolar Leban Kris2003ŠD Dren00:03:14.300:12.2
6Tomažič Štefan2003Korenjak00:03:23.100:21.0
7Poličnik Nejc2003ŠD Dren00:03:29.100:27.0
8Volaš Marko2004ŠD Dren00:03:36.200:34.1
9Godina Nik2005TSK Logatec00:03:37.100:35.0
10Metljak Andraž200500:03:39.700:37.6
11Petrebičerik2005TSK Logatec00:03:45.600:43.5
12Marolt Nino2005ŠD Dren00:04:00.900:58.8
13Žabot Gal200500:04:01.800:59.7
14Erjavec Matej200400:04:21.201:19.1
15Ziherl Jernej2005ŠD Dren00:04:37.101:35.0
16Modrijan Blaž2004TSK Logatec00:04:43.101:41.0

Dečki (letnik 2002 do 2000)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Kramarič Rok2000B3 Servis Team00:02:37.400:00.0
2Zrimšek Arne2001TSK Logatec00:02:59.300:21.9
3Peček Atila2002TSK Logatec00:03:19.400:42.0
4Modrijan Aleks2001TSK Logatec00:03:34.600:57.2
5Vrhovec Žan200200:03:40.901:03.5
6Herkelj Japelj Samo200200:03:54.101:16.7
7Kastelic Matevž200200:04:28.401:51.0