Majski tek 2015 - mladina
Ajdovščina, 5/16/2015

Podatki o tekmi: Primorski pokalni teki
Organizator: Zavod za šport Ajdovščina
Vodja tekmovanja: Primož Sulič
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:300 do 2000 m
Čas starta:9:00 h
Število prijavljenih: 202

Razvrstitev po kategorijah
Deklice A (letnik 2008 in mlajše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kopatin Sara2008ŠD Nanos Podnanos00:01:01.000:00.0100
2Kovač Kim2008Eklimas00:01:03.800:02.896
3Habe Jordana2008OŠ Črni Kal00:01:07.500:06.592
4Plešnar Tinkara2008Ajdovščina00:01:09.500:08.588
5Furlan Eva2008Podraga00:01:13.300:12.384
6Balut Stela2008Ajdovščina00:01:13.700:12.780
7Štolfa Lina2008OŠ Dobravlje00:01:16.000:15.078
8Lulik Mei2009ŠD Nanos Podnanos00:01:16.600:15.676
9Ušaj Tajda2008Vrtojba00:01:18.000:17.074
10Kranjc Lejla2009SSK Ponikve00:01:18.500:17.572
11Žgur Neli2010ŠD Nanos Podnanos00:01:18.900:17.970
12Kalin Ula2009Ajdovščina00:01:21.000:20.068
13Rogelj Ivana2008OŠ Col00:01:21.900:20.966
14Duša Lana2008AD Posočje00:01:23.000:22.064
15Podešva Vesna2009Ajdovščina00:01:24.800:23.862
16Podešva Jasna2009Ajdovščina00:01:26.100:25.160
17Funa Monika2010Vipava00:01:28.300:27.358
18Ferjančič Ana2010ŠD Nanos Podnanos00:01:29.900:28.956
19Furlan Gaja2008ŠD Nanos Podnanos00:01:34.000:33.054
20Kerševan Sara2009Dobravlje00:01:35.000:34.052
21Likar Metka2010ŠD Nanos Podnanos00:01:35.800:34.850
22Likar Nina2010ŠD Nanos Podnanos00:01:36.500:35.548
23Terčelj Zala2010Ajdovščina00:01:37.800:36.846
24Terčelj Lana2010Ajdovščina00:01:39.100:38.144
25Petrič Lara201000:01:46.600:45.642
26Remich Nika2010ŠD Nanos Podnanos00:01:54.700:53.740
27Zalar Mila2010Ajdovščina00:01:56.300:55.338
28Pipan Julija2010Križ00:02:01.301:00.336
29Breščak Meta2012ŠD Nanos Podnanos00:02:02.001:01.034
30Rogelj Polona2012Col00:02:07.801:06.832

Deklice B (letnik 2007)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Sardoč Miša2007ŠD Nanos Podnanos00:00:58.400:00.0100
2Ivančič Evita2007TK Kobarid00:01:00.300:01.996
3Kenda Drekonja Lea2007AD Posočje00:01:04.400:06.092
4Domevšček Naja2007TK Kobarid00:01:07.700:09.388
5Klančnik Neja2007TKA Ajdovščina00:01:09.400:11.084
6Breščak Žana2007ŠD Nanos Podnanos00:01:10.400:12.080
7Rupnik Ajda2007ŠD Hotedršica00:01:12.100:13.778
8Likar Zala2007OŠ Otlica00:01:12.600:14.276
9Bellomo Ela Mia2007AD Posočje00:01:13.400:15.074
10Roner Nika2007AD Posočje00:01:14.400:16.072
11Terčelj Špela2007Ajdovščina00:01:15.700:17.370
12Močnik Manca2007AD Posočje00:01:17.000:18.668
13Leban Andreja2007Ajdovščina00:01:17.200:18.866
14Savič Tisa2007Ajdovščina00:01:19.300:20.964

Deklice C (letnik 2006)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kokotec Lana2006AD Piran00:01:45.900:00.0100
2Leban Jež Gaja2006AD Posočje00:01:46.800:00.996
3Uršič Nika2006TK Kobarid00:01:47.600:01.792
4Kalan Nena2006TK Kobarid00:01:47.900:02.088
5Sovdat Ajda2006AD Posočje00:01:48.200:02.384
6Likar Tami2006OŠ Otlica00:02:04.300:18.480
7Žerjal Beganovič Lea2006AK Pivka00:02:05.700:19.878
8Vrtovec Tia2006ŠD Nanos Podnanos00:02:08.200:22.376

Deklice D (letnik 2005)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kuzmin Delgiusto Jul2005AD Piran00:01:42.500:00.0100
2Habe Elizabeta2005OŠ Črni vrh00:01:43.000:00.596
3Domevšček Lia2005TK Kobarid00:01:44.100:01.692
4Leban Marija Marta2005AD Posočje00:01:45.400:02.988
5Stres Tinkara2005OŠ Dobravlje00:01:46.000:03.584
6Klančnik Ema2005TKA Ajdovščina00:01:52.800:10.380
7Gregorčič Ema2005OŠ Dobravlje00:01:53.400:10.978
8Bajc Natalija2005OŠ Col00:01:57.600:15.176
9Benko Ina2005OŠ Danila Lokarja Ajdovščina00:02:00.100:17.674
10Bajec Lia2005OŠ Col00:02:00.800:18.372
11Breščak Nina2005ŠD Nanos Podnanos00:02:02.700:20.270
12Valentinčič Naja2005AD Posočje00:02:03.100:20.668
13Rogelj Marija2005OŠ Col00:02:04.700:22.266
14Lemut Neža2005TKA00:02:05.400:22.964
15Jarc Maja2005AD Posočje00:02:05.900:23.462
16Plešnar Živa2005Ajdovščina00:02:06.400:23.960
17Bratina Neža2005OŠ Dobravlje00:02:07.200:24.758
18Štefančič Nika2005OŠ Col00:02:09.900:27.456

Deklice E (letnik 2004)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Sovdat Žana2004AD Posočje00:03:54.200:00.0100
2Morelj Neli2004AK Pivka00:04:03.600:09.496
3Španjol Mlacovič Rebeka2004AD Piran00:04:09.600:15.492
4Duša Gaja2004AD Posočje00:04:14.900:20.788
5Izidora Polh Ria2004AD Piran00:04:19.900:25.784
6Šuklje Ana Pia2004AD Piran00:04:33.100:38.980
7Kodelja Kristina2004OŠ Otlica00:04:35.000:40.878
8Biščak Lana2004AK Pivka00:04:38.000:43.876
9Pivk Zala2004ŠD Hotedršica00:04:43.200:49.074
10Kovač Lia2004OŠ Danila Lokarja Ajdovščina00:04:45.700:51.572
11Rogelj Ana2004OŠ Col00:05:05.401:11.270
12Nagode Anja2004ŠD Hotedršica00:05:13.301:19.168

Deklice F (letnik 2003)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Likar Lara2003ŠD Nanos Podnanos00:04:02.800:00.0100
2Leban Mara Mei2003AD Posočje00:04:16.500:13.796
3Furlan Sara2003ŠD Nanos Podnanos00:04:29.600:26.892

Deklice G (letnik 2002)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Melihen Barbi2002TD Bovec00:03:39.800:00.0100
2Gerbec Pia2002AD Posočje00:03:42.700:02.996
3Bajc Ana2002OŠ Col00:03:59.300:19.592
4Bolčina Saša2002OŠ Col00:04:01.100:21.388
5Leban Larisa2002OŠ Col00:04:04.500:24.784
6Sopaj Egzona2002OŠ Dobravlje00:04:45.601:05.880
7Krivec Sanja2002OŠ Otlica00:05:00.901:21.178
8Treven Lucija2002ŠD Hotedršica00:05:09.301:29.576
9Savič Ema2002Ajdovščina00:05:13.101:33.374

Deklice H (letnik 2001)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Poljšak Mihaela2001OŠ Col00:08:11.600:00.0100

Deklice I (letnik 2000)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Žgajnar Tanja2000TD Bovec00:07:12.600:00.0100
2Ortar Blažka2000AD Posočje00:07:33.000:20.496

Dečki A (letnik 2008 in mlajši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Maver Matevž2008AK Pivka00:01:00.300:00.0100
2Vojska Nace2008OŠ Cerkno00:01:03.900:03.696
3Skočir Žan2008TK Kobarid00:01:04.700:04.492
4Krivec Tomi2008AD Posočje00:01:05.600:05.388
5Krivec Teo2008OŠ Otlica00:01:06.500:06.284
6Močnik Luka2009Tolmin00:01:07.700:07.480
7Margon Izak2008ŠD Nanos Podnanos00:01:10.000:09.778
8Požarnik Vavken Lev2008ŠD Hotedršica00:01:10.800:10.576
9Vrtovec Žan2009ŠD Nanos Podnanos00:01:12.100:11.874
10Matelič Lukas2008TK Kobarid00:01:12.500:12.272
11Medvedec Matija2008Triatlon klub Ajdovščina00:01:13.600:13.370
12Job Birsa2008OŠ Dobravlje00:01:14.600:14.368
13Pintar Tristan200800:01:15.100:14.866
14Rener Tilen2008Ajdovščina00:01:18.000:17.764
15Ziliani Tian2009AD Posočje00:01:18.700:18.462
16Dolgan Lukas2009Divača00:01:19.400:19.160
17Birsa Urh2010Brje00:01:20.300:20.058
18Petrič Nik200800:01:21.700:21.456
19Žerovec Žiga2008OŠ Dobravlje00:01:23.700:23.454
20Krivec Dani2009AD Posočje00:01:24.600:24.352
21Rodman Valentin2010ŠD Nanos Podnanos00:01:25.300:25.050
22Lemut Matej2010TKA00:01:26.300:26.048
23Colja Erazem2010Ajdovščina00:01:28.200:27.946
24Vidrih Jan2009Slap00:01:29.000:28.744
25Klančnik Rok2012Triatlon klub Ajdovščina00:01:29.700:29.442
26Domevšček Enej2010TK Kobarid00:01:30.300:30.040
27Velikonja Vitan200900:01:31.100:30.838
28Pišot Izak2009Ajdovščina00:01:32.000:31.736
29Juvan Jonatan2010Lokavec00:01:32.800:32.534
30Bohinc Oskar2009Ajdovščina00:01:33.400:33.132
31Vidmar Maks2009TKA00:01:36.300:36.030
32Bajec Gal2011Col00:01:36.800:36.528
33Ušaj Tevž2010Vrtojba00:01:37.400:37.126
34Rogelj Frančišek2010Col00:01:49.400:49.124
38Sardoč Oliver2012ŠD Nanos Podnanos00:01:50.623:45:38.816
35Karbič Evan2010Ajdovščina00:01:51.904:08.822
36Pintar Aron201200:01:53.504:09.220
37Vidrih Dominik2012Slap00:01:55.904:09.618
DISKVŠtefančič Tomaž2008OŠ ColDISKV00:00.00

Dečki B (letnik 2007)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Leban Martin2007AD Posočje00:00:57.200:00.0100
2Ziliani Izak2007AD Posočje00:00:57.600:00.496
3Rovan Nik2007OŠ Col00:00:58.100:00.992
4Bajt Sašo2007AD Posočje00:00:58.600:01.488
5Žgur Mark2007ŠD Nanos Podnanos00:00:59.100:01.984
6Batagelj Vid2007Ajdovščina00:01:02.300:05.180
7Lavrenčič Jakob2007TKK Kobarid00:01:03.000:05.878
8Prosen Nejc2007OŠ Danila Lokarja Ajdovščna00:01:03.400:06.276
9Kerševan Aljaž2007Dobravlje00:01:04.500:07.374
10Bajec Tai2007OŠ Col00:01:05.200:08.072
11Kenda Aleks2007AD Posočje00:01:05.900:08.770
12Volarič Matovski Tin2007AD Posočje00:01:07.100:09.968
13Mikuš Klemen200700:01:09.800:12.666
14Leban Jaka2007AD Posočje00:01:10.400:13.264
15Ušaj Tjaž2007Šempeter00:01:11.900:14.762
16Likar Adi2007AD Posočje00:01:14.600:17.460
17Špacapan Martin2007ŠD Hotedršica00:01:15.100:17.958
18Vidmar Adam2007Triatlon klub Ajdovščina00:01:16.700:19.556
19Mlinar Gaj2007ŠD Hotedršica00:01:18.600:21.454
20Krapež Lovro2007Ajdovščina00:01:19.300:22.152
21Colja Oskar2007Triatlon klub Ajdovščina00:01:19.900:22.750

Dečki C (letnik 2006)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kopatin Rok2006ŠD Nanos Podnanos00:01:41.700:00.0100
2Kranjc Aljoša2006SSK Ponikve00:01:43.900:02.296
3Gruden Ožbej2006OŠ Šturje00:01:44.500:02.892
4Skočir Anej2006TKK Kobarid00:01:47.700:06.088
5Razpet Janez2006TK Kobarid00:01:51.200:09.584
6Kovač Pij2006OŠ Danila Lokarja Ajdovščina00:02:03.300:21.680
7Karbič Kari2006Ajdovščina00:02:16.200:34.578
8Rogelj Matej2006OŠ Col00:02:21.100:39.476

Dečki D (letnik 2005)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Žgur Jan2005ŠD Nanos Podnanos00:01:35.000:00.0100
2Pavlovič Enej2005AD Piran00:01:36.800:01.896
3Žgajnar Tim2005TD Bovec00:01:37.900:02.992
4Bolčina Nejc2005OŠ Otlica00:01:41.300:06.388
5Bajc Luka2005OŠ Col00:01:48.300:13.384
6Šmid Daniel2005TK Kobarid00:01:49.000:14.080
7Zelenec Vid2005ŠD Hotedršica00:01:54.800:19.878
8Špacapan Matevž2005ŠD Hotedršica00:01:58.200:23.276
9Pintar Aleks200500:02:01.500:26.574
10Ivančič Ožbej2005TK Kobarid00:02:03.100:28.172
11Brecelj Tadej2005Ajdovščina00:02:05.300:30.370
12Peršolja Jakob2005OŠ Dobravlje00:02:07.700:32.768

Dečki E (letnik 2004)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kopatin Jan Franc2004ŠD Nanos Podnanos00:03:50.800:00.0100
2Leban Miha2004AD Posočje00:04:02.700:11.996
3Papotnik Anej2004ŠD Hotedršica00:04:12.300:21.592
4Treven Blaž2004ŠD Hotedršica00:05:33.101:42.388

Dečki F (letnik 2003)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Benko Oto2003OŠ Danila Lokarja Ajdovščina00:03:47.300:00.0100
2Krajnc Nik2003AD Piran00:03:52.300:05.096
3Šajn Bor2003AK Pivka00:03:59.900:12.692
4Maver Matija2003AK Pivka00:04:03.700:16.488
5Karbič Enej2003Ajdovščina00:04:44.200:56.984
6Radoš Bone2003Ajdovščina00:04:45.300:58.080
7Perunov Česnik Ivor2003AK Pivka00:04:54.201:06.978

Dečki G (letnik 2002)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Sekač Pino2002AD Mass Ljubljana00:03:38.500:00.0100
2Požarnik Vavken Maks2002ŠD Hotedršica00:04:40.101:01.696

Dečki H (letnik 2001)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Cvijanovič Alen2001AD Posočje00:06:45.900:00.0100
2Pregelj Andrej2001OŠ Col00:06:46.900:01.096
3Černigoj Tan2001AD Posočje00:07:00.900:15.092
4Peljhan Simon2001OŠ Col00:07:06.900:21.088
5Mikuž Jernej2001OŠ Col00:08:03.201:17.384
6Furlan Jurij2001Vipava00:08:06.901:21.080
7Černigoj Gaj2001AD Posočje00:08:34.601:48.778

Dečki I (letnik 2000)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Volk Matej2000OŠ Sežana00:06:20.200:00.0100
2Pašič Denis2000AK Pivka00:06:32.100:11.996
3Ambrožič Aljaž2000OŠ Col00:06:58.400:38.292
4Bajc Kristjan2000OŠ Col00:07:10.300:50.188
5Škvarč Aljaž2000OŠ Col00:07:14.400:54.284