Majski tek 2015
Ajdovščina, 5/16/2015

Podatki o tekmi:
Organizator: Zavod za šport Ajdovščina
Vodja tekmovanja: Primož Sulič
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Čas starta:11:00 h
Število prijavljenih: 152

Razvrstitev po kategorijah
Ženske E (55 let in starejše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Bajc Tea1959ŠD Tekači Vipavske doline00:56:55.500:00.0100
2Širca Ivanka1955AK Pivka00:57:06.400:10.996
3Milič Rada1952ŠD Kraški tekači Sežana00:58:58.502:03.092
4Batagelj Stanka1949ŠD Tekači Vipavske doline01:00:13.603:18.188

Ženske D (od 45 do 54 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Lipušček Sergeja1966DLT Filipides00:48:12.000:00.0100
2Premrl Lemut Alenka1969Triatlon klub Ajdovščina00:55:07.706:55.796
3Savič Erika1965Postojna00:55:39.107:27.192
4Mavrič Tina1970PGT00:56:19.308:07.388
5Ipavec Andreja196900:59:28.011:16.084
6Makovec Sonja1969ŠD Tekači Vipavske doline01:01:12.513:00.580
7Muravec Alenka196601:02:15.014:03.078
8Pižent Magda1961Tekači Vipavske doline01:06:12.118:00.176
9Šinigoj Bandelj Ines1965ŠD Tekači vipavske doline01:07:54.819:42.874

Ženske C (od 35 do 44 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Bele Kristina1974AK Pivka00:50:16.900:00.0100
2Klančnik Anja1978Triatlon klub Ajdovščina00:51:31.001:14.196
3Doljak Jasmina197800:52:40.402:23.592
4Jerkič Kren Alenka1980Ajdovščina00:55:14.304:57.488
5Jejčič Darja1974TD Burja Vipava00:55:22.205:05.384
6Premrn Žorž Sonja1972Podnanos00:57:18.007:01.180
7Fajdiga Mojca1975Triatlon klub Ajdovščina00:57:45.107:28.278
8Pegan Urška1971ŠD Tekači Vipavske doline00:57:55.107:38.276
9Brišar Rosana1977Tolmin00:58:52.808:35.974
10Kompara Karmen197400:59:46.409:29.572
11Pintar Tina197901:00:02.609:45.770
12Ušaj Ksenija1971ŠD Nanos Podnanos01:01:20.411:03.568
13Kretič Tanja1976Ajdovščina01:03:05.312:48.466
14Vidmar Alenka1976Triatlon klub Ajdovščina01:03:28.113:11.264
15Jazbar Urška1975LAP01:03:43.213:26.362
16Božič Rosana1975Tekači Vipavske doline01:03:46.013:29.160
17Gregorc Bukovec Jerica1980ŠD Tekači Vipavske doline01:04:19.814:02.958
18Fakin Bajec Jasna1977Ajdovščina01:05:53.715:36.856
19Dobrina Tadeja1979ŠD Tekači Vipavske doline01:08:06.117:49.254
20Skok Možina Maja1974ŠD Tekači Vipavske doline01:09:09.518:52.652
21Jerončič Anka1977ŠD Tekači Vipavske doline01:09:10.518:53.650
22Plahuta Helena197301:10:07.219:50.348
23Čermelj Irena197201:14:03.023:46.146
24Štok Anita1976ŠD Tekači Vipavske doline01:16:33.826:16.944
25Rustja Kristina197801:16:34.426:17.542

Ženske B (od 25 do 34 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tratnik Petra1988ŠD Nanos Podnanos00:43:51.200:00.0100
2Pisk Saša1985ŠD Biba00:48:20.504:29.396
3Trampuž Meta1988ŠD Brinj Povir00:50:25.106:33.992
4Grzej Tina1986Lap00:56:54.413:03.288
5Ergaver Sabina1981Lap00:57:43.013:51.884
6Božič Trošt Kristina1981Tekači Vipavske doline01:00:05.116:13.980
7Lulik Ana1984Triatlon klub Ajdovščina01:00:24.216:33.078
8Čermelj Vesna1981Ajdovščina01:01:38.917:47.776
9Štekar Anamarija1989KK Izvir Vipava01:02:58.919:07.774
10Curk Kompara Tadeja1984ŠD Nanos Podnanos01:04:22.320:31.172
11Curk Jerneja1981Ajdovščina01:10:28.526:37.370
12Škrlj Maruška1981Triatlon klub Ajdovščina01:10:28.726:37.568

Ženske A (do 24 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Petrovčič Rebeka1994AK Pivka00:55:40.300:00.0100
2Kmetec Niki1998AK Koper00:57:54.202:13.996
3Furlan Nika199801:07:55.012:14.792
4Jejčič Sabina1994ŠD Tekači Vipavske doline01:16:46.621:06.388

Moški K (70 let in starejši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Lipušček Lucijan1940DLT Filipides00:58:12.100:00.0100
2Lazar Albert1937DLT Filipides01:12:54.214:42.196

Moški J (od 65 do 69 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Žigon Boris1949DLT Filipides00:50:56.600:00.0100
2Beguš Viktor1949AK Pivka00:55:38.404:41.896
3Kutin Edi1949TKK Srpenica00:56:35.405:38.892
4Lavrenčič Branko1950ŠD Tekači Vipavske doline00:59:25.108:28.588
5Lužnik Zdenko1948Črni Vrh00:59:42.408:45.884

Moški I (od 60 do 64 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Nardin Jadran1955DLT Filipides00:48:15.600:00.0100
2Tavčar Cveto1952ŠD Nanos Podnanos00:48:38.700:23.196
3Gornik Jure1951Sovica00:51:06.302:50.792
4Frim Vili1953TKD Sovica00:53:34.605:19.088
5Mihelj Stojan1954Tekači Vipavske doline01:01:13.412:57.884
6Medvedec Dušan1952Triatlon klub Ajdovščina01:01:38.313:22.780

Moški H (od 55 do 59 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Petrovčič Robert1958AK Pivka00:44:46.600:00.0100
2Plahuta Lučano1959DLT Filipides00:49:41.304:54.796
3Tomažič Jožef1957Ljudstvo tekacev Vipavske doline00:51:34.406:47.892
4Ferjančič Aleksander1959Living00:53:04.808:18.288
5Tratnik Anton1958Col00:56:33.711:47.184
6Čermelj Viktor1957Dobravlje00:56:52.012:05.480
7Petrič Zmago1956ŠD Tekači Vipavske doline01:06:21.921:35.378

Moški G (od 50 do 54 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Čufer Mirko1963TD Burja Vipava00:45:15.900:00.0100
2Rodica Stojan1965ŠD Kraški tekači Sežana00:47:38.202:22.396
3Šinigoj Damijan1964ŠD Nanos Podnanos00:48:29.203:13.392
4Blažek Rafko1964AK Pivka00:49:12.903:57.088
5Rupnik Pavel1965TSK Logatec00:50:45.605:29.784
6Premrn Jožko1965ŠD Nanos Podnanos00:51:22.006:06.180
7Furlan Bojan1962ŠD Nanos Podnanos00:54:39.009:23.178
8Pergar Bojan1962ŠD Slano blato00:54:41.009:25.176
9Lapajne Marko1964Etiketa Žiri00:56:12.310:56.474
10Hrovat Matjaž1964Urbani tekači00:57:55.712:39.872
11Benko Igor196400:59:21.714:05.870
12Berginc Jože1962TD Bistrc01:07:20.122:04.268

Moški F (od 45 do 49 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Strnad Simon1967ŠD Nanos Podnanos00:41:37.200:00.0100
2Sokol Ivan1968TD Burja Vipava00:45:19.203:42.096
3Polanc Sebastjan1970DLT Filipides00:48:24.706:47.592
4Zaman Andrej1966Triatlon klub Ajdovščina00:51:32.309:55.188
5Ušaj Damijan1967ŠD Nanos Podnanos00:52:12.910:35.784
6Čendak Klavdij1968PGT00:53:25.711:48.580
7Plahuta Marko196700:58:56.017:18.878
8Štalec Vladimir1968AK Železniki01:09:23.527:46.376

Moški E (od 40 do 44 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Ferjančič Tomaž1972ŠD Nanos00:39:50.000:00.0100
2Malavašič Borut1972ŠD Nanos00:43:17.303:27.396
3Furlan Ervin1974ŠD Nanos Podnanos00:43:43.803:53.892
4Kovač Matjaž1973ŠD Triway00:46:54.307:04.388
5Bovcon Dean1971DLT Filipides00:50:13.110:23.184
6Kobol Iztok1971ŠD Tekači Vipavske doline00:52:05.612:15.680
7Podešva Branko197400:53:32.113:42.178
8Domevšček Peter1975TK Kobarid00:54:36.314:46.376
9Valič Andrej1972Ajdovščina00:54:44.514:54.574
10Kobal Matjaž1974ŠD Nanos Podnanos00:56:46.916:56.972
11Bevk Damjan1973Ajdovščina00:57:17.117:27.170
12Mikuš Pavel197300:57:37.717:47.768
13Tratnik Boštjan197501:03:04.123:14.166
14Markuža Miran1971Sežana01:12:54.433:04.464

Moški D (od 35 do 39 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Suhadolnik Aleš1977Triatlon klub Ajdovščina00:40:18.400:00.0100
2Ipavec Kristjan1979ŠD Nanos Podnanos00:41:46.401:28.096
3Močnik Gregor1979Tolmin00:42:54.202:35.892
4Vidrih Jurij1977ŠD Nanos Podnanos00:44:18.103:59.788
5Vrtovec Matej1979Triatlon klub Ajdovščina00:45:48.105:29.784
6Medvedec Uroš1976Tritlon klub Ajdovščina00:45:57.905:39.580
7Krvina Srečko1979ŠKD Vrh00:46:59.306:40.978
8Čermelj Bernard1977TD Burja Vipava00:47:01.606:43.276
9Setnikar Primož1979Kajman gostinstvo00:47:40.507:22.174
10Šubic Žiga1980Epaket00:47:54.407:36.072
11Vrčon Robert1977Rojal00:48:14.007:55.670
12Kompara Uroš1979ŠD Nanos Podnanos00:48:30.808:12.468
13Pintar Uroš1976Olimp00:49:17.908:59.566
14Kodrič Aleš1976Triatlon klub Ajdovščina00:56:21.116:02.764
15Pregelj Darko1978Ajdovščina00:58:57.718:39.362
16Ušaj Simon1977AS Ajdovščina01:01:40.221:21.860
17Božič Dean1976DLT Filipides01:01:55.221:36.858
18Likar Uroš1977Šempeter01:10:33.430:15.056

Moški C (od 30 do 34 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Vodopivec Dragan1981Kamnje00:45:11.700:00.0100
2Velišček Andrej1982ŠD Kraški tekaci Sežana00:46:26.401:14.796
3Žgavc Robert1982DLT Filipides00:47:51.502:39.892
4Šraj Martin1985Ajdovščina00:48:45.403:33.788
5Sovdat Robert1984Pivka00:50:49.305:37.684
6Mihelj Simon198400:55:23.210:11.580
7Kragelj Andrej1983Postojna00:55:26.910:15.278
8Vončina Danijel198100:59:53.414:41.776
9Gregorc Martin198201:00:00.314:48.674

Moški B (od 25 do 29 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tratnik Marko1986ŠD Nanos Podnanos00:38:05.800:00.0100
2Lokar Nejc1988ŠD Nanos Podnanos00:38:54.400:48.696
3Mikuž Andrej1990ŠD Hotedršica00:44:13.506:07.792
4Tratnik Simon1988Col00:46:43.208:37.488
5Vidmar Erik198601:01:25.423:19.684
6Arčon Miha198701:03:22.225:16.480
7Berginc Jani1986Slivje01:07:19.829:14.078

Moški A (do 24 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Likar Anej1994ŠD Nanos Podnanos00:41:55.600:00.0100
2Benko Edi199900:48:21.406:25.896
3Pirih Vine1999AD Posočje00:49:32.007:36.492
4Kodrič Aleks199900:51:45.209:49.688
5Petrovčič Jani1991Ajdovščina00:53:27.011:31.484
6Furlan Andraž199800:56:49.714:54.180
7Domenik Izak2001Triatlon klub Ajdovščina00:59:04.317:08.778
8Kovač Robi1997SŠ Veno Pilon Ajdovščina00:59:50.617:55.076



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tratnik Marko1986ŠD Nanos Podnanos00:38:05.800:00.0100
2Lokar Nejc1988ŠD Nanos Podnanos00:38:54.400:48.696
3Ferjančič Tomaž1972ŠD Nanos00:39:50.001:44.292
4Suhadolnik Aleš1977Triatlon klub Ajdovščina00:40:18.402:12.688
5Strnad Simon1967ŠD Nanos Podnanos00:41:37.203:31.484
6Ipavec Kristjan1979ŠD Nanos Podnanos00:41:46.403:40.680
7Likar Anej1994ŠD Nanos Podnanos00:41:55.603:49.878
8Močnik Gregor1979Tolmin00:42:54.204:48.476
9Malavašič Borut1972ŠD Nanos00:43:17.305:11.574
10Furlan Ervin1974ŠD Nanos Podnanos00:43:43.805:38.072
11Mikuž Andrej1990ŠD Hotedršica00:44:13.506:07.770
12Vidrih Jurij1977ŠD Nanos Podnanos00:44:18.106:12.368
13Petrovčič Robert1958AK Pivka00:44:46.606:40.866
14Vodopivec Dragan1981Kamnje00:45:11.707:05.964
15Čufer Mirko1963TD Burja Vipava00:45:15.907:10.162
16Sokol Ivan1968TD Burja Vipava00:45:19.207:13.460
17Vrtovec Matej1979Triatlon klub Ajdovščina00:45:48.107:42.358
18Medvedec Uroš1976Tritlon klub Ajdovščina00:45:57.907:52.156
19Velišček Andrej1982ŠD Kraški tekaci Sežana00:46:26.408:20.654
20Tratnik Simon1988Col00:46:43.208:37.452
21Kovač Matjaž1973ŠD Triway00:46:54.308:48.550
22Krvina Srečko1979ŠKD Vrh00:46:59.308:53.548
23Čermelj Bernard1977TD Burja Vipava00:47:01.608:55.846
24Rodica Stojan1965ŠD Kraški tekači Sežana00:47:38.209:32.444
25Setnikar Primož1979Kajman gostinstvo00:47:40.509:34.742
26Žgavc Robert1982DLT Filipides00:47:51.509:45.740
27Šubic Žiga1980Epaket00:47:54.409:48.638
28Vrčon Robert1977Rojal00:48:14.010:08.236
29Nardin Jadran1955DLT Filipides00:48:15.610:09.834
30Benko Edi199900:48:21.410:15.632
31Polanc Sebastjan1970DLT Filipides00:48:24.710:18.930
32Šinigoj Damijan1964ŠD Nanos Podnanos00:48:29.210:23.428
33Kompara Uroš1979ŠD Nanos Podnanos00:48:30.810:25.026
34Tavčar Cveto1952ŠD Nanos Podnanos00:48:38.710:32.924
35Šraj Martin1985Ajdovščina00:48:45.410:39.622
36Blažek Rafko1964AK Pivka00:49:12.911:07.120
37Pintar Uroš1976Olimp00:49:17.911:12.118
38Pirih Vine1999AD Posočje00:49:32.011:26.216
39Plahuta Lučano1959DLT Filipides00:49:41.311:35.514
40Bovcon Dean1971DLT Filipides00:50:13.112:07.312
41Rupnik Pavel1965TSK Logatec00:50:45.612:39.810
42Sovdat Robert1984Pivka00:50:49.312:43.59
43Žigon Boris1949DLT Filipides00:50:56.612:50.88
44Gornik Jure1951Sovica00:51:06.313:00.57
45Premrn Jožko1965ŠD Nanos Podnanos00:51:22.013:16.26
46Zaman Andrej1966Triatlon klub Ajdovščina00:51:32.313:26.55
47Tomažič Jožef1957Ljudstvo tekacev Vipavske doline00:51:34.413:28.64
48Kodrič Aleks199900:51:45.213:39.43
49Kobol Iztok1971ŠD Tekači Vipavske doline00:52:05.613:59.82
50Ušaj Damijan1967ŠD Nanos Podnanos00:52:12.914:07.11
51Ferjančič Aleksander1959Living00:53:04.814:59.01
52Čendak Klavdij1968PGT00:53:25.715:19.91
53Petrovčič Jani1991Ajdovščina00:53:27.015:21.21
54Podešva Branko197400:53:32.115:26.31
55Frim Vili1953TKD Sovica00:53:34.615:28.81
56Domevšček Peter1975TK Kobarid00:54:36.316:30.51
57Furlan Bojan1962ŠD Nanos Podnanos00:54:39.016:33.21
58Pergar Bojan1962ŠD Slano blato00:54:41.016:35.21
59Valič Andrej1972Ajdovščina00:54:44.516:38.71
60Mihelj Simon198400:55:23.217:17.41
61Kragelj Andrej1983Postojna00:55:26.917:21.11
62Beguš Viktor1949AK Pivka00:55:38.417:32.61
63Lapajne Marko1964Etiketa Žiri00:56:12.318:06.51
64Kodrič Aleš1976Triatlon klub Ajdovščina00:56:21.118:15.31
65Tratnik Anton1958Col00:56:33.718:27.91
66Kutin Edi1949TKK Srpenica00:56:35.418:29.61
67Kobal Matjaž1974ŠD Nanos Podnanos00:56:46.918:41.11
68Furlan Andraž199800:56:49.718:43.91
69Čermelj Viktor1957Dobravlje00:56:52.018:46.21
70Bevk Damjan1973Ajdovščina00:57:17.119:11.31
71Mikuš Pavel197300:57:37.719:31.91
72Hrovat Matjaž1964Urbani tekači00:57:55.719:49.91
73Lipušček Lucijan1940DLT Filipides00:58:12.120:06.31
74Plahuta Marko196700:58:56.020:50.21
75Pregelj Darko1978Ajdovščina00:58:57.720:51.91
76Domenik Izak2001Triatlon klub Ajdovščina00:59:04.320:58.51
77Benko Igor196400:59:21.721:15.91
78Lavrenčič Branko1950ŠD Tekači Vipavske doline00:59:25.121:19.31
79Lužnik Zdenko1948Črni Vrh00:59:42.421:36.61
80Kovač Robi1997SŠ Veno Pilon Ajdovščina00:59:50.621:44.81
81Vončina Danijel198100:59:53.421:47.61
82Gregorc Martin198201:00:00.321:54.51
83Mihelj Stojan1954Tekači Vipavske doline01:01:13.423:07.61
84Vidmar Erik198601:01:25.423:19.61
85Medvedec Dušan1952Triatlon klub Ajdovščina01:01:38.323:32.51
86Ušaj Simon1977AS Ajdovščina01:01:40.223:34.41
87Božič Dean1976DLT Filipides01:01:55.223:49.41
88Tratnik Boštjan197501:03:04.124:58.31
89Arčon Miha198701:03:22.225:16.41
90Petrič Zmago1956ŠD Tekači Vipavske doline01:06:21.928:16.11
91Berginc Jani1986Slivje01:07:19.829:14.01
92Berginc Jože1962TD Bistrc01:07:20.129:14.31
93Štalec Vladimir1968AK Železniki01:09:23.531:17.71
94Likar Uroš1977Šempeter01:10:33.432:27.61
95Lazar Albert1937DLT Filipides01:12:54.234:48.41
96Markuža Miran1971Sežana01:12:54.434:48.61

Ženske
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tratnik Petra1988ŠD Nanos Podnanos00:43:51.200:00.0100
2Lipušček Sergeja1966DLT Filipides00:48:12.004:20.896
3Pisk Saša1985ŠD Biba00:48:20.504:29.392
4Bele Kristina1974AK Pivka00:50:16.906:25.788
5Trampuž Meta1988ŠD Brinj Povir00:50:25.106:33.984
6Klančnik Anja1978Triatlon klub Ajdovščina00:51:31.007:39.880
7Doljak Jasmina197800:52:40.408:49.278
8Premrl Lemut Alenka1969Triatlon klub Ajdovščina00:55:07.711:16.576
9Jerkič Kren Alenka1980Ajdovščina00:55:14.311:23.174
10Jejčič Darja1974TD Burja Vipava00:55:22.211:31.072
11Savič Erika1965Postojna00:55:39.111:47.970
12Petrovčič Rebeka1994AK Pivka00:55:40.311:49.168
13Mavrič Tina1970PGT00:56:19.312:28.166
14Grzej Tina1986Lap00:56:54.413:03.264
15Bajc Tea1959ŠD Tekači Vipavske doline00:56:55.513:04.362
16Širca Ivanka1955AK Pivka00:57:06.413:15.260
17Premrn Žorž Sonja1972Podnanos00:57:18.013:26.858
18Ergaver Sabina1981Lap00:57:43.013:51.856
19Fajdiga Mojca1975Triatlon klub Ajdovščina00:57:45.113:53.954
20Kmetec Niki1998AK Koper00:57:54.214:03.052
21Pegan Urška1971ŠD Tekači Vipavske doline00:57:55.114:03.950
22Brišar Rosana1977Tolmin00:58:52.815:01.648
23Milič Rada1952ŠD Kraški tekači Sežana00:58:58.515:07.346
24Ipavec Andreja196900:59:28.015:36.844
25Kompara Karmen197400:59:46.415:55.242
26Pintar Tina197901:00:02.616:11.440
27Božič Trošt Kristina1981Tekači Vipavske doline01:00:05.116:13.938
28Batagelj Stanka1949ŠD Tekači Vipavske doline01:00:13.616:22.436
29Lulik Ana1984Triatlon klub Ajdovščina01:00:24.216:33.034
30Makovec Sonja1969ŠD Tekači Vipavske doline01:01:12.517:21.332
31Ušaj Ksenija1971ŠD Nanos Podnanos01:01:20.417:29.230
32Čermelj Vesna1981Ajdovščina01:01:38.917:47.728
33Muravec Alenka196601:02:15.018:23.826
34Štekar Anamarija1989KK Izvir Vipava01:02:58.919:07.724
35Kretič Tanja1976Ajdovščina01:03:05.319:14.122
36Vidmar Alenka1976Triatlon klub Ajdovščina01:03:28.119:36.920
37Jazbar Urška1975LAP01:03:43.219:52.018
38Božič Rosana1975Tekači Vipavske doline01:03:46.019:54.816
39Gregorc Bukovec Jerica1980ŠD Tekači Vipavske doline01:04:19.820:28.614
40Curk Kompara Tadeja1984ŠD Nanos Podnanos01:04:22.320:31.112
41Fakin Bajec Jasna1977Ajdovščina01:05:53.722:02.510
42Pižent Magda1961Tekači Vipavske doline01:06:12.122:20.99
43Šinigoj Bandelj Ines1965ŠD Tekači vipavske doline01:07:54.824:03.68
44Furlan Nika199801:07:55.024:03.87
45Dobrina Tadeja1979ŠD Tekači Vipavske doline01:08:06.124:14.96
46Skok Možina Maja1974ŠD Tekači Vipavske doline01:09:09.525:18.35
47Jerončič Anka1977ŠD Tekači Vipavske doline01:09:10.525:19.34
48Plahuta Helena197301:10:07.226:16.03
49Curk Jerneja1981Ajdovščina01:10:28.526:37.32
50Škrlj Maruška1981Triatlon klub Ajdovščina01:10:28.726:37.51
51Čermelj Irena197201:14:03.030:11.81
52Štok Anita1976ŠD Tekači Vipavske doline01:16:33.832:42.61
53Rustja Kristina197801:16:34.432:43.21
54Jejčič Sabina1994ŠD Tekači Vipavske doline01:16:46.632:55.41