31. Petelinjski tek
Petelinje, 5/30/2015

Podatki o tekmi:
Organizator: Vaško društvo Petelinje
Vodja tekmovanja: Samo Debevc
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:12 km
Čas starta:17:00
Število prijavljenih: 118

Razvrstitev po kategorijah
Ženske E (55 let in starejše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Bajc Tea1959ŠD Tekači Vipavske doline01:01:20.000:00.0100
2Širca Ivanka1955AK Pivka01:01:37.000:17.096
3Brešan Vilma1958ŠD FURS01:04:10.702:50.792
4Milič Rada1952ŠD Kraški tekači Sežana01:07:27.606:07.688
5Verbič Darja1952ŠD Kraški tekači Sežana01:34:35.533:15.584

Ženske D (od 45 do 54 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Lipušček Sergeja1966DLT Filipides00:51:20.500:00.0100
2Torkar Božič Janja1962ŠD Nanos00:57:20.005:59.596
3Savič Erika1965Postojna01:00:37.109:16.692
4Čič Erika1970Ad-veture.si01:04:25.313:04.888
5Obrč Tea1964Ljubljana01:06:05.214:44.784
6Tozon Kristina1967Ljubljana01:06:05.514:45.080
7Česnik Milena1963ŠKD Klada01:09:54.218:33.778
8Zrimšek Vrečar Andreja196501:11:10.719:50.276
9Ivančič Mira1963Rakek01:17:26.026:05.574
10Gombač Majda1970ŠKD Klada01:27:15.635:55.172

Ženske C (od 35 do 44 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Bele Kristina1974AK Pivka00:54:53.300:00.0100
2Valenčič Mojca1972AK Pivka00:59:58.105:04.896
3Brišar Rosana1977Tolmin01:03:31.608:38.392
4Zwoelf Lili1971Ad-veture.si01:13:11.218:17.988
5Kobal Mateja1971Komenda01:13:49.518:56.284
6Šumah Dana1971Logatec01:22:47.027:53.780

Ženske B (od 25 do 34 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tratnik Petra1988ŠD Nanos Podnanos00:50:32.400:00.0100
2Mijovič Lena1984Postojna01:02:16.411:44.096
3Porta Eneja1989Knežak01:02:31.111:58.792
4Kruh Erna1982Pivka01:08:40.818:08.488

Ženske A (do 24 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Bajc Monika1995ŠD Nanos Podnanos00:51:44.800:00.0100
2Vrečar Ana1995Šmarnogorska naveza01:00:47.009:02.296
3Petrovčič Rebeka1994AK Pivka01:01:17.409:32.692
4Tomšič Sara1992Pivka01:07:40.215:55.488
5Kmetec Niki1998AK Koper01:08:33.016:48.284
6Kosič Urša1999TD Bistrc01:13:46.822:02.080

Moški K (70 let in starejši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Lipušček Lucijan1940DLT Filipides01:04:26.100:00.0100
2Lazar Albert1937DLT Filipides01:21:15.016:48.996
3Ivančič Fabio1933Obala01:43:04.738:38.692

Moški J (od 65 do 69 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Beguš Viktor1949AK Pivka00:58:46.800:00.0100
2Doganoc Milan1947Pantera Logatec01:00:09.101:22.396
3Kutin Edi1949TKK Srpenica01:05:50.307:03.592
4Lužnik Zdenko1948Črni Vrh01:09:03.510:16.788

Moški I (od 60 do 64 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tavčar Cveto1952ŠD Nanos Podnanos00:52:04.500:00.0100
2Nardin Jadran1955DLT Filipides00:55:39.403:34.996
3Gornik Jure1951Sovica00:57:28.105:23.692
4Frim Vili1953TKD Sovica00:59:07.207:02.788
5Nanut Klemen1951DLT Filipides01:01:56.409:51.984
6Španič Veselko1955ŠD Hitre noge Senožece01:03:13.911:09.480
7Popovič Mladen1952TD Bistrc01:05:20.913:16.478
8Jovanovič Milovan1955ŠD Hitre noge Senožeče01:11:59.319:54.876

Moški H (od 55 do 59 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Petrovčič Robert1958AK Pivka00:49:11.800:00.0100
2Plahuta Lučano1959DLT Filipides00:55:05.605:53.896
3Volk Janko1959AK Pivka01:02:07.112:55.392
4Pavšič Danilo1956Travnik01:02:31.113:19.388
5Cok Gianranco19604 zvezde01:05:23.516:11.784
6Ivančič Franc1956Rakek01:17:58.728:46.980

Moški G (od 50 do 54 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Rok Anton1962TKD Sovica00:49:35.500:00.0100
2Gornik Milan1961TKD Sovica00:50:59.001:23.596
3Rodica Stojan1965ŠD Kraški tekači Sežana00:51:22.701:47.292
4Blažek Rafko1964AK Pivka00:53:42.104:06.688
5Zalar Milan1962TKD Sovica00:56:57.707:22.284
6Ursich Igor1962Ljubljana00:57:47.808:12.380
7Furlan Bojan1962ŠD Nanos Podnanos01:01:04.611:29.178
8Lapajne Marko1964Etiketa Žiri01:01:45.812:10.376
9Česnik Zoran1962Irio01:02:51.213:15.774
10Andlovic Dario1961Postats01:09:01.719:26.272
11Tepan Drago1962Ilirska Bistrica01:22:47.033:11.570

Moški F (od 45 do 49 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Strnad Simon1967ŠD Nanos Podnanos00:46:07.800:00.0100
2Sokol Ivan1968TD Burja Vipava00:50:34.404:26.696
3Vrečar Branko1966ŠC Kranj00:52:24.006:16.292
4Polanc Sebastjan1970DLT Filipides00:54:16.408:08.688
5Skok Rajko1968ŠD Kraški tekači Sežana00:55:46.809:39.084
6Čič Tomaž1970Ad-veture.si00:59:55.613:47.880
7Klasič Slobodan1966Postojna01:01:59.815:52.078
8Poženel Franc1969Ad-veture.si01:10:51.824:44.076
9Kobal Matjaž1970ŠKD Klada01:13:49.527:41.774
10Ris Zvonko1966Grahovo01:14:14.228:06.472

Moški E (od 40 do 44 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Grobelšek Marko1972Vzajemna00:47:10.200:00.0100
2Furlan Ervin1974ŠD Nanos Podnanos00:48:22.901:12.796
3Peček Boris1973Ljubljana00:49:28.902:18.792
4Panič Andrej1971ŠD Hitre noge Senožeče00:50:03.902:53.788
5Levec Janez1973Stari trg - Lož00:51:05.303:55.184
6Prhne Ljubo1972TKD Sovica00:53:07.705:57.580
7Lah Klemen1974Waldorfska šola Ljubljana00:55:10.708:00.578
8Bole Andrej1974Sežana00:55:32.008:21.876
9Bovcon Dean1971DLT Filipides00:56:32.509:22.374
10Gombač Marko1972ŠKD Klada00:57:12.610:02.472
11Lepoša Uroš1972ŠKD Klada00:59:09.711:59.570
12Debenjak Damjan1971Prestranek01:03:34.116:23.968
13Negro Sašo1974Postojna01:05:58.518:48.366
14Adler Sergej1973Vzajemna01:07:32.020:21.864
15Tratnik Boštjan1975Idrija01:12:26.325:16.162
16Kosič Gregor1973TD Bistrc01:14:33.327:23.160

Moški D (od 35 do 39 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Ipavec Kristjan1979ŠD Nanos Podnanos00:46:21.100:00.0100
2Lindič Andej1976Tekac.si00:46:29.000:07.996
3Krašovec Davor1976Vzajemna00:47:58.501:37.492
4Krvina Srečko1979ŠKD Vrh00:50:38.404:17.388
5Setnikar Primož1979Kajman gostinstvo00:54:56.508:35.484
6Hojsak Boštjan1979Pivka00:58:00.111:39.080
7Poljšak Martin1979ŠD Telekom00:59:13.912:52.878
8Petrovič Radovan1976Postojna00:59:32.913:11.876
9Cevec Mirko197901:01:46.715:25.674
10Ipavec Boštjan1978Ajdovščina01:02:05.115:44.072
11Jovanovič Klemen1979Postojna01:11:47.125:26.070

Moški C (od 30 do 34 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Demirovič Almir1983ŠD Loška dolina00:48:24.400:00.0100
2Žgavc Robert1982DLT Filipides00:53:46.505:22.196
3Sovdat Robert1984Pivka00:56:26.508:02.192
4Česnik Martin1985Postojna00:56:36.008:11.688
5Kragelj Andrej1983Postojna00:59:53.211:28.884
6Prelec Jernej1982Ilirska Bistrica01:06:57.118:32.780

Moški B (od 25 do 29 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tratnik Marko1986ŠD Nanos Podnanos00:43:50.100:00.0100
2Mikuž Andrej1990ŠD Hotedršica00:50:46.206:56.196
3Kaluža Peter1986Prestranek00:53:24.809:34.792
4Gulje Sandi1986Ad-veture.si00:55:20.411:30.388

Moški A (do 24 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Pašič Emil1996AK Pivka00:44:34.900:00.0100
2Gombač Matevž2001ŠKD Klada00:54:58.010:23.196
3Pirih Vine1999AD Posočje00:56:23.411:48.592
4Poljak Andraž1991AO Železničar00:57:15.712:40.888
5Poženel Natan Maj2003AD Posočje01:12:00.727:25.884
6Gombač Črt2003ŠKD Klada01:27:14.842:39.980



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tratnik Marko1986ŠD Nanos Podnanos00:43:50.100:00.0100
2Pašič Emil1996AK Pivka00:44:34.900:44.896
3Strnad Simon1967ŠD Nanos Podnanos00:46:07.802:17.792
4Ipavec Kristjan1979ŠD Nanos Podnanos00:46:21.102:31.088
5Lindič Andej1976Tekac.si00:46:29.002:38.984
6Grobelšek Marko1972Vzajemna00:47:10.203:20.180
7Krašovec Davor1976Vzajemna00:47:58.504:08.478
8Furlan Ervin1974ŠD Nanos Podnanos00:48:22.904:32.876
9Demirovič Almir1983ŠD Loška dolina00:48:24.404:34.374
10Petrovčič Robert1958AK Pivka00:49:11.805:21.772
11Peček Boris1973Ljubljana00:49:28.905:38.870
12Rok Anton1962TKD Sovica00:49:35.505:45.468
13Panič Andrej1971ŠD Hitre noge Senožeče00:50:03.906:13.866
14Sokol Ivan1968TD Burja Vipava00:50:34.406:44.364
15Krvina Srečko1979ŠKD Vrh00:50:38.406:48.362
16Mikuž Andrej1990ŠD Hotedršica00:50:46.206:56.160
17Gornik Milan1961TKD Sovica00:50:59.007:08.958
18Levec Janez1973Stari trg - Lož00:51:05.307:15.256
19Rodica Stojan1965ŠD Kraški tekači Sežana00:51:22.707:32.654
20Tavčar Cveto1952ŠD Nanos Podnanos00:52:04.508:14.452
21Vrečar Branko1966ŠC Kranj00:52:24.008:33.950
22Prhne Ljubo1972TKD Sovica00:53:07.709:17.648
23Kaluža Peter1986Prestranek00:53:24.809:34.746
24Blažek Rafko1964AK Pivka00:53:42.109:52.044
25Žgavc Robert1982DLT Filipides00:53:46.509:56.442
26Polanc Sebastjan1970DLT Filipides00:54:16.410:26.340
27Setnikar Primož1979Kajman gostinstvo00:54:56.511:06.438
28Gombač Matevž2001ŠKD Klada00:54:58.011:07.936
29Plahuta Lučano1959DLT Filipides00:55:05.611:15.534
30Lah Klemen1974Waldorfska šola Ljubljana00:55:10.711:20.632
31Gulje Sandi1986Ad-veture.si00:55:20.411:30.330
32Bole Andrej1974Sežana00:55:32.011:41.928
33Nardin Jadran1955DLT Filipides00:55:39.411:49.326
34Skok Rajko1968ŠD Kraški tekači Sežana00:55:46.811:56.724
35Pirih Vine1999AD Posočje00:56:23.412:33.322
36Sovdat Robert1984Pivka00:56:26.512:36.420
37Bovcon Dean1971DLT Filipides00:56:32.512:42.418
38Česnik Martin1985Postojna00:56:36.012:45.916
39Zalar Milan1962TKD Sovica00:56:57.713:07.614
40Gombač Marko1972ŠKD Klada00:57:12.613:22.512
41Poljak Andraž1991AO Železničar00:57:15.713:25.610
42Gornik Jure1951Sovica00:57:28.113:38.09
43Ursich Igor1962Ljubljana00:57:47.813:57.78
44Hojsak Boštjan1979Pivka00:58:00.114:10.07
45Beguš Viktor1949AK Pivka00:58:46.814:56.76
46Frim Vili1953TKD Sovica00:59:07.215:17.15
47Lepoša Uroš1972ŠKD Klada00:59:09.715:19.64
48Poljšak Martin1979ŠD Telekom00:59:13.915:23.83
49Petrovič Radovan1976Postojna00:59:32.915:42.82
50Kragelj Andrej1983Postojna00:59:53.216:03.11
51Čič Tomaž1970Ad-veture.si00:59:55.616:05.51
52Doganoc Milan1947Pantera Logatec01:00:09.116:19.01
53Furlan Bojan1962ŠD Nanos Podnanos01:01:04.617:14.51
54Lapajne Marko1964Etiketa Žiri01:01:45.817:55.71
55Cevec Mirko197901:01:46.717:56.61
56Nanut Klemen1951DLT Filipides01:01:56.418:06.31
57Klasič Slobodan1966Postojna01:01:59.818:09.71
58Ipavec Boštjan1978Ajdovščina01:02:05.118:15.01
59Volk Janko1959AK Pivka01:02:07.118:17.01
60Pavšič Danilo1956Travnik01:02:31.118:41.01
61Česnik Zoran1962Irio01:02:51.219:01.11
62Španič Veselko1955ŠD Hitre noge Senožece01:03:13.919:23.81
63Debenjak Damjan1971Prestranek01:03:34.119:44.01
64Lipušček Lucijan1940DLT Filipides01:04:26.120:36.01
65Popovič Mladen1952TD Bistrc01:05:20.921:30.81
66Cok Gianranco19604 zvezde01:05:23.521:33.41
67Kutin Edi1949TKK Srpenica01:05:50.322:00.21
68Negro Sašo1974Postojna01:05:58.522:08.41
69Prelec Jernej1982Ilirska Bistrica01:06:57.123:07.01
70Adler Sergej1973Vzajemna01:07:32.023:41.91
71Andlovic Dario1961Postats01:09:01.725:11.61
72Lužnik Zdenko1948Črni Vrh01:09:03.525:13.41
73Poženel Franc1969Ad-veture.si01:10:51.827:01.71
74Jovanovič Klemen1979Postojna01:11:47.127:57.01
75Jovanovič Milovan1955ŠD Hitre noge Senožeče01:11:59.328:09.21
76Poženel Natan Maj2003AD Posočje01:12:00.728:10.61
77Tratnik Boštjan1975Idrija01:12:26.328:36.21
78Kobal Matjaž1970ŠKD Klada01:13:49.529:59.41
79Ris Zvonko1966Grahovo01:14:14.230:24.11
80Kosič Gregor1973TD Bistrc01:14:33.330:43.21
81Ivančič Franc1956Rakek01:17:58.734:08.61
82Lazar Albert1937DLT Filipides01:21:15.037:24.91
83Tepan Drago1962Ilirska Bistrica01:22:47.038:56.91
84Gombač Črt2003ŠKD Klada01:27:14.843:24.71
85Ivančič Fabio1933Obala01:43:04.759:14.61

Ženske
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tratnik Petra1988ŠD Nanos Podnanos00:50:32.400:00.0100
2Lipušček Sergeja1966DLT Filipides00:51:20.500:48.196
3Bajc Monika1995ŠD Nanos Podnanos00:51:44.801:12.492
4Bele Kristina1974AK Pivka00:54:53.304:20.988
5Torkar Božič Janja1962ŠD Nanos00:57:20.006:47.684
6Valenčič Mojca1972AK Pivka00:59:58.109:25.780
7Savič Erika1965Postojna01:00:37.110:04.778
8Vrečar Ana1995Šmarnogorska naveza01:00:47.010:14.676
9Petrovčič Rebeka1994AK Pivka01:01:17.410:45.074
10Bajc Tea1959ŠD Tekači Vipavske doline01:01:20.010:47.672
11Širca Ivanka1955AK Pivka01:01:37.011:04.670
12Mijovič Lena1984Postojna01:02:16.411:44.068
13Porta Eneja1989Knežak01:02:31.111:58.766
14Brišar Rosana1977Tolmin01:03:31.612:59.264
15Brešan Vilma1958ŠD FURS01:04:10.713:38.362
16Čič Erika1970Ad-veture.si01:04:25.313:52.960
17Obrč Tea1964Ljubljana01:06:05.215:32.858
18Tozon Kristina1967Ljubljana01:06:05.515:33.156
19Milič Rada1952ŠD Kraški tekači Sežana01:07:27.616:55.254
20Tomšič Sara1992Pivka01:07:40.217:07.852
21Kmetec Niki1998AK Koper01:08:33.018:00.650
22Kruh Erna1982Pivka01:08:40.818:08.448
23Česnik Milena1963ŠKD Klada01:09:54.219:21.846
24Zrimšek Vrečar Andreja196501:11:10.720:38.344
25Zwoelf Lili1971Ad-veture.si01:13:11.222:38.842
26Kosič Urša1999TD Bistrc01:13:46.823:14.440
27Kobal Mateja1971Komenda01:13:49.523:17.138
28Ivančič Mira1963Rakek01:17:26.026:53.636
29Šumah Dana1971Logatec01:22:47.032:14.634
30Gombač Majda1970ŠKD Klada01:27:15.636:43.232
31Verbič Darja1952ŠD Kraški tekači Sežana01:34:35.544:03.130